Перейти до змісту

сперли велик


difoto

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 147
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Номер забив в телефон. Якщо щось побачу - буду трубити. Благо бачив вел не тільки на фото. Підтримую TreNeR-а. Судячи з останнього велодня, велосипедистів в Луцьку прибуло немало. Якщо кожен почне звертати увагу на проїжджаючий вел - буде толк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Номер в телефон записал, постоянно нахожусь в старом городе+на советской. будем бдить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене якесь дежавю що вже тирили в тебе двухподвєс місяць чи два назад =0

імхо двухподвєс цей дійсно дуже схожий на ардіси і важко якось переключитись на інший колір, якщо перекрасять. потрібна якась явна ознака. я так розумію шо нею поки є багажник? скажем бачу двух подвєс але червоний. але з багажником. навєска якісна, значить імовірно шо це твій байк :0 а якщо поміняють навєску :(

до історії така балалайка : в друга стирили місяць назад табурєтку біля підїзду, фіолєтову хонду джорно. Таких ретроскутів в луцьку мабуть штук 10 всього і візуально їх вирізнити можна набагато легше. але досі ніхто скут не бачив.

лишається надіятись шо байк і скут тирили лохі які перепродадуть швидко, а не заникають в підвал на 2 роки або ще гірше якщо перевезуть в інше місто.

ну будем дивитись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

noven, если ныкать в подвал, то нет смысла красть. разве что дело не в прибыли, а в чем-то другом. например, для анонимного фаната difoto, иметь такой байк, все равно что для чекиста - именной маузер Дзержинского.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

DI! Нолаштуйся на краще! Я Впевнений на 85% Що байк в луцьку, навіть якщо його зараз перефарбовують, всі хто розберається в велах його знаайти буде просто (але якщо він в луцьку чи районі - 85%)

ps. я свій старий байк знайшов навіть перефарбованим на пр. Волі ;) Його придбав на авторинку за 100 уе податківець - віддав через 02. з його слів цитую: "Якщо б я дізнався що велосипед крадений, я б його викинукв у стир щоб не мати лишніх проблем"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

noven, если ныкать в подвал, то нет смысла красть. разве что дело не в прибыли, а в чем-то другом. например, для анонимного фаната difoto, иметь такой байк, все равно что для чекиста - именной маузер Дзержинского.

А может не фаната, а наоборот, злейшего врага и завистника. А что, вариант: может этот ваганыч и украл. Действительно - мотив ясен: стало мужичку завидно, что велолоси пьют пивко по воскресеньям, а он нет, вот и решил подлянку сделать - сп%здить у президента велик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні буду кататись весь день в р-ні новобудов у Ліпінах. Буду тримати гоки на капоті)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Консольний багажник можна купити на базарі за 60 грн, але на ардісах я їх справді не бачив...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Консольний багажник можна купити на базарі за 60 грн, але на ардісах я їх справді не бачив...

Если это синий двухподвес с багажником - 95%, что этот, синий джайнт-двухподвес с багажником - 100%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть якщо перефарбують....

Карочє.. До всіх сосісів виявляти підвищену увагу !!!

Ознаки... !!!

Вилка 130 мм ноги жовті (гірчичні, матові), штани чорні. (Дешеві 100 максимум)

Ротори 185 мм (Дешеві 140-160)

Підвіска багаторичажна.. (Дешеві з 1 пружиною)

Якщо будуть сліди фарби чи щось викличе підозру.. тупо їхати на відстані і дзвонити зразу.

Хто буде впевнений на 100%.

Зупинити, не дати їхати, зразу дзвонити на всі номери велосипедистів починаючи з Діфото.

Пи..дити не треба ні в якому разі. Ну там до бардюра прижати чи зупинити так щоб впав...

Але не квасьте зразу. Його внатурі могли перепродати.

Те що він в Луцьку те ж саме, що баран сред вовків.

Таке везіння важко переоцінити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

В когось є виходи на таксістів?

Роздати їм фотки апарата. Білше шансів знайти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В когось є виходи на таксістів?

Роздати їм фотки апарата. Білше шансів знайти.

в центрі 2м знайомим дав фотки ше вчора...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виходив з Фуршету "Глобус" бачив щось таке шмигонуло в сторону Датагруп. Був на своїх двох, тому не дуже добре зміг роздивитись. :mdr: Сьогодні коло 10:00 ранку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене вже синьо-двопідвісна параноя. Скрізь вони мені мерещаться. Кілька годин катав тим районом. Не побачив нічого підозрілого, крім доброго десятка одиноких велосипедистів, які повільно і задумливо крутили педалі і підозріло вдивлялись в мій синій Comanche

Кілька разів об'їхав двори навколо 11, 25 і 21 шкіл, парк біля Фотакому, двори між Фуршетом і ЗАГСом, парк за ЗАГСом, вул. Кравчука, Гордіюк, Федорова. По можливості такі рейди буду влаштовувати щодня.

А ДАІ до відома поставили? Я думаю, що якщо їм дати фотки і пообіцяти винагороду, то може бути толк. Вони часто стоять на важливих перехрестях, можуть і побачити велосипед.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну єслі чел купив велік і незнає шо він крадений, то він з веліком нічого не буде робити, перекрашувати, знайти його тоді просто справа часу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Катав з 17-50 до 21-10 в районі 33-40 кварталів. Конякіна, Карбишева, парк біля Шовкового комбінату, Гордію, Фукшет, Соборності, р-н Гостинця, Крачука, катався всвому дворі (Колізей). Бачив на диво багато велосипедистів (а можливо раніше не звертав уваги). На жаль - безрезультатно. Але не втрачаємо надії. Якщо він неодноразово засвітився після крадіжки - знацця відсотків 80 - людина, яка на ньому катає не знає, що катає на краденому. Хоча, якби навіть мені запропонували вел по шаровій ціні - задумався б над його походженням.

Під словами "навіть мені" мав на увазі - людині, яка нічого крім Аіста раніше в руках не тримала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив на диво багато велосипедистів (а можливо раніше не звертав уваги).

То мабуть вся форумна велобратія виїхала на пошуки :)

Сподіваюсь, скоро виловимо ми цього покидька.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене вже синьо-двопідвісна параноя. Скрізь вони мені мерещаться. Кілька годин катав тим районом. Не побачив нічого підозрілого, крім доброго десятка одиноких велосипедистів, які повільно і задумливо крутили педалі і підозріло вдивлялись в мій синій Comanche

Кілька разів об'їхав двори навколо 11, 25 і 21 шкіл, парк біля Фотакому, двори між Фуршетом і ЗАГСом, парк за ЗАГСом, вул. Кравчука, Гордіюк, Федорова. По можливості такі рейди буду влаштовувати щодня.

А ДАІ до відома поставили? Я думаю, що якщо їм дати фотки і пообіцяти винагороду, то може бути толк. Вони часто стоять на важливих перехрестях, можуть і побачити велосипед.

Тепер я знаю кого я бачив коли йшов від 21 школи. Я теж спочатку так зирк що синя рама подумав про штахету :rolleyes: , але побачив напис команче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

завтра збираюсь катати, в мене синій джайнт з консольним багажником, але не двопідвіс. не робіть зайвого шухеру :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юра, на всякий випадок не забудь шолом, а то тут вже за штахети народ хапається... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні синій двухподвес ремонували на франка))) Ми з Яриком бачили)))

Хазяїну того вела може і неповезти :lol: правда до джайнта тому велу далеко. Народ неробіть маразму і добре дивіться на вели!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tappa видела сегодня в центре похожий двухподвес. синий, с желтым сиденьем и багажником. на прочие детали внимания не обратила, да и сама была не на байке, а пешком..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Желтое сиденье - не мой. У меня черное.

И еще в приметах - синие грипсы(по-народному ручки)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...