Перейти до змісту

Семеро одного не ждут


Lexx_Giant

Рекомендовані повідомлення

А Кіпо... ти б послухав толкові слова. А не розказував тут всяку фігню.

конкретно можна, де я розказую фігню??? Такі репліки вже на хамство тягнуть...

Якщо в тебе стається пошкодження вела, а ти САМ.... і ти баран в веліку...... або травмований.

Хто тобі допоможе за 40 км від Луцька (в кращому випадку) ? ММММММ?

А хто візьме під свою відповідальність і відпустить їхати саму людину, яка нічого не шарить в велосипеді за 40км від Луцька??? Раз ти організатор, зробив покатушку, будь добрий слідкуй за тим, хто з тобою їде. Не можеш - відмов зразу, щоб потім не було притензій з обох сторін.

Далі формуються групи, обговорюється місце збору і вперед.

правильно, а хто проти. Самому їхати - на свій страх і ризик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 149
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

добав....

І радію, що не поїхав з тими придурками..... :D :D :D

А на другий раз сам.... випльовуючи болото розказую....

Пля...!! По втулки в гавні.... швидкісний спуск в лісі 36+.... болото через голову....

А як впав на шв 25 в калюжу...........ммммммммммммммм прєлєсть... :D :D :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю треба просто відрізняти: організована покатушка (марш-кидок, диван, кулінарна ітд) і поїздка попутчиками.

В організованій їде багато народу і там мають бути чіткі правила (не пускали ж учасників нічних квестів без шоломів). Причому всі спірні питання мають обговорюватись ще до з"їзду на місце відправки (в ідеалі регламентуватись).

Ну а попутно покататись - думайте своєю головою, або домовляйтесь кожного разу хто що бере і як їдете.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Кіпо..

Ти ж мене знаєш......

А тут пишеш так, ніби бачиш мене вперше....

Нагадати тобі покатушку в Ківерці?...

Точніше з Ківерець, з Солдатського озера? МММ?

Образив...? Вибач. Ти ж знаєш.. мені пох.. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну троха та знаю ;)

Нагадати тобі покатушку в Ківерці?

кагже, кагже, помню, багато мене тоді навчила, собстно перша моя "серйозна" вилазка. НО! з ківерець можна пішки зайти за 1-2 години, а це не 40 км, не підмінюй поняття.

Я, як людина, що рідко бере участь в організованих покатушках, дуже разюче побачив різницю між тою ківерцівською і поїздкою в тараканів.

Покатушки стають все елітніші... думаю це призведе до нового витка їх організації і появи нових груп, а старий костяк піде в розряд еліти, яким з новачками нецікаво - це ж життя ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Панове-велосипедисти, не створюйте штучно проблеми.

Схід і захід разом!

Ще раз повторюсь. Не виходить порозумітись - створюйте правила, визначіть що можна а що ні. Тоді ніяких претензій.

Кмд сказав: "Є настрій - ганяюсь за лосями, немає настрою - їду навпростець". Але він робить так, щоб не напрягати когось.

І всім треба підходити до проблеми з такою логікою: не створювати комусь проблеми.

Є пропозиція на більш-менш далеків відстані ділитись на групи. Чому б її не обговорити? А не бризгати слюнями........

В мене була аналогічна ситуація. Їхали в Горохів. Набрали 30 проти вітру. Я почав відставати, бо перед цим падав на швидкості. Заїхав за Гірку Полонку, сказав: все чуваки, я далі не витягну, повертаюсь назад. І повернувся. Поїхав полем, покатався собі в задовлнення.

Так от. Проблема була?

Була.

Вона вирішилась оптимально для всіх?

Вирішилась.

Я правильно зробив?

Ні, я міг їхати своїм темпом і мене всі чекали б на кожному повороті. І ТАКИ ЧЕКАЛИ Б!!!!!!!!!!!

Так якого х...ра я, чи кмд можемо до цього додуматись, а хтось - ні?

Таке враження, що всі кругом лосі, а двоє-троє страждають від цього.

Скажіть конкретно:

"Сьогодні відпочинкова покатушка. Максимальна швидкість - 20 км. на годину. "

І насрати на Лєкса. Не подобається, хай валить свої 50 ( ;) )

Чому так не можна зробити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сука... :D :D :D :D :D

2 Кіпо...

В Тараканів 130 км... туди і назад.

Як ти хотів туди їхати?

Дай розкладку.

З.І. Відгукніться хто їздив на зустріч з ровенчанами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Тараканів 130 км... туди і назад.

Як ти хотів туди їхати?

Дай розкладку.

пардон, яку розкладку? мені покатуха сподобалась і доїхав я до луцька, де на кінцевій чекала останніх іра.

і атмосфера вже тоді була зовсім іншою, ніж при "солдатській" покатусі. в що це все розвинулось - можна почитати в цій темі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кіпо ... не зли мене. ;)

А як ти хотів їхати без підготовки......?

130 км... без регулярних покатушок і тренувань дихалки і мязів...

Чи я мав їхати назад перед тобою 17 км/год.... проти вітру бо ти швидше не можеш?

Рома ОРВ... !!! Вів групу з 4 пар.... і виходив на зміну....

КМД тримався за мною і Гєною.... з останніх сил ... на зміну не виходив.... але крутив.....

Чому ти не сказав при виїзді...... давайте поділимось.. я манав крутити за Лєксом.

Мммммммммм??

От і розвинулось...

Що одні підтягнулися до вищого рівня і сформували групу.... а другі.... зараз буду матюкатись..... катають в своє задоволення і срали на всіх.. їздять самі бо їм це в кайф.

Збавляєш швидкість... вони збавляють.... ще збавляєш.. вони теж збавляють.... і плетуться за групою за 300-500 метрів....

НЕ ДОГАНЯЮТЬ ГРУПУ ЯКА ХОЧЕ ЇХ ЗАБРАТИ І РОБИТЬ КРОКИ НА ЗУСТРІЧ!!!!!

Різницю вкурюєш?

Я добре памятю себе.... коли Славік за мною повернувся.. а я сидів на бардюрі і їв морозиво з соком.

Видохся... повністю.

Нічо.... паро років покрутив перекинув комплектуху... і все ок...головне бажання.

Да, комусь воно нах не треба.... але тоді звиняйте.... ось маршрут.. ось кінцева точка...... обєднуйтесь в групу і їдьте...

Хіба це не кайф?

І ще... Ярик.... от скажи... ти як вважаєш... я не прав?

І доречі..... коли треба повернутися за кимось..... Полагодити щось...

Чи тупо стати спереду і їхати.... бо вітер валить такий що ... жопа..... скажи... ХТО ЦЕ РОБИТЬ?

Під@р@си .... які не думають ні про кого, а валять як дурні за 40.. і ділять всіх на лідерів і аутсайдерів..... чи люди, яким потім респект і уважуха пишуть і + ставлять.....

ДРУЗІ @ля......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще... Ярик.... от скажи... ти як вважаєш... я не прав?

Прав, прав...

Скільки можна товкти воду в ступі? Друїд вже все сказав по темі. Повністю його підтримую.

На групи потрібно ділитись. І якщо ти вже приєднався до певної групи - будь готовим терпіти певні незручності: або їхати повільним і нудним темпом, або викладуватись і тримати високий темп більшості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені здається що ви перетворюєте покатушки на змагання типу тур де франс, хто швидше той має майку лідера , хіба в цьому зміст покатушок, в тому що хтось кудись швидше всіх приїде

Саша це я говорю, твій староста,ти своїми думками змусив мене зареєструватися, ну не можна перетворювати покатушки на змагання , ти шо думаєш я не читав шо ти пишеш, по моєму тут собака заритий, шо думаєш хтось новенький дуже захоче з вами поганяти якшо ви перти будете як з переляку і не чекати, типу добирайся туди як можеш, а як не можеш то не їдь, а ще може не їдь бе вел у тебе хреновий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лекс, это я твой пост удалил.

А еще я думал, что велопати не нуждается в модерации.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поняв.

Сорі.

Карочє.

Хто ще думає що я хочу перти, а інші хай самі добираються?

Де таке написано?

Сань.. Ти шо? :wacko:

Я висловився... на покатушках буде практика.

Вел в першу чергу має бути справний....

А те як ти крутиш.... визначає ТВОЄ МІСЦЕ в групі... В КОНКРЕТНІЙ ГРУПІ.

Сильна група.... буде перти завжди.... полюбе.. так їм подобається... а слабша...... буде їхати своїм темпом, ще слабша...... своїм....

Але [censored]... ГРУПА....!!!!!!

І кожна людина зможе знайти свою групу..... або створити свою. Яка буде керуватися правилами ГРУПИ !!!!

А не зламався, пробився, ще щось.....

Дзвонити до швидкісної групи і казати... зачекайте.. я тут за 10 км від вас... в якомусь лісі зламався......... поверніться бо нема ні ключів.. ні запаски ні поняття як це все зробити !!!!!

ВСЕ. Більше писати не буду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю в первую очередь не стоит лечить окружающих.

Как только появляется мысль что "они не сделали...", "они должны были ..."

сразу думайте о своих долгах, что вы лично должны были, а не сделали.

Например должны были расчитать свои силы, взять свой собственный насос,

камеру, клей, ключи, воду, хавчик а вот увы не сделали и теперь еще и претензии...

Если так каждый начнет думать, то и жить станет проще.

Друзья это не те, которые для тебя что-то сделают.

Друзья это те, для которых ты что-то сделаешь. Принятно ?

Просто часто бывает что некоторые последние начинают выдумывать

новые правила, по которым они будут первыми, но при этом упоминают

некоторые слова типа дружба, поддержка и на этом основании морально давят прочих.

(не лось, не постоянный участник, не велогуру :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю в первую очередь не стоит лечить окружающих.

А тут никто никого не лечит. :rolleyes: И ничего никому не навязывают.

Тут ОБСУЖДАЮТ!

Есть разница? И количество реплик за 2 дня говорит о том, что эта тема актуально и интересна. Вы посмотрите, какое количество занятых людей находят время это все прочитать и отписаться! Значит, это кому-то нужно...

И побольшому счету начихать им на какую-то Иру, и ее езду...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Якби нам було пофіг на Іру.

То на поїздці зустріч з Андрюхою з Червонограда коли ти відірвалась від групи, яка різала вітер за допомогою Лекса Мартенза і Андрюхи і почала конкретно відставати я б навіть голову не повернув в твою сторону, а тримався за групою щоб не померти самому проти вітру.

Я скинув швидкість і пробував тебе тягнути на гірки проти вітру. Але я не міг їхати твоїм темпом, тому забив дихалку і м'язи так що крутити вже тупо не міг.

Вгадайте що я зробив. :)

Я тупо на ходу набрав Лекса і сказав що я вимер як динозаври.

Тепер для тих хто не вірить що лосі допомагають слабшим.

Лекс з важкого будуна тупо розвертається, валить до нас на зустріч, стає з переду закриваючи нас від вітру і кричить "Работаєм дєвачкі"

Спина в нього широка вітру не відчуваєш, набираю темп легені згадують що таке нормальне дихання. Іра за нами не вцепилась. :(

Так ми з Лексом наздоганяли групу, поки наздоганяли зацепили ще ондного відставшого Кума. Лекс мене на гірки в прямому спислі штовхав в спину. Наздогнали групу, мене з кумом поставили в групі в другу пару і ми на розслабоні крутили до горохова на швидкості 30 наіть не напрягаючись :)

Доречі група яка йшла вже з нормальним темпом і втряслась, коли Лекс рванув нам на допомогу суттєво знизила темп і швидкість тільки для того щоб ми їх догнали.

І повірте, в цей момент мені було дуже не зручно що я створив людям такий напряг, і ще й не зміг допомогти Ірі.

Більше я таких помилок не роблю. Краще пересилити себе і крутнути щоб вцепитись в групу або ж просто попросити знизити темп :)

І переш і друге завжди спрацьовує :)

Доречі ще раз усім дякую що допомогли і допомагаєте мені і всім іншим. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перечитавши все тут не розумію чому Ви посварились?

напевно адреналін пре у всі куди не можу, весна скоро на дворі і вильєте його там (в рівчаках, в багнюці чи на шосейці, чи в лісі), а сваритися не має змісту тут ні з Ірою ні з Лексом.

+1 КМД "Якби нам було пофіг на Іру."

нікому здається не "пофігу" як катаються інші, досвід справа наживна є приклади з Лукою який видихався з 3 пеньків але приіхав , Міла як приклад тільки прийшла в велолосі в кінці сезону підтянулась до "середньої" планки - досвід є досвід.

Але з постів тут дійсно в голову мені не приходить думка шо хтось збирається "розколоти" велолосів, завжди будуть міцініші і слабші так з прикладу поїздки в Горохів Лекс ровнув на шосері, хоча я теж катаюсь на "шосері" (все залежить від товщини набитого карману), але справа не в тому, я поїав з оутсайдерами ззаду і витягував їх до Гіркої Полонки , хоча Лекс рвонув ан 35 40 км\год ....

Пригадую "Велодень" коли юний велолось який вперше !!!!! вихав на дорогу і стояв с Струмівці поломаний (відкручений шатун) всі пролетіли, ніхто не поміг, я його прийтягнув в Гаражджу на Квест (правда Рома з КМД помогли від озера бо я вже здихав :) ) , то до чого веду ніхто не повинен лишати в хвості одиночок які б вони не були.

Справа в тому їзда в групі навчить підтягуватися до класу сильніших велолосів (ми ж просто "любителі")

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да Юра я памятаю ту покатушку в Горохів.... Коли ти зкинув з колеса Джуру і Зіберса.....

І Я З МІШОЮ ДОГАНЯВ ТЕБЕ З ДІМАХОЮ..... якому не було вже куди діватися....... бо він твоя пара.....

І коли говорив тобі.. "не рви.. не рви...." і що? Ти мене послухав? От і Іра не слухає.....

А поїхали ми з Мішою швидко бо:

Ти коли рвонув... сили витратив... і на 2 підйомі вмер, Дімаха повернув на дачу, а пацани на байках...... здохли коли пробували догнати тебе на першому спуску в Полонку.

Ніхто не свариться.. Обговорюємо!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І Я З МІШОЮ ДОГАНЯВ ТЕБЕ З ДІМАХОЮ..... якому не було вже куди діватися....... бо він твоя пара.....

а пацани на байках...... здохли коли пробували догнати тебе на першому спуску в Полонку.

Ніхто не свариться.. Обговорюємо!!!

доречі я з хлопцями поверався разом а ти з Дімахою вже в Луцьку був і я їх дотягував....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:D :D :D Юра, ти шо спиш? :0001: кого ти дотягував, ти з Львівської як іпанув, то в Гіркій Полонці хлопаки вже відстали...я повертався на межу Луцька і Г.Полонки, на горизонті вже їх не було, ти чєво??? добре помню воплі Лєкса, Юра не рви, здохнеш...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то було на початку поперше а в кінці Ваш хвіст з Лексом простив :angry2: :angry2: :angry2:

а я з пациками разом приїхав пізніше хоча міг їхати швидше

re: Дімаха повернув на дачу, а пацани на байках...... здохли :re

тоді в них вєліки повмирали залазо є залізо не мачого гнати волну ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ігрек... Відпишись но...

А то тільки читаєш.. :D :D :D :D

:D:D:D

Та щось немає особливо що сказати. Більше, так, розрізнені думки.

Я був на ОДНІЙ покатушці в 2007 році. І причина, що я більше не був, не в тому, що я тоді був травмований, а в тому, що, по-перше, вільний час я більше люблю проводити з сім'єю, а по-друге - в тому, що з моєї точки зору, це не покатушки - це гонки (принаймні в тому форматі, в якому я їх бачив). А я більше люблю покататися в задоволення, і середня швидкість 20 (а іноді й 16-17) для мене є оптимальною.

Про ту єдину покатушку враження різні:

Туди ми їхали врізнобій. Я плентався сам, передостаннім. Спереду на горизонті не було нікого, ззаду на горизонті видівся Luka. Враження негативні.

Вже назад ми їхали разом, вже було темно. Враження цілком позитивні. Я вдячний за підтримку, яку мені надали в складній ситуації :) Я правда чув, що хтось таки не втримався з групою і почесав вперед...

Більше не маю що сказати за покатушки.

Цього року на велосипеді вже і дружина. І коли ми спокійно виїжджаємо з лісу і я бачу, як поруч проноситься на швидкості в 30 наш велофорум, то я думаю, що манав я отако літати. За нормальної погоди я щодня наїжджаю мінімум 20 км (на роботу, з роботи) і їду в тому темпі, в якому мені подобається (10 км за 25-35 хвилин). А восени ми купили ще й дитячі крісла, так що швидкість пересування нашої сім'ї на велосипедах не є великою, але всі задоволені.

Якби був формат покатушок Leisure Crosscountry (саме так написано на велосипедах Giant початкового рівня - спокійна їзда по "пересеченной местности") - я б із задоволенням з'їздив, а можливо й Yulampochka підтягнулася б. Ще й в часі щоб не дуже напружно було для сім'ї (діти то залишаються з бабусею чи нянею), скажімо 30-60 хвилин туди, 30-60 там, 30-60 назад.

Дякую за увагу.

P.S. Тут ще Zibers мріє пару слів сказати по темі, але його Plum забанив на 1,5 роки, так що почекаєте ще трохи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:0001: Юра-Юра! :D :D :D доросла людина, а таку пургу несеш...

аби тема не перетворилась на "Обережно, лосі!"

post-2059-1233834302.png обережно, лосі!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...