Перейти до змісту

Велодорожкам быть!!!


Рекомендовані повідомлення

On 03.03.2016 at 01:41, Shkoder сказано:

 

ага. вкладені бруківкою, що в дощ ковзає (  потім за 200 метрів впирається в хреста – дуже символічно

 

Jack, це й петиції стосується. але, звичайно, це краще, ніж нічого

Я так розумію її далі будувати не будуть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 461
  • Створено
  • Остання відповідь
2 часа назад, Zheny@ сказал:

 

А що не так?

Не буде там стовпчика і ця псевдо-велодоріжка перетвориться на стоянку-парквовку для автолюбителів.

ну якби натяк на колір стовпчика ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, St@S_ сказано:

ну якби натяк на колір стовпчика ;)

Ці стовпчики, такого ж кольору - по всій довжині парної частини Соборності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Zheny@ сказано:

 

А що не так?

Не буде там стовпчика і ця псевдо-велодоріжка перетвориться на стоянку-парквовку для автолюбителів.

Проїдься і зрозумієш, що не так. :)  

Можно було не ставити стовпчики на доріжку і машинам прохода не залишити. Друге діло, що стовпчиками і доріжкою займались різні контори. Хтось з них або рукожопий, або жартівник

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zheny@ сказано:

Ці стовпчики, такого ж кольору - по всій довжині парної частини Соборності.

Жень, ну їх же можна було поставити не три, а два, змістивши один на червоний колір і другий - симетрично. Ще й економія)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, Oksana04 сказано:

Жень, ну їх же можна було поставити не три, а два, змістивши один на червоний колір і другий - симетрично. Ще й економія)))

Частково Таня відповідь дала. Про контори.

Але я знаю, як автомобілісти вміють протиснутися. Крім того, стоять вони навпроти поребрика, що відмежовує бічний тротуар.

Я там майже щонеділі на базар ходжу!  Точно знаю про що кажу.

Стосовно кольору - таки да. Червоні полоски там би не завадили. А ще краще - стрічка люмінісцентна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тепер продовження про стовпчики.

Власне - це те, про що я говорив вище.

 

Спойлер

56ea9bdfe22ce_2016-03-1213.59.44.thumb.j

56ea9be1d259d_2016-03-1213.59.55.thumb.j

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 02.03.2016 at 10:01, Jack сказано:

оговорення тут а на справді 131 голос

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну на горніку я по практично будь якому покриттю проїду, але ж можна будувати тротуари з гладенького асфальту, щоб і ролери мали де кататись і скейтери, бо реально в Луцьку крім доріг немає можливості на колесиках поскользити по місту. В Європі так звану велодоріжку розглядають як дорогу для комплексного переміщення вєліків, ролерів, скейтерів і інших фріків. От захотів я хороший скейт купити, а де ним кататись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, romaxa11 сказал:

От захотів я хороший скейт купити, а де ним кататись?

В Сіті-парку. Купуй.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я чув про нього, але це занадто локально. Чувачки собі їздять по центру, по проспектах. Можна і в спортзалі поїздити) Питання в тому, що закатувати центральні проспекти в бруківку, це трохи по дебільному. Навіть для тих же мамочок на візочках повозити дитинку. До речі, за Вишковом в сторону аеропорта серед поля інопланетяни проклали 20 метрів бруківкового тротуару і позначили їх символом велосипеда. Це все на фоні півметрових ям на виїзді. Таке відчуття що рішення приймаються імпульсно певними незв'язаними ділянками мозгу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, romaxa11 сказано:

До речі, за Вишковом в сторону аеропорта серед поля інопланетяни проклали 20 метрів бруківкового тротуару і позначили їх символом велосипеда. Це все на фоні півметрових ям на виїзді.

я засняв на відео ту ділянку дороги і показую знайомим, як виглядає вхід в європу ззаду...:lol::sm110: 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, Dtox сказано:

я засняв на відео ту ділянку дороги і показую знайомим, як виглядає вхід в європу ззаду...:lol::sm110: 

відео в студію ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Хтось підкаже що там з будівництвом велодоріжки Вишків -Жидичин? Я розумію,що прикольно бабло відмивати сударям, які їх будують(я не про всіх бо думаю там чесні теж є задіяні)- але дуже вже мені мріялось катнути в Озерце на дачу з малою. Сам то я можу і між машинами посєгати - а от з дитиною, по тій вбито-вузькій дорозі де кожне десяте мудачило пяне або гоншик спідді - стрьомно якось їхати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, brodiagska сказал:

Сам то я можу і між машинами посєгати

Спробуй поїздити по правилах. Можливо, тоді не буде так стрьомно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто Вам вельмишановний пане дріфтер на аватарці сказав що я не по правилах їзджу? Посєгать я мав на увазі біля машин близько їхати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 11.05.2016 at 23:15, kayot сказано:

Я так і підозрював.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, Itzamna сказано:

Пачітать тему с 1 поста як сторінку історії перегорнуть :). Карти велодоріжок, обговорення, засідання, обмін досвідом.

В політиці - популісти, брехуни і казнокради, сказочкікі і вори :). Вон скільки піара і видимості турботи. 

В мусорнік їх разом з велом на велодні !!!!

Жаль що нема закону про ОБОВЯЗКОВЕ виконання всіх обіцянок держслужбовця, а інакше - конфіскація майна і баланга років 5.

 

 

Який там мусорнік. Ща половина велолюбителів на велодень повдягають їхні футболки, ще третина візьме халявні кульки і прапорці всякого гівнозброду типу старий луцьк - нове життя- ітак далі - і все тому , що десь там майданчик збудували з вкрадених в людей грошей, або хтось десь чув що 1кг ковбаси роздали, або ще якусь фігню десь хтось урвав, як собака кістку під столом. Кароч ахметов рулить на сході а наші іроди на заході.

Особисто в моїх очах все це ГІВНОЗБРОД(гавнополітичніорганізації- гівноміська рада і так далі).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

У Франківську з’явилась унікальна для України велорозмітка

Наталя Яковлєва | 28.05.2016 449

velobo_00.jpg

У Івано-Франківську на перехресті вулиць Сахарова та Коновальця з’явилися велобокси – елемент дорожньої розмітки.

Як повідомив працівник департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Мирослав Франківський на сторінці "Вело-Франківськ", невеликий інфраструктурний подарунок для всіх велосипедистів міста підготували до міжнародного велодня, передає Бліц-інфо.

velobo_1.jpg
 
«Такий вид розмітки наноситься в Україні вперше, - говорить комунальник. - Більшу частину пластикової розмітки 1.15 було нанесено й на перехресті вулиці Галицької та Північного бульвару, яка гармонійно поєднуватиме частини велодоріжки, що зараз будується по вул. Галицькій».quoteOpen.pngquoteClose.png
За словами Мирослава Франківського, проект передбачає нанесення велобоксів й на інших перехрестях у центрі міста. «Такий елемент дорожньої розмітки дозволяє велосипедистам на світлофорі ставати перед авто і безпечно повертати, приміром, наліво», - пояснює комунальник.

velobo_3.jpg


velobo.jpg
 
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Myrka Ivan 9 днів назад на сесії облради на програму розвитку туризму та рекреації не виділили а точніше зняли 500тис. грн. Кароче похоронили. Сьодня поминаєм, 9 днів.

 

Це на той випадок інформація, коли будем дивуватись і мемити фотками дивних велодоріжок в нікуда, шукати винних не там і не того.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Велодоріжки у тому вигляді, в якому вони є на проспекті Соборності, - зло. Чому? Тому що сьогодні мене ледь не збив на підході до переходу перед Салютом прищавий вєсьолопєдіст в наушніках - спинився в сантиметрах 30 зліва від мене. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 minutes ago, Dream said:

Велодоріжки у тому вигляді, в якому вони є на проспекті Соборності, - зло. Чому? Тому що сьогодні мене ледь не збив на підході до переходу перед Салютом прищавий вєсьолопєдіст в наушніках - спинився в сантиметрах 30 зліва від мене. :)

Перевищував гадьониш, напевно.

Мо то карма?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, Dream сказано:

Велодоріжки у тому вигляді, в якому вони є на проспекті Соборності, - зло. Чому? Тому що сьогодні мене ледь не збив на підході до переходу перед Салютом прищавий вєсьолопєдіст в наушніках - спинився в сантиметрах 30 зліва від мене. :)

ти думаєш, не було б там велодоріжки - було б якось інакше? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, yu2007 сказано:

Перевищував гадьониш

швидше не встиг розігнатись і прийшлось відразу гальмувати, бо я вийшов на тротуар з-за машини на парковці.
 

1 година тому, Dimon сказано:

ти думаєш, не було б там велодоріжки - було б якось інакше? :)

він би їхав тоді по дорозі біля бровки, а не по тротуару.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...