Перейти до змісту

сперли велик


difoto

Рекомендовані повідомлення

Итак, велосипед видели на ул. Гордиюк, чувак до 30 лет , в бейсболке, катил от "Глобуса" вниз к Датагруп.

Синий джайнт-двухподвес, черная вилка, сзади багажник!!! К двухсосису обычный багажник не прикрутишь, только консольный.

Ну, я проехал на бусе сразу, доехал до Дачного, не догнал никого, значит он не выехал из города, поиски по дворам 40-го квартала пока не дали результата.

Если вы его увидите, срочно звоните! Я прилечу на бусе, сразу прилетят менты. Если будете на велике, едьте за ним, можно не останавливать, просто корректировать меня по телефону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 147
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

варто покататись на Ківерцівській, Кравчука і Конякіна ...

ну і завтра постояти біля глобуса в цей же час =)

З.І.

і ти впевнений що саме Гійант бачили ? а не якись краб за 200грн ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поясню для тех, кто не в курсе: основная примета - синий двухподвес и на нем багажник. На ардис за 700 грн ставить багажник за 200 - неразумно! Поэтому да, 99% что это мой джаинт.

И еще: авторынок сегодня не работал?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кароче так:

завтра фотка велика будет во всех опорных пунктах Луцка, послезавтра его будет знать каждый ППСник - кто найдет, 500 грн. вознаграждение.

Через час еду на встречу с круповским участковым, он тоже по всем окрестным селам распространит.

ЗЫ месяц назад в Луцке был угнан велик Пежо, стоимостью 5 штук баксей. кто знает, чей это?

Я б ще на сторожках гаражів порозклеював, як варіант!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

под маршрут попадает кравчука и федорова и колизей.

Колизей беру на себе там живу, буду дивитись в чотири ока

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шукати треба не в Колізеї - а в дворах на Федорова і біля 25 школи, в дворах за 21 школою - там де садікі і ще можливо на сороковому біля базарчіка та 11 школи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думаю той, хто зара катає на вєліку ніачьом навіть не здогадується..

чій то вєлік ... шо це за вєлік .. і тд ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мудило не знает, с кем связался.

это точно. швагро ему сначала почки поправит, а потом начнет спрашивать.

А клеить НИЧЕГО НИГДЕ НЕ НАДО!

Свои знают, а чужим не надо, спугнем, и он его закопает на три года.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну самі подумайте! Невже злодії на стільки знахабніли, що на краденому лісапєді будуть в центрі розгулювати? 80%, що постраждає від ваших дій ні вчому не винний покупець краденого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну самі подумайте! Невже злодії на стільки знахабніли, що на краденому лісапєді будуть в центрі розгулювати? 80%, що постраждає від ваших дій ні вчому не винний покупець краденого.
теж так думаю....спочатку питайте, а потім бийте :-)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думаю той, хто зара катає на вєліку ніачьом навіть не здогадується..

чій то вєлік ... шо це за вєлік .. і тд ..

Его счастье, если не догадывается...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З завтрашнього дня після роботи буду прогулюватись в спокійному ритмі в районі КРЗ, Конякіна, Карбишева (дай Бог знайду людину, яка настроїть щойно куплений вел). Знайомим охоронцям та водіям з Шовкового комбінату розрукую фото вела та вручу з проханням затримати людину, яка буде помічена на даному двупідвісі. Там хлопці церемонитись не будуть, підвісять на якесь дерево (благо там їх нємєряно), за хузяйство, а потім нехай difoto розбирається - де взяв, хто дав, коли. Тіль от номерочка власника я так і не маю, та й честі бути особисто знайомим також. Всьогодні гуляв в дочкою в районі "Колізею" на Кравчука - вене не бачив. Попросив колег спостерігати за велами в Ківерцях. Як кажуть - чем могемс.

Тим не менше - всім вдалого пошуку.

На всяк випадок візьму завтра з собою рельсу - якщо знайду вел, то хоч в неї подзвоню. ДГрупівці - будете чути дзвін в районі ВШК - кидайте роботу - прилітайте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тіль от номерочка власника я так і не маю

В первом посте телефон есть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вєлік удачно перефарбовано в інший колір, стоїть сохне, тепер його ніхто невпізнає, як співається в одній з пісень Шатунова - "забудь єво забудь, уйдьот любовь как дим".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну то смотря як красить ) Якшо зашкурили до метала, потом грунтанули і покарасили тода... не докажеш... а от якшо просто чуток шліфанули стру фарбу і покрасили, то усьо вспливає )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вєлік удачно перефарбовано в інший колір, стоїть сохне, тепер його ніхто невпізнає, як співається в одній з пісень Шатунова - "забудь єво забудь, уйдьот любовь как дим".

Смотри, дошутишься.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вєлік удачно перефарбовано в інший колір, стоїть сохне, тепер його ніхто невпізнає, як співається в одній з пісень Шатунова - "забудь єво забудь, уйдьот любовь как дим".

http://s51.radikal.ru/i133/0903/47/c1cd4301734c.jpg

бегаю на 40а по утрам... (бывает и до фуршета) мб что то и замечу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Итак, велосипед видели на ул. Гордиюк, чувак до 30 лет , в бейсболке, катил от "Глобуса" вниз к Датагруп.

сразу не убивайте.

интересно, за сколько он его купил...

если человек ездит именно на том веле по Луцку - 100% он его купил вчера...

точно могу сказать: не через нашу "барахолку"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вєлік удачно перефарбовано в інший колір, стоїть сохне, тепер його ніхто невпізнає, як співається в одній з пісень Шатунова - "забудь єво забудь, уйдьот любовь как дим".

Я надеюсь, ты понимаешь, что твой домашний адрес уже у меня есть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

difoto, это тот самый шутник, что недавно предлагал устроить автопокатушку с целью "попить пивка", как бы в пику "велолосям" :smile3: dont take it seriously. а вообще, злорадство отдельных индивидуумов впечатляет, конечно..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...