Перейти до змісту

В Луцьких мережах буде коли-небудь більше 1 айпі на всіх???


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 116
  • Створено
  • Остання відповідь

Я вообще не парился насчет ДатаГрупа, не устроили тарифы в свое время провел дополнительную линию от УкрТелекома и подключился к ОГО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користувався я рапідою. Чесним акаунтом. Єдине, що я зрозумів, це те, що на тому хтось гарно заробляє.

Комфорт і зручність того вартий.

Необхідно постійно щось качати з тої Рапіди- бо гроші пропадуть марно.

Це з розряду: необхідно постійно щось качати, бо безліміт і гроші пропадуть марно.

Ці биті архіви по 100 метрів.. фтопку..

Ні разу такого не спостерігав. Хіба що, якщо хтось заллє битий архів, але це з самою рапідою ніяк не пов"язано.

Пошуку по рапіді - немає.

Є спецсофт для цього, але достатньо і гугла. Якщо хтось щось десь викладає, то воно 99.9% є на рапіді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користувався я рапідою. Чесним акаунтом. Єдине, що я зрозумів, це те, що на тому хтось гарно заробляє.

Комфорт і зручність того вартий.

Я тоже пользовался премиумом от рапиды но подумываю на чтото сменить т.к. 2.6 Гб в день с рапиды не устраивает с поднятием до 1Мб от ОГО, это всего 80 Гб в месяц, маловато для любителя FullHD :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тоже пользовался премиумом от рапиды но подумываю на чтото сменить т.к. 2.6 Гб в день с рапиды не устраивает с поднятием до 1Мб от ОГО, это всего 80 Гб в месяц, маловато для любителя FullHD :)

Тоді найкращий варіант торрент :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні побачив, що про проблему відкриття сайтів вже була тема - Датагруп - не відкриваются сайти і Не видет видео.... От я зіткнувся точно з тим самим, тільки в мене кілька днів ютюб не пахав через Датагруп. Частина потрібних сайтів мені не паше. :(

Я думаю, що адміністратори Датагрупа повинні звязуватись з іншими провайдерами, які банять айпішник Датагрупа і через це не працюють сегменти інету і виясняти, з яких причин забанили і просити відновлення доступу. Чи як вирішити це питання нормально? Щоб мати доступ до потрібних сайтів???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це тут до чого?

борд не кешує відео вставлене тегами, а автор теми сказав що при переході на ютуб відео показується, береться в двох випадках воно з одного джерела, як висновок граблі в налаштуваннях браузера або інтегруванні тега в форумний двіжок

Я думаю, що адміністратори Датагрупа повинні звязуватись з іншими провайдерами, які банять айпішник Датагрупа і через це не працюють сегменти інету і виясняти, з яких причин забанили і просити відновлення доступу.

ніякий документ робити це їх не забов'язує, а клоунами виставляти себе ніхто просто так не буде... адмін любого ресурсу може відмовити любій ІР адресі в доступі без пояснення причини (якщо доступ не оплачується, або не підписано додаткових угод)

якщо сервер куплений мною, налаштований і підтримується також мною то не адмінам твого провайдера вирішувати будеш ти мати доступ до нього чи ні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це тут до чого?

Кілька днів, як мінімум 2, не відкривався youtube з Домашніх мереж. З інших провайдерів все працювало!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=...st&p=281575

теж декілька днів досить велика кількість ресурсів не була доступна з укртелекому (та і не тільки) по причині несправності декількох каналів...

для мене не є проблемою організувати собі VPN тунель в іншу країну і відвідувати недоступний ресурс таким чином, але це тільки при умові що підмережа забанена на ресурсі, а не ріжеться на гейтвеї провайдера, ДГ наврят обмежує доступ до ресурсів, тому писати лист до адміністрації недоступного сайту доведеться тобі :)

DoS со стороны узла, осуществляющего NAT — если NAT используется для подключения многих пользователей к одному и тому же сервису, это может вызвать иллюзию DoS атаки на сервис (множество успешных и неуспешных попыток). Например, избыточное количество пользователей ICQ за NAT’ом приводит к проблеме подключения некоторых пользователей из-за превышения допустимой скорости коннектов к серверу. Частичным решением проблемы является использование пула адресов (группы адресов), для которых осуществляется трансляция.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ді ти не помилявся.

А блек ляпає то чого не знає.

Туману, він тут один з не багатьох хто знає що таке tcp/ip і шо таке 200 машин безконтрольних юзверів в одному броадкаст домені.

Сіко в них різного софта, по яких сайтах лазять. Відповідно якої там тілько вірусні нема :)

У нас в дворі локалочка на надцять машин. Так на таку малесеньку мерержу находяться 2 красавчега, що від вірусної активності їх машин лягають свічі, а сука впадло ночером лазити ребутати :)

Я в принципі за шару між усіма і нашару :)

Але, з другої сторони по якості мережа явно виграє. А значить виграє від цього більшість юзрерів.

Програють тільки такі я фенікс.

ІМХО.

На графіку все прекрасно видно:

datagroup.gif

Тоді пропав інет і в домашніх мережах і в юридичних осіб. Інету з резервних каналів ніхто не отримував...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
На графіку все прекрасно видно:

datagroup.gif

Тоді пропав інет і в домашніх мережах і в юридичних осіб. Інету з резервних каналів ніхто не отримував...

Цей коллаж з картинками добре всім відомий. Чорний, скільки ти ще будеш срати там де знаходишся? 10 днів РО тобі не помішає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

при всём минуче этого графика у него (графика) есть ОФИГЕННЫЙ ПЛЮС....

это то что он (ГРАФИК) есть

и есть в общем доступе, и любой вася_пупкин может посмотрь что и как

а отличии от других провов

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цей коллаж з картинками добре всім відомий. Чорний, скільки ти ще будеш срати там де знаходишся? 10 днів РО тобі не помішає.

Чого так слабо? Витягнути кабельок зі свіча і усьо. Але ж то топати комусь прийдеться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Значить так, щоб не розводити флейм і флуд, скажу що відповідь на запитання топіка "В Луцьких мережах буде коли-небудь більше 1 айпі на всіх???" була дана мною про те в яких провайдерів скільки в даний момент адрес НАТ сервісів кількома постами вище http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=...st&p=287722.

І ще раз відповім, ... не те що буде, а воно було і є більше 1 адреси на всіх.

ps: відповідь дана і тема закривається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...