Перейти до змісту

Семеро одного не ждут


Lexx_Giant

Рекомендовані повідомлення

Мда...

Занавєс....

Вона може.... МОЖЕ !!!! ЗНАЮ !!!!

Не хоче, принциво ..... я так розумію в неї є питання, які не стосуються покатушки.

А тим що вона може і не крутить вона злить всіх інших....

РОЗУМІЄШ?

Чи не вияснити ці питання щоб вони не впливали на покатушку? МММММММММММ?

Якщо вони є звичайно.

Мож я помиляюсь.....?

Не вмію я робити Бані Хоп..... мож тріальщики мене "опустять"..........

Не вмієш не лізь... Хочеш..? вчися і роби. Покажемо як.

Катайся з нами... я буду з Динамівцями, Динамівці... з майстрами...

Ти з дитиною....., Андрюха з Машою...... ІМХО.

Кожен їздить, так як хоче.

Дімка...

Супер.. чим більше нового тим краще...

Підтримую..

Якщо треба помогти... завжди ЗА.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 149
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Т.е. если я правильно поняла, не можешь кататься с лосями- сиди дома или катайся с ребенком?

И не порть настроение своим хреновым катанием НАСТОЯЩИМ ВЕЛОСИПЕДИСТАМ!!!

Так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тобі 200 раз казав.

А ти взагалі нічого не зрозуміла.

Закривай Ді.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Т.е. если я правильно поняла, не можешь кататься с лосями- сиди дома или катайся с ребенком?

И не порть настроение своим хреновым катанием НАСТОЯЩИМ ВЕЛОСИПЕДИСТАМ!!!

Так?

Так, якщо не можеш і не хочеш.

Якщо людина хоче,старається, але не може - їй завжди допоможуть, підкажуть, зачекають...

Ти ж можеш, але чогось не хочеш, не стараєшся. Про це й говориться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мочь и хотеть - мне кажется, немного разные вещи.

Я могу кататься зимой. Я катался зимой три года подряд. А сейчас - не хочу. Приоритеты поменялись. Что, меня на свалку? Поизносился, да? :D

Я хочу кататься весной-летом-осенью по утрам и катаюсь. Но со мной никто не может. Или не хочет. Мне пофиг. Я никого не учу, что так правильно. Гы, я не лидер :D

Решение вопроса возможно в том случае, если стороны пытаются услышать друг друга. Пока я такого не вижу.

Взрослые ведь люди! Сколько можно страдать фигнёй? ;) Если человек не хочет что-то делать - его вряд ли заставишь. Зачем пытаться его сломать? Если хочется ехать в одном направлении, но с разной скоростью - разделитесь. Это ведь уже обсуждалось, тема "Передвижение в группе", кажется? Если человек остаётся в группе один - он или подтянется к остальным, или откажется от поездки, или будет ехать сам по себе...

Один из пессимистичных прогнозов - в итоге образуется 10 группок, которые будут встречаться на совместных покатушках 3-4 раза в сезон.

Эх, я понимаю, почему мне больше нравится кататься одному - я ни от кого не завишу и от меня никто не зависит, я сам себе выбираю маршрут, темп и время приёма пищи :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В свое время начала кататься, потому что мне были интересны встречи с людьми, которые много путешествуют.

Палатки, дым костра- это всегда было для меня родным, близким и понятным.

Теперь уже не ездить не могу, организм сам требует- покатай меня. И люблю свой велосипед.

Для меня это самая важная вещь в доме.....

Мне кажется , что для всех нас велосипед- это не средство передвижения, а образ жизни.

И это должно объединять!

Но когда вперед вылазят амбиции - появляются ЛИДЕРЫ и аутсайдеры.

Они ( лидеры ) тебя и научат, и объяснят, и покажут...

Вот только в погоне за средней скоростью, километражем, мах скоростью теряется что-то важное....

вам не кажется?

Кто из новичков прочитая все вышесказанное, захочет к вам присоединиться?

Ничего не стоит на месте: или созидается , или разрушается. К сожалению сейчас наблюдается обратная тенденция.

ЭТо заметили многие

И поэтому я КРИЧУ - будте ЛЮДЬМИ, если действительно хотите что-то создать.....

Мож хоть кто-нибудь услышит.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я-я. Про изменение приоритетов - я тута поддерживаю старшую подругу, когда ожидание праздника важнее праздника. А точнее выкристаллизовывается два основных течения - лисапед как инструмент для отдыха или как спортивный снаряд или супер тренажер. Везде так. Одни слушают музыку, другие - аппаратуру. Одни снимают фотки, другие меняю фотоаппараты. И правы все. Главное, не перепутать компании.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тему я не закрою, потому как до сих пор считаю велосипедистов самыми адекватными людями во вселенной.

Здесь нет оскорблений, даже если переходят на личности(и все равно вы завтра помиритесь :) )

Пока у кого-то что-то кажется неправильным - об этом надо говорить.

И не смотрите на других. Ни на бородатого сцуколося, ни на Таню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм...

Смотрю, дискуссия завязалась...

Хочу сказать только, что прошу прощения, если кого обидели мои слова.

Но уверяю вас, что я имела ввиду совсем иное.

Дискуссию не планировала вовсе.

Не вижу смысла в ее продолжении, потому как ломаются копья, но каждый остается при своем мнении.

Нам действительно есть чем заняться, более плодотворным.

Планов много, успеть бы все

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене зі сторони склалось враження що всі говорять про одне і теж але на різних мовах

і через якісь особисті "образи" не чують слів свого ближного

імхо :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перепрошую, а хто такі Лосі??? :D

тут про них так багато говорять.........

і по яких критеріях їх визначають(розмах рук, біг на 10000м, кількістю присідань чи вкого скільки в колесах атмосфер)????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вставлю свої 5 копійок...

Лєкс, от я бачу в тобі потенціал... ти ж можеш стати класним фізиком-ядерщиком! Давай засядь за вивчення цієї науки! Ти ж можеш! просто не хочеш....

натяк вловлюєш?

якщо людина катається заради задоволення, а не заради результату (і я до таких відношуся), то чого ти їй нав"язуєш своє бачення покатушок? ти хочеш досягти результату, а дехто катається просто так, бо це подобається...

і ніхрін тут сваритися. Подобається людині так кататися - най катається. І фрази типу "ти можеш, але не хочеш" - тут недоречні... Бо дехто від покатушок хоче трішки іншого аніж ти ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І я вставлю свої 5 копійок.

Ви не повірите, я їздив з Мартензом і Лєксом в різних ситуаціях. Вони не такі.

Я сам бачив як Лєкс їхав із швидкістю 20 км (!!!!!!!!!!) на годину впродовж чотирьох днів........ А з ним Мартенз, Андрюха.....

А ще я бачив, як Лєкс віддав свою ласточку якісь тормознутій німецькій фрау і забрав її кончений зламок, щоб їй не було важко їхати.

Звинувачення тут в обидва боки.

Скажу свою думку. Мені нас....ти, лосі кругом чи не лосі. Якщо мені не підходить якийсь варіант і навіть жоден - це мої проблеми, я маю кататись один.

Коли я Мертензу пропонував катнути в Замость і назад за два дні (320 км)..... я сказав: "Мартенз, ти мене знаєш..... твого темпу я не витримую, так що май на увазі". Він погодився. Але це не означало, що я мав їхати в своє задоволення (20 км), а мав максимально підлаштовуватись під нього, тому що нас ДВОЄ........ І я старався.

Проблема явно виходить за рамки моральних стосунків і прийшов час переводити її в якісь неписані правила.

А моральна сторона проблеми така: людина, яка постійно відстає - мала б сама відчувати незручність від того, що змушує групу чекати себе-одну(ого)-любіму(ого). І не треба радіти тому, що на поворотах тобі посміхаються, а треба думати як виправити ситуацію, щоб не створювати проблем для своїх щирих відданих друзів. А вони такі віддані і справді друзі. Тому і підняли цю тему..... а могли б просто кинути десь не черговому повороті і тупо забити на все.

Коли це одна поїздка, дві, три - це одне..... можна і почекати на повороті....... А коли це сотня, дві, три і це перетворюється на систему - оце вже непримєно. І розуміти це має той, хто цю неприємність створює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вам розкрию секрет, чому виникла така суперечка.....

Тому що ми ніхіра корисного не робимо, а тільки шукаємо приводи десь на когось наїхати.

Я не модератор, але своїм власним голосом ЧЛЕНА ПРАВЛІННЯ "АСОЦІАЦІЇ ВЕЛОСИПЕДИСТІВ ЛУЦЬКА" я перевожу тему в конструктив, тобто

сюди http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=31160

Сподіваюсь ПРЕЗИДЕНТ не образиться :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А моральна сторона проблеми така: людина, яка постійно відстає - мала б сама відчувати незручність від того, що змушує групу чекати себе-одну(ого)-любіму(ого)

Це не моральна проблема, а організаційна, ІМНО, треба ввести чіткі правила організації покатушки, коли в запрошенні буде чітко вказуватись орієнтовна швидкість, з якою планується їхати. Тоді притензії як "лосів" так і новачків відпадуть самі-собою, оскільки "бачили очі, що брали..." (с).

Звичайно товариша ніхто не кине, але і права качати про неформат покатушки ніхто не зможе.

Т.е. если я правильно поняла, не можешь кататься с лосями- сиди дома или катайся с ребенком?

И не порть настроение своим хреновым катанием НАСТОЯЩИМ ВЕЛОСИПЕДИСТАМ!!!

Так?

Так, якщо не можеш і не хочеш.

Якщо людина хоче,старається, але не може - їй завжди допоможуть, підкажуть, зачекають...

Ти ж можеш, але чогось не хочеш, не стараєшся. Про це й говориться.

Абсолютно неправильна думка. Як хоче так і катає (ну імпонує комусь матрас при меньшій швидкості, і що?), не подобається, їдьте окремою групою, поспілкуємось в кінцевій точці, або на місці відправки. Невже це так погано?

В кінці-кінців, є ж народ який може вже і новачків вести спокійно, з поясненнями помилок, чеканням на поворотах ітд, і якому не цікаво гнати на максимумі. Дк давайте просто доповнимо правила організації покатущок і всі будуть задоволені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Повідомлення #42 Від пана Друіда.

За це повідомлення я ставлю йому 5ть з великим плюсом!

"А моральна сторона проблеми така: людина, яка постійно відстає - мала б сама відчувати незручність від того, що змушує групу чекати себе-одну(ого)-любіму(ого). І не треба радіти тому, що на поворотах тобі посміхаються, а треба думати як виправити ситуацію, щоб не створювати проблем для своїх щирих відданих друзів. А вони такі віддані і справді друзі. Тому і підняли цю тему..... а могли б просто кинути десь не черговому повороті і тупо забити на все.

Коли це одна поїздка, дві, три - це одне..... можна і почекати на повороті....... А коли це сотня, дві, три і це перетворюється на систему - оце вже непримєно. І розуміти це має той, хто цю неприємність створює."

А За це ну навіть пиво поставлю!

Він пояснив в одному пості те що ми два ідіота з Лєксом і десятьма б не передали.

Вибачте, ну от такі ми емоційні. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друід...

Респект тобі і уважуха. :smile-zachot:

Все сказав....

А Кіпо... ти б послухав толкові слова. А не розказував тут всяку фігню.

Якщо в тебе стається пошкодження вела, а ти САМ.... і ти баран в веліку...... або травмований.

Хто тобі допоможе за 40 км від Луцька (в кращому випадку) ? ММММММ?

Кожен їде як хоче до місця збору (виїзду маю на увазі).

Далі формуються групи, обговорюється місце збору і вперед.

В групах має бути запасна камера, насос, мобільний телефон......

Група САМА вирішує свої проблеми з доїздом, формує маршрут.

Якщо хтось проти того.... приєднується до другої групи.

Якщо ні до кого не хоче приєднуватися.... їде сам (сама) від місця збору.... до точки призначення.

Група може також відмовити учаснику з таких причин:

1. Незадовільний стан велосипеда.

2. Невідповідність швидкості і кілометражу можливостям райдера.(на перший раз прощається)

Крапка, @ля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наверное и впрямь, изменились времена...

Наверное и впрямь катание становится другим.

Что касается меня лично- могу понять Таню , с которой проехала более 10000км.

Слегка непонимаю Сашу (с которым пересекаюсь на покатушках в лучшем случае раз в 2 месяца) и его яростное желание научить меня на ФОРУМЕ ездить.

Интересно, почему молчит Мартенс , которого единогласно назвали лучшим велосипедистом года?

И совсем неинтересны советы людей , которые о воскресных покатушках знают токо понаслышке...

С каких пор на воскресных покатушках протяженностью 30км формируются группы ?

Многие из тех кто тут отписался регулярно на них бывают? Особенно с осени по весну?

Еще раз, речь не обо мне.

Как быть остальным, у которых есть в воскресенье свободное время и они хотят покататься?

Раньше объявлялось время и место сбора, куда мог приехать КАЖДЫЙ !!!! кто любит и хочет кататься.

Теперь нада подавать заявку? Проходить фейс-контроль?

"Група може також відмовити учаснику з таких причин:

1. Незадовільний стан велосипеда.

2. Невідповідність швидкості і кілометражу можливостям райдера.(на перший раз прощається)"

Довольно строго, как для воскресного маршрута! Как делиться на группы зимой при троих участниках?

Новички и любители, смотрите внимательно.

И,конечно же, старайтесь. Ваши старания будут внимательно оцениваться судьями строгими, но справедливыми....

ВАм нравится?

БРЕД!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наверное и впрямь, изменились времена...

..... Кінчилась друга світова, зник комуністичний режим, зявились компютери. Все дійсно змінюється..... це аксіома. Треба до цього адаптовуватись, а не шукати спасіння в ліричних спогадах.

Интересно, почему молчит Мартенс , которого единогласно назвали лучшим велосипедистом года?

В нього зараз дуже обмежений доступ до інтернету.

И совсем неинтересны советы людей , которые о воскресных покатушках знают токо понаслышке...

Ну і даремно. Якраз ті люди можуть подивитись на все це обєктивно (погляд зі сторони).

С каких пор на воскресных покатушках протяженностью 30км формируются группы ?

А треба було б. Виключенням можуть стати лише ті місця, які близько і відомі всім (типу косогір)

Многие из тех кто тут отписался регулярно на них бывают? Особенно с осени по весну?

"О вєлікій покатушечнік! Дай мнє сілу дабратся до лєса!"

З яких це пір кількість поїздок на загальні покатушки стала показником?

Еще раз, речь не бо мне.

Про тебе. Ти стала прикладом і стимулом, щоб підняти цю тему. А за нею ховається купа непорозумінь, образ, наїздів і всякого іншого від яких нас всіх треба позбавляти.

Не топай ножкою, запропонуй компроміс - ти здивуєшся, ним скористаються ще маса людей і всі будуть тобі вдячні і всі всіх надалі поважатимуть.

Проблема твоя. Ти маєш її вирішити, а не всі за тебе.

Как быть остальным, у которых есть в воскресенье свободное время и они хотят покататься?

А чого в мене немає проблем, якщо я хочу в неділю покататись, а в когось є? Не треба ставити себе в залежність від кількох людей. Треба бути вільним.

Теперь нада подавать заявку? Проходить фейс-контроль?

Не драматизуй

"Група може також відмовити учаснику з таких причин:

1. Незадовільний стан велосипеда.

2. Невідповідність швидкості і кілометражу можливостям райдера.(на перший раз прощається)"

Абсолютно правильно. Наведу приклад з пішохідної прогулянки на Говерлу. 50 чоловік не змогли піднятись на вершину (а це якихось півтори години роботи), тому що дві учасниці приховали від усіх свої хвороби серця. Добре що знайшлись добрі люди, які знесли їх до підніжжя. А якби цих людей не було?

Как делиться на группы зимой при троих участниках?

Не перебільшуй.

Ваши старания будут внимательно оцениваться судьями строгими, но справедливыми....

Авторитети та лідери часто бувають строгими...... але все-таки в більшості випадків вони стають прикладом і зразком для інших.

Пробачте мене, але я буду радіти, якщо в Луцьку зменшиться кількість покатушок з безглуздими попойками, обжираловками напівфабрикатів тощо, а натомість збільшиться кількість квестів, змагань, велоднів, велопробігів і т.д. і т.п. всякого цікавого, різноманітного і незвичного.

ЗІ. Я не про всі покатушки, а тільки такі як я описав.

БРЕД!!!!!

Таки правда

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виніс це питання в форум.....

Бо іншого виходу не бачив.

Рахую, що правильно зробив...

В обговоренні проблеми знайдемо істину.... головсно... при всіх..а не за кулісами шушкатись.

В людей, які не знають проблеми, а бачать тільки наслідки, складається хрєн зна яке враження....

А мені це не подобається...

І я б зі шкіри ліз, щоб довести навколишнім.... принаймі собі .... що коли приїжджаю в неділю покататися..... я зовсім інша людина ніж чиновник в кабінеті на прийомі після 25 людини.

І видумувати якусь х-ню, перекручуючи слова добре знайомих людей... теж, @ля.... не розумію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

У мене відчуття що ти Іра, перекручуєш смисл слів.

Ніхто не хоче порушувати вело ідилію.

Все залежить від настрою. Чи хочу я крутити як гаман, чи хочу квіти в лісі понюхати, або на трасі, за камазом, валити так щоб очі з зіниць вилазили :)

А буває і таке що ліньки крутити, а просто посидіти в парку і нікуди не їхати :)

Чому деколи коли народ їде великим кругом я відмовляюсь, і їду з старшими напряму?

Правильно! тому що відчуваю, що не можу, і не хочу крутити такий круг. Ще й високому темпі. Я буду зупинятись, відставати.

Мене будуть чекати, тягнути за собою. Але я не хочу щоб більшість напрягалась, тому вибираю альтернативу їду з другими і на те ж саме місце.

Нюхаю квіти, любуюсь природою. А потім біля вогню слухаю розповіді другої групи кудою вони їхали і в які непролазні хащі чи болото влізли :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...