Перейти до змісту

В Луцьких мережах буде коли-небудь більше 1 айпі на всіх???


Рекомендовані повідомлення

Аналогічно, з-під домашніх мереж не зміг зайти на сайт каналу СТБ - 403 (forbidden).

Так, бувають самі різні сайти. Якась сволоч десь нагадить, а розплачуються всі користувачі мережі!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 116
  • Створено
  • Остання відповідь
це обговорення теми, і могло бути в загалі на іншому форумі, але написане тут так як тут сидить більшість коритсувачів цього провайдера

ну так и иди на другой форум, птица...

тут сидит большое количество вообще из других городов, ничего.

ты же сидишь (50% минимум таких как ты) на Фотакоме Datagroup исключительно из-за файлообменника.

или еще каких бонусов...

2 Модератор: я бы всех этих нытиков ... :dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але все ж таки збільшити кількість ip було б непогано ;) , ато знайдеться хтось "пошустрее" і треба ждати, щоб щось путнє скачати... Добре хоч торрент робить... ;)

Так, що будем надіятися, що DATAGROUP збільшість кількість айпи адресс... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вот скажите, АДСЛ от ДГ лишён проблемы с айпи-адресом?

у меня был белый, не помню- то ли 15 или 17 грн. в месяц платил.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вот скажите, АДСЛ от ДГ лишён проблемы с айпи-адресом?

да.

только топик не закрывайте, плиииз, я вас прошу - фишки.нет уже достали, а тут такая движуха среди школьников... жжжесть :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 FENIX Ти спеціально зареєструвався ще раз щоб писати такі безглузді повідомлення? Я тебе прошу залиш цей форум і якщо щось не подобається то і провайдера зміни, бо вже тошнить читати твої ниття який фіговий провайдер, але ти й далі продовжуєш сидіти на ньому, бо там була халява в мережі, вот тільки її прикрили нарешті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мди, користувачі домашніх мереж вимушені сидіти в свому маленькому обмеженому з усіх сторін болотці і хавати лапшу про те, шо їх болотце - океан... Да да, з цим нічого не зробиш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Візор! Візор! :)))))))

Сиджу на білому ІП, плачу за це чудо 24грн\міс і всі щасливі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я давно говорил - все на Визор

а про датагроб заборонено ???

Про датагроб говори на сайте датагроба ;)

Я чё-то в первый раз такого оператора слышу ;)

для непонімающіх, так DATAGROUP називають в народі, да ше і не так, писати не буду.

кстаті не флудь, це не як не відноситься до цеї теми обговорення, а то забанять ))

на самом деле называют ДАТАТРУП

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну а як вам ця фішка??? :lol: :lol: :lol:

Пробую зайти в чат - bizarre.com.ua

Превышен лимит подключений для IP 193.238.96.5

це добре шо вмію користуватись гуглом і знайшов спосіб як зайти в чат)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо, хтось підкаже, до якого провайдера можна підключитись (живу по вул. Кравчука), щоб надали виділену IP-адресу? Основні вимоги - швидкість (не менше 500 Кб/сек) і стабільність зв"язку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мди, користувачі домашніх мереж вимушені сидіти в свому маленькому обмеженому з усіх сторін болотці і хавати лапшу про те, шо їх болотце - океан... Да да, з цим нічого не зробиш.

:smile-zachot:

це добре шо вмію користуватись гуглом і знайшов спосіб як зайти в чат)))

ти бох) нашов певно про проксі)))

Можливо, хтось підкаже, до якого провайдера можна підключитись (живу по вул. Кравчука), щоб надали виділену IP-адресу? Основні вимоги - швидкість (не менше 500 Кб/сек) і стабільність зв"язку.

Укртелеком, якшо є їх телефонна лінія і тех можливість АДСЛ....вхідна швидкість до 8 МБіт/аплоад до 2 Мбіт, ІР біла але динамічна (змінюється раз в 24 години) статичну можна придбати за 48грн в місяць але статична тільки для юридичних, білі динамічні всім!

http://my.ukrtelecom.ua/ua/group_wide/dsl_init/tariff/

А звідси висновок: той хто хоче кудись зайти, той знайде спосіб як зайти :)

'дуже розумно' з таким підходом можна купить VPN якийсь, або елітну проксю наприклад)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це обговорення теми, і могло бути в загалі на іншому форумі, але написане тут так як тут сидить більшість коритсувачів цього провайдера

ну так и иди на другой форум, птица...

тут сидит большое количество вообще из других городов, ничего.

ты же сидишь (50% минимум таких как ты) на Фотакоме Datagroup исключительно из-за файлообменника.

или еще каких бонусов...

2 Модератор: я бы всех этих нытиков ... :dont:

файло обменник мені "поскольку постольку", на нього можна зайти і без форума, там все і так по папкам добре класифіковано "єслі ті меня пониеєш", я найбільш пострадав від жлобстав датаТРУПА (якшо ця назва так подобається Zevs_Isver :) ) різання підмережі. І я вже давно на іншому форомі, на яком більшість людей (не всі що тут є канешно) не мають звичкі лизадо ASS адміністрації, а адміністрація не має в собі манію велічия (в першу чергу до шури відноситься) , так що на рахуйцнок цього переживай, я просто відповідаю на ваші "безглузді повідомлення"

2 FENIX Ти спеціально зареєструвався ще раз щоб писати такі безглузді повідомлення? Я тебе прошу залиш цей форум і якщо щось не подобається то і провайдера зміни, бо вже тошнить читати твої ниття який фіговий провайдер, але ти й далі продовжуєш сидіти на ньому, бо там була халява в мережі, вот тільки її прикрили нарешті

да хто ти мені такій щоб щось в мене просити? Я зараз шукаю альтернативу, провайдеру.

Стандарна відповіть якої на ці 3 дня тут навчився, ненравиться читати - не читай, іди сам звідси значить, якшо що не нравиться це все твої проблеми.

БУЛА халява, неспорю, і чого "нарешті" прикрили, ти якось від того що прикрили постраждав??? тоді для чого ляпаєш шо попало??

P.S. ви стукайте в аську мені чи як, щоб я знав коли мені сюди заходити і відповідати на "безглузді повідомлення"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S. ви стукайте в аську мені чи як, щоб я знав коли мені сюди заходити і відповідати на "безглузді повідомлення"

Хм, а я думал, что из твоего общения в этой теме ты сделал вывод, что здесь не особо-то и ждут твоих сообщений... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

любит народ у нас понить... причём беспричиино..... причём не в том месте..... причём не тем людям....

какой толк ныть здесь? ненравится чтото, смотриш в договор там есть адреса сторон, обращаешся по адресу

там ответственный сотрудник учтёт жалобу и передаст тем кто принимает решения

и дальше решат, усё....

p.s. только не стоит ждать что пожелания кождого пользователя с тарифом в 64 грн будут моментально выполнены

p.p.s. нужно голосовать "рублём", ненраивтся чтото -осчи где лучгие условия

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S. ви стукайте в аську мені чи як, щоб я знав коли мені сюди заходити і відповідати на "безглузді повідомлення"

Хм, а я думал, что из твоего общения в этой теме ты сделал вывод, что здесь не особо-то и ждут твоих сообщений... ;)

Народжений тупим думати не зможе :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Постійно айпішнік мереж десь банять і часто недоступні цілі сегменти інтернету, ігрові сервери, вчора був недоступний youtube чогось, то не працював чат приватбанку, неможливо скачати з файлообмінників your ip address ia already downloading a file, please wait пару днів. Це дуже незручно і повинна ж бути якась якість послуг, що надаються. Навіщо такий інет, коли не можеш зайти на потрібний тобі сайт??? Наприклад зараз неможливо зайти на cursov.net і obmenniki.com, я так зрозумів закрили доступ для ip Луцьких мереж:

Microsoft Windows [Version 6.0.6001]

Copyright © 2006 Microsoft Corporation. All rights reserved.

C:\Users\Sergiy>tracert cursov.net

Tracing route to cursov.net [89.188.109.138]

over a maximum of 30 hops:

1 <1 ms <1 ms <1 ms 10.42.0.1

2 <1 ms <1 ms <1 ms dm-gw.itt.net.ua [193.109.80.217]

3 9 ms 7 ms 8 ms ll-fotakom-l.newline.net.ua [80.91.184.253]

4 37 ms 37 ms 37 ms tr1-v454.de-fra.datagroup.ua [80.91.160.206]

5 91 ms 89 ms 90 ms decix.comcor.ru [80.81.194.13]

6 * * * Request timed out.

7 97 ms 94 ms 97 ms te2-1-10-cerber.msk.datahouse.ru [217.65.1.242]

8 * * * Request timed out.

9 * * * Request timed out.

Цербер не пускає далі. А сервера ці доступні і працюють. Таких прикладів можу навести чимало.

Чи планує Датагруп вирішити це питання якимось чином чи ні???

Такого провайдерства я ще не бачив, щоб півміста висіло на одному айпішнику...

Я купив у вас машину, а ви (падлюкі такі) не навчили мене на ній їздити. Прийшлось самому розбиратись!.. І ще, в центрі дорогу перекрили, і я на ВАШІЙ машині тудою проїхати не можу! Шо за хня? За що я вам гроші заплатив? І взагалі, ваш автосалон туфта, але дешевше ніде немає, тому прийшлось платити вам, гадам, щоб ви на мені нажились, падлюкі! Вот...

Так, Black?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не можу зрозуміти захисників Датагрупа... Вони себе ставлять так, ніби вони власники контори... По-моєму якщо існують якісь проблеми і недоліки то їх компанія просто може якимось чином усунути, врахувати побажання клієнтів. Харош рахувати чужі гроші і говорити ідіть ви нахер. Є невдоволені люди - треба компанії над цим працювати. Був вже випадок, що не було інета кілька годин, виявляється в крутого Датагрупа резервних каналів то нема... Цікаво висновки якісь з цього зробили, коли сотні людей дзвонили? При такому підході на підтримку посадити можна людину, яка буде посилати нах і казати підключайтесь до іншого провайдера і такі самі буклети друкувати, до нас не підключайтесь, нам непотрібні ваші 65 грн...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

виявляється в крутого Датагрупа резервних каналів то нема

Я думал, датагруп единственный провайдер, имеющий резервные каналы :( жаль, что я ошибался.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Постійно айпішнік мереж десь банять і часто недоступні цілі сегменти інтернету, ігрові сервери, вчора був недоступний youtube чогось, то не працював чат приватбанку, неможливо скачати з файлообмінників your ip address ia already downloading a file, please wait пару днів. Це дуже незручно і повинна ж бути якась якість послуг, що надаються. Навіщо такий інет, коли не можеш зайти на потрібний тобі сайт??? Наприклад зараз неможливо зайти на cursov.net і obmenniki.com, я так зрозумів закрили доступ для ip Луцьких мереж:

Microsoft Windows [Version 6.0.6001]

Copyright © 2006 Microsoft Corporation. All rights reserved.

C:\Users\Sergiy>tracert cursov.net

Tracing route to cursov.net [89.188.109.138]

over a maximum of 30 hops:

1 <1 ms <1 ms <1 ms 10.42.0.1

2 <1 ms <1 ms <1 ms dm-gw.itt.net.ua [193.109.80.217]

3 9 ms 7 ms 8 ms ll-fotakom-l.newline.net.ua [80.91.184.253]

4 37 ms 37 ms 37 ms tr1-v454.de-fra.datagroup.ua [80.91.160.206]

5 91 ms 89 ms 90 ms decix.comcor.ru [80.81.194.13]

6 * * * Request timed out.

7 97 ms 94 ms 97 ms te2-1-10-cerber.msk.datahouse.ru [217.65.1.242]

8 * * * Request timed out.

9 * * * Request timed out.

Цербер не пускає далі. А сервера ці доступні і працюють. Таких прикладів можу навести чимало.

Чи планує Датагруп вирішити це питання якимось чином чи ні???

Такого провайдерства я ще не бачив, щоб півміста висіло на одному айпішнику...

Я купив у вас машину, а ви (падлюкі такі) не навчили мене на ній їздити. Прийшлось самому розбиратись!.. І ще, в центрі дорогу перекрили, і я на ВАШІЙ машині тудою проїхати не можу! Шо за хня? За що я вам гроші заплатив? І взагалі, ваш автосалон туфта, але дешевше ніде немає, тому прийшлось платити вам, гадам, щоб ви на мені нажились, падлюкі! Вот...

Так, Black?

Я десь писав щось про гроші???????????????? В жодному пості. Є сайти, якими я щодня користуюсь. Сьогодні не працює 10, завтра не буде працювати ще 100-1000 сайтів для абонентів Датагрупа. Це я у цьому винен? Чи хто????? Мережу я порозрізав на частини? Якби на всі машини одного автосалона повісити однакові номери, то їх багато б де зупиняли і не пускали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

виявляється в крутого Датагрупа резервних каналів то нема

Я думал, датагруп единственный провайдер, имеющий резервные каналы :( жаль, что я ошибался.

Для себе може і є, а для абонентів мереж не було. Куковали всі без інета і юридичні особи теж. Чи всі канали накрились медним тазом в один момент в Датагрупа, а в інших все працювало тоді?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...