Перейти до змісту

В Луцьких мережах буде коли-небудь більше 1 айпі на всіх???


Рекомендовані повідомлення

Постійно айпішнік мереж десь банять і часто недоступні цілі сегменти інтернету, ігрові сервери, вчора був недоступний youtube чогось, то не працював чат приватбанку, неможливо скачати з файлообмінників your ip address ia already downloading a file, please wait пару днів. Це дуже незручно і повинна ж бути якась якість послуг, що надаються. Навіщо такий інет, коли не можеш зайти на потрібний тобі сайт??? Наприклад зараз неможливо зайти на cursov.net і obmenniki.com, я так зрозумів закрили доступ для ip Луцьких мереж:

Microsoft Windows [Version 6.0.6001]

Copyright © 2006 Microsoft Corporation. All rights reserved.

C:\Users\Sergiy>tracert cursov.net

Tracing route to cursov.net [89.188.109.138]

over a maximum of 30 hops:

1 <1 ms <1 ms <1 ms 10.42.0.1

2 <1 ms <1 ms <1 ms dm-gw.itt.net.ua [193.109.80.217]

3 9 ms 7 ms 8 ms ll-fotakom-l.newline.net.ua [80.91.184.253]

4 37 ms 37 ms 37 ms tr1-v454.de-fra.datagroup.ua [80.91.160.206]

5 91 ms 89 ms 90 ms decix.comcor.ru [80.81.194.13]

6 * * * Request timed out.

7 97 ms 94 ms 97 ms te2-1-10-cerber.msk.datahouse.ru [217.65.1.242]

8 * * * Request timed out.

9 * * * Request timed out.

Цербер не пускає далі. А сервера ці доступні і працюють. Таких прикладів можу навести чимало.

Чи планує Датагруп вирішити це питання якимось чином чи ні???

Такого провайдерства я ще не бачив, щоб півміста висіло на одному айпішнику...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 116
  • Створено
  • Остання відповідь

Не пів, а третина :-). Інша частина - на Візорі, а решта насолоджуються інетом від Укртелекому і не мають проблем зі скачуванням з різних рапід і тому подібних.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю технічних нюансів, але суто по людськи абідно :) Підтримую топікстартера

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вже не хочу згадувати як качати з рапіди або депозіта, ждати годинами і чекати покі спеціальна програма захопить чергу, про бани це взагалі ппц, ігри, сайти, знайдеться якесь чмо іза якого всі страждають.

Приходиться юзати проксі, деж наш провайдер зробить щось нормальне... Те що він може зробити то порізати, обмежити можливості, що було щераз доведено вчорашнім розділенням

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А замовити собі білу IP проблема?

Говорив з ДГ по питанню надання статичної ІР перед Новим роком. Отримав відповідь, що зараз ця послуга надається тільки корпоративним клієнтам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хорош стонать, тебя никто не заставляет платить ДатаГруппе и никто насильно не держит - разрывай договор и ищи другого провайдера ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А замовити собі білу IP проблема?

Говорив з ДГ по питанню надання статичної ІР перед Новим роком. Отримав відповідь, що зараз ця послуга надається тільки корпоративним клієнтам.

Точно те саме відповіли й мені. Правда є варіант. Підключатись до пакету для юридичних осіб. Дадуть білу адресу. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ответ находится в твоём посте: your ip address ia already downloading a file, please wait пару днів.

Или бери себе белый адресс, который доступен для юр.лиц!

Говоря проще, сайт курсов.нет не может розрулить кол-во запросов с Украинских айпишников

Microsoft Windows [Version 6.0.6001]

Copyright © 2006 Microsoft Corporation. All rights reserved.

C:\Users\Sergiy>tracert cursov.net

Tracing route to cursov.net [89.188.109.138]

over a maximum of 30 hops:

1 <1 ms <1 ms <1 ms 10.42.0.1

2 <1 ms <1 ms <1 ms dm-gw.itt.net.ua [193.109.80.217]

3 9 ms 7 ms 8 ms ll-fotakom-l.newline.net.ua [80.91.184.253]

4 37 ms 37 ms 37 ms tr1-v454.de-fra.datagroup.ua [80.91.160.206]

5 91 ms 89 ms 90 ms decix.comcor.ru [80.81.194.13]

6 * * * Request timed out.

7 97 ms 94 ms 97 ms te2-1-10-cerber.msk.datahouse.ru [217.65.1.242]

8 * * * Request timed out.

9 * * * Request timed out.

он запнулся на русском серваке, а не на тунеле...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хорош стонать, тебя никто не заставляет платить ДатаГруппе и никто насильно не держит - разрывай договор и ищи другого провайдера ;)

Я не стону, я подключил интернет и хочу его иметь. И по-моему я имею на это право. И думаю, если напишу заявление, указав список нужных мне сайтов к которым мне нужен доступ, мне его дадут. Так что немного попроще попрошу выражатся, здесь никто не стонет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скорей всего закрыли доступ для ip 193.238.96.5 вот и все. Он уже не пашет пару недель с Датагруп, как и не пахал старый чат Привата.

А замовити собі білу IP проблема?

По-перше її тобі не дадуть. По-друге з таким успіхом можна і провайдером стати і датацентр купити.

По-друге мені це не потрібно, мені потрібен інтернет в повному обсязі.

Невже важко хоч кілька айпішок виділити на Луцькі мережі? По 1 штуці на підмережу хоч.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щож тут скажеш, якщо замість відповіді мона почути тількі "як ненравиться іди на... " (інший провайдер)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Где написано, что board.lutsk.ua имеет хоть какое-то отношение к DataGroup???

Что ты хочешь тут увидеть? Официальные извинения от компании по поводу невозможности зайти на какой-то сайт, что ли?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Форум такі проблеми не вирішіть. Краще піти до керівництва і там про все це розповісти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щож тут скажеш, якщо замість відповіді мона почути тількі "як ненравиться іди на... " (інший провайдер)

Я і не здивувався цьому. Було б не кілька, а кілька десятків чи сотень провайдерів, тоді може б зачесали голову... Якийсь львівський Комітех і то дає айпішки різні всім, такої фігні нема, шо неможливо щось скачати. Весь Львів з'єднаний в одну велику мережу, сервак чату Commfort стоїть. Налагоджена оплата за інтернет через Інфокіоски, кредитними картками. А тут з кожним днем якісь нові приколи і обмеження.

Где написано, что board.lutsk.ua имеет хоть какое-то отношение к DataGroup???

Что ты хочешь тут увидеть? Официальные извинения от компании по поводу невозможности зайти на какой-то сайт, что ли?

Я запитав, чи ніхто не чув "Чи планує Датагруп вирішити це питання якимось чином чи ні???"

P.S. І до речі тут був колись форум підтримки і відповіді чи можливо такий-то район підключити. Але потім, напевно через велику кількість скарг і критики цей форум прикрили. Напевно псував імідж компанії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Где написано, что board.lutsk.ua имеет хоть какое-то отношение к DataGroup???

Что ты хочешь тут увидеть? Официальные извинения от компании по поводу невозможности зайти на какой-то сайт, что ли?

це обговорення теми, і могло бути в загалі на іншому форумі, але написане тут так як тут сидить більшість коритсувачів цього провайдера, розділ називається "Інтернет і мережі, оператори зв'язку/ Internet & networks, ISР" то що виходить говорити про інші провайдери можна а про датагроб заборонено ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а про датагроб заборонено ???

Про датагроб говори на сайте датагроба ;)

Я чё-то в первый раз такого оператора слышу ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для непонімающіх, так DATAGROUP називають в народі, да ше і не так, писати не буду.

кстаті не флудь, це не як не відноситься до цеї теми обговорення, а то забанять ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

аверс сакс..

та й тема не про нього

Йес Аверс cакс, іт сакс ченел фром ДатаГруп енд екстернал ІР із зе сейм со зе проблем із коммон фор бос провайдерс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для домашніх мереж білу іп не видають!

Другої іп не буде!!! "- Ешчо вопроси?" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для домашніх мереж білу іп не видають!

Другої іп не буде!!! "- Ешчо вопроси?" :)

шо правда? :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...