Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

7 годин тому, Carlsson сказано:
  Hide contents

IMG_1375.thumb.JPG.2c32374b620e65699c29c6c6d68f3449.JPG

щось знайшов , це воно ?  

 

що ти знайшов? живлення йде на кп тобто контролле живлення\питания його і зпалив, його тре замінити, тобі ж написали відкрий кейс і шукай шо згоріло або методом тактильного нащупування гарячої точки рукою коли подав напругу.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Є планшет, з зарядкою на 3 ампери і розбитим гніздом. Може приймати заряд і через мікроюсб-порт. Порт не палахне, якщо я в зарядці поміняю рідний штекер на мікроюсб і буду заряджати через порт, а не через гніздо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А напруга яка на виході зарядки? Якщо 5 В, то можна спробувати так зробити. Але всетаки це ризиковано, 3 А і на мікроЮСБ. Хіба що проектувальники були толкові, і обмежили струм зарядки планшета через мікроЮСБ порт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, nickel сказано:

Є планшет, з зарядкою на 3 ампери і розбитим гніздом. Може приймати заряд і через мікроюсб-порт. Порт не палахне, якщо я в зарядці поміняю рідний штекер на мікроюсб і буду заряджати через порт, а не через гніздо?

якщо у вас там є фунція фаст/квік чардж або інша яка може швидко заряджати акб то так, але швидше за все що більше ніж 2ампера через порт не піде... там теж є мозги яким можна дати і 5 проте вони візьмуть своє.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, ava297 сказал:

А напруга яка на виході зарядки? Якщо 5 В, то можна спробувати так зробити. Але всетаки це ризиковано, 3 А і на мікроЮСБ. Хіба що проектувальники були толкові, і обмежили струм зарядки планшета через мікроЮСБ порт.

5 вольт. Слабші мікроюсб зарядки в мене і так є, але якщо планшет поставити на зарядку 0,5А, то батарея все рівно сідає і планшет може виключитися навіть з включеною зарядкою. Хотів потужнішу зарядку зробити. Так розумію, що 3А забагато? На проектувальників краще не надіятися (китайці). Більшість девайсів ніби нормально через мікроюсб можуть взяти до 2А. Краще пошукати на 2А ніж ризикувати з 3А?

1 час назад, Voronin10 сказал:

якщо у вас там є фунція фаст/квік чардж або інша яка може швидко заряджати акб то так, але швидше за все що більше ніж 2ампера через порт не піде... там теж є мозги яким можна дати і 5 проте вони візьмуть своє.....

Те саме питання: краще не ризикувати з 3А, а пошукати зарядку, наприклад, на 2А?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блок може бути хоч на 50А, потрібний ток "сосе" контроллер заряду що сидить у планшеті, важкувато йому може бути в одному випадку - режим зарядки добре всаженої батареї і одночасна нехіла нагрузка на сам планшет (навігація з великою яскравістю екрана, ігри, і тд).

Можна пробувати без боязні, аби дротик який буде пересаджуватис,ь не прогинався до 4V при 2А+

 

  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 12.07.2018 at 11:52, Deemon сказано:

Блок може бути хоч на 50А

Якщо цей блок коротне Вам в мікроЮСБ роз'ємі, то мало не покажеться. Будьте обережні з такими порадами, а то ще якісь новачки начитаються такого і почнуть експериментувати ))))))))

 

On 12.07.2018 at 09:16, nickel сказано:

Те саме питання: краще не ризикувати з 3А, а пошукати зарядку, наприклад, на 2А?

Та спробуйте ту рідну зарядку на 3А, аби роз'єм і штекер були не розбиті. І чисті. Всеодно Вам ніхто не дасть гарантії, що все буде гаразд. Робите все на свій страх і ризик.

Змінено користувачем ava297
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, ava297 сказано:

Якщо цей блок коротне Вам в мікроЮСБ роз'ємі, то мало не покажеться. Будьте обережні з такими порадами, а то ще якісь новачки начитаються такого і почнуть експериментувати ))))))))

я гіперболізував не для буквального розуміння, та і мова не про трансформатор від зварювального апарату з 4 діодами, а про сучасний блок, в якому захист від кз, присутній 100%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Deemon сказано:

мова не про трансформатор від зварювального апарату з 4 діодами

Можна і трансформатор. Чому ні? Хто заважає захист вмонтувати.

Буває , що транс з діодами під рукою, а хороший БЖ хороших грошей коштує.

Діло смаку, наявності місця і вільних фінансів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Підкажіть в яку сторону копати, хочу створити прилад з керуванням через Wifi, тобто з телефону.
Потрібна допомога у виборі деталей, яку платформу обрати і в якому магазині це придбати.
ах да і все по мінімуму треба, нічого зайвого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, sasha2008lk сказал:

Копати в сторону китая ))) 

як варіант, менше заморочок але гнучкості немає
найшов NodeMCU V3, тепер виникає питання, як це все живити 5-9В для NodeMCU V3 і 12В треба для пристрою яким я хочу керувати 

і ще для керував ним треба 800мА,  а NodeMCU V3 дає на виходи 15 мА
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що за пристрій, якщо не секрет? 

13 хвилин тому, Holy сказано:

а NodeMCU V3 дає на виходи 15 мА

реле, тиристор, транзистор, оптопара... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, sasha2008lk сказал:

Що за пристрій, якщо не секрет? 

реле, тиристор, транзистор, оптопара... 

скажу в пп, а на що на рахунок блока живлення?
взяти  типу такого на 12в 2а  

Спойлер

7d97926a8632d3a7278c9cbba66a3667.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знатоки цифрової електроніки, підкажіть, що за лог. елемент з буквою С

board1.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що, тих описів структури цих мікрух К589АП16 і К589АП26, що в інеті, недостатньо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 годин тому, jack74 сказано:

А що, тих описів структури цих мікрух К589АП16 і К589АП26, що в інеті, недостатньо?

щось схоже на 74hc245

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ті структурні схемки, що він виклав, це 100% ті мікрухи, що я написав

Цитувати

К589АП16 - двунаправленный шинный формирователь (имп. аналог I8216 фирмы ITL);

К589АП26 - двунаправленный шинный формирователь с регистром (с инверсией) 8р (имп. аналог I8226 фирмы ITL)

а твоя трішки не така, 74hc245 аналог мікрухи КР1564АП6 (двунаправленный шинный формирователь с тремя состояниями на выходе)

 

Хоча він не про мікруху питає, а саме про схематичне позначення тієї логічної функції...

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Voronin10 @jack74

вгадали, це 589ап16. Думав збирати на дискретних елементах, але склалось по іншому.

А елемент - логічне "або" , причому з 3-ма станами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 07.10.2018 at 18:26, amadey777 сказано:

@Voronin10 @jack74

вгадали, це 589ап16. Думав збирати на дискретних елементах, але склалось по іншому.

А елемент - логічне "або" , причому з 3-ма станами.

0

а третій який ? nc?

Змінено користувачем Voronin10
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Voronin10 типу так, Z-стан.

Ще є з відкритим колектором, то я мусив пошукати щоб знати на 100% що там на виході.

(елемент точніше не логічне "або", а логічне "і")

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хай. Шукаю спеца, щоб трохи модернізувати MP3-FM трансміттер в машину. А конкретно - впаяти вихід AUX (на даний момент є тільки вхід, з виходом схоже в природі немає).  Робити "красиво", тобто вивести на наявний вихід 3.5"  необов'язково, достатньо "вчепитися" кабелем. Всі труди оплачу достойно, гарний звук в машині того вартий   :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є в когось AMTECH NC-559 чи щось краще для продажу пару грам, або повна упаковка? 

Змінено користувачем Holy
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...