Перейти до змісту

Семеро одного не ждут


Lexx_Giant

Рекомендовані повідомлення

под крики "Ату ее! Она ездит не так, как мы хотим!" говорю вам, загонщики, Я ТУТ!

"Проблема твоя. Ти маєш її вирішити, а не всі за тебе."
Вот тут- разочарую.

Я уже большая девочка, и все свои проблемы решаю сама, прислушиваясь к голосу сердца и интуиции.

Что в жизни, что теперь уже в катании- самодостаточна.

А советчиков( кроме близких мне людей) посылаю со старта- идите вы напр. в тему"Помогите с девушкой" и жуйте годами.

Не учите меня жить, лучше помогите материально! ( из любимого !)

А то , что обсуждается тут - другая история!

Это чувствуют и понимают те, которые катаются давно.

Видимо количество велосипедистов ( их стало много!) уже не позволяет просто кататься как раньше.

Везде, где собирается ГРУППА- работают другие законы...

Неспроста в любой команде работают психологи, для того чтоб разные люди смогли стать ЕДИНОЙ ГРУППОЙ или КОМАНДОЙ.

Канешно, Саша, должна быть ГРУППА, но ее не создашь просто крича "Работаем, мля!"

Давайте вспомним велодень. Собралось 400чел.

А знаете почему у difoto это получилось? (Дима! Ура тебе!)

Потому что он сумел собрать возле себя ГРУППУ людей, которая думала и работала в одном направлении.

Тогда создается эгрегор, который заставляет других людей думать и действовать в этом же направлении!!!

Вы себе представляете мощь такой ГРУППЫ?

Не слишком многа букфф?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 149
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

виникло логічне запитання, хто ж насправді Саша Лєсной?

post-2059-1233837417.jpg чи post-2059-1233837483.jpg

Саш, признавайся, а то ти своїми думками "бунтуєш" народ... :D :D :D чи проведемо голосування?

не хочуть насправді почути тебе люди, а просто чіпляються до слів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вы себе представляете мощь такой ГРУППЫ?

Це ілюзія. Немає такого і буде не скоро. Підтвердження? Кілька сусідніх топіків про велодоріжки, велостоянки, маршрути.

Чого туди так мало пишуть?

Всі тут. Розмазують соплі по стінах........

Поп...ти і побухати - всі за!!!!! Пакатаццо, патріпаццо...... як зрозуміліше?

А хєрити Лєкса за те, шо він швидко їздить - неправильно. Це його право. Його не можна заставляти їздити повільно.

Він не організатор, він катається в своє задоволення так як і всі інші.

Попросіть діфото, хай організує покатушку, щоб всі 400-стам учасникам було зашибісь......... І ВСЬО!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кіпо ... не зли мене.

Lexх, повезло тобі, що вмене зранку нета не було, пост пропав... а на рахунок тараканова в асьці можемо поспілкуватись ;)

А хєрити Лєкса за те, шо він швидко їздить - неправильно. Це його право. Його не можна заставляти їздити повільно.

Дк ніхто його право їздити швидко не оспорює. Народ за право їздити повільніше ;)

Чого туди так мало пишуть?

тому що в цьму питанні мало хто компетентний ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Дімаха..

Ну ти .. я тобі здєлаю.. :D :D :D :D

2 Аll

Нема питань....

Не хочете розуміти мене, чи робите вигляд що не розумієте .. не треба.

Ті, хто "в темі" все зрозуміли, а інші.... ну що ж... внатурі.. покатушки і походи покажуть...

А ти Іра.. замість ... того, що ти тут говориш..... подумала б і зробила висновки.

под крики "Ату ее! Она ездит не так, как мы хотим!" говорю вам, загонщики, Я ТУТ! - просто пі--дєц..

Я особисто тобі казав.. крути так, передачу таку став.. спробуй.. так правильно, так легше... чіпляйся.. доганяй.....

Тобі похер.... нема питань.

ВИБАЧ.

З.І. Під "Работаєм МЛЯ" проїхали круг по місту.. організованою колоною..... а не стадом з купою завалів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попросіть діфото, хай організує покатушку, щоб всі 400-стам учасникам було зашибісь......... І ВСЬО!!!!!!

І Іру з Кіпо в регулювальники.

2 Кіпо....

Я тебе прошу..

Ти ніхрена не зрозумів... бачу що й не зрозумієш...

Дк ніхто його право їздити швидко не оспорює. Народ за право їздити повільніше

Я їду з групою 8-10 чоловік 35 км/год Урса їде з групою 4-6 чоловік зі шв 30 км/год, а ти їдеш САМ 20... І таких як ти 5 чловік....

То чому б вам не обєднатися в групу зразу ммммммммммммм????

Ну скажи, ти тупий..? Чи я дурак, що не можу тобі пояснити так щоб ти зрозумів?

Бо двоє розумних людей мсають в кінці кінців порозумітися...

Вибач дуже.. я не знаю як по іншому пояснити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лекс, ти в групі скільки проїхав? 5000? 10000?

А я 15км... я, хоч би і хотів, то групу не організую... незнаю як.

Ти ж вроді можеш вести групу слабких, як настрій є, і темп задавати.

Дк чого не сказати, сьогодні настрою нема - покатайтесь по парку (b0rg вроді новачків возив по околицях) і не тормозіть нас...

Можна ж чітко визначити рівень і нижче рівня - ні-ні.

Ми порозумілись?

ЗІ доречі, перед поїздкою в тараканів я описував і свій рівень і свій велосипед, питав чи вистачить. Сказали вистачить. І вистачило. І приїхав Луцьк я не останнім. Дк чого тепер мені притензію ставити, що я 17 проти вітру їхав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитавши це все можна зробити висновок( лічно свій )

Тема було створена для того щоб TAIS зрозуміла що їй хотіли допомогти коли вона відстала, а вона відмовилася від допомоги

Я особисто тобі казав.. крути так, передачу таку став.. спробуй.. так правильно, так легше... чіпляйся.. доганяй.....

Тобі похер.... нема питань.

і цим поставила в не зручне становище kmd і Lexx_Giant, змарнувавши їм покатушкі.

і не треба казати що велолосі (лідери :unsure: ) не хочуть допомогти не велолосям (велОлені :blush: ), просто хай ті велОлені слухають поради велолосів, вот і все..

І повірте, в цей момент мені було дуже не зручно що я створив людям такий напряг, і ще й не зміг допомогти Ірі.

І чому та ж Іра не може подумати так само, чи гординя не дозволяє?

Тему пора закрити чи як, бо скоро тут повилазять ще якісь проблема на рівному місці

Зря я це все написав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це написав пацан 15 років.... ТАК?

В загальному він правий......

Просто нюансів не знає....

2 Кіпо...

Лекс, ти в групі скільки проїхав? 5000? 10000? малувато буде.. :D;)

То я маю ще й організовувати?

Просто п..єц.....

Я не відрізняюсь тактом і холоднокровним відношенням до людей.

Я ОСОБИСТО приторможував або повертався за Ірою...

І тільки ВОНА з тих всіх людей за якими я повернувся їхала за мною ЗБАВЛЯЮЧИ ТЕМП.

ЗБАВЛЯЮЧИ.... ЗБАВЛЯЮЧИ. !!!

Яка організація...?

Їде 10 чоловік на відстані 30-40 метрів один від одного.... один гальманув.. другий піднажав.. і вже ТРОЄ... подивились.. притормозили чи піднажали.. вже 4-5..... стали парами... ще кілька маневрів і всі їдуть...ГРУПОЮ... хтось відпочив став вперед..... хтось запахався.. став назад..

По 1 ви їхали 22-20-19-17 км/год. А разом поїдета 23 .... класно пра?

Запутана картинка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То я маю ще й організовувати?

та ніхто, нікому, нічого не має... справимось якось самі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я как человек посторонний, думаю что Ди пора закрыть тему и заюзать новые правила покаТУШЕК по данному вопросу)))).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По 1 ви їхали 22-20-19-17 км/год. А разом поїдета 23 .... класно пра?

От з цим погоджуюсь на всі сто. Хоч сам почав їздити зовсім недавно, проте уже відчув на собі що таке їхати самому, і що таке в групі по тій самій дорозі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Драка будет? Подождем пока с закрытием (я, чесс говоря, сам не люблю, когда закрывают темы с бурным участием - все равно придут к общему знаменателю, когда пар выйдет ;))

От себя: я не вкуриваю лосизма. Все знают, какой у меня вел и для каких покатушек он предназначен. Я ложил на группу, если она едет выше 25 км/ч. Другие интересы уже. Я открыл для себя свой формат и жду от покатшек своего. Но я за групповую езду. Веселее, да и не так страшны поломки. А теперь, Лекс, подумай, почему более медленные едут таки группой неспеша, а быстрые, как ветер лоси - не всегда так слаженны и организованны, как здесь многие хотят подчеркнуть? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Тему закривати не можна.

Не бачу накалу страсті, нормальні висловлювання думок.

Так що продовжуємо. Всеодно ділення вело народу по інтересах і можливостях давно є.

Просто зараз про це відкрито заговорили, дякуючи Ірі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ж и говорю, шо все путем :)

просто у тех, кто не знает Лекса, могло сожиться о нем неправильное мнение :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мальчики, токо без оскорблений...

Обсуждаем, мож когда эмоции улягутся- увидим истину? :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zibers пише

Дорогі лісапедісти - Ви забули чого Лосів називають Лосями. (Потому что дикі і Лосять)

А так після поїздки на зустріч з ровенчанами я всім відкрито заявив - "Ідіть ви всі на ХХХХХ Серед друзей, серед падруг, я сам

собі 3,14здатий друг - ось ваш девіз". "Я більше з вами не їздиму"

Пригадаємо ? Моя провина, мій завтик !!! (поки скуплявся збирався) ви рванули, я лишився. Відстань 500 метрів відриву групи, скільки

часу я летів за вами сам і з якою швидкістю не пригадуєте ? Я пригадаю - від межі Луцька (кільця) рівно 17 хв до зустрічі з 1

відсталим (пробач друже за коротку память твого імені) відстав чи лише проваджав не сутьєво, я спинився - перепитав чи потрібна допомога,

чи їде зі мною, чи вертається...продовжив рух сам.

Швидкість - о швидкість 30 км/год крутить мені тоді було нормусь, але не 35-37 самому. Йшла піна з роту, серце пригадувало барабанні

ритми аборигенів... через хвилинок 7-10 після зустрічі я наздогнав Лекса (якій уповільнив хід) і він мене протягнув на швидкості

45-47 до групи. Під час руху - Упрьок організаторам поїздки - Хто кричав що хтось відстає ? Нафіг я глотку свою рвав (а кричав не зря)?

але вибачте - сили були підірвані я був ледве живий і тоді, плівся в хвості групи.

Майже за 4-5 км до "зазначеного місця" мені стало зле (почало колоти серце), уповільнив хід - попередив всіх що докочусь сам (щоб не затримувати групу)

Андрюха вирішив протягнути але після спроби я його відправив до інших (серце не витримувало).

Помилка Віо коштувала перелому рукі :(. Ну так, пожурили, а хлопця відправити, шукати шляхи для відправки недієздатного хтось приняв ?

віо, вампірич, я , Дімаха - і все - остальним насрать було, у вас предстояща пянка була в голові.

По відїзду назад (після зустрічі) кажете Група. Якій нафіг там група ???

Стадо поділилося по швидкостям. Вовчик (причина - днюха - мені нада) + ще хтось рванули вперед.

Залишок розбився. В Студента корч ногі, і поїхали помаленьку - Я, Мартенз, Сашко та Вампірич.

Мартензу було скучновато з нашою швидкістю але то не біда :). а нука відпишіться - хто бідкався де всі ? Пачіму нема групи, чи хтось лишився позаду ?

чому лише нас (і не втому що ми були сковані ізза швидкості Сашка так переймалися). Вертатись самому, покинутим групою, в наступаючу темінь це по СКОТСКІ.

Висновок і нові правила для всіх !!!

1. Групи збиратимуться по швидкостям ! У разі неможливлення цього відірвавшимся вперед і кинувшим своїх різать покришкі.

2. Сваїх не бросать ! А хто бросіл - пост вище.

3. Якщо комусь потрібно ранніше потрапити кудись (днюха, пянка, срачка) то це повідомляється ЗАРАННЯ ВСІМ і тоді ГРУПА (якщо це є ГРУПА)

вирішуватиме, робити виїзд раніше запланованого часу, або людина (якій уж кортить бабу вперти) вирушає сама (на свій ризик).

Накину ще лайна трохи особистого. Дубкі 2008 закриття. Все добре, без ексцесів :). Ставлення як до надоєдлівого шкідливого рябьонка. Обузи так сказать.

Але пригадайте мене хворого на грип і ваше засідання в купесі - куди ви всі мене культурно відіслали і ?

За те що я хворий хотів сьорбнуть водички з горлишка ?

Хворий ? Заразний ? Не сиди з нами а то і ми захворіємо ? Спасибі. Так друзі черех куй ще мене не кидали, хоча які там друзі..

Зверху ваш девіз !

Я так хотів курнуть трави...каробка з собою і жоден не хотів навіть за компанію зробити краскі яскравими...да лан планокуру алкашів не панять.

А щодо літа та поїздки в Дубно - це прікол. Мій стан такий. Після нічної зміни, поспав 2 години і поїхав з вами, просвій стан попередив всіх.

На повороті в Городище в студента переклюк злетів. Метрів зо 100 кричав всім що Студент став. Ноль по фазі.. прикро. Вернувся. Зремонтували і поїхали

своїм темпом скільки могли 2...це було весело. коли 2 їдуть тут в потоці не накрутиш, потрібно мінятись, і регулярно.

На половині шляху зустріли Джека (його історія проста - Лекс рванув, а я саменький собі).

Дорога назад шик і блеск - ураганий вітер, спека і втома. Залишок дорогі те саме тріо (Студент, Джек та я-полудохлий). Хлопці тягли, реально падав з вела,

але ж не кинули хоть я їх і відпускав. Бо я реально вкототив їм часу прибуття в місто.

Ось такі пирогі.

Слово за Іру. Накинулись як собакі. Вам не стидно ?

Розумна людина (Мухамед в гору не пайде, гору обойде). І пасему 1(хароший чел)+1(хароший чел)=2(хароших чела).

У більшості Лосів цього німа - матросьте далі своїм калбасним темпом і болезнь колін вам в спутнікі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дамс, цікава темка. сказати нічого, я собі буду кататись, чи небуду кататись. а якшо комусь потрібна моя думка, то вона найбільше схожа на думку шановного пана kosti.

З.І. всі повипалювали хто що думав, але зірки на небі не помінялись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zibers пише
Дорогі лісапедісти - Ви забули чого Лосів називають Лосями. (Потому что дикі і Лосять)

А так після поїздки на зустріч з ровенчанами я всім відкрито заявив - "Ідіть ви всі на ХХХХХ Серед друзей, серед падруг, я сам

собі 3,14здатий друг - ось ваш девіз". "Я більше з вами не їздиму"

бла

бла

бла

бла

Слово за І

бла

Розумна людина (Мухамед в гору не пайде, гору обойде). І пасему 1(хароший чел)+1(хароший чел)=2(хароших чела).

У більшості Лосів цього німа - матросьте далі своїм калбасним темпом і болезнь колін вам в спутнікі.

:D

Зиберуня, выдыхай тчательнее!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Кіпо.

Ти бачив про що я говорив з самого початку?

Говорив про те, що якщо їде група і ти не встигаєш за нею, приєднайся жо другої групи і їдь з нею... або хоча б за кимось заховайся... кого першого зловиш.. і так по низхідній... поки швидкість тобі не підійде.

Далі... Якщо в тебе немає бажання, наполегливості, тобі тупо це не треба... То до чого тут група?

Їдь тоді сам.. і все...

Але я так думаю ті, хто їдуть в групі мають це знати.. що ти не хочеш принципово їхати в групі, тебе не чекають.. не розраховують також на те... що ти взагалі приїдеш на місце збору.....

А ти, в свою чергу, САМОДОСТАТНІЙ !!!

2 Зіберс

Горохів... Я стояв в Полонці біля чорногузкиі і матюжиб Джека за його ривок..., наярював по всіх телефонах, з матом ВИГНАВ ЙОГО ЗА ВАМИ бля.....(можуть підтвердити Дімаха і Міша). Далі.... приїхав джек і сказав.. їх немає..... отримав ще.. і ми ПОЇХАЛИ ЧЕТВЕРО............ в звязку з тим...... що всі були на шосерах..... я не особо за нього перживав.. він жеж вломив 35 зразу.. на гірках бравий джек.. почав відставати.. і тут напевно зіграла в мені ця нотка.. коли заї--али..... я НЕ ЗБАВИВ.. ось і вся моя помилка.... дімаха їхав з пермінним успіхом.. :D а потім і взагалі повернув на дачу. Залишились я і Міша. Не важко здогадатися... да?

В Горохові зустріли Андрюху.. і коли я побачив Зіберса і Джуру.. Я ПРОЗРІВ...

Назад їхали не швидко, але зашвидко для Джека, Зіберса і Джури.... ну дик.. ви їхали ж втрьох..... НІ хіба?

Далі.... Зустріч з ровенчанами....

Я повертався за Зіберсом.. за Таньою... все ок, всі подоганяли і ми поїхали. Настояв на зупинці на границі областей.. бо там вмирав Стьопа.... їхали ми втрьох... ну.... доганяли.. бо самі винні .. шось там забазарились... Ну, доганяти треба.. ривок за мопедом.. на колесо і вперед... карочє аблом звернув... дивлюся.. пацани ззаду далеченько.. група шпілить вперед.... Карочє догнав групу :D Їхали просто пісня.. все ок.. темп люкс.. я катав по групі і переставляв народ щоб слабшим було легше... прикрість.. падіння БІО... да згоден.. алеж він мав їхати машиною.. на скільки я зрозумів... Далі... ніхто ж не знав що в нього перлом.. просто казав що рука болить.. В мене теж коліно боліло.. 160 км зі Львова.. нічо доїхали з Мартензом..... ВДВОХ.

Тра ля ля.. пянка..

Рух назад.. от тут і почалося.. коли туди ще більш менш народ крутив.. то назад.. частина забила болт.. а частина дійсно мала проблеми.., але там жеж був Мартенз, і ніби ніхто не їхав..... САМ!!!

Далі.. В Дерно.. Я особисто всіх дочекався.. ще рахували.. памятаєте? І тоді поїхали далі.

Вибачте не розвіз всіх по домівках.

Висновки.

Треба було їхати всім разом 17-20 км/год?

Який толк від того... крім того що всі б померзли?

Кого залишили самого? ммммм?

Коли хтось подзвонив а я не взяв трубку чи не повернувся?

Ще. Конкретно до Джека....

Як ти їхав на покатушку зі мною і Булигою? ммммммм? де була твоя група?... за 500 метрів спереду нас?

2 Зіберс..

Треба було ще чекати "Білку" (сорі не можу запамятати.. дівчинку на чорному Спеші....)?

Ти був з ночі? 2 години поспав? Я тут реально до чого?

Джек тобі розказав гарно? Подякуй йому.

Спасєніє утопающих.. дєло рук саміх утопаюшіх.

Це я до чого..... Якщо ТИ, Я .. десятий... не знайде в собі сили придушити гордість і сказати.... як Діфото.... Йобана в рот.... куда поперли?!!!! Стаять......

Або стаять я не можу.. чуть збате!!! Або бля.. не валіть 31 а валіть 30.. бо я здихаю!!!!

І якщо вже відстав..... ОДИН з групи.. то задумайся.... чи матрасити собі в своє задоволення САМОМУ?

Чи працювати в групі?

Чи ламати народу кайф своєю принциповістю?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lexx не в обіду тебе шо живіт болить ям весну чуєш в Сьогодні, 01:20 таке наваяти спи вже і не кричииии

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Говорив про те, що якщо їде група і ти не встигаєш за нею, приєднайся жо другої групи і їдь з нею... або хоча б за кимось заховайся... кого першого зловиш.. і так по низхідній... поки швидкість тобі не підійде.

собстно в тараканів їхав з 3-4ма людьми колесо в колесо. Назад вже йшов різнобій, хоча і до джерела їхали з дівчиною (пардон, імені не пам"ятаю), яка пізніше відстала і її підхопив мужчина який мені розповідав на дорозі туди, на яких передачах їхати і перестроював переклюк (ще раз перепрошую, пам"ять на імена ніяка :( )

Далі... Якщо в тебе немає бажання, наполегливості, тобі тупо це не треба... То до чого тут група?

Я не кажу, що тут причомусь група. Я вже декілька раз описуав вище проблеми які бачу:

1. новачки не завжди знають що треба робити на покатушці, особливо коли старожили не мають часу/інтересу/настрою пояснити.

2. ставлення до людини, яка не хоче тягнути спортивні досягнення, як до баласту. Тобто, або рви з нами на п"єдестал Армстронга, або ти нам не цікавий (як варіант вирішення таких проблем - зазначати мінімальну швидкість покатушки). І нетреба кричати, що ми стараємось, а ви не хочете. Не всім цікаво досягати максимальних швидкостей.

А ти мені все намагаєшся довести, що в групі швидкість більша. та більша, ніхто з цим не спорить. Я за право людини катати з тією швидкістю, яка їй комфортна і думаю, таких людей на групу збереться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Усе. Всім хто хоче кататись у свому темпі надаю таке право!

Я ж буду кататись тільки з тими з ким у мене співпадають інтереси і можливості.

Мені дуже подобається кататись по лісах, болотах з Мартензом і Танюхою.

І коли Лекс каже давай по трасі 30-40 я вибираю Мартенза і Таню і гавнорейди. :)

Деколи не хочу я ганяти лісами, а кажу ну давай Саня на трасу і шоб покришки свистіли. :)

А деколи так хочеться по лісах помаленько покататись тоді збираємо купу народу + новачків і котимось собі тихенько.

Строїм їм вели розказуємо як крутить і тд і тп.

Ну хіба не так?

Вже видно забули коли народ збирається на точці виїзду завжди вибирають хто куди і як поїде. Просто є деякі які дуже хочуть щоб усі їхали разом. Але це ж не реально. Всім не вгодиш. Комусь буде по приколу, комусь нудно.

Коли я попав в це вело комюніті і трошки роздуплив що таке їздити, я всіх буквально задовбав своїми питанням що і як робити, що таке каденс, скільки води пити і тд і тп. Інет перекопав, Розділ на форумі створив. Купу людей притягнув за вуха в вело тусовку.

Навіть воділу свого і то підбив байк купити. Сам йому цепа чистив і розповідав про тонкощі налаштувань і темпів їзди.

Бувші новачки можуть напрягтись і пригадати як я відставав від швидкої групи і їхав з слабшими щоб їм скучно не було і щоб вони не забили на покатушки.

Того ж ОРВ, свого любимого братика або тягнув, або ну на всіх. І їхав з ним скільки він може. І буду і на далі так робити.

Але люди, майте совість. Коли я їду з людьми для яких 25-30 це крейсерська без напрягу. Чи їзда по лісу без зупинок на кожному повороті і мені це дає неаби яке задоволення. То прошу вибачити, тих хто ризикнув поїхати, і його попереджували про формат покатушки, не може чи не хоче тягнути я чекати більше не буду. Бо не хочу.

Коли ми поїхали кататись в цуманські ліси з Мартензом Джурою Танюхою і Дейвідом валили по лісах по полях і по трасах з зупинками тільки для того щоб вибрати дорогу :) Я отримав просто купу позитивних емоцій від такого катання. По перше ми за такий короткий час вспіли побувати в таких прекрасних місцях, накрутити купу км, потренуватись. Навіть через воду їздили :) А потім ще й на косогір встигнули. До чого я веду, якби знами їхала людина яка просто не тягнула б за нами, а я чесно вам кажу я по піску за Дейвідом йшов на грані можливостей свого організму :). То ми б приїхали б в Луцьк десь в годині 9тій вечора, і мови про зустріч на косогорі б вже не йшла.

А так народ повалив на косогор, а ми гарно катнулись і ще й встигли зустрітись!

Ну не красота?

От так.

P.S. Зіберс мені не друг :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kmd, можу підписатись під кожним твоїм словом, особливо:

Але люди, майте совість. Коли я їду з людьми для яких 25-30 це крейсерська без напрягу. Чи їзда по лісу без зупинок на кожному повороті і мені це дає неаби яке задоволення. То прошу вибачити, тих хто ризикнув поїхати, і його попереджували про формат покатушки, не може чи не хоче тягнути я чекати більше не буду. Бо не хочу.

"и это правильно" (с)

головне попередити про мінімум, який планується і далі на обіжених ложити зі спокійною совістю. Але якщо опустили планку, то хоч хтось один залишився ззаду, мусово і його тягнути (зараз це підтримується на рівні особистого бажання організаторів). це називається організація.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...