Перейти до змісту

Велодорожкам быть!!!


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 461
  • Створено
  • Остання відповідь

Мені цікаво, скільки перед цими виборами ще прокладуть метрів / сантиметрів велодоріжок... Адже галочку вони вже поставили. Велодоріжки в Луцьку вже є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ця велодоріжка небезпечна і для пішоходів і для велосипедистів.

Я, наприклад, не підтримую створення велодоріжок як оця. Краще вже нічого ніж казна що, як співають в пісні ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11101926_792573637504827_6757366214113032041_o.jpg

11289461_792573667504824_8535236516765727648_o.jpg

Блін, а я думав, вони самі пофарбувались...

Впевнений, багато людей вам за це вдячні!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ця велодоріжка небезпечна і для пішоходів і для велосипедистів.

Я, наприклад, не підтримую створення велодоріжок як оця. Краще вже нічого ніж казна що, як співають в пісні ;)

Тут я з тобою не погоджусь. Це дуже гарний вихід для нашого міста!!! І не дуже затратний.

Уяви, сім'я з двома дітьми, їм потрібно на велосипедах добратись до центру (парку). Ти б наражав їх на небезпеку, їхав би по дорозі?

Тепер уяви другу ситуацію, тобі потрібно кудись доїхати на велосипеді і причому бистро. Ніхто тобі не забороняє їхати по дорозі. І ніхто не заставляє їхати тебе по доріжці для пішоходів та велосипедистів. Вибір за тобою.

І додам, що на таких доріжках має бути елементарна взаємоповага, так само, як і на дорогах. Хоча з цим нам всім ще треба добре попрацювати і повчитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може і так, але, якщо не помиляюсь, якщо є велодоріжка, то по дорозі їхати не можна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

m306R.gif

для пішоходів

tMX2G.gif

для велосипедистів

IdLUH.gif

для пішоходів та велосипедистів - це коли на одному тротуарі можна іти і їхати, вона не роздільна.

Важливо не путати, в Європі є ще доріжка для пішоходів та велосипедистів роздільна. Коли на тротуарі є розмітки, де іти і де їхати.

знак виглядає так:

JW9Pj.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останні знаки треба геніям проектантам цих "велодоріжок" подарувати.

Якщо об"єднана з пішохідною зоною, то нахуа там червона полоса? Якщо роздільна, то нахуа знак об"єднаної поставили?

Імхо, об"єднана велодоріжка - ні разу не велодоріжка, а просто зона де можна кататись на вело, роло, скейто і чому бог послав, а також, ходити пішки.

vanus, ти як чиновник обласного розливу, можеш заїхати до Карабана і пояснити, що вони фігню роблять? Чи до того, хто є замовником цього неподобства. Чи це не фігня і все правильно?

Бо виходить, що глибину питання вони не вивчають, а потім на наші закиди будуть казати "ми ж зробили велодоріжки, чого вам ще треба?"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бо виходить, що глибину питання вони не вивчають, а потім на наші закиди будуть казати "ми ж зробили велодоріжки, чого вам ще треба?"

але бюджет освоїли :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лондон. Травень 2015

Копенгаген. 2010

Утрехт. 2010

Європа! Нашому суспільству до такого рівня культури і розвитку не дорости ніколи в житті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думаю, якщо кожен постарається, покаже приклад іншим хоча б в маленьких справах, ми це зможемо, поведінка більшості суспільства зміниться. Можна почати, наприклад, з того, щоб ставати на червоне світло, пропускати пішоходів на переходах, а паралельно вимагати в чинновників якіснозробленні зручні і продумані велодоріжки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора мер міста розмістив у себе на сторінці у мережі Фейсбук!

Микола Романюк

Звертаюся до велолюбителів з пропозицією визначитися з вашим представником, який спільно з міськрадою буде працювати над розбудовою велодоріжок по місту. Кандидатури подавайте мені на FB.

starOFF, твої дії?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кандидатури подавайте мені на FB.

гламурненько :) і завжди можна сказати - "вій ак взламали"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви собі як хочете, але я на даний час не бачу ніякої кращої "контактної" людини окрім Shkodera на цій посаді. Це ще той велофанат без зайвих амбіцій і зі знанням справи. Думаю така людина як ніхто краще підійде для такої справи, тим паче druid, vanus difodo та інші (в т.ч. і я) будуть в його команді.

Потрібно якось його в цьому переконати, бо через свою скромність він навряд чи запропонує свою кандидатуру для цього

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора мер міста розмістив у себе на сторінці у мережі Фейсбук!

Микола Романюк

Звертаюся до велолюбителів з пропозицією визначитися з вашим представником, який спільно з міськрадою буде працювати над розбудовою велодоріжок по місту. Кандидатури подавайте мені на FB.

starOFF, твої дії?

Піду куплю собі фіксу і Романюку, будемо ганяти :)

Зберемо робочу групу, проведемо засідання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ukrainec, дуже дякую за пропозицію. якщо всі перераховані тобою люди дійсно мене підтримують, то з радістю буду працювати в якості представника велоспільноти по питанням велодоріжок. але, якщо чесно, я бачу для себе більше можливостей в складі робочої групи в якості консультанта представника, бо досвід роботи з державними структурами та взагалі посадовцями в мене нульовий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

starOFF

Я хоч і не велолюбитель, но це нахабство, жлопство, дикунство... як ще назвати - терпіти не можна!!! Ця безкультурна бидлота на авто вже дістала!!!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную сьогодні зібрати "робочу групу", поїхати і подивитись що там робиться? Їдемо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную сьогодні зібрати "робочу групу", поїхати і подивитись що там робиться? Їдемо?

А що там дивитись ? Стовпчики стоять вже нові правда сірого кольору. Виламали впевнений на 99% власники гуманітарки на углу ,бо їх вантажівка паркується заднім ходом в притул до дверей.Для легкової машини достаньо щоб виламати один стовпчик ,а от щоб стала грузова вже треба два ,от і подумайте чому було виламано два стовбчики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...