Перейти до змісту

Насувається час змін, він повертає до реальності


romaxa11

Голосувалка на рахунок оплати праці (місячної, а не за все життя)  

209 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

И насчет социума... хм.. а кто тогда компетентен?

Той, хто прожив життя, виростив і виховав дітей, не пішов від дружини до коханки або "вабще", збудував дім, виростив дерево. Такі люди мають право вчити життю інших :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 153
  • Створено
  • Остання відповідь
И насчет социума... хм.. а кто тогда компетентен?

Той, хто прожив життя, виростив і виховав дітей, не пішов від дружини до коханки або "вабще", збудував дім, виростив дерево. Такі люди мають право вчити життю інших :)

Живу с женой, ращу и воспитываю двоих девок, деревьям моим уже 25 лет, в хате ремонт сделал под евро, в следующем году крышу сносим и второй этаж погоним, для детей. Кроме того создал молодежную громадськую организацию сами знаете какую, пересадил туеву хучу людей на велосипед, в мае планирую провести огромное веломероприятие, чтобы научить других следовать моим путем. И, как мне кажется, многие слушают моих советов.

Твоя очередь ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Живу с женой, ращу и воспитываю двоих девок, деревьям моим уже 25 лет, в хате ремонт сделал под евро, в следующем году крышу сносим и второй этаж погоним, для детей. Кроме того создал молодежную громадськую организацию сами знаете какую, пересадил туеву хучу людей на велосипед, в мае планирую провести огромное веломероприятие, чтобы научить других следовать моим путем. И, как мне кажется, многие слушают моих советов.

Твоя очередь ;)

Ді, ти не помітив... на відміну від тебе я нікого не вчу, як жити... то тільки ти розказуєш, який ти правильний, а всі навколо - кредитчики і мало не ліміта життя :) Мій спосіб життя не є правильним, і я його нікому не намагаюся нав'язати - на відміну від тебе. Я просто хочу, щоб ти зрозумів, що є нга світі люди, які на тебе не схожі, і схожими бути не мають бажання. Тому мірятися піськами з тобою не буду - Толік, як, очевидно, більш обізнаний, тобі комплімент щодо розмірів зробив - вважай, що я його теж підтримую :)...

До речі, твоє життя я теж не вважаю правильним (хоч я й не знаю тебе добре - але чомусь на початку нашого спілкування був кращої думки про тебе, яка змінилася в гіршу сторону в силу певних факторів). Якщо коротко, то ти не є в числі тих людей, з ким я хотів би помінятися шкурою :)

А велосипед я взагалі шляхом до нірвани, істини і чистої карми не вважав і не вважаю - це моє право, погодься :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Опять фантазии пошли :)

Кого я и где учил, как жить?

Еще раз процитирую самого себя, можно?

Я лишь стараюсь жить и делать так, чтобы люди больше думали верхней частью тела, чем выше, тем лучше!!!

Главный тезис выделен жирным. А про "какой я правильный" и какие все остальные - я ж тоже имею право на мнение, отличное от других, ведь так? Так вот когда спрашивают совета, я , так же, как и ты, этот совет дам. А велосипед - личное дело каждого вообще. Каждый - личность, и каждому - свое. Учу уму-разуму я только своих детей, остальным - подсказываю, да и то, чаще всего фразой "А попробуй подумать сам!"

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...