Перейти до змісту

сперли велик


difoto

Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори

VT перкрасить в ардис. :)

Найдём. Этот байк "Стог сена в иголке" Его даже барахолить не выйдет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 147
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

для чайника он очень похож на ашанбайк за $100, как вариант спер кто-то из местных и рассекает себе по родному селу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+1

"Месные" - Сектор Газа

я в шоке, але вел нада знайти. Лучанин чи іногородній навряд (або ж якщо на машині), а те що місцеві то більшймовірно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для такого чайника як я, скажімо, що сабж, що якийсь китайський СунЬУйвЧай - однакові !

Тому, це, швидше за все місцеві, із окрісних сіл. Проїхатися по тим селам, то можна й побачити. Їм вони всі "горнікі" і розсікатиме хтось на ньому по якихось ухабах та ямах, чи навіть на кар'єрі якомусь.

Якщо дійсно має цінність - то шукати треба саме там. Ну а про палатку і все інше - можна забути. Хіба знайдеться викрадач, то зізнається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Постараюсь пробити по місцевих, може хтось щось бачив + щодня їжджу лище-воротнів і назад, так що попастись мені на очі доволі реально, аби на ньому їздили.

Єдине, аби не кинули картінгісти в свій фургон і не повезли по Україні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для чайника он очень похож на ашанбайк за $100, как вариант спер кто-то из местных и рассекает себе по родному селу.

Щвидше за все спер той хто розбирається і швидше за все повезуть в Київ/Львів і т.п. Нерозумно тут ним світитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Велик стоит более 10000 грн. и, что бы ни говорили, старый порш все же мало похож на таврию. Даже для чайника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

difoto зрозумій, для людини, в якої поняття велосипеда діляться на "горнікі" та "Україна" що Giant VT custom, що BGM Stallion - один йух.

Хіба що злодій ТОЧНО знав, що та за апарат і йшов на це. Надія завжди лишається. Я ж "грішу" більше на мєсних..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вапросик,

рамко алюминевая?

если да то самый ужасный вариант - распилять на куски и здать в металолом :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

попитаюсь у Лищі, частково у Крупі... думаю з цих сіл було багато шантропи на змаганнях

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може, вєлік мав якісь недоліки, глюки, які в найближчому часі можуть датися взнаки, і новий володілець байка почне шукати деталі на заміну? Тоді, якщо ж знайомі на точках з велозапчастинами, поінформувати їх про таке.

Здається, Кіпо і Ігрек десь там недалеко від Крупи живуть... може, знають місцевих працівниць кіосків, барів, магазинів - щоб попитати в них, чи не бачили, щоб хтось на такому приїжджав?

ЗІ. Ді, а телефон все-таки залиш якийсь свій. Бо якщо десь хтось побачить - то має знати, куди дзвонити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

difoto зрозумій, для людини, в якої поняття велосипеда діляться на "горнікі" та "Україна" що Giant VT custom, що BGM Stallion - один йух.

Суща правда, причому таких людей переважна більшість. Я все дитинство та юність пролітав на велосипеді а зараз і не знаю як вибрати достойний екземпляр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, паршива новина.

difoto ти може скажи два слова про спальник і палатку ( якісь особливі відмітки?). Як говорять слідаки "кожна деталь важлива"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 difoto, видай номерок телефону. Вел дійсно унікальний, здалеку мона побачити. Але пред'явити претензію нереально без хазяїна.

На мою думку, якщо викрали місцеві любителі сємок - засвітиться в районі однозначно, але з часом. Навряд чи вони знають реальну вартість цього байка і на їх думку вартість його буде прирівнюватись вартості юзаного Ардіса. Скинуть якомусь дядькові в селі.

Якщо ж викрали не місцеві (реальний ризик бути зловленим і закопаним ногами) - 100% знають його реальну вартість, оскільки заради 100-баксового вела не йшли б на такий ризик.

Якщо дай Бог помічу - буду "пасти" до місця дислокації.

А на рахунок глюків вела - на мою думку, єдиний його глюк - відсутність глюків...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Палатка "Пик99", зеленая, очень легкая. Спальник "Commandor", синий.

Телефон в первом посте.

Все компоненты велика - топовые, все работает, как часы, но есть два НО!

1. На нем новая цепь, но старая кассета, поэтому при езде на 5,6,7,8,9 звездах цепь скачет под нагрузкой, с виду как будто человек вхолостую прокручивает полоборота.

2. Если "чайник" весит более 80 килограмм и при езде по нормальным ухабам не будет приподнимать свою задницу, он быстро пробьет аммортизатор и тот спустит воздух. А вилочных насосов в городе - у меня, джуры и у Тани. Без аммортизатора - только барахол или на металл.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вилочний насос і в мене є і у Юри (Хлебзавод), але сумніваюсь що він вспливе в Луцьку :(. А як вспливе - 3,14здить буду ніпадецкі руками і нагами. Гпз дав прімети, будуть зирить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По кольорах просвіти. Рама синя, якого кольору сідушка, який багажник був прикручений, рожки ті самі?

ЗІ на оголошеннях можна обіцяти винагороду? постараюсь сьогодні надрукувати і залишити в попутних магазинах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Винагорода. Ми залишимо можливість пересуватись на своїх двух. Правда руками користуватись злодій уже не зможе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Воно то так, але не відомо чи його вже не продали комусь...

Я думаю що краще одразу тормозити того хто буде на ньому їхати, і дзвонити діфото або конфіскувати і дзвонити діфото

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кароче так:

завтра фотка велика будет во всех опорных пунктах Луцка, послезавтра его будет знать каждый ППСник - кто найдет, 500 грн. вознаграждение.

Через час еду на встречу с круповским участковым, он тоже по всем окрестным селам распространит.

ЗЫ месяц назад в Луцке был угнан велик Пежо, стоимостью 5 штук баксей. кто знает, чей это?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені здається що занадто багато таємних деталей всплило на найбільшому форумі, такі речі найкраще між своїми рішати, а то тут вже пару варіантів непоганих засвітилось як його скинути нормально і без засвіту, difoto шкода що так сталось, ми всі любимо своїх залізних коней, будем надіятисьщо вдасться знайти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Велики воруют либо наркоманы, либо ублюдки. И у тех, и у других чаще всего нет доступа в интернет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Винагорода. Ми залишимо можливість пересуватись на своїх двух. Правда руками користуватись злодій уже не зможе.

трудно собирать выбитые зубы сломанными руками...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так можна взяти перелік учасників-картенгістів, розкласти географію...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...