Перейти до змісту

сперли велик


difoto

Рекомендовані повідомлення

Стосовно унікальних особливостей вкраденого байка -- не забувайте про вилку з нестандартно великим ходом зі штоками нестандартного гірчично-жовтого кольору.

Нажаль, названі тобою особливості не є унікальними. 130мм ходу - стандартний, хоч і досить рідкісний варіант вилок. Щодо кольору - це лише поліуретанове покриття ноги, більшість якісних вилок робляться саме так.

Дійсно унікальною є лише геометрія рами. Тобто форма і розміщення труб, важелів.

У зв'язку з тим, що в місті зустрічаються візуально подібні вели, думаю, дівчина цілком могла посилитись, коли бачила його на вул. Гордіюк.

Тому вважаю за потрібне прочісувати села, що знаходяться поблизу місця крадіжки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 147
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Действительно, интересная идея со страховкой вела. По теперешнему курсу любой хороший вел получается недешево.

А номера рамы должны быть записаны у каждого, кто покупал вел в сборе- есть паспорта!

Смотрим снизу, под кареткой

И еще, кто имеет постоянный доступ к Инету- просматривайте форумы, особенно иногородние . Эту раму, даже в другом цвете ни с чем не спутаешь. Вплоть до помещения в тему ссылок с продажей двухподвесных рам любого цвета. Скорее всего вел пасли, соображая что к чему...

Советую всем почитать раздел Украденные велосипеды на Велокиеве! Очень поучительные истории, нужно быть в курсе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про страхування велосипедів я вже говорив:

варіант 1: (для Shkoder"а) - берем чек, вказуємо вартість, взнаємо ціну страховки.

2: (для самозборів) - берем пиво, ставимо знайомому ПП, він виписує більш-меньш реальний (щоб вартість співпадала з навіскою) чек а далі пол пункту 1.

ЗІ велосипеди не страхували ще, але відшкодовували по цивілці точно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО, страховик при укладенні договору страхування майна (велосипеда) буде вимагати наявності протиугонних засобів. У велосипеді не просто можна руль чи педалі заблокувати - адже навіть із заблокованими вузлами його дуже просто підняти, кинути в багажник, і поїхати. Тому, не виключено, що єдиним більш-менш безпечним способом "протиугонного пристрою", на якому наполягатиме страхова компанія, буде щось а-ля цепу з амбарним замком, для прикручування рами до об'єктів нерухомості навколишнього середовища :) А якщо юзати такі протиугінні засоби - то, імхо, і страховка нах не треба буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ursa, насчет номера рамы - это интересно. я у себя на раме не нашел, хотя байк далеко не самый левый.. может он внутри каретки спрятан :smile3: и я задумался о том, реально ли застраховать байк на некую сумму денег и дорого ли обойдется контакт.. небось процентов 8-10 накрутят в год.. завтра попробую и доложу.

На рахунок номерочка, я думаю, що Wheeler їх ставить в стандартному місці. В мене на каретці знизу в рійоні лівої педалі, ніби по кругу. Шукай там. 

На рахунок страховки дуже цікаво. Теж придбав вел в стандартній комплектації. Є всі документи.

А на рахунок протиугонних засобів, які може вимагати страхова - є стандартні, призначені для вела. Цікаво - а повне каско реально оформити? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я собі ще так подумав. Може, варто піти іншим шляхом? Якщо допустити, що нинішній володілець байка проінформований про те, що велосипед шукають не просто з підвищеною увагою - а з гіперпідвищеною... наприклад, він читає цей топік. То ймовірність того, що він виїде на ньому в місто - невелика.

Може, варто застосувати інший спосіб - наприклад, у випадку добровільного повернення байку санкцій не буде, натомість ця особа може розраховувати на якийсь символічний викуп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

500 рубасіків і реабілітація. Думаю не проблема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю, реально є можливість, що велік вкрадений не лохами і вони вже дізналися, що їх шукають. Можливо, доречно дати клич по всіх велофорумах України і тематичних розділах на звичайних форумах, якщо такі є?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik, для байков и сигнализации имеются, так что вариант "взял и уехал" может и не прокатить. те сигналки, что сейчас есть на рынке - из разряда "дешево и сердито", но ведь прогресс не стоит на месте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сегодня в 04:22 на вокзале видел велосипед ,Синяя рама написано Giant , было 2-3 мужика одеты в костюмы велосипедистов . подошел ближе расмотреть,но тут же позвали назад(ишел с выпускного) через 15 метров обернулся назад , мужик на том велосипеде начал нажимать на педали. Ничего не предпринял ибо был не в состояние .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а там небыло надписи Giant ? ) аль меня сильно Осенило ночью ?)))))))

хотя , блин . точно видел надпись на раме giant. или хотел увидеть :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блин, никогда не засматривался на велосипеды, а тут начал... :) Мало того, я вчера еще и друга ввел в состояние тихого ступора.... Приезжаю вчера к нему в Ровно, выходим на балкон курить. В поле моего зрения попадает красный велик, очень похожий на сабж. Я поворачиваюсь к другу и говорю так вальяжно: "А это у тебя случайно не двухподвес Giant?" Немая сцена.... Друг вкрадчивым голосом спрашивает: "Ты великами увлекся?" Я игнорирую вопрос и спрашиваю: "Где купил? У кого? Небось, у наркомана какого-нибудь? За сколько и когда?" Друг, теряя ощущение реальности происходящего, словно под гипнозом отвечает: "Да, у малолетки какого-то за 100 гривен взял...года два назад...". Только тогда я вычеркнул его из списка подозреваемых :)

difoto, желаю поскорее вернуть утрату :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора ввечері їхав біля Там-Таму в сторону центру.... не спішив, десь 25 їхав... доганяє мене якихось 2 чувака.. на велах, 1 ззаду.. а другий рівняється зі мною.. і явно втикає на вел,))) в мене налобник я повертаю голову до того, що порівнявся зі мною... відповідно йому ніхуа не видно... ))) чуть відстає, але "погоня не припиняється"))) .. ну думаю.... хоч розімнусь перед сном.... якраз починається гірка на міст. Перемикаюсь на 3 зірку спереду, лочу вилку стаю на педалі... збільшую швидкість, але не рву... повертаю головуназад.. гребуть шо мамонти..... ))) Додаю ще одну передачу ззаду, ривком скидаю їх з колеса... під гору, розганяюсь, на спуску натягую ще скутера .. ))) і з почуттям виконаного обовязку, задоволений їду додому..))))

Не знаю, як можна у Платошику червоно-білому узріти синій Джант ВТ. )))

Признавайтесь! ХТО? ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на вєлах стає небезпечно їздити

правда? ТИЦЬ - не сказав би що саме на велах...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я в смислі що за власний вел можна по власній бошці дістати

джант не купуватиму десь два роки, ну його нафіг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...