Перейти до змісту

Насувається час змін, він повертає до реальності


romaxa11

Голосувалка на рахунок оплати праці (місячної, а не за все життя)  

209 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Якщо нам і надалі будуть так і стільки платити, то і інтернет закінчиться :)

http://www.nag.ru/2009/0120/img/end_int/int.jpg

Осьо сюди напиши: http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=32156&hl= ;)

2 difoto

А щодо картошки, то інформацію про місце купівлі дешевої бульби можна було б зробити загальнодоступною, а не хизуватися своїм добробутом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 153
  • Створено
  • Остання відповідь
Вот давай тут устроим "Піськомір" и похвастаемся у кого больше. Я же не ору о том сколько я получаю, да впринципе и не важно, и мне не интересно какой там у тя доход и как быстро такие лохи не мажоры как ты, платят свои кредиты (у меня их вообще лично нет) был задан вопрос о цене картошки на рынке или в супермаркете, я на него дала ответ и нефиг тут гнать. Нашёл по 1,80 молодец, значит тебе повезло - купи себе медаль или ударься об стену.

P.S. Картошку мы все едим с огорода, даже если покупаем в супермаркете (открою секрет - она на полках не растёт )

Мадам, я вас ради бога умоляю! Из даже интереса мне с вами письками не с руки меряцца, я ж однозначно в выиграше :) А то, шо жабой задавило, так я ж и писал выше, вы шо, читать вчера научились?

В догонку воплям:

так на кой оно вам надо те вопли?

Я вас умоляю - сходите на привоз да гляньте, скоко та картошка стоит у нормальных людей. А то разнылись тут все, как жить хреново стало, а жить по средствам только начинают пытаться!

А шобы успокоить ваш неокрепший моск, расшифрую немного свой посыл: почему это я со своей апупенной зарплатой картошку на огороде копаю, и вместо фанты пью облепиховый морс с того же огорода, а некоторым после покупки телика/музцентра/компа на хлеб нге хватает?

Ото помозгуйте на досуге ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ромаха такий топік створив - крик душі - соцдослідження - прикладна філософія - лебедина пісня...

а ви тут звели все до ціни кіло картошки, воплів і "піськоміру"...

эх... измельчали люди...

В кого це тут сарказм так і цвярчить, крупнокаліберний ти наш? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я ш сказал - на "Привозе" :) район ЖД вокзала, если кто не в курсе.

Розкажу одну історію яка відбулася з моїм колишнім колегую. Цензура поправлена, а от зміст то й же.

У мого колеги є дружина та дитина років 18. Живуть вони в районі ДПЗ. Одного разу в холодильнику не виявилося яєць. Так як жінка була (та й залишається) хозяйкою в повному розумінні цього слова, то вона промоніторивши ринок товарів з подругами по телефону, взнала, що на Старом базарі яйця дешевші на 20 коп. ніж на базарчику ДПЗ. Виїхали одразу після "моніторингу", а ли тому що взала з собою сина щоб було кому нести яйця. Задача по купівлі була виконана миттєво - їхали маршрутним таксі. Купили 3 десятка яєць.

Все супер якщо не брати калькулятор до рук: економії - 60 коп., транспортні витрати - 4 грн. :P

ну і я утримаюсь від коментів на рахунок Містер та щей ВЕСЬ - здається і так усе зрозуміло :)

Не хами. Не знаєш/розумієш транскрипції/суті то копіпасть нік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я ш сказал - на "Привозе" :) район ЖД вокзала, если кто не в курсе.

Розкажу одну історію яка відбулася з моїм колишнім колегую. Цензура поправлена, а от зміст то й же.

...

Задача по купівлі була виконана миттєво - їхали маршрутним таксі. Купили 3 десятка яєць.

Все супер якщо не брати калькулятор до рук: економії - 60 коп., транспортні витрати - 4 грн. :P

Ну, транспортний засіб, яким пересувається Діфото - це велосипед. Так що... :)

ну і я утримаюсь від коментів на рахунок Містер та щей ВЕСЬ - здається і так усе зрозуміло :)

Не хами. Не знаєш/розумієш транскрипції/суті то копіпасть нік.

А то в нього завше так :) Бо він самий умний, а всі - дурні....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Єсліб я нє відєл, шо бєсєдую із женшчіной - я б вєсьма катєгорічнєй виразілся б.

А Яррчік часто пєаріцца, но ето іво прблєми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Єсліб я нє відєл, шо бєсєдую із женшчіной - я б вєсьма катєгорічнєй виразілся б.

А Яррчік часто пєаріцца, но ето іво прблєми.

Забросай мну тухлыми яйцами / помидорами (на выбор), но не Ярчик хвастал своей зарплатой и отсутствием кредитных обезательств. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда,почитал ,приторчал от всего и вспомнил анекдотик на эту тему для развеенья мыслей отдельных личностей.

"Встречаются как-то два старых другана лепших,

один весь такой крютой перец стал, а другой обычный работяга,

модный пацик грит другому:

- пошли сходим в саунку попарим булки, дефки, всё-такое, тот ему отвечает:

- да не, я не по тёлкам...

- ну пошли на пивко завалим, где-то в Шеридан например :) тот ему отвечает:

- да я не, я не пью, не курю...

- блин, ну пошли нюхнём чего-нибудь, коксом побалуемся, я угощаю...

- да не,я не по наркотикам...

тот ему в ответ:

- НУ КАК ТЫ ТОГДА ОТДЫХАЕШЬ ?, а тот ему:

- ДА Я БРАТУХА И НЕ НАПРЯГАЮСЬ

:) вот такой философский анек :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Єсліб я нє відєл, шо бєсєдую із женшчіной - я б вєсьма катєгорічнєй виразілся б.

А Яррчік часто пєаріцца, но ето іво прблєми.

Забросай мну тухлыми яйцами / помидорами (на выбор), но не Ярчик хвастал своей зарплатой и отсутствием кредитных обезательств. ;)

йо.. а хуле?

у меня зарплата больше, чем у 99% на форуме из тех, кто пишет. У Ярчика- еще больше! Шо ты хотел спрасить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mr. Ves - все одно - толерантність чеснота. ну хочеться ді написати, що у нього така зарплата і нема кредиту і екологічно чиста картопля - ну але це ж ніяк не ображає ні мене, ні тебе, ні клео :) ми словяни, у нас інший менталітет ніж на заході, ми більш відкриті і душевні люди - і цим треба пишатися.

Мені завжди подобався літературний стиль difoto, але в пості № 136 він трішки перегнув. :0001:

А щодо широкої душі, то поспілкуйся з max-ом. У нього своэ бачення "ху із ху" особливо з словян :dont:

Відповідаю на пост через пряме звернення. Надалі не по суті флудити не буду. :0005:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вас умоляю - сходите на привоз да гляньте, скоко та картошка стоит у нормальных людей. А то разнылись тут все, как жить хреново стало, а жить по средствам только начинают пытаться!

А шобы успокоить ваш неокрепший моск, расшифрую немного свой посыл: почему это я со своей апупенной зарплатой картошку на огороде копаю, и вместо фанты пью облепиховый морс с того же огорода, а некоторым после покупки телика/музцентра/компа на хлеб нге хватает?

По-перше, покажи мені хоч один пост, де б я нила як погано мені живеться або стало жити, по-друге, жити "по средствам" я навчилась ще в 17 років, як пішла працювати, так що не тобі мене вчити і по-третє, кожен сам робить свій вибір, копатись в городі чи купувати на ринку.

Mr. Ves - все одно - толерантність чеснота. ну хочеться ді написати, що у нього така зарплата і нема кредиту і екологічно чиста картопля - ну але це ж ніяк не ображає ні мене, ні тебе, ні клео ми словяни, у нас інший менталітет ніж на заході, ми більш відкриті і душевні люди - і цим треба пишатися.

Не образив би, якби просто написав, що знаю де продається дешевше - на привозі вона по 1,80, а не пообзивав усіх лохами, бо купуємо дорожче 1,80, а він такий "модний" хлопець так взагалі її сам вирощує.

Люди то ми відкриті і душевні, але не треба вважати себе кращим за інших тільки тому, що заробляєш більше, а витрачаєш менше і судити всіх по одній планці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мадам, я вас ради бога умоляю! Из даже интереса мне с вами письками не с руки меряцца, я ж однозначно в выиграше :) А то, шо жабой задавило, так я ж и писал выше, вы шо, читать вчера научились?

Шановний difoto про яку жабу йде мова і кого цікаво вона давить :blink: , не мене це точно. Ваша з/п мені до одного місця, я й на свою не жаліюсь, крім того в мене ще є чоловік, який також працює. І не треба стверджувати, що маєш з/п більшу ніж у 99% відписавшихся, тобі не може бути це відомо чи може тобі всі звітують про свої доходи? :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О как вас торкнуло!

Мадам, ваши умозаключения таки достойны специальной олимпиады. Если я вас обидел, то выходит, шо на воре и шапка горит. А если нет и вам все до одного места - нашо ото распинацца? Ну поставь мне минус в репутацию :) Многих успокаивает!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ді, ти не правий.

Може, ти авторитет в велосипедній тематиці, в фото чи в чомусь іншому. Але ти абсолютно не авторитет в плані соціуму - щоб вчити інших жити, демонструвати свій спосіб життя і видавати його за істинно правильний. Тому нічого дивного немає, що частина людей обурилася твоїм закидам про те, що "жить нада па срєдствах!" шляхом купівлі картоплі по 1,80 грн.

Можна не йти в супермаркет. Можна піти на базар, зекономити 10 грн., зачепитися курткою за залізяки, які стирчать з контейнерів, порвати її, віддати на ремонт майстру; вступити в багнюку, яка прикрита тріснутою дошкою, і зіпсувати взуття. Можна прийти додому, і побачити, що тебе обважили при покупці тієї самої картоплі, бо важили її безменом, який, як відомо, техогляд не проходить. Можна виявити, що куплений виноград гнилий, і фіг ти що комусь докажеш (а в моїх родичів у Пакко прийняли назад виноград, який виявився з гнильцою). Багато чого можна зробити заради економії 10 грн. Але для когось краще з'їсти менше рибки, ніж більше картоплі.

Я картоплю взагалі не купую. Мені її привозять. То що - тепер я маю щосуботи йти на Привоз, і купувати її по 1,80 грн. за кг, щоб бути достойною людиною?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"жить нада па срєдствах!"
здається зараз інакше не можна: кредит фіг хто дасть ну і фіг хтось візьме, фіг хтось позичить і фіг комусь позичиш, виходить що нікуди дітись прийдеться обмежувати свої безмежні апетити.

Своїми постами difoto веде відкриту війну з мережею реалізації с/г продукції, підриваючи економічний інтерес до праці в селян і їх субдилерів, забуваючи при цьому, що вони також люди і також хочуть заробляти з обороту штукарик зелених в місяць. Логічним кроком у відповідь буде пряме і відкрите демпінгування бізнесу difoto селянським класом, яка невчить difoto, що поняття

"жить нада па срєдствах!"
дуже розтяжиме.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відкрите демпінгування бізнесу difoto селянським класом

Цікавий економічний термін :) ЯК селянський клас може демпінгувати бізнес кого-небудь, крім свого власного? Наприклад умовно, як продавці мобільних телефонів у Любешові можуть демпінгувати виробництво устаткування для добування нафти у Норвегії фірмою Mitsubishi?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жити треба на зароблені (і зароблювані) гроші, але тут в цьому пості має рацію таки Yarchik, а не difoto.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жити треба на зароблені (і зароблювані) гроші, але тут в цьому пості має рацію таки Yarchik, а не difoto.

і при цьому вони обоє пишуть, що жити треба на зароблені гроші :)

Ні, пане Єхидно, я цього не пишу. Тому що у свій час свідомо взяв на авто кредит, нині свідомо його плачу, свідомо брав кредит у доларах, свідомо розумів, який може бути наслідок цього, і свідомо розхльобую ці наслідки.

Я міг би не брати кредит на авто, а купити велосипед. Але завдяки автомобілю я маю приблизно 35-40% мого доходу, тому що беруся за справи у Володимирі-Волинському, у Сокалі, у Ковелі, у Рівному. З велосипедом я цього не зміг би. Тому я вважаю, що поступив правильно, взявши кредит, і придбавши авто, яке повністю заробляє на себе, навіть з надлишком.

Кожен вибирає сам - як йому жити, в кредит, чи на зароблені гроші. Так, я брав кредит на 7 років, але в перший рік погасив те, що мав заплатити за 3 роки. І при цьому не вважаю, що я жив чи живу в кредит, якщо плачу банку 20-30% свого доходу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відкрите демпінгування бізнесу difoto селянським класом

Цікавий економічний термін :) ЯК селянський клас може демпінгувати бізнес кого-небудь, крім свого власного? Наприклад умовно, як продавці мобільних телефонів у Любешові можуть демпінгувати виробництво устаткування для добування нафти у Норвегії фірмою Mitsubishi?

знаходиш конкурента, вибиваєш з нього кращі умови і трубиш на всю Волинь, що difoto зажрався :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про шо вообще мова?

Ладно, я тоже простыней настрочу. Начнем с конца. Я тоже брал кредит на машину, тоже осознавал риски(1. у меня долларовый доход 2. даже после вычета ежемесячного платежа я все равно зарабатывал больше 1000 у.е. 3. кредит был на год на б/у авто и выплачен ровно за год). Благодаря авто я имел 50% своего дохода, поскольку возил по 15 кубометров товаров в/из Киева, Ровно, Тернополя и т.д. Но и велосипед у меня есть! Стоимостью за 2 тысячи у.е., на котором я прекрасно провожу время, заодно закрепляя свое здоровье, поддерживая экологическую составляющую в мышлении масс и много других полезностей.

Своїми постами difoto веде відкриту війну з мережею реалізації с/г продукції, підриваючи економічний інтерес до праці в селян і їх субдилерів, забуваючи при цьому, що вони також люди і також хочуть заробляти з обороту штукарик зелених в місяць. Логічним кроком у відповідь буде пряме і відкрите демпінгування бізнесу difoto селянським класом, яка невчить difoto, що поняття
"жить нада па срєдствах!"

дуже розтяжиме.

romaha11, если это не стёб, то я начинаю сомневаться в твоей адекватности... мда.. Какими постами я веду борьбу? Я бы даже наоборот призвал всех крестьян вернуться в села и заняться реальным сектором в экономике, а не переться в города в поисках легкого заработка. Вот когда Вася Пупкин будет картошку да свиней выращивать, а не охранником в супермаркете или "менеджером по уборке территории" работать - вот тогда и картошка дешевле будет, и он в штанах да накормлен. А когда в стране так развилось потреблядство - с каких шишей эта масса заработает на выплату своих непомерных аппетитов? Перепродажей один-другому тех же телевизоров/стиралок? Тема достаточно глубока, чтобы охватить ее в трех предложениях, поэтому всеми своими постами, в том числе и тем злосчастным про картошку по 1,80 я не пытаюсь кого-то убедить жить беднее или "по средствам", а лишь стимулировать серое вещество у подавляющего большинства народонаселения.

Все остальные развития вашей бурной фантазии доказывают в очередной раз, что собеседник, не способный сделать правильные выводы о сказанном мною, требующий детального разжевывания и пояснения к каждой фразе "шо это я имел ввиду" - такой человек мне как собеседник не интересен.

Можна не йти в супермаркет. Можна піти на базар, зекономити 10 грн., зачепитися курткою за залізяки, які стирчать з контейнерів, порвати її, віддати на ремонт майстру; вступити в багнюку, яка прикрита тріснутою дошкою, і зіпсувати взуття. Можна прийти додому, і побачити, що тебе обважили при покупці тієї самої картоплі, бо важили її безменом, який, як відомо, техогляд не проходить. Можна виявити, що куплений виноград гнилий, і фіг ти що комусь докажеш (а в моїх родичів у Пакко прийняли назад виноград, який виявився з гнильцою). Багато чого можна зробити заради економії 10 грн. Але для когось краще з'їсти менше рибки, ніж більше картоплі.

Можна не идти на базар, а пойти в супермаркет. Подождать, пока освободится ячейка, чтобы положить туда свою сумку, чтобы на выходе не ругаться с ошманавшей вас охраной, затем размеренно толкаясь между рядов, долго выбирать свежий сыр, хотя все равно его уже три раза перепаковывали и перебивали дату, выбрать палочку хорошей колбаски, с которой вчера заботливо теплой водой с моющим удалили все следы плесени, потом подождать человека, который взвесит вам заботливо смоченные водой польские парафиновые помидоры(так тяжелее и никого вроде не на№%ли :) ), аргентинскую отборную картошку и пучок вьетнамского чесночка. Ах да.. надо же не забыть отечественного производителя - берем рулон "обуховской". Долго искать работников торгового зала с просьбой показать, где лежит маргарин, в итоге убедившись, что его просто нет, взвесить себе мороженого хека, который по приходу домой оттаял на 20%, стал как картон на вкус от частых разморозок. Спокойно пройтись к кассе, выбрать в какой из трех работающих при двенадцати присутствующих меньше очередь и, простояв полчасика, взять себе сигарет и в ах%;нии посмотреть на чек, в котором пиво выбито два раза, а цена на помидоры на три гривны выше, чем было на ценнике. Я уже молчу о том, что на рынке виноград и овощи-фрукты на точку завозятся в количестве, достаточном для одного-двух дней торговли и практически не бывают порченными, а хачик, что продает специи наразвес, смешивает их в тыщу раз круче любой галимой бланки и остальных. Могу продолжать до бесконечности, кто желает, создавайте тему "Рынок vs Супермаркет" ;)

И насчет социума... хм.. а кто тогда компетентен? Юрист, который со своей зарплатой и жизненными понятиями далек от народа, то бишь социума, как луна в пасмурную погоду или предприниматель, который в свободное и не очень время занимается гражданской(читай - социальной) организацией, в стремлении оградить молодежь от водки и наркоты, в попытках доказать, что здоровый образ жизни и экология важнее телевизоров и модных мобил?  Кто?

ПыСы и если считать население борды социумом, то в недрах сервака гудят два моих винта, которые я пошел ,купил и отдал, а твое участие в подобных мероприятиях как правило ограничивается "я скинусь, если ко мне придут и заберут"

всем: без обид :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

працьовитий ти дядько, діфото:) такий текст нашрайбав:)на всі камінчики в твій город знайшов за пазухою по не меншому:)

громада визнає- у тебе довший:)

а по-серйозному- правильні речі пишеш:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот насчет толкотни в рядах ты не прав. :)

так, как приходится потолкаться у нас на варшавке - это еще поискать надо ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...