Перейти до змісту

Семеро одного не ждут


Lexx_Giant

Рекомендовані повідомлення

Урса мля... !!!

Ти що, спеціально...?

Чи ти робиш вигляд, що не розумієш ніхера? :angry:

Чи пишеш аби писати? Аби дати репліку........?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 149
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Да понимаю я всё. И понимаю обе стороны. Но - truth is out there!

И вообще вся эта тема напоминает разговор слепых с глухими. Одни про Фому, другие - про Ерёму. Правы все.

Знаешь, в чём проблема?

TAIS правильно сказала про лидерство и аутсайдерство. Лидер всегда имеет авторитет и пользуется им, давит более слабых. Слабый пытается стать сильнее, но если он достиг своего предела - глупо ждать лучших результатов.

Я не против спорта, не против достижений, не против группы, я сам временами выкладываюсь до потемнения в глазах и выплёвывания крови из печени. Неважно.

Вы что, в олимпийской команде? И потому, что вы команда, то каждый её член должен ездить так же, как все? Если один не будет справляться, вас исключат? Или привселюдно расстреляют?

При чём тут лидерство и нажим авторитетом, спросите? Хотя бы в том, что вы пытаетесь сделать человека интересным вам - чтобы он ездил с вашей скоростью, чтобы вы не напрягались, ожидая его или крутя в пониженном и недостаточном для удовольствия темпе. Я не говорю про бытовое общение, я говорю именно про физическую выносливость и желание выкладываться. Если человек не справляется - и при этом сопротивляется вашим попыткам помочь ему стать лучше - он вызывает раздражение.

Если я катаюсь хорошо - значит я почти Бог. Значит мне позволено буть лучше прочих. Хм. Декларировать буду, что хочу, а относиться - по настроению. Мне можно.

Мы выросли "в буремні дев'яності", мы не застали многих совдеповских понятий, зато отлично усвоили истину "Ты должен быть сильным, иначе зачем тебе быть?" - слишком хорошо её усвоили, возможно, в этом и проблема.

Почему "старички" неохотно катают с "молодёжью"? Только ли из-за того, что они не могут за вами угнаться?

Уже давно произошло разделение на "сильных" и "слабых", "интересных" и "неинтересных", "своих в доску" и "хвостиков-прилипал".

Вы только сейчас почувствовали фальш???

...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Урса, дорогой, ты кроме своих постов, что-нибудь еще читаешь?

Люди стараются, объясняют тебе, а у тебя как-будто фильтр установлен. Помехи, комуникативный шум.

Нет слов.

Все исчерпались в 112 посте.

Мож взломай, ради смеха, да прочти разок. И не спеши отвечать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, 112-й пост (автор: odna)... Как же мы себя любим! ;)

Не нужно мне объяснять групповую политику, я редко выбираю компанию, в которой мне некомфортно, с которой катание становится похожим на гонку за лидером или на картину "Бурлаки на Волге".

Вам говорят АБСОЛЮТНО не про это. Но вы - как, по-вашему, и я ;) - так же читаете и воспринимаете только свои посты, считая чужие всего лишь набором букв ;)

Без обид :)

P.S. Вместо этой грызни - айда на каток в четверг (12-го числа) на 19:00 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Сапасибо, нам както на велосипедах прикольней :)

Мы вчерась покатались. И вы знаете, небыло вчера ничего из выше написаного.

Ну, за исключением того что я отстал в лесу, и меня дождались уже только на выезде. Ну сам виноват, не кричал. Телефоны забыл дома, не звонил. Кое как доковылял до выезда с леса, ждут. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, 112-й пост (автор: odna)... Как же мы себя любим! ;)

Не нужно мне объяснять групповую политику, я редко выбираю компанию, в которой мне некомфортно, с которой катание становится похожим на гонку за лидером или на картину "Бурлаки на Волге".

Вам говорят АБСОЛЮТНО не про это. Но вы - как, по-вашему, и я ;) - так же читаете и воспринимаете только свои посты, считая чужие всего лишь набором букв ;)

Без обид :)

P.S. Вместо этой грызни - айда на каток в четверг (12-го числа) на 19:00 :)

Поторопился таки с ответом.

Увидел грызню и обиды.

Ухожу из топика.

Жалею, что, вообще, зашла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чо?......

Стає прикольно :)

Нічого не буду пропонувати, але хочу спростувати кілька аргументів, на яких тут ДУЖЕ сильно акцентувалось.

1. Приклад Зіберса - це лише поодинокий приклад, багато з подібних були позитивними (я сам маю таких десяток). Чому саме цей ставити в приклад? Неправильно.

2. Наголошувалось на спортсменах. Ну знаєте. Якщо Лєкс - спортсмен, то я - народних артист. Не смішіть. Просто в категорії "аматори" настільки великий розрив між сильними і слабкими, що складається таке хибне враження.

3. Ви постійно апелюєте до якихось "новачків", які десь є, або десь мають бути....... але ж дискусія відбувається з далеко не новачками. Навіщо прикриватись категорією людей, яка до учасників даного топіку не має ніякого відношення?

ЗІ. Нікого не хочу образити...... подобається сам процес дискусії та суперечки :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Мені також подобається. Але толку мало від того що ми тут кашу місим.

Ітог топіка такий, вчора дві групки народу поїхали в різні сторони. Хоча могли їхати разом, було б ще веселіше :)

Я також не дуже то планував лізти в болото в яке ми вчора потрапили, міг і до Чебень поматрасити трасою.

Але так як у мене вибору не було, бо свій варіант покатушки вигадувати не хотілось, і я незнав що Урса і Таіс збираються на Чебені.

То Мартенз запропонував через Лище по старих любимих місцях лісом і болотом з заїздом по дорозі назад на косогір. :)

Ідею підтримали і покатуха на ліцо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви постійно апелюєте до якихось "новачків", які десь є, або десь мають бути...

а я тоді хто??? :)

Ну знаєте. Якщо Лєкс - спортсмен, то я - народних артист

все пізнається в порівнянні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще паро років назад не було ні людей тих, що є зараз ні розподілу про який каже Урса.

Але був вел і була швидкість.

Так от.

Якщо чайник... маю на увазі себе..... приїжджав на покатушку то хто там особливо на нього звертав увагу.... каманч з багажником, джинси, крутив пятками і як Славік, Валєра, Ходоровський, Таня, Люда притуплювали (як мені тоді здавалося) скажімо до 27-28 то я плентався десь там собі..... і коли приїжджав до місця де мене чекали..... Славік міг сказати... ну що? відпочили? поїхали поїхали...... бо вони внатурі відпочили.... Як я тоді злився..... Це для мене було ваащє... ЖОПА. Я матюкався, я кричав на ходу поки ніхто не чує.... Я приходив додому сідав за і-нет читав, слухав, вчився.

Завдяки своїй наполегливості я досяг певних успіхів в улюбленій справі.

Тепер, я "переріс" так би мовити, швидкості ТІЄЇ групи.... але коли Славік розповідає щось про вел.. чи про гонки колишні....я кидаю все і бігом біжу слухати.. навіть часом використовуючи якісь свої знання пробую щось сказати.. але коли бачу, що не компетентний..... ТО СЛУХАЮ І ВЧУСЯ. Потім ці знання застосовую і пробую передати далі.... іншим. Ті хто хочуть.... ті вчаться, а ті хто не хочуть.... не вчаться... це нормально.

Я не кажу, про те, що ВСІ мають крутити 40-45, я кажу, що треба старатися... а якщо старатися тупо не хочеш (нема бажання, все влаштовує, класний вел, природа, насолоджуєшся матрасом).... То при чому тут люди, які ХОЧУТЬ? мммммм? Скажи. При чому тут я, чи Мартенз....? Чи той самий Славік? чи Люда? Чи група в кінці кінців середня швидкість якої складає 28-29 км/год мммммм...?

І не говориться про те... що нам впадло зменшити ту швидкість, чи вернутися і підштовхнути новачка..., чи стати перед ним і різати вітер. Чи витерти йому цепа перед покатушкою, своєю тряпкою, змазати своїм маслом, перевірити рульову, шатуни....колеса накачати....... Так і робимо? Хіба ні?

Але Урса, от скажи мені чесно... Як ти їздив з нами в Тараканів.... Самий перший раз.. Як спішили назад....... от скажи тебе кинули посеред дороги? ммммммммм? Хоча явно.... особливо назад рухався ти з швидкістю меншою ніж ми.

Так що не треба знову піднімати цю тему знову....... Всі все зрозуміли і будуть використовувавти це на практиці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я тоді хто??? :)

Новачок..... а вже такий наглий!!!! :D

Та я не про те.

Я про ту категорію людей (новачків), для залучення якої реально систематично нічого не робиться (якщо не врахувати манюнький відсоток існуючих і потенційних велосипедистів, які тусуються на борді)..........

Зате винного в тому, що їх хтось відлякує вже встигли знайти..... хіба не парадокс?

Це одне.....

Інше.

Чого суть міської велотусовки зводиться до банальних покатушок?

Я з липня не був на жодній покатушці, про які тут говориться. Я не член велотусовки?

Не обманюйте себе. Людина, яка дійсно захоплюється велосипедом знайде як себе реалізувати: чи в покатушках, чи спорті, чи квестах тощо...... А хто тимчасовий - того ви навіть горілкою не втримаєте.

Останнє.

Особисто для Кіпо.

Те, що причиною пасивної участі велопатійців в іншіх суспільнокорисних темах є їхня некомпетентність - це неправда. Було б бажання. Є безліч прикладів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Lexx_Giant

Отвечу тебе честно :)

Скорость я держать тогда не мог по объективным причинам - тяжёлая шипастая 2.5" резина на железном байке с рамой 14" (при подходящих мне 18") и развевающаяся, словно парус, куртка - правда, отличный набор для покатушек по трассе? :)

Ну и каждый день я не катался - это тоже отображается на способности поддерживать скорость на уровне достаточно долгий промежуток времени :)

Так вот. Не кинули. Хотя я и предлагал оставить меня добираться своим ходом. Доезжали под свет умирающих фар :)

Но если мне не изменяет память, всё-таки разделились на две группы и шли с небольшим отрывом друг от друга.

Ну и ты честно ответь - я хоть старался тогда? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Хм а я думав перед такими поїздками треба готуватись.

Взнати як мінімум яке покриття траси і який приблизний час поїздки, який маршрут, яке покриття. Хоча б напівсліки поставити :)

Я знаючи що Трараканів для мене явно далеко, перед поїздкою все це повзнавав у тих хто вже катався туда.

Мені сказали зняти з байка все лишнє, краще більше води взяти, покриття асфальт і гірки.

Поставив пшті слікову резину.

Ги. Але ж не без глюків. Коли прибули на місце зустрічі в мого байка виліз дурний глюк. Накрилась гайка на підсидільному штирі і сідушка гуляла як заманеться.

Я вже думав що все, їду додому. Та нащастя Кум сказав що у нього батьки по дорозі недалеко живуть.

Ми равнули вперед до Кума, поки замінили гайку група пішла далеко. Кинулись наздоганяти.

Я став першим Кум за мною. Вбилися обоє в смерть, тримали 30-35 ато і більше :)

Вам не передати якою була наша радість коли ми побачили що вся група стоїть на гірці і нас чекає. Я став на педалі і з останніх сил повалив на гірку. Кум ледь на неї висунувся.

Усім велике дякую, що дали віддихатись, попити водички.

Потім ми з кумом валили в групі в перших рядах як нічого не було.

Це я вам усім наводжу приклади того як дбають велосипедисти один про одного.

Недали мені залишитись в Луцьку з елементраною пломкою, + не дали вмерти мені і Куму.

І так є в 99% випадків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не кажу, про те, що ВСІ мають крутити 40-45, я кажу, що треба старатися...

Саша, тобто народ, який не має стільки часу на тренування, або коштів на апгрейд заліза, вам не цікавий?

Новачок..... а вже такий наглий!!!!

яким вже мама народила ;) ІМНО, якраз в ровень тобі.

Те, що причиною пасивної участі велопатійців в іншіх суспільнокорисних темах є їхня некомпетентність - це неправда. Було б бажання. Є безліч прикладів.

пардон, про яку некомпетентність ми говоримо, яка неучасть? я щось пропустив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Урса.

Ти старався. Заявляю офіційно.

Урса дуже стрався не випасти з групи.

Це ключовий момент. ВІН СТАРАВСЯ.

Ми бачили ці старання і зменшували швидкість до тієї, яка б влаштовувалі і його (чуть напрягтися) і нас... (не матрс).

А щодо одежі... я це памятаю..... Куртка розвивалась так... що якби вітер був в спину то ми б його не догнали... :D :D :D

Ну і по байку....

Я тобі кажу ... заміни руль... тобі похрен.... бо тобі зручно...... хоча не правильно.

Бо руль широкий і хват відповідно теж, а на трасі ти збираєш весь вітер на себе. І навіть в лісі стандартного кантрійного руля..... хватає.

Це забирає в тебе багато дурної енергії. Але я ж не жу тобі.. так бля..... пішов нахєр з групи бо в нас тут всі з вузькими рулями...... :D :D

А по гумі.... Вибач..... я тобі на другий раз сліки візьму.... аби ти тільки їхав. :D :D

І ти і я знаємо, що проблема набагато в стороні від наших тут розмов... але як виявилось вона актуальна і висловлюються тут дуже цікаві думки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саша, тобто народ, який не має стільки часу на тренування, або коштів на апгрейд заліза, вам не цікавий?

Кіпо.. ти знов за своє?

Зараз знову струть мій пост... :D :D

Ти що? Ти мене спеціально злиш? :angry:

Не маєш часу і не маєш бажання чи грошей ...? Якого ти хрена... тоді лізеш в групу яка їде перша.......? Їдь з другою.

Так ясно?

Чи тобі весело коли ти їдеш 20 км/год, а я хочу їхати 30.... і ти чекаєш моменту коли я рвону вперед щоб мене тут обісрати? :angry:

Це вже *** реально не смішно.

Невже ти не розумієш...? Запитай. Я тобі поясню тоді....

І мене заставляєш брєд писати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм а я думав перед такими поїздками треба готуватись.

Взнати як мінімум яке покриття траси і який приблизний час поїздки, який маршрут, яке покриття. Хоча б напівсліки поставити :)

В Дубно я ездил неоднократно до той поездки, причём на той же конфигурации байка, поэтому дорогу знал. Физически я за день в те же времена ездил во Владимир-Волынский и обратно (что-то около 170 км получалось, по 4 часа в каждую сторону) - правда, в одиночку, с максимальной скоростью вряд ли намного больше, чем 25 км/ч. Так что дело было не в способности преодолеть такое растояние. Просто я катал с меньшей скоростью. А тогда попал в группу, которая ездила быстрее меня - а ещё и в контактах, на "топталках" сложнее скорость поддерживать на тягунах ;)

Честно держался почти до самого поворота на Дубно, но за пару км до него ноги сказали "Харэ!", и я сбавил скорость километров на 5 :)

5 км/ч - это большой разрыв, я видел, как стремительно отстаю, но не стал делать из этого трагедии. Через несколько минут за поворотом мы встретились и поехали группой дальше.

Сликов у меня отродясь не было и я не особо страдал от их отсутствия, т.к. за скоростью не гнался, поэтому и не думал переобуваться.

Эпизодически я уже катал с той группой вместе или по отдельности, держался с ними, хоть порой и было трудно. Lexx и Андрюха удивлялись, что мой байк может ехать с такой скоростью :) Но наши покатушки в хорошем темпе были не особо продолжительные, поэтому я не мог знать, сколько выдержу в сложившейся ситуации. Думал, что справлюсь, но немного не рассчитал :)

Бо руль широкий і хват відповідно теж, а на трасі ти збираєш весь вітер на себе...

Це забирає в тебе багато дурної енергії...

Зато за мной, наверное, легко ехать (ну и лишняя дурь попутно выходит) :D

А по гумі.... Вибач..... я тобі на другий раз сліки візьму.... аби ти тільки їхав. :D :D

Спасибо :) Но я как представлю слик... у него же длина окружности по внешнему радиусу меньше, чем у "злой" резины, соответственно, чтобы проехать то же расстояние нужно будет сделать большее количество оборотов колеса и педалей - вроде и мелочь, но подсознание протестует :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну во нормальна ж розмова....

Все ок...

А їхати за тобою внатурі було класно... мені Таня тоді скзала..........

Я спецільно став спробувати..... просто супер.... аж тягне вперед... :D :D :D

Якщо чесно.. то я вже й забув, що таке їхати і за кимось ховатися... "сидіти на колесі" так би мовити....

Часом стаю в групу і з насолодою відпрацьовую цей варіант....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фраза дня:

"Так что любое увлечение, доведённое до абсолютного задротства - унылое говно, на корню убивающее весь фан."

http://www.linux.org.ru/view-message.jsp?m...;page=1#3491698

думаю отлично обобщает посты урсы.

с другой стороны в детстве я любил защищать слабых. (был пионер и отличник)

но слабые чуть погодя всегда превращались в еще более злобных быков, чем те

от которых я их и защищал. в итоге на жизнь и борьбу я стал смотреть философски ;))

в итоге скушно смотреть на тех кто самоутверждается за счет первенства в чем то,

еще более скушно смотреть на тех, кто борется против первых.

отлично люблю проводить время с людьми "for fun" и в теме "all you need is love" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фраза дня:

"Так что любое увлечение, доведённое до абсолютного задротства - унылое говно, на корню убивающее весь фан."

http://www.linux.org.ru/view-message.jsp?m...;page=1#3491698

думаю отлично обобщает посты урсы.

с другой стороны в детстве я любил защищать слабых. (был пионер и отличник)

но слабые чуть погодя всегда превращались в еще более злобных быков, чем те

от которых я их и защищал. в итоге на жизнь и борьбу я стал смотреть философски ;))

в итоге скушно смотреть на тех кто самоутверждается за счет первенства в чем то,

еще более скушно смотреть на тех, кто борется против первых.

отлично люблю проводить время с людьми "for fun" и в теме "all you need is love" :)

Я шось ніхіра не зрозумів...... Це виходить, що всі люди, які чогось досягли і вийшли за рамки середнього скучні чуваки? (спортсмени, науковці, артисти..... тощо)

По сцилочках:

А стосовно шахматистки. Якщо їй скучно грати зі своїми сусідами, хай пограє з Каспаровим, може тоді стане веселіше? Мораль - на кожного крутого чувака знайдеться ще кручє, з яким буде цікаво.

А вєлік за 300 чогось там теж не є проблемою. А на що іще витрачати гроші, якщо вони є? На компютер? Сорі, але якщо я на вєлі проводжу в 5 разів більше часу, ніж за компом.... відповідь очевидна.

Мені здається - це абсолютно нормальне і природне прагнення людини бути в чомусь кращим за інших. Ну а там вже - хто на що спроможний.

А варіант "хотіти щоб всі були такі як я і тобі всьо буде fun"......... якийсь мені дуже сумнівний.

Припускаю, що я щось не так вкурив. Поправте.

ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А варіант "хотіти щоб всі були такі як я і тобі всьо буде fun"......... якийсь мені дуже сумнівний.

Припускаю, що я щось не так вкурив. Поправте.

ІМХО.

думаю ти шось не так вкурив.

интересно весело проводить время, а не заниматься вымериванием писек или

их выравниванием.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю ти шось не так вкурив.

интересно весело проводить время, а не заниматься вымериванием писек или

их выравниванием.

:D:ok:

Краще взагалі нікому не зізнаватися, що вона в тебе є :D:D:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...