Перейти до змісту

Насувається час змін, він повертає до реальності


romaxa11

Голосувалка на рахунок оплати праці (місячної, а не за все життя)  

209 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

А якщо з власним бізнесом не складається, то що в найманого працівника немає ніяких прав, а є тільки обов’язки? При тому що в нас навіть профспілок немає. Я думаю, якщо людина виконує добре свою роботу, вона повинна мати і гарантії, і гідну оплату, і перспективи. "Роботодавець" - це не каста недоторканих і повинен також нести відповідальність за тих людей, які примножують його капітал!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 153
  • Створено
  • Остання відповідь
меня больше интересует другой вопрос: кто те двое, кому достаточно 1200-1500?
вони сприйняли питання буквально, без елементу мрії ;)

что значит "буквально"? и причем тут мечты?

если мне надо заплатить за аренду + выплачивать кредит + как-то обеспечить семью + выпить пива, то почему я сразу попадаю по твоей градации в разряд мечтателей-космонавтов?

так мало того, я не то, что хотел бы иметь такой доход. у меня он есть, и я стремлюсь к его увеличению.

при этом, без "своего бизнеса"

я мечтатель? не воспринимаю вопросы буквально?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если мне надо заплатить за аренду + выплачивать кредит + как-то обеспечить семью + выпить пива, то почему я сразу попадаю по твоей градации в разряд мечтателей-космонавтов?

якщо ти маєш щось запропонувати свому роботодавцю, щоб він оплачував ці всі кредити тоді ти супер працівник і гідний своєї зарплати, якщо ні то не роботодавець в тому винен.

А якщо з власним бізнесом не складається, то що в найманого працівника немає ніяких прав, а є тільки обов’язки? При тому що в нас навіть профспілок немає. Я думаю, якщо людина виконує добре свою роботу, вона повинна мати і гарантії, і гідну оплату, і перспективи. "Роботодавець" - це не каста недоторканих і повинен також нести відповідальність за тих людей, які примножують його капітал!

все правильно, крім гарантій, оскільки роботодавцю ніхто не гарантує його майбутні прибутки, перспективу людина повинна створювати сама собі, це не справа роботодавця, якщо в тебе рівень зростає, ти приносиш користь бізнесу роботодавця ти будеш відповідно винагороджена

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто треба жити економно, наприклад шестеро в 2-х кімнатній квартирі і кабанчик на балконі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблема - точно в головах. Сначала надо задуматься: для чего деньги нужны?

Я вчера полвечера говорил с человеком, который явно из разряда "непритязательных мечтателей", но при этом ведет такую колоссальную гражданскую работу даже не за еду! Просто , потому что надо ему не телевизор и шмотки. И о деньгах от него я услышал вчера первый раз, и то, человек пятый день ходит к банкомату, и пятый день на счету 30 коп. - зарплату задерживают. При этом мы целый вечер хохотали, разговаривали о своих инициативах - как бы это правильнее и веселее сделать, чтобы всем было хорошо.

С другой стороны, моя "зарплата" на семью порядка 1000 у.е. уже несколько лет. Но почему-то я не езжу на новой машине, даже не мечтаю о "плазме"(старая "Сони" 29" еще прекрасно показывает :)) и на отдых езжу отдыхать дикарями, на берег моря с палатками, а не в Египет на четрыре звезды аллинклюдед.

Болезнь 21 века, пришедшая к нам из Пендостана - потреблядство. И не надо упирать на квартплаты. Я знаю пару десятков людей, которые абсолютно беззаботно живут с доходом в 2-3 тысячи на семью. И детей рожают, и растят.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все правильно, крім гарантій, оскільки роботодавцю ніхто не гарантує його майбутні прибутки, перспективу людина повинна створювати сама собі, це не справа роботодавця, якщо в тебе рівень зростає, ти приносиш користь бізнесу роботодавця ти будеш відповідно винагороджена

Та ну?! І багато таких роботодавців? З мого досвіду (це стосується усіх моїх знайомих), чим більше ти викладаєшся, тим більше на тебе вішатимуть і тим більше з тебе питатимуть. А зарплата, якщо й зросте, то далеко не пропорційно з новими обов’язками і обов’язково з введенням штрафів. Я не кажу про всіх, але на більшості фірм так і є.

А гарантії - я маю на увазі, що тебе не звільнять за помилку, що зарплату отримуватимеш вчасно, що понаднормові тобі оплатяться по закону, що хвороба - це не злочин і не прогул...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

меня больше интересует другой вопрос: кто те двое, кому достаточно 1200-1500?
вони сприйняли питання буквально, без елементу мрії ;)

Люди виходили з сучасних реалій, а не мрій...

Я знаю з десяток сімей які зараз живуть на дохід на працюючого члена сім"ї - 1200-1300 грн.

Це називається сплановане життя, яке всі так хвалили в темі про середній клас ;)

ЗІ Ді трохи раніше мене висловив ту ж думку :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

меня больше интересует другой вопрос: кто те двое, кому достаточно 1200-1500?
вони сприйняли питання буквально, без елементу мрії ;)

Люди виходили з сучасних реалій, а не мрій...

Я знаю з десяток сімей які зараз живуть на дохід на працюючого члена сім"ї - 1200-1300 грн.

Це називається сплановане життя, яке всі так хвалили в темі про середній клас ;)

ЗІ Ді трохи раніше мене висловив ту ж думку :)

Немножко ошиблись!!!! На 1200гр на человека ЖИТЬ - невозможно!!!! Возможно существовать. Жить я так понимаю это когда зарплаты хватает на:

1. Заплатить за жильё. (500гр)

2. Продукты питания (без фанатизма --красная икра и прочее) на человека 10гр в день --- это в проголодь (300гр)

3. Купить необходимые вещи ( мыло , порошок, зубная паста , туалетная бумага) --- (100гр)

4. Ребёнку на обеды и себе с женой(3гр + 10гр+ 10гр -- каждый рабочий день) итого 460гр + проезд на двоих на работу и назад на двоих (160гр)

5. Отложить гривень 100 - 200 на всякий случай (день рождение друзей или таблетки)

Это называется очень скромно жить и того 1720гр .... а ведь ещё надо сдать деньги в фонд КЛАСА и ребёнок растёт ему надо контурные карты, кросовки, тетрадки + на выпускной подарок училке, а так же на 8марта. Если влезешь в 2 400 на семью, то ты просто щастливчик. И ни беда что конфеты твой сын или дочь будет есть только на день рождения или Новый Год.

МОЖНО СУЩЕСТВОВАТЬ:

1. Жить в семером в 1 комнатной квартире без телевизора и за неё заплатить, а можно и не платить.

2. Кушать хлеб и воду.

3. Ни чего не покупать ибо туалетная бумага будет не нужна , извините после хлеба с водой какать будешь 1 раз в месяц.

5. Откладывать будешь разве что кал и то раз в месяц.

Ну при таких раскладах можно вписаться на 1200гр в семером.

Думаю для среднего уровня надо хотя бы 2000-2500 на человека.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З мого досвіду (це стосується усіх моїх знайомих), чим більше ти викладаєшся, тим більше на тебе вішатимуть і тим більше з тебе питатимуть. А зарплата, якщо й зросте, то далеко не пропорційно з новими обов’язками і обов’язково з введенням штрафів. Я не кажу про всіх, але на більшості фірм так і є.

А гарантії - я маю на увазі, що тебе не звільнять за помилку, що зарплату отримуватимеш вчасно, що понаднормові тобі оплатяться по закону, що хвороба - це не злочин і не прогул...

+1

Чем больше выкладываешься, тем больше вешают и требуют, а зарплату получаешь как все, или зарплата не меняется вообще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кадри вирішують все, якщо бізнес підкоряється такому закону, роботодавець просто вимушений підтримувати належний рівень заробітньої платні персоналу, якщо не залежить, тоді потрібно шукати нову роботу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто скіки трате на їду?

В мене на їду більше уходить чим на квартиру, я не вмію тратити чи шо?

Правда дома типу супів нічого не готую - одні напівфабрикати (

Проголосував 5-10 тис...

Хоча 3-5 тис теж вистачитить, не шикуючи звичайно, але, піде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З мого досвіду (це стосується усіх моїх знайомих), чим більше ти викладаєшся, тим більше на тебе вішатимуть і тим більше з тебе питатимуть. А зарплата, якщо й зросте, то далеко не пропорційно з новими обов’язками і обов’язково з введенням штрафів. Я не кажу про всіх, але на більшості фірм так і є.

А гарантії - я маю на увазі, що тебе не звільнять за помилку, що зарплату отримуватимеш вчасно, що понаднормові тобі оплатяться по закону, що хвороба - це не злочин і не прогул...

+1

Чем больше выкладываешься, тем больше вешают и требуют, а зарплату получаешь как все, или зарплата не меняется вообще.

C такой точки зрения тогда совсем ненада никчему стремится и никому ничего не показывать, ато вдруг работы ещё подбросят, а как же стремление сделать карьеру? без выкладания на все 100% это не реально или надо тупо сидеть и делать только свою работу никому никогда ничего не помогая? Конешно давать вылазить себе на шею тоже нельзя, но и быть пожизне пасивным тоже не вариант. С нынешней ситуацией вобще перебирать не приходится, скажут будеш работать за двоих или троих и 99% рабочих согласятся, только бы без работы вобще не остатся, лучше получать 1500-2000 грн чем вобще ничего. А работодателю проще добавить тебе сотню-вторую за дополнительную работу, чем содержать ещё одного человека и платить 1000-2000грн. Канечно есть и хитрожопые руководители, которые ничего недоплачивают, но думаю большинству из среднестатистических работников выбирать не приходится на сегоднешний день. :(:(:(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто скіки трате на їду?

В мене на їду більше уходить чим на квартиру, я не вмію тратити чи шо?

Правда дома типу супів нічого не готую - одні напівфабрикати (

Проголосував 5-10 тис...

Хоча 3-5 тис теж вистачитить, не шикуючи звичайно, але, піде...

Краще б ти щось сам собі готував, ато на напівфабрикатах ти скоро почнеш ще більше тратити на лікування свого шлунку ніж на квартиру та їжу разом взяті, незнаю чи обійдеться набагато дешевше, але корисніше це 100%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Kleo, я не казав що я їх не ЇМ, я сказав що я їх НЕ ГОТУЮ.

Вчіться читати, дамочка

про користність просьба не треба вчити людину обидва батьки якої - лікарі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки що оцінюю той обсяг роботи, який я зараз виконую сумою з шостого варіанту. Схиляюсь у сторону другого числа. А більшість постів у цій темі - ФУБЛЯТЬ, тобто ФЛУДЯТЬ, жодного посту по темі.

ЗІ з Post #36 згоден на 100%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Kleo, я не казав що я їх не ЇМ, я сказав що я їх НЕ ГОТУЮ.

Вчіться читати, дамочка

про користність просьба не треба вчити людину обидва батьки якої - лікарі...

По-перше ніхто тебе не вчить, а просто радять, по-друге якщо ти їх не готуєш, то їсиш тільки тоді коли хтось тобі зготує, тобто на продукти для їх приготування ти грошей не витрачаєш, тоді для більшої економії ходи по родичах, друзях, де на шару покормлять і буде тобі щастя, і на напівфабрикати тратити будеш менше, тільки на прїзд.

З.І Хоч вір хоч ні а читати я вмію і писати теж ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Немножко ошиблись!!!! На 1200гр на человека ЖИТЬ - невозможно!!!! Возможно существовать.

+1 до всього що написав Дарк. 1200 грн це просто :wacko: навіть 5000, повірте це мало...

це ж як треба планувати витрати... -тато, я хочу морозиво! -зараз синку глянем в список - такс, морозиво в тебе через 2 тижні, потерпи! -люба, носи чобітки обережніше, в тебе нові по плану на той рік! -такс, масло не берем, дорого, он спред і дешевше і по вигляду такеж... брєєєєд :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навіть 5000, повірте це мало

зараз так - а от коли бакс був по 5 + інфляція на роки (хочаб) 2 назад...

Непогано, тим більше на людину (не сім'ю) тим більше в Луцьку...

Я то, про одну людину кажу, сімї в мене нема

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку кризи не має до тих пір, поки ти не починаєш економити на власному здоров"ї та на продуктах, все інше - терпить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Немножко ошиблись!!!! На 1200гр на человека ЖИТЬ - невозможно!!!! Возможно существовать.

М-да... що там Діма писав про голови і проблеми?

Я кажу, що знаю людей, які живуть, а тут б"ють себе п"яткою в груди і доказують, що не живуть...

ЖИВУТЬ. І пиво п"ють, і дітей народжують, і відпочивати їздять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

keepo, просто є різні типи мислення.

Мене колись один чувак "убив":

- (я) Купляю пепсі літрову(двулітрову), бо, так економніше

- (він) Купляю півлітрову , бо, що літрову що двулітрву все рівно вип'ю різниці не побачу, а грошей менше потрачу :)

Я навіть не міг подумати що можна так мислити в покупках! Чи то моя жадність, чи то моя тупість, хз..

Але тоді я подивився на речі з троха іншої сторони.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

М-да... що там Діма писав про голови і проблеми?

Я кажу, що знаю людей, які живуть, а тут б"ють себе п"яткою в груди і доказують, що не живуть...

ЖИВУТЬ. І пиво п"ють, і дітей народжують, і відпочивати їздять.

Monk писав розрахунок на сімью де обидва працюють, тобто це зарплати в обох 600-700 грн. + дитина в нагрузку, це трохи різні речі. Одна людина може вільно прожити і за 1000 грн(можна прочитати навіть вижити, але може й пива попити :)), а сімья це +200% нагрузки, тим паче з дітьми.

Але вже навіть з його посту можна побачити на чому економити, обіди - фффтопку, навіщо витрачати купу грошей на неякісний фастфуд, можна просто не обідати(знаю купу людей які так і роблять, особливо крепко зайняті), або ходити на обід додому, я наприклад так і робив, є роботодавці які оплачують громадське харчування працівників, якщо вже людина працює за такий мізер, то хоч якийсь плюс наймачу; проїзд - за таку зп люди ходять нозями :), я свого часу ходив на роботу і з роботи 4 рази дорогу відміряв в будь-яку погоду, йти мені було кілометра 3, за день 12 кілометрів, в принципі супер тренування, ще на роботі побігаєш туди сюди, сходиш десь на філію, думаю і 20 було. Хавка - майже все постачається ріднею з села, батьки-родичі є в обох зазвичай, бульби, моркви, бурячку, капусточки, літом все це на зеленому полі по вихідним віпрацьовуєш... Витрачаєш по мінімуму - олія, хліб, молокопродукти. Комунальні - не нада драматизувати, 500 грн - 3ьохкомнатна квартира, яка така молода сімья може собі позволити жити в трикімнатній? Зазвичай однокімнатна хрущовка - 200 грн. Найбільше грошей(при наявності малої дитини) йде на пмперси і прочєє, ну плюс ще раз в два місяці шось купити одітися. І на пиво полюбе вистачить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, в мене виходить, що я "покидаю земну орбіту" - хоча до чого тут це?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, в мене виходить, що я "покидаю земну орбіту" - хоча до чого тут це?

До того, що політаємо разом ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...