Перейти до змісту

В Луцьких мережах буде коли-небудь більше 1 айпі на всіх???


Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори

Ді ти не помилявся.

А блек ляпає то чого не знає.

Туману, він тут один з не багатьох хто знає що таке tcp/ip і шо таке 200 машин безконтрольних юзверів в одному броадкаст домені.

Сіко в них різного софта, по яких сайтах лазять. Відповідно якої там тілько вірусні нема :)

У нас в дворі локалочка на надцять машин. Так на таку малесеньку мерержу находяться 2 красавчега, що від вірусної активності їх машин лягають свічі, а сука впадло ночером лазити ребутати :)

Я в принципі за шару між усіма і нашару :)

Але, з другої сторони по якості мережа явно виграє. А значить виграє від цього більшість юзрерів.

Програють тільки такі я фенікс.

ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 116
  • Створено
  • Остання відповідь
По-моєму якщо існують якісь проблеми і недоліки то їх компанія просто може якимось чином усунути, врахувати побажання клієнтів.

...

Є невдоволені люди - треба компанії над цим працювати.

Компанию устраивает такое положение вещей. Возмущены процентов 5, ну 10... Даже если они разорвут договор - компания не сильно пострадает. Плюс постоянно подключаются новые абоненты. Есть хороший принцип: "Зачем улучшать то, что исправно работает и приносит прибыль?!! ;)

Обычная экономически обоснованная политика невмешательства :)

Був вже випадок, що не було інета кілька годин, виявляється в крутого Датагрупа резервних каналів то нема...

Был уже случай, когда УкрТелеком лёг. А ещё - торренты не качались... ;) Ничего, пережили ;)

Чи всі канали накрились медним тазом в один момент в Датагрупа, а в інших все працювало тоді?

А читал, недавно в океане три интернет-кабеля порвало, и ку-у-уча народа сидела без инета. И в то же время у многих он был... И почему же оно так бывает? ;)

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот зараз буде весело коли пропаде інет і почнуть всі звонити на Датагруп. Раніше в підмережі в чаті відписались один позвонив і всі знають, а зараз і дозвонитись буде не реально

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S. ви стукайте в аську мені чи як, щоб я знав коли мені сюди заходити і відповідати на "безглузді повідомлення"

Хм, а я думал, что из твоего общения в этой теме ты сделал вывод, что здесь не особо-то и ждут твоих сообщений... ;)

Народжений тупим думати не зможе :D

2Yurik фільтруй базар. твого інтелекту не вистачило дати більш нормально відповідь, а?

Але так як тебе, десь 3-5 класника рівня, взагалі нормально, молодець хлопчина, можеш погладити себе по голівці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я удивлен, как это FENIX не написал "ентілєкту"

до чого ти це п**данув?

вибачаюсь за прямость поставленого питання?

це кстаті вже йде як флуд, не хто не помітив, що основна тема десь там в стороні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Фся тема флуд.

А ти фенікс хам. а з хамами так і спілкуються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О я бачу, що вже адміністратори долучились до розмови, це добре! Так все таки хтось може нормально відповісти на питання з загальним ІР, чи ні? Про підмережу взагалі промовчу...нема слів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фся тема флуд.

А ти фенікс хам. а з хамами так і спілкуються.

да я ніби і не починав, я вже після деякіх "особливих" відповідів... не спорю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это я п**данул, поскольку ничуть не сомневаюсь в способностях твоей внутричерепной пустоты проанализи... ээ...

я просто не сомневаюсь в тебе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бунт співпадає по чіслам з прошлогоднім(по тарифам у "ціни на інет",яку нашось закрили).І думаю те що писали на форумі дало своє,авось щось і з айпі зміниться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давати юзерам, які ніколи не чули про фаервол (а таких 95%) білий ір, щоб він голою сракою в інтернет постійно дивився - тільки зробити йому гірше. Потім буде звонити і казати: "А що у вас за інтернет такий, я тільки підключився, а у мене вже весь трафік пропав" (чи машинку похачили, чи бота з нього зробили). А ти йому будеш докажи, що спасение утопающих...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ниттям, спорами і обзиваннями ще ніхто собі білий ІР нездобув. Як вже неодноразово казали просто змініть провайдера на такого що дасть вам білий ІР. А на прощання можете зробити фотакому/датагрупу якусь западлянку, наприклад відрізати конектор мережевого кабеля, проводки застругати і всунути в ту дирку 220-вольтової розетки де знаходиться фаза :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ниттям, спорами і обзиваннями ще ніхто собі білий ІР нездобув. Як вже неодноразово казали просто змініть провайдера на такого що дасть вам білий ІР. А на прощання можете зробити фотакому/датагрупу якусь западлянку, наприклад відрізати конектор мережевого кабеля, проводки застругати і всунути в ту дирку 220-вольтової розетки де знаходиться фаза :D

А на аватаре ты выглядишь серьёзней

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ниттям, спорами і обзиваннями ще ніхто собі білий ІР нездобув. Як вже неодноразово казали просто змініть провайдера на такого що дасть вам білий ІР. А на прощання можете зробити фотакому/датагрупу якусь западлянку, наприклад відрізати конектор мережевого кабеля, проводки застругати і всунути в ту дирку 220-вольтової розетки де знаходиться фаза :D

блесни інтілектом.. скажи ше які пари...

на рахунок недоступності деяких сайтів то як не крути а це вина ресурсів, провайдер не винен в тому шо банять його ІРшки... в укртелекому теж є такі проблеми

да видаються різні ІРшки але ж не від балди вони беруться.. є фіксовані рамки видачі, тобіш DHCP пули

82.207.0.0/17

91.124.0.0/16

92.112.0.0/15

195.5.0.0/18

195.5.0.0/19

195.5.32.0/19

195.47.212.0/24

195.242.95.0/24

213.179.224.0/19

213.186.103.0/24

додаєм на серваку всі вищеперечислені мережі в заборонені для доступу і Укртелеком доступу до ресурсу немає...

вся ця інформація знаходиться у відкритому доступі

впринципі наїхать на провайдера за недоступність певного сегменту мережі не вийде :)

визначення інтернету це комп'ютери і мережі об'єднані між собою... але ж ніде не перераховано які

вот наприклад я не маю доступу до сегменту UA-IX... пропонуєш мені поскаржитись Укртелекому щоб вони мені організували доступ? ню-ню...

коли була необхідність доступу було організовану проксю в той сегмент, канал проксі-сервака доступ до UA-IX мав, тому все було гуд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давати юзерам, які ніколи не чули про фаервол (а таких 95%) білий ір, щоб він голою сракою в інтернет постійно дивився - тільки зробити йому гірше. Потім буде звонити і казати: "А що у вас за інтернет такий, я тільки підключився, а у мене вже весь трафік пропав" (чи машинку похачили, чи бота з нього зробили). А ти йому будеш докажи, що спасение утопающих...

Біда то яка... а-я-я-я-яй. Як ж тоді люди на ОГО сидять і в світ дивляться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
виявляється в крутого Датагрупа резервних каналів то нема

Я думал, датагруп единственный провайдер, имеющий резервные каналы :( жаль, что я ошибался.

Отчасти Ты не ошибался. Резервных каналов у ДГ действительно нет в каждую квартиру. У меня есть: ДГ, телеком и визор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давати юзерам, які ніколи не чули про фаервол (а таких 95%) білий ір, щоб він голою сракою в інтернет постійно дивився - тільки зробити йому гірше. Потім буде звонити і казати: "А що у вас за інтернет такий, я тільки підключився, а у мене вже весь трафік пропав" (чи машинку похачили, чи бота з нього зробили). А ти йому будеш докажи, що спасение утопающих...

Біда то яка... а-я-я-я-яй. Як ж тоді люди на ОГО сидять і в світ дивляться?

да так і сидять... і банять телекомівські підмережі не гірше за інших :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхто, ніякий провайдер не застрахований від негараздів.

Юзав півроку Візор - дзвонили до мене і казали - "виключте торент"!! Зате швидкість до ФТП - до 9Мбайт!!!

Був користувачем Фотакома/Датагруп - класний інет, обмінник , все норма. - єдиний недолік - весняно-літні грози. (ніякий провайдер від цього не застрахований, НІЯКИЙ. Хіба той що оптику до кожного користувача підводить!) Користувач ДГ і досі (на роботі, теперішній і був на попередній))

Зараз користувач Укртелекома. Більше року (дома) . Жодних нарікань не було. Окрім падіння серверів десь у Європі. І час від часу плужить нет. "Тимчасові незручності"..

Коли є проблеми - є служба підтримки, яка ЗОБОВ'ЯЗАНА допомогти і відповісти на питання клієнта. За це Ви теж платите гроші. Уважніше читаємо договори про надання послуг. Щоб не говорити дурниць!

До чого я це все.. Ах да.. до того, що : Є вибір провайдерів. Всі вони не без гріха.

всім кому хочеться "понити", поплакатися у жилетку - сходіть до психоаналітика..

P.S. щодо кількості ІР адрес та різних Рапід.. Це жлобство!!! Купи акаунт і перестань нити. Тоді тобі буде нас*ати на кількість адрес..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S. щодо кількості ІР адрес та різних Рапід.. Це жлобство!!! Купи акаунт і перестань нити. Тоді тобі буде нас*ати на кількість адрес..

Ага, точно :) Плюс к этому и качать сможешь с большей скоростью ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юзав півроку Візор - дзвонили до мене і казали - "виключте торент"!! Зате швидкість до ФТП - до 9Мбайт!!!

за це вже не раз чув, жаль не довелось мені побути клієнтом візора... такий звінок би зарядив мене енергією на весь день, про те чим би зарядились ті хто звонили я промовчу :D

P.S. щодо кількості ІР адрес та різних Рапід.. Це жлобство!!! Купи акаунт і перестань нити. Тоді тобі буде нас*ати на кількість адрес..

ога, ну або торрент юзать, зараз рідко можна зустріти паблік інфу не продубльовану на торрентах.. але скоріш за все навпаки - не продубльовану на рапіді))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був вже випадок, що не було інета кілька годин, виявляється в крутого Датагрупа резервних каналів то нема...

...

Чи всі канали накрились медним тазом в один момент в Датагрупа, а в інших все працювало тоді?

Кстати, сегодня с обеда "лежит" весь Вокзал, который под Визором - объяснение звучало как "згорів кабель". Восстановить доступ планируют завтра к 12:00.

Ты представляешь, у них тоже нет резервной линии! Жесть! Ахтунг! В Луцке нет нормальных провайдеров! Куда тикать?! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тьфу тьфу, "весь вокзал" до мене не відноситься? я з інетом, хоча й живу в привокзальному. Повезло цього разу)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значит, не весь, но какая-то его часть - точно (несколько человек жаловались) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...