Перейти до змісту

Насувається час змін, він повертає до реальності


romaxa11

Голосувалка на рахунок оплати праці (місячної, а не за все життя)  

209 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Ну, в мене виходить, що я "покидаю земну орбіту" - хоча до чого тут це?

прасчяй, друх

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 153
  • Створено
  • Остання відповідь
Ну, в мене виходить, що я "покидаю земну орбіту" - хоча до чого тут це?

когда будем пролетать над сибирью - надо очень внимательными быть. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, в мене виходить, що я "покидаю земну орбіту" - хоча до чого тут це?

прасчяй, друх

Толік не з нами :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моє бачення ситуації полягає в наступному:

роки 3-4 ми жили як маленький мажорчик в багатих батьків: хочеш дитинко бабки? скільки? на!

В даному випадку в ролі батьків виступали різні кредитні міжнародні установи, а в ролі розбалуваної дитинки наша українська економіка. Дуже мало виробництв орієнтується на зовнішній ринок (тобто типу Кромберг і Шуберт), в більшості своїй майже всі інвестиції напрявлялись для орієнтації на внутрішній ринок, він у нас дуже чутливий до політико-економічної ситуації в середині країни, а вона в нас кепська. Якщо відкинути сировинний експорт на який світова куньюктура також не ахті то получається, що наша гривня вариться в власному соці, це непогано якщо економіка збалансована і грошова маса відповідає ВВП, але за ці роки було закуплено в кредит купу всякого дорогущого "непотрібу" оспіваного потреблядством і їх прийдеться повернути. До осені економічний ріст випливав з того, що один кредит перекривався більшим кредитом: будується будинок в кредит і квартири в ньому також продаються в кредит, тобто це економічний ріст в кредит, це також нормально, якщо кредитується виробництво орієнтоване на експорт, але яка користь експорту з збудованої дев'ятиповерхівки?

Так от всі гроші які є в Україні і будуть тут зароблятись ще купу років - це "не наші гроші", наші новенькі седани, джипи, дорогущі квартири і т.д., але гроші вже не наші.

Тому потрібно тішитись і 2000грн які знайшов роботодавець для вас на зарплату і пофіг курси бакса-євро, попит на гривню буде колосальним, думаю через пару місяців (до року) грошей практично не залишиться в обігу. Щось мене не покидає таке відчуття, можливо, дай Боже я помиляюсь, але приходять часи коли гроші можна буде побачити тільки в журналах на фотографіях і в інтернеті на спеціалізованих сайтах.

Якщо можна переконайте в протилежному, я буду радий змінити своє бачення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але приходять часи коли гроші можна буде побачити тільки в журналах на фотографіях і в інтернеті на спеціалізованих сайтах

Угу. Все вірно. Скоро гроші можна буде не налити а скрізь оплачувати карткою :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але приходять часи коли гроші можна буде побачити тільки в журналах на фотографіях і в інтернеті на спеціалізованих сайтах

Угу. Все вірно. Скоро гроші можна буде не налити а скрізь оплачувати карткою :)

Скоріше як раз таки гроші скоро можна буде налити - нацвалюта "піісят грам"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тільки за те, щоб отримати папірці із фотами мертвих дядів?

отсутствие этих бумажек могут значительно укоротить нашу и без того короткую жизнь :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З мого досвіду (це стосується усіх моїх знайомих), чим більше ти викладаєшся, тим більше на тебе вішатимуть і тим більше з тебе питатимуть. А зарплата, якщо й зросте, то далеко не пропорційно з новими обов’язками і обов’язково з введенням штрафів. Я не кажу про всіх, але на більшості фірм так і є.

А гарантії - я маю на увазі, що тебе не звільнять за помилку, що зарплату отримуватимеш вчасно, що понаднормові тобі оплатяться по закону, що хвороба - це не злочин і не прогул...

+1

Чем больше выкладываешься, тем больше вешают и требуют, а зарплату получаешь как все, или зарплата не меняется вообще.

C такой точки зрения тогда совсем ненада никчему стремится и никому ничего не показывать, ато вдруг работы ещё подбросят, а как же стремление сделать карьеру? без выкладания на все 100% это не реально или надо тупо сидеть и делать только свою работу никому никогда ничего не помогая? Конешно давать вылазить себе на шею тоже нельзя, но и быть пожизне пасивным тоже не вариант. С нынешней ситуацией вобще перебирать не приходится, скажут будеш работать за двоих или троих и 99% рабочих согласятся, только бы без работы вобще не остатся, лучше получать 1500-2000 грн чем вобще ничего. А работодателю проще добавить тебе сотню-вторую за дополнительную работу, чем содержать ещё одного человека и платить 1000-2000грн. Канечно есть и хитрожопые руководители, которые ничего недоплачивают, но думаю большинству из среднестатистических работников выбирать не приходится на сегоднешний день. :(:(:(

Мда? Представь ситуацию, работаеш ты, работаеш, получаеш ставку, потом вдруг, (не при кризисе) уменьшают зарплату на 200-300 грн всем работникам отдела, а ты из кожи лезеш чтобы работа делалась хорошо и тд.., ты будеш больше работать или как? Ситуации бывают разные, и делать выводы не знаючи всей ситуации это глупость. ИМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заборгованість із зарплати на Волині стрімко виростає

Як наголосив Володимир Кец, оперативні дані показують, що станом на 1 лютого сума боргу з виплати заробітної плати на економічно активних підприємствах області зросла майже у 2,5 раза порівняно з 1 січня. Ця сума наразі становить 17 мільйонів 300 тисяч гривень.

Кількість підприємств-боржників на Волині – 79. За словами пана Кеца, значну проблему становить ситуація на підприємствах державної форми власності. Там борг зріс у 24 рази.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Есть такая бизнес-прибаутка: 80% дохода компании приносят 20% ее ключевых сотрудников. Но когда попробуете в кризисной ситуации уволить остальных 80% - работа встанет вообще, ибо те 20% без этих 80% работать просто не могут. Эффективность управляющего кадрами менеджера состоит в том, чтобы минимизировать количество этих 80% без потери в качестве работы остальных 20%. Есть несколько вариантов:

1. Снизить зарплату всем пропорционально.

минусы: рабочая часть команды станет работать заметно хуже и , зная себе цену, скорее всего уйдет к другому или на вольные хлеба.

2. Снизить зарплату вспомогательной группе.

минусы - недовольство в рядах, но поскольку эти 80% относятся к т.н. оффисному планктону, они либо останутся, либо на смену можно легко подобрать иных работников, вероятно за еще более низкую зарплату.

3. Оставить зарплату на прежнем уровне, уволить часть вспомогательной группы, перераспределив обязанности между оставшимися.

минусы - нытье по поводу увеличившейся нагрузки. Но, опять таки, решаемо путем замены ноющих кадров на неноющие. Круговорот леммингов в природе - число постоянное.

Выводы:

если вы ценный работник, вияющий на состояние вашей компании - вас не уволят и не сильно ущемят, ибо такие, как правило, и так работают по-полной.

если ваше присутствие можно как-то заменить вашим отсутствием в компании и при этом мало что изменится - это ваши проблемы, и чем больше вы будете жевать сопли, тем ближе вы к бирже труда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Немножко ошиблись!!!! На 1200гр на человека ЖИТЬ - невозможно!!!! Возможно существовать.

...

Думаю для среднего уровня надо хотя бы 2000-2500 на человека.

1200 грн це просто :wacko: навіть 5000, повірте це мало...

...

брєєєєд :blink:

Реально бред, дорогие представители "среднего класса".

Однокомнатная квартира, двое взрослых, ребёнок (2.5 года). Проезд на работу и назад (1 человек). Садик. Кварт/телефон/интернет-плата. Достаточное питание (мясо, рыба, масло, молоко, фрукты, конфеты).

Не поверите ;) В пределах 1000 грн. в месяц. За всё это. Ля, может, мы херово питаемся? Хм, наверное, потому как килограмм масла за вечер мы не можем съесть :D

Может, и экономно, но на большую сумму хавать почему-то не хочется. А если вдруг захотелось чего-нибудь - без проблем и без напряга покупается.

Дополнительные траты (свыше "прожиточного минимума"): шмотки, обувь, мыльно-рыльные, достаточно крупные покупки, непредвиденные расходы - и на это тоже хватает. Опять же - без напряга.

Не, у нас доходы достаточно скромные. Но их хватает. Я умудряюсь ещё тратиться на два байка, апгрейды компов (своего и родственников), прочие приятные мелочи (например, цирк, сауна или каток), игрушки ребёнку... И если бы не кризис, остатки доходов приносили бы ещё и дополнительные доходы :)

Проблема - точно в головах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Однокомнатная квартира, двое взрослых, ребёнок (2.5 года). Проезд на работу и назад (1 человек). Садик. Кварт/телефон/интернет-плата. Достаточное питание (мясо, рыба, масло, молоко, фрукты, конфеты).

Не поверите wink.gif В пределах 1000 грн. в месяц. За всё это.

1000 ГРВ в місяць на трьох з малою дитиною? Та щє і мясо і фрукти?

Ти щось неправильно рахуєш...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неправильно, говоришь?

Ха, но вот почему-то по деньгам оно именно так и выходит. Может, мы действительно что-то делаем неправильно? :sm128:

:) :) :)

Я просто хочу сказать, что нормально питаться (2+1) можно примерно за такую сумму (можешь сминусовать/доплюсовать квартплату для более точных цифр). Соответственно, и прожить месяц можно за эти деньги (если, конечно, ничего больше не покупать). Поэтому мне непонятны утверждения о 5000+ :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1000 ГРВ в місяць на трьох з малою дитиною? Та щє і мясо і фрукти?

Ти щось неправильно рахуєш...

Ну чього ти, все можливо, але це край аскетизму, фрукти в даному випадку це строго сбаласований 1 банан(або ківі) в тиждень, і так само з мясом + ніяких хвороб, абсолютне здоров"я(хвороби з таким бюджетом це страшна розкіш), ніяких походеньок в заклади(а то це мінімум 100 грн на двох), тільки в халявні і бажано з халявним пивом. Шмотки на дитину від знайомих(самі таке практикуєм постійно), ніяких подарунків ніяким вихователькам - це теж розкіш... Світло економити, воду, інтернет самий найдешевший. Шмотки замовляти в знайомих які їздять в Хмельницьк по цінам закупки - та й то нічього дорогого(навіть економія в одежі приносить значні результати). Це все можливо якщо затратити час та сили на здійснення економії, в той же час в нас люди більш схильні витрачати свій час і енергію на пошук нормальної роботи яка забезпечить сімью всіми необхідними витребеньками. Але відчуваю що скоро багато хто буде в ursa переймати досвід

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не поверите ;) В пределах 1000 грн. в месяц. За всё это. Ля, может, мы херово питаемся? Хм, наверное, потому как килограмм масла за вечер мы не можем съесть :D

Может, и экономно, но на большую сумму хавать почему-то не хочется. А если вдруг захотелось чего-нибудь - без проблем и без напряга покупается.

ні зрозуміло, ніхто ж теоретично не викидає таких можливостей...

секондхенд, грядка під будинком, домік в дєрєвнє, в магазинах діє правило лівої руки :)

можна вижити факт. пенсіонерів в нас 15 млн. виживають

В пределах 1000 грн. в месяц.

ну або трохи добавити на цифрах :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Есть такая бизнес-прибаутка: 80% дохода компании приносят 20% ее ключевых сотрудников.

Називається це принцип Парето. ще звучить як 20% зусиль приносять 80% результату. якщо зменшити кількість зусиль співвідношення зберігається:) якщо зменшити кількість працюючих- співвідношення теж збережеться:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не, народ, вы внимательно прочитали? Какой секонд? Какой Хмельницкий? Какой домик в деревне? Про что вы? *WALL*

"ніяких хвороб, абсолютне здоров"я(хвороби з таким бюджетом це страшна розкіш)" - просто стараемся следить за организмом. Хотя малой, после того, как в садик пошёл, часто болеть стал :(

"ніяких походеньок в заклади(а то це мінімум 100 грн на двох), тільки в халявні і бажано з халявним пивом" - ай, точно мы неправильные, ну не прут нас заведения с пивом :)

"Шмотки на дитину від знайомих(самі таке практикуєм постійно)" - ну бывает, однако это даже не пятая часть гардероба.

"Світло економити, воду" - а зачем??

"інтернет самий найдешевший" - 65 грн за ДМ нам хватает выше крыши... Будет потребность - будем платить польше.

"Шмотки замовляти в знайомих які їздять в Хмельницьк по цінам закупки - та й то нічього дорогого(навіть економія в одежі приносить значні результати)"- в Хмельницком был два раза, году так в 2002-м...

"витрачати свій час і енергію на пошук нормальної роботи яка забезпечить сімью всіми необхідними витребеньками" - пока не жалуемся на работу ;)

"в магазинах діє правило лівої руки" - :_20: у нас достаточно денег, чтобы покупать то, что хочется.

"ну або трохи добавити на цифрах" - так я же не возражаю против добавки ;) Я всего лишь о том, что.. а, впрочем, неважно :)

Кстати, я считаю, что для ребёнка яблоки куда полезее бананов ;)

И понятие о "голодухе" и "грани выживания" у каждого - свои. Бессмысленный спор. Хау.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда? Представь ситуацию, работаеш ты, работаеш, получаеш ставку, потом вдруг, (не при кризисе) уменьшают зарплату на 200-300 грн всем работникам отдела, а ты из кожи лезеш чтобы работа делалась хорошо и тд.., ты будеш больше работать или как? Ситуации бывают разные, и делать выводы не знаючи всей ситуации это глупость. ИМХО.

Во-первых я сделала вывод из твоих же слов о том, что работая больше - получаеш или так как все или з/п не меняется, во-вторых тебе было бы легче если бы фирма закрылась вобще и все остались без работы или большую часть вас сократили (не по закону, а заставляя на писать по обоюдному согласию заявление и на бирже труда те покажут большой фиг вам, потому как такой категории работников первые 3 месяца нифига не платят вообще) чтоб другим не сниживать з/п. Думаю потерпеть без 200-300 гривен можна, а вот совсем без работы никак, это лично моё мнение и я его никому не навязываю.

Есть такая бизнес-прибаутка: 80% дохода компании приносят 20% ее ключевых сотрудников. Но когда попробуете в кризисной ситуации уволить остальных 80% - работа встанет вообще, ибо те 20% без этих 80% работать просто не могут. Эффективность управляющего кадрами менеджера состоит в том, чтобы минимизировать количество этих 80% без потери в качестве работы остальных 20%. Есть несколько вариантов:

1. Снизить зарплату всем пропорционально.

минусы: рабочая часть команды станет работать заметно хуже и , зная себе цену, скорее всего уйдет к другому или на вольные хлеба.

2. Снизить зарплату вспомогательной группе.

минусы - недовольство в рядах, но поскольку эти 80% относятся к т.н. оффисному планктону, они либо останутся, либо на смену можно легко подобрать иных работников, вероятно за еще более низкую зарплату.

3. Оставить зарплату на прежнем уровне, уволить часть вспомогательной группы, перераспределив обязанности между оставшимися.

минусы - нытье по поводу увеличившейся нагрузки. Но, опять таки, решаемо путем замены ноющих кадров на неноющие. Круговорот леммингов в природе - число постоянное.

Выводы:

если вы ценный работник, вияющий на состояние вашей компании - вас не уволят и не сильно ущемят, ибо такие, как правило, и так работают по-полной.

если ваше присутствие можно как-то заменить вашим отсутствием в компании и при этом мало что изменится - это ваши проблемы, и чем больше вы будете жевать сопли, тем ближе вы к бирже труда.

+1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Во-первых я сделала вывод из твоих же слов о том, что работая больше - получаеш или так как все или з/п не меняется, во-вторых тебе было бы легче если бы фирма закрылась вобще и все остались без работы или большую часть вас сократили (не по закону, а заставляя на писать по обоюдному согласию заявление и на бирже труда те покажут большой фиг вам, потому как такой категории работников первые 3 месяца нифига не платят вообще) чтоб другим не сниживать з/п. Думаю потерпеть без 200-300 гривен можна, а вот совсем без работы никак, это лично моё мнение и я его никому не навязываю.

людина ж ясно написала що ця ситуація була не під час кризи а просто так від "гарного настрою", в мене було подібне:

працювали на ставку + премія, потім сказали мол премія буде квартальна але велика, сидимо-ждемо, потім сказали що не дадуть бо не "заробили", хоча всі нормально вкалували - ніяких адекватних причин в нашу сторону не було, просто бізнес приніс меньше грошей ніж очікувалось. На Заході людина виймає з свого кармана і дає працівникам обіцяне, або бере кредит і дає, інакше весь його бізнес купка лайна, а люди які і так не супергроші заробляють а вкалують як дємони, підуть і найдуть набагато легшу роботу з такою ж зарплатою, а власнику прийдеться знову 3 місяці виховувати персонал на складну і виснажливу роботу(в результаті щось подібне і получилось)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Во-первых я сделала вывод из твоих же слов о том, что работая больше - получаеш или так как все или з/п не меняется, во-вторых тебе было бы легче если бы фирма закрылась вобще и все остались без работы или большую часть вас сократили (не по закону, а заставляя на писать по обоюдному согласию заявление и на бирже труда те покажут большой фиг вам, потому как такой категории работников первые 3 месяца нифига не платят вообще) чтоб другим не сниживать з/п. Думаю потерпеть без 200-300 гривен можна, а вот совсем без работы никак, это лично моё мнение и я его никому не навязываю.

людина ж ясно написала що ця ситуація була не під час кризи а просто так від "гарного настрою", в мене було подібне:

працювали на ставку + премія, потім сказали мол премія буде квартальна але велика, сидимо-ждемо, потім сказали що не дадуть бо не "заробили", хоча всі нормально вкалували - ніяких адекватних причин в нашу сторону не було, просто бізнес приніс меньше грошей ніж очікувалось. На Заході людина виймає з свого кармана і дає працівникам обіцяне, або бере кредит і дає, інакше весь його бізнес купка лайна, а люди які і так не супергроші заробляють а вкалують як дємони, підуть і найдуть набагато легшу роботу з такою ж зарплатою, а власнику прийдеться знову 3 місяці виховувати персонал на складну і виснажливу роботу(в результаті щось подібне і получилось)

Совершенно верно. Квартальная премия, которую все ждут ))))) И я работаю, так как без работы совсем, тоесть без денег совсем ну никак. И потихоньку ищу новую работу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та тут сперечатися можна без кінця - у кожного свої потреби і свої норми нормального харчування, хтось без м"яса їсти взагалі нічого не може, а хтось і пісненького супчику поїсть і йому цього буде досить, хтось купує 1 річ але дорогу, а хтось 2 але дешеві, комусь вистачає 1000 грн, а комусь і 5000 буде замало, кожному своє. Вміє Ursa прожити на 1000 грн необмежуючи себе нівчому - молодець, можливо в нього ще декому можна чогось повчитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Заході людина виймає з свого кармана і дає працівникам обіцяне, або бере кредит і дає, інакше весь його бізнес купка лайна, а люди які і так не супергроші заробляють а вкалують як дємони, підуть і найдуть набагато легшу роботу з такою ж зарплатою, а власнику прийдеться знову 3 місяці виховувати персонал на складну і виснажливу роботу(в результаті щось подібне і получилось)

:jeer: аааааа, лежу валяюсь...на Заході рай і там живуть добрі, ніжні, чуйні капіталісти :D вони дмухають на своїх працівників, знімають останню сорочку від Армані і виплааачують їм зарплату:))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1000 грн

1) 1-кімнатна квартира - 250-300 грн/міс (вода, світло цілком реально) (я за 3-кімнатну де 5 чоловік живе плачу до 500)

2) інет-телефон-мобілки - 200-250 грн

3) м'ясо - 2кг на місяць на 3-х вистачить - 100 грн (потолок)

4) масло-молоко-хліб - до 100 місяць

5) банани яблука - не кожен же день по кілограму - 50 грн вистачить.

7) риба - 50 грн (2 кг) (якщо не купувати червону, а звичайний хек)

і того по максимуму= 300+250+100+100+50+50=850 грн.

цукерки та булочки ще до 50 грн. Ну і проїзд на роботу (якщо маршруткою, то ще 60)

Таким чином, якщо без фанатизму, економно, без пармезану та сьомги - 1000 грн вистачить на сім'ю із 3-х людей. повторюю - тут не враховані пиво по п'ятницях і тому подібне...

Виключно життєвий мінімум.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:jeer: аааааа, лежу валяюсь...на Заході рай і там живуть добрі, ніжні, чуйні капіталісти :D вони дмухають на своїх працівників, знімають останню сорочку від Армані і виплааачують їм зарплату:))

ну не зовсім так радужно, просто там проще людину зразу звільнити ніж по якійсь причині їй зарплату не додати :), бо людина якій не додали зп відразу піде страйкувати - та ще й всі колеги її підтримають, що зробиш - ментальність, їм до наших "тєрпіл" далеко :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1200 грн
1000 грн

нда, якось ви невірно піпісками міряєтесь, тіпа в кого коротше? :D

ладно, міряйтесь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...