Перейти до змісту

Насувається час змін, він повертає до реальності


romaxa11

Голосувалка на рахунок оплати праці (місячної, а не за все життя)  

209 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Ми (наша сім'я) повернулися до того, що робили колись.

Складаємо меню (орієнтовне) на тиждень.

Якщо, скажімо ще літом я щотижня пік піцу, то тепер я забув коли пік. Тому як ~50 грн на продукти на неї, щоб з'їсти за вечір - надто дорого.

перелік продуктів - і пішли скупилися.

таким чином - я знаю скільки грошей в мене йде на тиждень на продукти. Окремо записуємо форс-мажорні витрати.

Або ж заплановані.

Бачимо де скоротити і куди додати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 153
  • Створено
  • Остання відповідь

keepo я не сприймаю це на свій рахунок, бо твої вислови мене мало стосуються ;) Кредитів у нас нема - хватило здорового глузду сюди не влізти. З батьками жили б, якби була така можливість, але ми обоє з чоловіком не з Луцька (ліміта :D ). І серіали ми не дивимось - чоловік паше на роботі, потім вдома ввечері підробляє дизайном. Я, правда, в декреті і достроковий вихід на роботу мені не світить.

Але я ж не на долю нарікаю - вже якось справимось. Я говорю про систему, яка в нас неправильна, зі своїми неправильними прожитковими мінімумами, підходами до оцінювання роботи, беззахистністю людини перед своєю ж державою.

Zheny@ - от це правильно! А в мене ну ніяк не виходить підраховувати всі витрати, але все одно сумніваюсь, що це дуже б виручило

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я предприниматель. Зарабатываю вроде как неплохо, но заработок зависит от количества клиентов. Жена сидит дома с малым (в садик он не ходит). Родители в селе (картошка, лук, морковь и пр. берем оттуда). Да, ребенок растет и надо его одевать/обувать, да и самим тоже одется/обутся и поесть конечно же. Но если с умом подойти к распределению средств, то вполне можно уложится в ~1500грн в месяц на квартплату (квартира своя)/еду/бытовую химию (шмотки ж не каждый месяц покупать) и не чувствовать себя ущемленным или еще чего-то. Плюс отложить немного и иногда позволить себе расслабится. ТАк что все дело в понимании того, что реально нужно, а что нет. Конечно, без проблем можно спустить в трубу и 10К грн в месяц. Но зачем? Чтоб чувствовать себя свободным, независимым и т.п. ТАк это не свобода :) Это рабство желаний. И если желание превозмогают над здравым смыслом, то потом и получаются разные истории с непогашеными кредитами и пр.

Так что проблема таки в голове.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я предлагаю так:

вы приходите в супермаркет, представляете, что у вас дома ни крупицы соли, и начинаете считать.

просто идите мимо ценников и считайте.

но считайте все. от спичек до стирального порошка. прикиньте расход на месяц. разделите или умножьте.

а потом можно говорить о том, как семье выжить на 1000 в месяц.

а потом еще добавьте обязательные вещи как квартира, проезд, косметика, одежда.

+1

Підтримаю.

Ще в догонку цікава інфа.

Народ, ви в курсі що у Луцьку ціна на мясо така сама, або навіть вища ніж у Москві.

Ну я думаю, порівнювати середню з/п по Москві і Луцьку не варто...

Да і взагалі, продукти навіть в Києві дешевші, правда вєдь, Шура?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для довідки:

ціна м'яса в Луцьку станом на 15.02.2009 року.

Телятина:

- шия 38-42 грн/кг

- лопатка 35-40 грн/кг

- Шинка 38-42 грн/кг

- фарш - 28-32 грн/кг

Свинина десь так само +- 4 грн. (як хто цінить)

Це я сам купував і вибирав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прикінув свій варіант(реально те що є)

1) 1-кімнатна квартира - 250-300 грн/міс - все вірно

2) інет-телефон-мобілки - 200-250 грн - 50 грн мобіли + 20 тевлефон + 100 грн інтернет = 170 грн ітого

3) м'ясо - 2кг на місяць на 3-х вистачить - 100 грн (потолок) - 8-10 кг (і це в принципі досить скромно) - 400 грн(або якщо рідня кабана заколе то халява :))

4) масло-молоко-хліб - до 100 місяць - масло 40 грн + молоко 140 грн + хліб 75 грн = 255 грн(явно не 100 ;))

5) банани яблука - не кожен же день по кілограму - 50 грн вистачить. - тут в принципі згідний, іноді навіть і менше

7) риба - 50 грн (2 кг) (якщо не купувати червону, а звичайний хек) загалі не купляємо(або іноді червону ;))

+

8) крупи, макарони - гречка 2 кг, макарони 2-3 кг, манка - 2 кг = 70 грн. -приблизно, не більше думаю

9) олія 1 л в місяця - 10-12 грн

Все інше в принципі город, закрутки і т.д.

1200 грн харчування+комунальні онлі, а з врахуванням маленьких радощів типу солодощі, червона риба, консерви деякі, сири, ковбаси це в місяць +200-400 грн

Ітого 1600 грн.(це дуже економно)

Далі по дітям,

памперси меньшому - 100 грн.

одітися на 2 дітини + іграшки - як коли, від 100-500 грн.

якщо захворіють - 100-200 грн(дорогі на дітей мекстуркі - жесть)

садік-шмадік, поки не юзаєм(читай хворіти почнуть в два раза частіше + подарунки всяким загребущім вихователькам - не варіант, маєм можливість поки доглядаються дома)

ітого 800 грн. на дітей в максимальному співвідношенні

Хімія і така всяка єрунда небагато, максимум 100-200 грн

Одітися як коли, 300-600 грн в місяць середньо

*************************

Ітого на сімью в 4 людини(2 дорослих, 2 дітей) вистачає всього-то 3000 грн. - при таких прибутках можливо навіть гривень 500 відкласти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз ситуація особисто в мене як десь в 98році

я тоді все на базарі купувала, а супермаркет для мене-це була розкіш для багатіїв

останнім часом-навпаки-про базар почала взагалі забувати

це ж так класно-зайти собі і прогулюючись вибрати що тобі сподобалося

прийшлося забути про деякі речі-наприклад німецький шампунь та бальзам для волосся

а користуватися як в старі добрі часи-шампунем вітчизняного виробництва за 8 грн за 1 літр

зараз підчищаємо всі запаси в кладовці-жалкую що влітку не закрутила більше баночок

і думаю що треба буде цього року рослинництвом на дачі зайнятися

бо родичів в селі нема0а при таких розкладах-власна картопелька бурячок та морквочка-пригодяться

жити стало скрутніше

витрачати стали менше (це я особисто про себе-якщо раніше після тяжкого робочого дня я в вопаці залишала 50 грн в середньому, то зараз стараюся йти туди 1-2 рази в тиждень і зі списочком...)

по цифрах в місяць вклалися десь в 1000-1200 грн

але це ж ненормально

сподіваюся ненадовго

а ще блін-у дітей як назло то чоботи порвалися-то вже куртка мала-а ще вони мають тенденцію виростати ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз ситуація особисто в мене як десь в 98році ....

:(

придбали Goodmans за 3500грн

величезний плоский і дуже гарно показує!

:D

Не так вже й погано ;) Головне оптимізм не втрачати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1) 1-кімнатна квартира - 250-300 грн/міс (вода, світло цілком реально) (я за 3-кімнатну де 5 чоловік живе плачу до 500)

2) інет-телефон-мобілки - 200-250 грн

3) м'ясо - 2кг на місяць на 3-х вистачить - 100 грн (потолок)

4) масло-молоко-хліб - до 100 місяць

5) банани яблука - не кожен же день по кілограму - 50 грн вистачить.

7) риба - 50 грн (2 кг) (якщо не купувати червону, а звичайний хек)

Прікольний раціончик: зранку намазав хліб маслом, положив зверху 7 г м'яса, 7 г риби, запив стопочкою молока, закусив яблучком і пішов на роботі. Так само пообідав і повечеряв. Цікаво чи довго ти так проживеш.

Живу, як видно. І на щодень продукти не ділю.

якщо не вмієш образно мислити - не намагайся.

Сядь своє порахуй. Реально без понтів. Тоді напишеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, а скоко раз в день вы едите?

Я -два. В обед - суп или борщ, вечером - ужин: гречка с котлетой, ну или плов.

Мы тут посчитали - так нам на продукты надо 1000 грн в месяц .

На 7 человек.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас на 4-х с квартплатой в 3-х комнатной с реальными тратами , не считая бизнес - вложения - 2000 в месяц. Тут все без ограничений, на крейсерской скорости.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мюнхен, липень 2006р:

IMG3441-1235073822.jpg IMG3441-1235073854.jpg IMG3441-1235073885.jpg

На фото стоянка вело-таксі/екскурсоводів.

Ціни: сіті-таксі - 2.40 евро, екскурсія по місту 4.95 евро.

У 2006 році навряд чи хтось в Луцьку (та й в Україні) таким чином заробляв би гроші.

І зараз, в період кризи, ніхто не буде. А причина практично одна: за такі "гроші" маслати 2 години - "не фонтан".

Ось і ситуація в нас з ринком праці - ми (в загальній масі) не працюємо, а ходимо на роботу.

Відповідно і маєм "заробітну плату".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На фото стоянка вело-таксі/екскурсоводів.

Ціни: сіті-таксі - 2.40 евро, екскурсія по місту 4.95 евро.

У 2006 році навряд чи хтось в Луцьку (та й в Україні) таким чином заробляв би гроші.

І зараз, в період кризи, ніхто не буде. А причина практично одна: за такі "гроші" маслати 2 години - "не фонтан".

Ось і ситуація в нас з ринком праці - ми (в загальній масі) не працюємо, а ходимо на роботу.

Відповідно і маєм "заробітну плату".

Це тобто маслати за 200 грн в робочий день(4000 грн. в місяць) - це робота в Європі? :sq_ye:

Трохи жорстокий приклад, що йому заважає піти працювати на нормальну роботу і мати в 2 рази більше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хочеться додати суттєву річ –

коли українці навчаться рахувати гроші у нас зміниться економіка.

і зміниться однозначно на краще.

Турецькі та Єгипетські пляжі опустіють...

виробники пива, тютюну та алкоголю збанкротують..

Росія задихнеться власним газом...

А Італійські пенсіонери зас*уться по вуха, бо не буде кому після них прибрати..

На зекономлені кошти придбаємо собі сонячну Австралію, що омивається океаном із усіх боків..

і почнемо жити....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я про що..

Коли зрозуміють що їх тупо най0*...

То перестануть (може) ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

садік-шмадік, поки не юзаєм(читай хворіти почнуть в два раза частіше + подарунки всяким загребущім вихователькам - не варіант, маєм можливість поки доглядаються дома)
Cадік за 2-х дітей вигрібає до 300грн., це не рахуючи "додаткових" внесків.

Доречі, кожен, хто тут розписав свій бюджет, чуть не до комунальних платежів (обов"язкових затрат) відносить інет, телефон. Не можу втриматись, цитата з баша:

Pax: ты правильно сделал что начал обустраивать квартиру с проведения интернета

Pax: сначала необходимое для жизни - потом удобства

П.С. Був радий сьогодні, коли вдома дружина показала квитанцію про оплату за квартиру - економія 150 грн. відносно попереднього місяця (хоч з них і -50грн. - перерахунок опалення за період "боїв за котельню"), менше тратиться води, електроенергії (слідкуєм, щоб світло дарма не горіло, де треба - стоять економні лампи), з опаленням правда нічого не вдієш (а воно займає більше половини оплати). Ну, хоть який прогрес є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Якщо нам і надалі будуть так і стільки платити, то і інтернет закінчиться :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Понад половина (51,8%) працівників на Волині, які працювали 50% і більше робочого часу, заробляли до 1250,01 гривень. Про це 19 лютого повідомляють «Волинські Новини».

За даними Держкомстату, понад 200 тисяч волинян у грудні 2008 року відпрацювали 50% і більше робочого часу. Однак зарплати не вражають обсягами – понад половина чоловік заробляли менше, ніж 1250,01 гривні.

Зокрема майже 11% працівників у грудні заробляли менше, ніж 605 гривень.

Натомість понад 2,5 тисячі гривень отримували тільки 13,4% працівників, у тому числі понад 5 тисяч гривень – 1,9% (3,8 тисячі чоловік).

Довідково:

У грудні 2008 року обсяг середньої номінальної зарплати на Волині становив 1,522 тисячі гривень.

©

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто знає, скільки зараз коштує кілограм картоплі (в мене просто рідні в селі живуть, ми з села маємо)? Мені просто цікаво порівняти. На початку зими картоплю на селі бариги купляли по 1.3грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто знає, скільки зараз коштує кілограм картоплі (в мене просто рідні в селі живуть, ми з села маємо)? Мені просто цікаво порівняти. На початку зими картоплю на селі бариги купляли по 1.3грн

На базарі від 2,50-3,50 залежно від величини картоплі, в Сільпо по 2,49 була на цьому тижні (велика і хорошого сорту). :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На базарі від 2,50-3,50 залежно від величини картоплі, в Сільпо по 2,49 була на цьому тижні (велика і хорошого сорту). :)

ого!!!

в Киеве по 1,50 ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Луцке по 1,80

по 2,30-2,50 она продается тем, кто кредитов набрал и еще не осознал, шо он лох не мажор.

В догонку воплям: я кредит брал и отдал. на бизнес, и это было легко, 3 дня торговой выручки . я зарабатываю около 1 тысичь в месяц. не гривен. я ем картошку с огорода.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо нам і надалі будуть так і стільки платити, то і інтернет закінчиться :)

http://www.nag.ru/2009/0120/img/end_int/int.jpg

+1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Луцке по 1,80

Интересно где? :sq_ye:

по 2,30-2,50 она продается тем, кто кредитов набрал и еще не осознал, шо он лох не мажор.

В догонку воплям: я кредит брал и отдал. на бизнес, и это было легко, 3 дня торговой выручки . я зарабатываю около 1 тысичь в месяц. не гривен. я ем картошку с огорода.

Вот давай тут устроим "Піськомір" и похвастаемся у кого больше. Я же не ору о том сколько я получаю, да впринципе и не важно, и мне не интересно какой там у тя доход и как быстро такие лохи не мажоры как ты, платят свои кредиты (у меня их вообще лично нет) был задан вопрос о цене картошки на рынке или в супермаркете, я на него дала ответ и нефиг тут гнать. Нашёл по 1,80 молодец, значит тебе повезло - купи себе медаль или ударься об стену. :g16:

P.S. Картошку мы все едим с огорода, даже если покупаем в супермаркете (открою секрет - она на полках не растёт ;) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...