Перейти до змісту

Для чого ми родим дітей?


Luychi

Рекомендовані повідомлення

та нам пох чого панна так рішила, нам нафік не треба її лікар і його думка, ми рахуємо її попередження спробами "абидови*о*уватися" , і тим більше нас не гребе слала вона чи не слала, в мислях чи не в мислях :D це особисті внутрішні проблеми панни:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 76
  • Створено
  • Остання відповідь
Оскільки дітей немає, то дам відповідь на питання, чому я НЕ хочу мати дітей:

1. Фінансовий стан нестабільний, а виховання дитини, пробачте як не крути, а вимагає фінансових вліваній.

2. Часу ітак не вистачає катастрофічно, а 9 місяців, викинутих з життя, а потім 3-4-5 (скільки там?) років (пільонки/соски/какашки/неспання і т.п.), викинутих із нього ж -- ні в які рамки/плани і т.п. не входить.

3. Сам процес..кхм... пробачте, надто я себе драгоценну люблю, щоб отак мучить.

4. Та й генофонд у дитини має бути толковим врешті решт, щоб потім не думати в пориві батьківської страсті "ідіото,весь в батька!" :):):)

завжди цікаво бачити такі ось аналізи, у мене виникло кілька запитань відразу

1.  Скільки вам потрібно грошей щоб стан був стабільний і ви могли дозволити собі дитину? скікльки часу потрібно для досягнення такого стану.

2. скажіть, при такій завантаженості і обмалі часу ви спите? викидання на сон треттину свого життя для вас не є занадто щедрим подарунком? 

3. наскільки я розумію сам процес вагітності та родів у вас викликає відразу - користуйтесь послугами сурогатних матерів 

4. наскільки рівень вашого генофонду відповідає нормам щоб потім хтось не казав якісь безглузді речі? (не сприймайте як образу просто цікаво з точки

зору генетики)

5. які рамки виховання здорової дитини у вас вважаються нормальними?

буду радий почути відповідь. дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я колись задумувалась над питанням матеріальних статків. Так от, споглядаючи досвід своїх батьків, зробила висновок: якби мої батьки чекали покращення житлових умов (а в цьому була потреба: відсутність ванни, аварійний будинок), то я мала б шанси з'явитися на світ не раніше 1992 року. А в цей час мама народити б вже не змогла б фізіологічно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Толік, ну ото як то кажуть "кращеінколищосьжуватиніжговорити" :):):). А не писнути щось, аби відгавкнутись.

Внутрішні проблеми тут, здається, у тих, хто намагається направити на путь істінний:так треба, так нада, то всьо прийде і т.п. Я написала ясно: як прийде - напишу. Окрему тему створю на Борді. Обіцяю))))).

Було питання - прозвучала відповідь. Аллєс-моргалєс :). А те, що дана відповідь суперечить тому, як воно закладено в кожному...хм...чиї проблеми?:) У кожного шляхи до радості і щастя свої (і я маю щиру віру в те, що є 1-2-3 людей, котрі з усього форуму з цим погодяться :). В когось то гроші, в когось кар*єра, в когось друшляцтво, в когось діти (і список цей дуже довгий).

Те, що так живе більшість, не означає, що так повинні жити всі :). Мені так не підходить. І що з цього випливає? Я ви**буюсь? Намагаюсь стояти в стороні? Та думайте, що хочте, і хай би вам було похєр. Але ж не похєр, бо сипеться купа питань і заявочки, що комусь насрать, кого куди послали. Нахріна? Бардзо треба. Є набагато цікавіші речі:)

Suum quique, навіть якщо від цього у когось порушуються всі так старанно вбиті в голову (чи інші місця) канони. Ашодєлать?:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 madkot, а мені на жаль ніколи не було цікаво бачити/читати/чути такі от рєчі напутствєнниє, тому на питання про "аналізи" (мочі??роблять галицькі врачі..хоть би тортік хтото сдал у аналізах на кал) відповідати нецікаво теж :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

паясню:

Оскільки дітей немає, то дам відповідь на питання, чому я НЕ хочу мати дітей:

1. Фінансовий стан нестабільний, а виховання дитини, пробачте як не крути, а вимагає фінансових вліваній.

2. Часу ітак не вистачає катастрофічно, а 9 місяців, викинутих з життя, а потім 3-4-5 (скільки там?) років (пільонки/соски/какашки/неспання і т.п.), викинутих із нього ж -- ні в які рамки/плани і т.п. не входить.

3. Сам процес..кхм... пробачте, надто я себе драгоценну люблю, щоб отак мучить.

4. Та й генофонд у дитини має бути толковим врешті решт, щоб потім не думати в пориві батьківської страсті "ідіото,весь в батька!"

Тому смислу народужвати дітей для себе особисто я не бачу на найближчі років з 5 напевно.

Якщо щось поміняєтсья колись - обов*язково дам знати

це була позиція

а січас виї..они:

тим, хто на мене напижиться за таку позицію і скаже "ооооо...какая дурааа..так ніправільнааааа... дєті-цвєти жизні мля..всєєє..всє да єдінай радіть далжни ібо в ентом долг прєд богам і прєд людьмі"..от.

але майте на увазі, ті-хто-зібрався-щось-подібне-написати, мені бан не потрібний і невигідний за нецензурні виражопиванія/направлєнія путі.. тому утримайтесь

дя-ку-ю!

Якщо він Вас не пошле туди, куди мислєнно (ПОКИ що) послала я, то може і дізнаєтесь щось і утримайтесь від тупих коментів-аля-аби-до**атися

арівідерчі

філ зе діхвєрєнс?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соу факінг вот?:)

Чіво ат вас ішшо ажидать?:) Все одно це було б написано. гггг. Ібо були би на то причини. Луччє раньше чєм позна

І?...

Є смисл писати тут про ще щось?:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та просто всьо сводіцца к тому, що ти насправді зайшла повимахуватись, а не висловити думку

чіво ат тібя ішшо ждать?вот і факінг всьо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот і факінг грейт.

Соррі, що висловила свою думку, а не просто зайшла повийожуватись :)

Ібо хулє від вас праведників ще чекати, як не "такого пофігістичного" осудження в подібній позиції.

Не перший рік в цьому болоті, пане;)

Добраніч. Приємно поспілкувались

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а хулє ж вас таку вазвишенну у це болото тягне?:)чувствуєте себе протів нас "всьойтакойнєтакойкаквсє"?:)пріхадітє, нам нє жалко:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 madkot, а мені на жаль ніколи не було цікаво бачити/читати/чути такі от рєчі напутствєнниє, тому на питання про "аналізи" (мочі??роблять галицькі врачі..хоть би тортік хтото сдал у аналізах на кал) відповідати нецікаво теж :)

шановна, де ви взяли у моїх словах напутствєнние рєчі? якщо у вас слово аналізи асоціюється лише з мочою то вибачайте, у мене асоціації іншого плану, доречі повторне згадування у реченні виділень організму говорить про підсвідомі підказки щодо можливих проблем із здоров'ям  - раджу придивитись до організму і це не насмішки а щира порада. якщо вам нецікаво дати відповідь розширену стосовно вашої позиції то вибачайте а навіщо було взагалі писати свою позицію і розписувати по пунктах  - написали б краще не хочу бо не хочу і все, а якщо вже взялися розписувати то будь ласка продовжіть бо народу справді цікаво чому саме така позиція а не інша. але враховуючи вашу катастрофічну завантаженність думаю ми нічого не побачимо.

Бажаю вам успіхів та удачі у всіх ваших справах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо вам нецікаво дати відповідь розширену стосовно вашої позиції то вибачайте а навіщо було взагалі писати свою позицію і розписувати по пунктах

Я не зобов*язана щось розписувати або щось не розписувати. Відповідати на питання та пояснювати. Це перше.

Як зручно позиціонувати - так і позиціоную.

Данке за підказки, своїм здоров*ям (до Вашого відома) займаюсь давно і дякую, що так "переживаєте" і пхаєте свого носика куди не слід:)Але повірте, неварто. Було б Вам справді цікаво - Ваші питання звучали б не так :):):) Насправді подібні речі (як реакція) звучать не через співчуття,цікавість і т.п., а через "що це за фігня така? чого це в мене є дитина, в неї є, і ще там в когось, всі цього прагнуть і хочуть і це сенс життя, а ця рижа малолєтка тут вийожується, що нах це їй треба".

Це друге.

Третього не буде :)Бо ж у мене така надзвичайна загруженість, зайнятість і т.п., що навіть уявлення не маєте, скільки зусиль та жертв мені коштувало набрати в дане повідомлення аж три абзаци.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шановна, мені особисто все одно є у вас дитина немає, чи ще у когось дві, одна чи чотири - мені цікава позиція людини котра себе виражає не так як всі, але позиція деталізована і розкрита а не заміщена словами - фінансовий стан нестабільний - а у кого овін стабільний? чи заявами про генофонд без опису як ви це будете робити. якщо ви не збираєтесь це описувати то не треба - ваше право. і не треба так реагувати на мої слова щодо здоровя - повірте це були щирі слова, хоча висприймаєте їх під негативним соусом загальної перепалки.

А щодо катастрофічної завантаженості то у мене одне лише крутиться в голові - або людина не вміє розподіляти свій час, або зацмається не своєю справою чи не у той час. якщо ви на роботі завантаженні - то ми почекаємо коли ви прийдете до дому і спокійно подискутуєте. якщо ж ви напислаи ці три абзаци пустих слів заміст більш-менш конкретизованої відповіді то значить час у вас на  пустощі є. з приводу малолєтства - дякую що просвітили - якось не задавався ціллю дивитись скільки вам років, треба це зробити напевно, звісно якщо вік вказаний. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, а для чого форум??? я думаю, що для того, щоб кожен висловлював свою позицію, а правильна вона, чи не правильна і чи взагалі ви**бування, це вважаю кожен вирішує для себе сам. І кричати, що "фууу, як так можна думати???!!!!" - це саме менше суб"єктивно.

Стосовно теми, то я наприклад бувши у віці ForeverAutumn на подібне питання відповіла б так само, може і не так категорично, але все ж... "не хочу народжувати" і з тих самих причин. Але все змінюється з часом і наші погляди в тому числі. І те що зараз може здаватись ви**буванням чи чимось неправильним, з часом може змінитись з точністю до навпаки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

подивився вік - 24, через два місяці 25 - не така то вже й малолєтка як себе позиціонує паняночка, хоча у кожного своє бачення віку.

Форум то звісно для обговорення, але  якщо ми обговорюємо то розкриваємо свою думки якщо хочемо щоб вона була почута, а тут було - я ось така біла ворона, мені так добре і ви всі мене не трогайте. але ж народу цікаво - це вона від народження біла, чи просто викрасилась у білу, чи може випадково білою стала, не по своїй волі, а може ще від чогось побіліла. ладно то таке - захоче людина відписати.ю відпише

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага!

І зараз "не хочу" чи "ще встигну" - потім може перетворитися у "Ой бл* яка була дура!!" а зараз "не можу" !!

Діти не бувають "не бажані" - вони народжуються вчасно! І тоді, коли треба!

Треба радіти що вони з'являться.

Пані Осінь, зі своїм "а-ля поху*стичним " поглядом на життя - ще просто не доросла. Їй подобається "тут і зараз" а про "потім колись" ще не задумується.

Але, після того, як їй покладуть на груди її первістка - перша її думка буде: "Як я могла так довго не бажати собі такого щастя?!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

подивився вік - 24, через два місяці 25 - не така то вже й малолєтка як себе позиціонує паняночка, хоча у кожного своє бачення віку

Я ж не сказала що вона малолєтня, просто іноді навіть рік має значення... А про себе - я на 6 років за неї старша. А за ці 6 років в моєму житті стільки помінялось, що думаю я знаю що говорю коли кажу що навіть рік має значення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

часом і кілька місяців грають судьбоносне значення.

Типу: якщо ви не родите дитину впродовж цього року - ризикуєте взагалі не мати дітей.

От і думай тоді як би то отак за кілька тижнів/днів завагітніти.. А чи ще вийде!??

Жіноча половина форуму, хто має дітей, повинна знати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Форум то звісно для обговорення, але  якщо ми обговорюємо то розкриваємо свою думки якщо хочемо щоб вона була почута, а тут було - я ось така біла ворона, мені так добре і ви всі мене не трогайте. але ж народу цікаво - це вона від народження біла, чи просто викрасилась у білу, чи може випадково білою стала, не по своїй волі, а може ще від чогось побіліла. ладно то таке - захоче людина відписати.ю відпише

Це говорить ваша стереотипність і т.п.

Значить так.

Думка виражається у будь-якій доступній формі. А дана думка була виражена досить доступно без вдавань у непотрібні деталі. Тільки от треба було до**батись, правда?:)

Хотіли дізнатися? Фігушки. Хотіли би НАСПРАВДІ дізнатися, чого так і що сталось колись чи десь і т.п. - питання звучали би абсолютно інакше із напевно в приват. І про це вже було сказано.

Отже. Була написана відповідь. А потім - прохання до всіх чемних не чіпати і не доколупувати мене за цю думку. Бо енто било прєдсказуємо йолки-палки :)

Але хєр хто послухав.

1. Варіант один. ВИражати думку, схожу з думокю більшості, щоб не доіпались. БОятися, що тебе обізвуть якоюсь там вороною, куркою чи іншими міфічєскімі сущєствамє.

2. Варіант два. Забити болт і не відписувати взагалі.

3. Варіант три. Хєра з два будуть виконані перші два варіанти.

Давайте, грайтесь у свої словесні війни "хто-кого-пере3,14здить" далі :) А якщо хочете знати причини - вони будуть викладені. Але не привселюдно для висміювання і обмусолювання :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але, після того, як їй покладуть на груди її первістка - перша її думка буде: "Як я могла так довго не бажати собі такого щастя?!"

а друга (це при умові що в неї немає чоловіка, стабільної роботи і достойної зарплати, чи в крайньому випадку батьків, які зможуть допомогти): "І як я прогодую і вирощу цю дитину??? і за що??"

Не подумайте, що я проти народжування дітей, в мене донечка, яку я дуже-дуже сильно люблю, але я вважаю, що це дійсно має бути бажана дитина і по мірі можливостей запланована ;) На скільки я знаю, методів контрацепції ніхто не відміняв, є люди, які не віють ними користуватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мужики (хоча навряд мужики) чого до Forever Autumn доколупались? людина має свою думку й не скиглить в стилі як всі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діти не бувають "не бажані" - вони народжуються вчасно! І тоді, коли треба!

Треба радіти що вони з'являться.

Пані Осінь, зі своїм "а-ля поху*стичним " поглядом на життя - ще просто не доросла. Їй подобається "тут і зараз" а про "потім колись" ще не задумується.

Але, після того, як їй покладуть на груди її первістка - перша її думка буде: "Як я могла так довго не бажати собі такого щастя?!"

Ну от чого ти так думаєш?

Є ж молоді мами, котрі забивають своїх дітей. То це що тоді значить, що невчасно?...

Є такі, котрі не мають дітей продовж життя взагалі.. Є ті, котрі усиновлюють діток з дит.будинків (ІМХО це дуже і дуже добре). Є такі, котрі їх лишають або викидають або підкидають комусь.

І оце є вираженням отого змальованого тобою суспільного щастя??? Не думаю :(.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Alan Тібє ніпанять! В нас тут свій план стратегії і ведення холодної війни..

а друга (це при умові що в неї немає чоловіка, стабільної роботи і достойної зарплати, чи в крайньому випадку батьків, які зможуть допомогти): "І як я прогодую і вирощу цю дитину??? і за що??"

Дав Бог дитину, дасть і до дитини. Якщо позиціонуватися - та як же я сама?.. Ой капєц.. тоді краще не родити.

Якщо позиціонуватися - а я все одно вирощу її!! Навіть сама.

І якщо нормальна жінка - то й чоловік знайдеться!

Батько не той, хто зробив, а той, а хто виховав!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мужики (хоча навряд мужики) чого до Forever Autumn доколупались? людина має свою думку й не скиглить в стилі як всі...

"ана навєрнає галавой навєрнуласьб сільна, как так мона думать!!"

" а пачіму енто ана бєлая варона!!!?"

"а шо енто она такоє пішет, ми нє панімаєм!!!"

"ааа ну да..енто же Осєнь, енто всьо малолєтскіє заскокі"

"она випєндріцца хочєт да і толька, на самам дєлє ана так ні думаєт"

*успакоїлісь*

:P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...