Перейти до змісту

сперли велик


difoto

Рекомендовані повідомлення

Не думав, що у нас в місті стільки сосісів з консольними багажниками....

Нічого толково.. але їх реально дофіга..

Звертає народ увагу на вісі вели, а якщо сосіс їде...... то зразу підвищена увага... ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 147
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Не думав, що у нас в місті стільки сосісів з консольними багажниками....

ІМХО, багажник, як одну з ідентифікуючих ознак, ниніжній держатель велосипеда міг і зняти - тому варто придивлятися і до тих двупідвісів, які й без багажника. По-моєму, логіка алгоритму має бути така:

begin

- if синя рама, марка джайнт, на байку не difoto then бити в морду;

- if синя рама, інша марка з конкретно видною назвою на рамі then пропускати;

- if рама будь-якого кольору, будь-яка марка з конкретно видною назвою на рамі then пропускати;

- if рама будь-якого кольору, назви на рамі не видно (є ймовірність того, що зафарбована) then зупиняти до з'ясування обставин.

end

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- if синя рама, марка джайнт, на байку не difoto then бити в морду;
в мене синій джайнт з консольним багажником, але не двопідвіс

бідний b0rg :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у Ди же ещё тормоза дисковые гидравлические?

тоже признак и снять непросто

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доволі свіжа фотка з багажником, правильним сідлом і без рожок

і ще одна ознака: з вигляду маленькі передні зірки з металевим захистом чорно-срібного кольору

звертайте увагу на амортизатор, з таким точно більш велосипедів немає

до речі, сьогодні ніхто на авторинку не був? мені здаеться, що спихнути його можна лише там

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Был утром на авторынке, вел не нашел. Но спросил продавцов б/у велов. Сказали, что они только свои продают, но про мой велик слышали :) Переспросили название, цвет и т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- if синя рама, марка джайнт, на байку не difoto then бити в морду;

А якщо я не знаю difoto? :ohmy:

Пізніше: тепер знаю по фотці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мудило не знает, с кем связался.

Відібєш почки?

Поломаєш ноги?

Лішіш зрєнія?

А слабо дотумкати що при грамотному адвокатові попадеш ти? :)

(тіки не надо писати брєд типу - ті хто крадуть вжліки не юзають інет, не пісяють, не можуть щось продати щоб поставити таких як ти на місце) ...

Таких ретроскутів в луцьку мабуть штук 10 всього і візуально їх вирізнити можна набагато легше. але досі ніхто скут не бачив.

Якщо не секрет твій знайомий за скіки він його брав і де? (самому такі подобаються)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мудило не знает, с кем связался.

Відібєш почки?

Поломаєш ноги?

Лішіш зрєнія?

А слабо дотумкати що при грамотному адвокатові попадеш ти? :)

(тіки не надо писати брєд типу - ті хто крадуть вжліки не юзають інет, не пісяють, не можуть щось продати щоб поставити таких як ти на місце) ...

Підозрюваних в нанесенні тілесних ушкоджень буде пів борди, і ще більше буде людей, які дадуть желєзне алібі кожному, хто попаде під підозру у справі :)

А що це ти так заочно заступаєшся за того виродка, що спер вєл в Ді? <_<

На всякий випадок скажу -- якщо цей пост читає людина, причетна до викрадення цього велосипеда -- краще просто тихенько лиши його десь на видному місці і забудь, як страшний сон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що це ти так заочно заступаєшся за того виродка, що спер вєл в Ді?

Один факт того що людина сперла вєлік не робить її виродком (хоча, може в нас різні розуміння цього слова, "виродок" як на мене це найстрашніша образа)

Я нікого не виправдовую, просто не розкидуйтесь так образами

На всякий випадок скажу -- якщо цей пост читає людина, причетна до викрадення цього велосипеда -- краще просто тихенько лиши його десь на видному місці і забудь, як страшний сон.

Ну що, що?

Знову пАнти?

Слухай, я от чогось думаю що коли діфото побачить кого сь на тому вєліку, він максимум ввічливо запитає звідкі він (це максимум).

Я не розумію нашо цей цирк з погрозами, вроді ж не малі діти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Один факт того що людина сперла вєлік не робить її виродком (хоча, може в нас різні розуміння цього слова, "виродок" як на мене це найстрашніша образа)

Макс, як людина, яка ще ні разу не мала з тобою конфлікту, переконливо раджу тобі припинити обговорення, котре стосується гіпотетичної особистості злодія, а не факту крадіжки і ходу пошуків велосипеда. Я не є палким шанувальником Діфото, але зі співчуттям ставлюся до його втрати. Я думаю, ти усвідомлюєш, що цей велосипед для нього був значно дорожчим, ніж для нас з тобою. Я не знаю скільки він вклав в нього коштів і сил - але, знаючи притаманний йому фанатизм, переконаний, що в байку він залишив частинку своєї душі. Так що хоча б з тих міркувань, що в людини неприємність (не хочу казати - біда) - перестань флеймити.

Соррі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Плям і Ярчек - Ваша реакція праямолінійно дорівнює вашому вихованню та культурній освіті. Харош гнать на Макса, шукаєм велік і не 3,13здимо куйні.

Ді шукаєм двохколісного друга, злодія вже шукають проблеми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Плям і Ярчек - Ваша реакція праямолінійно дорівнює вашому вихованню та культурній освіті. Харош гнать на Макса, шукаєм велік і не 3,13здимо куйні.

Ді шукаєм двохколісного друга, злодія вже шукають проблеми.

+1 Тільки Maxу теж досить флеймити в темі.

Якби вкрала людина, яка зараз катає на велі, то мона було б 100% поставити діагноз (навіть не маючи спеціальної освіти) - виродок, дЕбіл. Купив чувак вел за копійки, заядлим велосипедистом не являється (оскільки зрозумів би реальну ціну байка). 

Якби людина усвідомлювала, що велосипед крадений - через 2 дні не виїхала б світитись по Луцьку.

Навряд чи хтось буде бити морду тому, кого побачить на цьому байку. Максимум - зупинить, викликавши Ді, мінімум - проведе до місця дислокації, попередньо знову ж таки повідомивши Діфото.

Вибачте за флейм. Поїхав знову на прогулянку в той район. Роботу работать нуна,а не 3,14... разговоры разговаривать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна я профлеймлю, а взамін проїдусь ше раз 40-ковим?

Плям і Ярчек - Ваша реакція праямолінійно дорівнює вашому вихованню та культурній освіті. Харош гнать на Макса, шукаєм велік і не 3,13здимо куйні.

Ді шукаєм двохколісного друга, злодія вже шукають проблеми.

Так от їх виховання і культура точно на порядок вища ніж в декого...

Поїхав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, я считаю моральным уродом любого, кто способен вот так вот украсть велосипед.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, я считаю моральным уродом любого, кто способен вот так вот украсть велосипед.

просто украсть, ИМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є таке хлопське питання: який УНІКАЛЬНИЙ ідентифікатор цього велосипеда (колір, багажник і інші частини (точніше їх наявність і колір) це фактично ніяк не доводить, що велосипед саме той) за допомогою якого власник зміг би довести що саме ЦЕЙ "велик" належить саме йому. (№ рами, документи)? ІМХО якщо номер рами не вказаний то доводити щось ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только собирался спросить, многие ли имеют записанный на бумажке номер своей рамы? :)

По поводу документов... Байк собирается вручную на протяжении длительного периода времени, постоянно что-то меняется, на новое и бывшее в употреблении... Что должно быть указано в документах в этом случае? Или после каждой замены компонентов нужно переделывать документы? Хранить чеки и расписки от продавцов? Делать детальные фотографии после каждой модернизации?

Единственная более-менее постоянная составляющая байка - рама. И номер её, конечно, стоит знать. Но вот как быть с навеской?

Никаких новостей пока нет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ursa, насчет номера рамы - это интересно. я у себя на раме не нашел, хотя байк далеко не самый левый.. может он внутри каретки спрятан :smile3: и я задумался о том, реально ли застраховать байк на некую сумму денег и дорого ли обойдется контакт.. небось процентов 8-10 накрутят в год.. завтра попробую и доложу.

а вообще, бдительность байкеров даже немного пугает. большинство по городу ездит настроженно, зыркает по сторонам, как будто украсть чего хотят и присматриваются к каждому байку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ursa, насчет номера рамы - это интересно. я у себя на раме не нашел, хотя байк далеко не самый левый.. может он внутри каретки спрятан :smile3:

Хм. Посмотрел оба байка. Одна рама - BerGaMont, вторая - совершенный noname. На обеих рамах номера выбиты на кареточном узле, снизу, с левой стороны, как бы по окружности.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-моєму, логіка алгоритму має бути така:

begin

- if синя рама, марка джайнт, на байку не difoto then бити в морду;

- if синя рама, інша марка з конкретно видною назвою на рамі then пропускати;

- if рама будь-якого кольору, будь-яка марка з конкретно видною назвою на рамі then пропускати;

- if рама будь-якого кольору, назви на рамі не видно (є ймовірність того, що зафарбована) then зупиняти до з'ясування обставин.

end

Синя рама, марка джайнт, на байку не Ді - бити в морду, пропускати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а вообще, бдительность байкеров даже немного пугает. большинство по городу ездит настроженно, зыркает по сторонам, как будто украсть чего хотят и присматриваются к каждому байку.

І не тільки ... сам сьогодні двічі ловив себе на тому, що зиркаю на вели ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ще в вівторок звернув увагу, що байкери катають містом як укурені -- в такій собі повільній тихій задумчивості :)

В мене, нажаль, вчорашній вечір випав з рейдів, я зараз на Світязі.

Що стосується мого виховання -- воно мені не дозволило б будь-що вкрасти. А людей які крадуть замість того щоб заробити я (думаю що цілком заслужено) вважаю виродками і готовий відбивати їм руки. І приблизно так само я ставлюсь до людей, які злодіїв покривають або захищають. В топіку про крадіжки в маркетах я казав, що інколи дуже шкодую, що в нас не панують закони шаріату.

Стосовно унікальних особливостей вкраденого байка -- не забувайте про вилку з нестандартно великим ходом зі штоками нестандартного гірчично-жовтого кольору.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а вообще, бдительность байкеров даже немного пугает. большинство по городу ездит настроженно, зыркает по сторонам, как будто украсть чего хотят и присматриваются к каждому байку.

что вы хотели?

я в Киеве каждый велосипед пристально рассматриваю...

у вопроса национальный масштаб, так сказать...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...