Перейти до змісту

Насувається час змін, він повертає до реальності


romaxa11

Голосувалка на рахунок оплати праці (місячної, а не за все життя)  

209 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 153
  • Створено
  • Остання відповідь
-- Так что же делать? -- забеспокоился Балаганов. -- Как

снискать хлеб насущный?

-- Надо мыслить, -- сурово сказал Остап. - Меня, например,

кормят идеи. Я не протягиваю лапу за кислым исполкомовским

рублем. Моя наметка пошире. Вы, я вижу, бескорыстно любите

деньги. Скажите, какая сумма вам нравится?

-- Пять тысяч, -- быстро ответил Балаганов.

-- В месяц?

-- В год.

-- Тогда мне с вами не по пути. Мне нужно пятьсот тысяч. И

по возможности сразу, а не частями.

-- Может, все-таки возьмете частями? - спросил мстительный

Балаганов.

Остап внимательно посмотрел на собеседника и совершенно

серьезно ответил:

-- Я бы взял частями. Но мне нужно сразу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я так понял, что учитывается только Луцк

ибо мои требования (весьма средние для Киева) топикстартеру кажутся явно дурацкими...

(получается, что пишу с орбиты)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я тут нещодавно проходила співбесіду де керівником є київський пацан

так от-робота 3 в 1

економіст+кадровик+секретар

оплата -2000 грн

я не погодилася-по-перше-як на 3 професії-замала зарплата а по-друге-вважаю що для проф виконання своїх обовязків треба мати базу-як може економіст бути кадровиком? та мені треба хоча би КЗОТ прочитати... можливо я не права...як вважаєте?

Р.S.

туди вже взяли людину

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я так понял, что учитывается только Луцк

ибо мои требования (весьма средние для Киева) топикстартеру кажутся явно дурацкими...

(получается, что пишу с орбиты)

топікстартер вважає, що настала повна ж, і тому більшість повинні зробити повний дауншіфтінг своїх запитів до житті: топ-мєнєджер -2000 грн, мєнєджер - 1000 грн, інші - за єду:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звідки ж стільки заздрості? я про "ухожу з орбіти". ну зміг хтось, красавчєг, давайте порадієм за нього

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зачем же зависти? Человек ясно спросил: какая зарплата удовлетворит, а не сколько получает кто-то. Это разные вещи. Я вот, допустим, получаю 5000 гривен, но на пиво мне надо всего 500 гривен в месяц, такая сумма меня удовлетворит :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ту конва

зря не погодилась, могла багато чому навчитись ще й гроші платилиб, а навчилась би то сказала - сорі не можу вижити за 2 шт. а бо піднімайте або змушена звільнитись бо немає що їсти.

ну а якщо не вмієш і не навчишся так можуть ще й зменшити.

Такі от справи, але найти роботу на руки легко а вот щоб щось з того мати.....треба реально оцінювати свою ситуацію. ну а роботодавець оцінить вас в любому випадку добре / погано

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Криза. Все дорожчає. Тоді чому працівника має задовільяти менша зарплата ніж раніше.

Абсолютно верно

Сто баллов!

И я бы на месте работодателя так и сказал бы: "Ты заслуживаешь большего! Поищи другую работу."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще дивлячись якими критеріями оцінювати. Якщо пивом, то одне, а якщо починаєш всі витрати враховувати, при тому, що цінам пофіг, яка в тебе зарплата, то стає страшно - бо такі доходи, щоб просто жити і не паритись про завтрашній день, в Луцьку мають одиниці.

А якщо повернутись до початкової теми, то, по-моєму, час змін не робить нас заможнішими, а ціни реальнішими. За оцінками експертів, Україна знаходиться зараз на рівні 1941 року після початку війни :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Віддаю перевагу власному басейну у власному котеджі, який знаходиться у власному лісі ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Віддаю перевагу власному басейну у власному котеджі, який знаходиться у власному лісі ;)

то у для Вас найкращий афродізіяк- лопатнєг плотний?;-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звідки ж стільки заздрості? я про "ухожу з орбіти". ну зміг хтось, красавчєг, давайте порадієм за нього

Реально можна й порадіти, тут справа не йде про заздрість.

Задача капіталіста не платити "достойну зарплату" (інакше він би не став капіталістом), а платити рівно стільки, щоб людина не писала заяву про звільнення, продовжуючи виконувати свої обов'язки і тут аж ніяк не йдеться про забезпечення всіх потреб працівника (тут є момент: в кожної людини є своя планка яка задовільняє роботодавця (це може бути і 1000грн, а може бути і 1000000$, але щоб твої послуги тянули на таку суму потрібно їй відповідати)). Наголошую - це не задача роботодавця, вартуєш більшого - шукай іншу роботу, створюй власний бізнес, короче ти керівник своєї долі (але тут головне не перегнути, бо найгірше це нереалізовані завищені запити, це дипресія і купа негативу :D ). Тут варто ще врахувати, що незамінимих людей немає.

До брільянта-рубіна Amway, ще навіть ніхто не дотягує, так-що в цієї пірамідальної секти в нас ще є майбутнє :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут варто ще врахувати, що незамінимих людей немає.

Ага, і про це знову згадав роботодавець, щоб пресувати працівників. Я, мол, не можу вам платити, як раніше, я вже й так півштату звільнив, так що будьте ласкаві - працюйте за "себя и за того парня", отримуйте своїх 70% ставки, не забудьте, що субота робоча! А кому не подобається...!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще дивлячись якими критеріями оцінювати. Якщо пивом, то одне, а якщо починаєш всі витрати враховувати, при тому, що цінам пофіг, яка в тебе зарплата, то стає страшно - бо такі доходи, щоб просто жити і не паритись про завтрашній день, в Луцьку мають одиниці.

Немає такого поняття "не паритись", всі "паряться" на своїх рівнях. І думаю тут є залежність в тому, що чим більше бабло тим більше потрібно паритись, щоб його не втратити, а приумножити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Немає такого поняття "не паритись", всі "паряться" на своїх рівнях. І думаю тут є залежність в тому, що чим більше бабло тим більше потрібно паритись, щоб його не втратити, а приумножити.

Висновок гідний наших можновладців... А в результаті маємо те що маємо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для того щоб підвищити купівельну привабливість західної фірми, її власник першою справою скорочує людей (чим меньше людей на виробництві тим меньше проблем з профспілками, соціалкою, крім того це говорить про технологічне вдосконалення виробництва. При умовах оплати праці на Заході, набагато вигідніше впроваджувати нові технології ніж гратися в доброго роботодавця). Власник-роботодавець завжди перше думає про власні втрати, а вже потім про проблеми своїх працівників. Такі закони.

Вихід один: відкривати свій маленький бізнес, зокрема, якщо лікар, то кабінет, якщо юрист, то кантору і конкурувати вже в цьому ринку послуг. Якщо зможеш це потягнути, то перейдеш на інший рівень грошей, проблем і відповідальності, якщо не зможеш, тоді залишаєть найманий працівник. Але люиною ти можеш бути буть де, так само як і бидлом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

меня больше интересует другой вопрос: кто те двое, кому достаточно 1200-1500?

батя ща в Луцке, приехал заплатить по счетам.

так он за двухкомнатную заплатил около 500 гривен

это с учетом, что свет и вода в квартире практически не расходовались. батя в Киеве почти постоянно

как же это потом на оставшиеся деньги прожить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Немає такого поняття "не паритись", всі "паряться" на своїх рівнях. І думаю тут є залежність в тому, що чим більше бабло тим більше потрібно паритись, щоб його не втратити, а приумножити.

Висновок гідний наших можновладців... А в результаті маємо те що маємо

Не розумію закиду. Це проста математика: якщо в тебе 4000 грн то при курсі 5грн/$ ти маєш 800$, в результаті девальвації (8грн/$) ти "втратив" в доларовому еквіваленті 300$, а якщо б ти мав на рахунку 5-10 млн грн, які б були твої втрати? Великі гроші це велика відповідальність і великі ризики, вони заставляють думати:

якщо ти маєш 5000грн, ти можеш купити якусь побутову техніку і заробляєш собі спокійно (нарікаючи на долю :D ) далі, а якщо 50-100 млн.грн і знаючи золоте правило, що гроші постійно знецінюються, що будеш робити. Як варіант покласти на депозит і жити під проценти, але банк може збанкрутувати, вкласти в виробництво, а воно може таож накритись, нерухомість знецінитись. Короче проблем там і проблем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для того щоб підвищити купівельну привабливість західної фірми, її власник першою справою скорочує людей (чим меньше людей на виробництві тим меньше проблем з профспілками, соціалкою, крім того це говорить про технологічне вдосконалення виробництва. При умовах оплати праці на Заході, набагато вигідніше впроваджувати нові технології ніж гратися в доброго роботодавця). Власник-роботодавець завжди перше думає про власні втрати, а вже потім про проблеми своїх працівників. Такі закони.

Вихід один: відкривати свій маленький бізнес, зокрема, якщо лікар, то кабінет, якщо юрист, то кантору і конкурувати вже в цьому ринку послуг. Якщо зможеш це потягнути, то перейдеш на інший рівень грошей, проблем і відповідальності, якщо не зможеш, тоді залишаєть найманий працівник. Але люиною ти можеш бути буть де, так само як і бидлом.

Це просто сходження по ланці потреб, спочатку ідуть матеріальні, а потім духовні, але в даному випадку тупо клинить на матеріальному і все, амба, тобто гроші заради грошей і нічього іншого, а потім люди дивуються - чому там при владі чинять проти совісті, а бо в людини яка живе заради грошей її просто немає. Але є зворотній ричаг, для того щоб не було таких загребущіх придумани норми і правила(яких в нас нема), і там якщо власник скорочує масово штат - да його профсоюзи живцем з"їдять. А в нас хоть батраками роби - всім по барабану. Дійсно вкалують у відпуску за власний рахунок, дійсно не платять по півроку і працюють "заєду", і проблема в нас усіх.

Швагро працює в Данії, там якщо-що всі на демонстрації, країна "стоїть", і можновладці тричі подумають перед тим як хапнути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

меня больше интересует другой вопрос: кто те двое, кому достаточно 1200-1500?
вони сприйняли питання буквально, без елементу мрії ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...