Перейти до змісту

Семеро одного не ждут


Lexx_Giant

Рекомендовані повідомлення

Хуууууу @ля.... накенць то ти вкурив частину.... :ok:

Ну звичайно їхав з тими, які підходять тобі по швидкості.. а не принципово за 500 метрів позаду і спеціально зменшував швидкісь... !!

Все вірно.

Далі...

Дивись.. підтягнутися до якось певного рівня... (повір, в нас він не особо спортивний) можна кількома способами.......

Якщо тобі лінь маслати сильно... можна поміняти техніку.... Чим дорожчий вел, тим легше він йде, при менших затратах енргії, приріст між байком і шосером наприклад складає до 7 км/год.!!! Або як нема можливості чи БАЖАННЯ купувати дорогий/другий/третій вел...... нажимати на тренування... вичитувати технологію педалювання, посадки... тощо.

Якщо й це все не треба і ти не обслуговуєш вел на рівні... ЙОБТ.. а що це в мене в 3-тьому зубі, на 7 зірці касети, яка пройшла з цим цепом 121 км..... в дірочку попала піщинка... :D :D :D ?? Це ж зміна ваги і як наслідок важче розкручувати.. швидкість пр старті зменшилась би на стільки то.... а враховуючи мою масу і підготовку... енергій буде потрачено більше стільки-то... значить на фініш приду з відставанням таким-то... :D :D :D.... Ліричний відступ.

Отже, ти можеш собі спокійно в своєму темпі... крутити педалі в своїй групі і не парити кіндери собі... і тим більше....... більш швидкісним групам... ВОТ ПРО ЩО Я ТОБІ РОЗКАЗУЮ!

Новачки не знають...? Ти думаєш я не був чайником? Ая к їду з Динамівцями... я мушу обдивитися все і вся... поміряти поважити... там в кожну дірку заглянути (в елосипеді !!! ;) ) щоб перейняти те в чому вони більш компетентні... Я їхав і ставив передачу таку як пеердній.. і вдже потім її підстроював під себе.. РОЗУМІЄШ?

Старання має бути видно... а якщо Ірі 128 разів кажеш, показуєш..... Крути так, обслуговуй так.. тут така передача, тут така... В неї пів року був погнутий регулятор віджиму ручки..... Мене то дістало і я СОКИРОЮ їй його на солдатському поремонтував.

А їй похрен... і може ще є таких 10 яким похрен..... і не треба високої швидкості....

Увага запитання.

Що їм заважає обєднатися по ходу руху в групу і рухатись злагоджено не напрягаючи більш швидкісні групи розтягуванням і відставанням поодинці?

Увага друге запитання.

Коли хтось подзвонив і більш досвідчені не прийшли на допомогу?

Увага третє запитання.

Якщо в тебе є проблеми... Повинні всі групи з різною кількістю народу їхати в твоєму темпі... чи достатньо 2-3 чоловік?

З.І.. Щодо твоєї репліки на КМД пост...

А тобі чи Ірі вибач на слові повилазило з ким ти стартуєш? ммммммммм?

Організація..... !!!! Візьми на себе організацію в своїй групі...

Як буде більше таких людей, які на сцять за свою репутацію а обговорюють і висловлюють свою думку....

От скажи... не стане простіше? ммм?

Вибач.. без образ... ти ж мене знаєш.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 149
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

А тобі чи Ірі вибач на слові повилазило з ким ти стартуєш? ммммммммм?

еее, ну якби це пом"якше сказати... при старті на той же форт приїхав велосипедист з величенькою дитиною на нарамному сидінні між рулем і глаголом. І я бачив, як він серйозно готувався стартувати разом зі всіма і тільки в останній момент передумав. То на кого орієнтуватись треба було :)

Організація..... !!!! Візьми на себе організацію в своїй групі...

колись це питання вже піднімалось. якщо оголосив покатушку - будь добр відповідай за людей яких в неї приняв. так, якщо я не помиляюсь якраз і є на велокиєві. там же є відсів по можливостях велосипедиста. Але це все організаційні питання, які з часом втрясуться.

Дивись.. підтягнутися до якось певного рівня...

я це все знаю, і роблю по можливості все що радять.

і залізо вдосконалюю (пам"ятаєш на чому на солдатське їздив, на велодень вже наполовину перебраний був, в тараканів з старого вела поїхала тільки рама. і покришку поміняв після тої поїздки, бо сказали, що вона тільки силу з"їдає)

і за формою слідкую (якщо на покатушки не їжджу, це не значить, що велосипед стоїть в коморі. і каденс рахував і навантаження розкладав по відрізках ітд)

друга справа, що в кожного свій темп підняття рівня (ти, припустимо, можеш і кататись частіше і більше потратити на вел, а я ніяк дружину заставити водити авто не можу, а малого в садок щоранку треба везти, тому b2w страждає, і відірвати від сім"ї зразу велику сумму не маю можливості) А через це і стиль катання маю зовсім інший ;) Тому і прошу попереджати як саме буде їхатись покатушка, оскільки мені абсолютно ніякого кайфу бути обузою нема ;)

Як буде більше таких людей, які на сцять за свою репутацію а обговорюють і висловлюють свою думку....

От скажи... не стане простіше? ммм?

а ми тут хіба не цим займаємось? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тааааааааакс...

Ще прояв свідомосьті... :D :D :D

Далі...

От скажи. Ти орієнтувався на того чувака? Якщо орієнтувався.. то вибач...... Чесно не думав, що ти на нього орієнутувався.

Якщо це для прикола.. бо нема що сказати...? Теж розумію. :D

Про організацію покатушки.

Якщо це написано на борді.... то читай правило..... хочеш їхати дивись з ким тобі буде краще.. і вибирай... Так як робитиь наприклад Музикант. Благо.. народу... багато збирається...

Якщо ти приїхав і бачиш, що реально нема тобі рівних людей, а приїхали ну.. скажімо.... Мартенз, Я Алпініст і Андрюха... В тебе 2 варіанти..

Або сказати.. пацани.. я все зрозумів.... чухаю ласти в своєму напрямку. :D :D Або ж.. Мля. пацани ви не гоніть..... я буду старатися їхати з вами....

Але в тебе немає права... ЧУЄШ? НЕМАЄ !!! Тормозити народ і їхати на відстані якійсь принциповій від них, зламатися і коли тебе всі чекають не подзвонити @ля. Не рахуєш?

Я не кажу що ти ПОВИНЕН робити.. розумієш? Я тобі перерахував напрямки твого руху.. не всі звичайно.. так.. на вскидку і на свій розсуд

І от що цікаво..... МОВЧАННЯ ІРИ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Іра у нас шарить.

котилась пачка велосипедистів по полях, зупинилась, нема Іри. А де Іра???

Не дзвонила, нічого. Мать його туда чекаємо, довго чекаємо.

Послали гінців, назад глянути де ж вона, мо впала, мо зломилась. Але якого не дзвонить, мабуть точно впала.

Аж глядь повертаються наші гінці, з Ірою, вел на колесах а в руках відкручений шатун.

Ну не йоп же ш?

По перше виїхала на байку не закрученому толком. Бо сама казала що шатун хитався.

По друге не кричала і не подзвонила комусь з нас щоб зупинились і допомогли.

До речі шатун таки прикрутили на місце. Але йоп же сіко часу потратили поки думали де ж Іра і гнали гінців, а стояти тоді було жуть як лоходно :)

Проводьте ТО перед виїздом! :)

Дзвоніть і кричіть якщо вже пипець :)

Майте записані номера як мінімум 4рьох людей які з вами їдуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ти приїхав і бачиш, що реально нема тобі рівних людей, а приїхали ну.. скажімо.... Мартенз, Я Алпініст і Андрюха... В тебе 2 варіанти..

Або сказати.. пацани.. я все зрозумів.... чухаю ласти в своєму напрямку. :D :D Або ж.. Мля. пацани ви не гоніть..... я буду старатися їхати з вами....

Угу. Человек приехал два-три раза и попал на такой расклад. Хочется кататься в компании - а она хочет кататься в удобной ей, но неподходящем ему темпе. И больше никого нет, чтобы сделать группу для него. Какова вероятность, что у человека останется желание приехать ещё раз? А если он вдобавок только решил присоединиться к велотусовке - будет ли он рад такому приёму? Не уйдёт ли в сердцах в дёрт-джамперы? ;)

Единственный выход - если Форум позиционируется как доска объявлений - создавать темы типа "Едем в Тараканов. 20-22 км/ч, пикник на обочине." и "62 минуты до Форта - ставим новый рекорд!" :) Ну и собираться/передвигаться независимо друг от друга.

Другими словами - с такими правилами идея всеобщих покатушек (достпуных любому желающему, независимо от количества участников) трещит по всем швам :(

Хотя - может быть, будет, как раньше: катается куча народу, только все порознь небольшими группками. Но так даже приятнее встречать эти группки на трассах/в полях/в лесах и радоваться от того, что народ всё-таки катается, несмотря ни на что :)

P.S. И если кто-то предлагает покатушку - независимо от уровня его физической подготовки и технических возможностей велосипеда - при нежелании осуществлять её с предложившим... можно ведь просто не отписываться ему и выбирать для себя другой маршрут и попутчиков...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я @ля зразу попав.. не через 2-3.. а зразу....

І нічо.... нормуль..... похекав .... думав торба.....

Сів на зупинці... похавав морозива з соком і поїхав додому....

Правда за мною вернулися.

В поході просто пі---єц був...... ваащє вафлі.. не дай Бог навіть зараз такий похід....

Вітер в харю на протязі 3 днів з 5... і то такий шо ЖОППА.

Хто хоче кататися той буде....

Приїхали всі перед стартом в Тараканів...

Подивився Музикант і зразу собі підшукав як мінімум ПАРУ... Людину за якою він буде їхати.......

А ми построїлись і поїхали.... Кричати ззаду давай 50 з горки можна а давай 25 під горку не можна бля..?

Урса я тебе прошу....

Хочеш погнаьти бєса... гони..... тільки @ля не перекручуй.

от З.І. твоє мені сподобалось.

Не подобається не їдь.. подобається.... насолоджуйся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Под горку, мне кажется, тогда было 30+ ;)

Т.е. у кричавших бы "давай 25 під горку" всё равно шансы удержаться в группе нулевые были бы :D

Не подобається не їдь.. подобається.... насолоджуйся.

И вот так всё-таки получается, что если не нашёл себе группы - катись лесом :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Висловлюсь і я, бо вже сил нема вашу ахінею читати...

Ото вже друзі, ото команда...

Як на мене, то їздити групами набагато легше, безпечніше і простіше. Але... але новачкам нізащо не вгнатися за Лексом, тому, якщо є бажання залучати маладьёжь до ваших покатушок, то треба бути терпимішими до них.

Але перед покатушком, бажаном б робити оголошення:

Покатушка така-то (кулінарна, лосиста, гавно помісити)

Кілометраж: (15, 100, 35 км.)

Покриття %/% (грунт, асфальт, болота)

Середня швидкість (орієнтукється на групу)

Привали (1 штука)

І кожен матиме можливість визначити їхати чи не їхати, витримає він такий темп чи ні.

А то пересвавритесь і станете схожими на велокиян, там кожен сам по собі....

І ви такими бути хочете?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

... ще скажіть толерантнішими.

лось є лось, нігер є нігер :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рискну еще раз стать неправильно понятой.

Хочу все ж заступиться за "сильных".

Они бедные из кожи вон лезут, чтоб доказать теоретикам наших путешествий, что они не сволочи.

Эфект обратный.

Ведь речь не о слабых и сильных физически.

Речь о слабых и сильных духом.

В безчеловечности обвинять наших велосипедистов может только тот, кто судит по ним с форума, или проехал с ними один-два раза.

На самом деле они, как могут, хотят рассказать о том, что некоторые слабые личности злоупотребляют человечностью, в целях самоутверждения, ласкания своего самолюбия.

Проблема сугубо личностная. И никто никого не пытается тут загнать в рамки некой организации и правил (хотя, действительно, так может показаться со стороны, но поверте взгляду изнутри). Правила только те, что обеспечивают безопасность. Остальные условности - в топку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 serega.

Добре, що смайл поставив.

А взагалі, не маючи потяття про що мова......... міг би і змовчати.

Далі. Все ІМХО.

Я все зрозумів. Всерівно деяким людям, абсолютно по барабану.

Кажи не кажи...... всі притримуються своєї власної думки.

Толерантність...... пля.....? Ну-ну.

Допомагати буду.... я особисто. І їхати... так, як рахую за потрібне......в конкретній ситуації, з конкретними людьми, на конкретній покатушці....... І просто не дозволю не на форумі, а на практиці, робити комусь так, щоб бокопорити більшості кайф. Наприклад в поході.

Хтось буде ображатися.. хтось мене підтримає...... Чесно? Мені по барабану.

Але, коли група рухається, як я вичитав на одному з форумів, ніхто не буде стояти і їсти цукерки, а потім коли група прийшла на місце ще годину його шукали... бо в нього був казанок і він заблукав. Баран.

А як буде...... це буде зразу озвучено ТУТ. З іменами і підтвердженнями фактами.

Я сказав !!!!

Дякую за увагу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за увагу

*Гневно сошёл с трибуны под шквальные апплодисменты, плавно переходящие в бурные овации*

:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Йа кожен день їздю на роботу вєлом і мені нас-рать про ці тупі дискусії. О-па починається з нас, спортсмени п- здуйте в спорт і не заважайте кататись. Хочеш вали під 40, не хочеш - не вали, хто кого буде чекати - проблеми твоєї совісті і вихованості :excl:

Жосткувато, але фахт :0015:

МАЛАДЕЦ!

:hug:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В любому випадку треба старатися) то побачать і найсильніші і найслабіші)))

попробуйте на горніку їхати з Лексом який валить на шосері, і йому пох чи ти встигаєш чи не.... оце я розумію потренувався)))

хуть якийсь прогрес...

а то шо я поняяв, шо з слабшими їздити це тупняк, принаймні ше можна якшо вони до потері пульса стараються, тоді є підтримка для них, а якшо вони їздять в каф собі, з швидкістю 10 км .. то який смисл зними їздити, краще вже одному.. ну короче хто нехоче старатися виходити на вищий рівень і тянутися до сильніших той так і буде Доїжати....

просто їзда наровері нетака вона й проста, хто краще шарить їздить краще)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

покаталась сьогодні і вкотре подумала - як добре, що в мене є велік :)

правда перед виходом з дому, вже зібрана в шоломі, взута... опа, а цеп не крутить, прийшлось нормально вимазати руки в масло, але цей друг того вартий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

покаталась сьогодні і вкотре подумала - як добре, що в мене є велік :)

цей друг того вартий.

+1 за завзятість до Вело

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На эту фразу:

ну короче хто нехоче старатися виходити на вищий рівень і тянутися до сильніших той так і буде Доїжати....

просто їзда наровері нетака вона й проста, хто краще шарить їздить краще)))

Есть очень классный ответ:

спортсмени п- здуйте в спорт і не заважайте кататись.

Тебе кто-нибудь рассказывает что нужно учиться печатать слепым десятипальцевым методом со скоростью 300, 400, 600 знаков в минуту, а если ты не хочешь этого делать - то ты блондинко, набирающее текст указательными пальцами и ищущее нужную букву по полминуты? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...