Перейти до змісту

В Луцьких мережах буде коли-небудь більше 1 айпі на всіх???


Рекомендовані повідомлення

P.S. щодо кількості ІР адрес та різних Рапід.. Це жлобство!!! Купи акаунт і перестань нити. Тоді тобі буде нас*ати на кількість адрес..

А ти маєш куплений преміум на рапіду? Ти хоч знаєш скільки він зараз коштує з теперішнім курсом?

Чи так просто ляпаєш? Почнеш ліпити відмазки, що він тобі нафіг не впав, бо в тебе є торренти і динамічний ІР на УТ?

P.S.В мене чесно куплений преміум, але з теперішньою ціною ще не відомо, з чиєї сторони жлобство.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 116
  • Створено
  • Остання відповідь

А яка різниця качати на датагрупі з торрента чи з рапіди?

Обмеж в торрент клієнті віддачу на 1-3 Кб/с і все.. той самий ефект, але набагато зручніше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А яка різниця качати на датагрупі з торрента чи з рапіди?

Обмеж в торрент клієнті віддачу на 1-3 Кб/с і все.. той самий ефект, але набагато зручніше

Коли під кожною новиною для скачування (софт, фільми, музика і тп.) в інеті буде посилання на торрент, а не на рапіду, тоді можна буде хоч приблизно порівнювати "яка різниця" і що зручніше.

P.S. Шукати по торрентах вмію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти маєш куплений преміум на рапіду? Ти хоч знаєш скільки він зараз коштує з теперішнім курсом?

Ох и сколько же он сейчас стоит? И какой же сейчас курс? Подорожало! ААААА!! Панико!

Не смеши!

Именно вот так и проявляется жлобство ;)

Коли під кожною новиною для скачування (софт, фільми, музика і тп.) в інеті буде посилання на торрент, а не на рапіду, тоді можна буде хоч приблизно порівнювати "яка різниця" і що зручніше.

P.S. Шукати по торрентах вмію.

...Но я ленивый. Да? ;) Потратить лишнюю минуту на поиск - это для тебя действительно в напряг или "так просто ляпаєш?" ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ох и сколько же он сейчас стоит? И какой же сейчас курс? Подорожало! ААААА!! Панико!

Не смеши!

Именно вот так и проявляется жлобство

Зараз він коштує 270 грн. на 3 м-ці на https://prydbay.com проти 150 грн. літом. Різниця відчутна? Я радий, що ти рокфеллер, смійся далі.

...Но я ленивый. Да? wink.gif Потратить лишнюю минуту на поиск - это для тебя действительно в напряг или "так просто ляпаєш?" wink.gif

Справа не тільки у затраченому часі, але і у зручності і доцільності. Бігати по різним торрентах, реєструватись, підтримуватись якийсь дурнуватий рейтинг, маючи небезлімітний тариф не зручно і не доцільно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не Рокфеллер, но 40 грн в месяц - эта не та сумма, из-за которой надо убиваться ;) Сэкономишь на пиве/сигаретах - и доступ будет, и для здоровья полезнее ;)

На многих торрентах регистрироваться необязательно. Систему рейтинга достаточно просто обойти. Даже на лимитированом тарифе можно качать - проверено :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

А чого ти до ДГ причепився?, ти ж абонент Аверса. А останній використовує IP адреси власного підключення. Відповідно адреса NAT Аверса відрізняється від ДГ. Чи це така собі солідарність абонентська :)?

Практично всі провайдери використовують "сірі" адреси і випускають користоачів в світ через NAT. Тільки урктелеком не так як всі, але то окрема пісня в якої є свої мінуси і їх більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не Рокфеллер, но 40 грн в месяц - эта не та сумма, из-за которой надо убиваться wink.gif Сэкономишь на пиве/сигаретах - и доступ будет, и для здоровья полезнее

Давай, ти будеш рахувати свої гроші і на чому мені економити також я сам вирішу ;)

А чого ти до ДГ причепився?, ти ж абонент Аверса. А останній використовує IP адреси власного підключення. Чи це така собі солідарність абонентська smile.gif?

Проблема спільна. Ззовні нас бачать як undefined.datagroup.com.ua ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А яка різниця качати на датагрупі з торрента чи з рапіди?

Обмеж в торрент клієнті віддачу на 1-3 Кб/с і все.. той самий ефект, але набагато зручніше

Останнім часом так і роблю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Проблема спільна. Ззовні нас бачать як undefined.datagroup.com.ua ;)

NAT в луцьких провайдерів:

vizor - svitlan.vizor.lutsk.ua(193.109.145.194)

DG-Lutsk - nat.itt.net.ua(193.238.96.5, 193.238.96.6, 193.238.96.7)

avers - undefined.datagroup.com.ua(до тих пір, поки аверс не напише листа для зміни домена в зворотньому резолві) (80.91.170.62)

privatonline - 217.117.65.252

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-3410-1232273727.jpg

В задачі питається: що я поімєл з цього торрента, крім викинутих на вітер 148 мб трафіку і 23 год. часу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так сідерів 0, періодично хтось появляється, тому і швидкість нульова :(

Їх там не було з самого початку і вже бачу навряд чи з"являться. Роздача була тільки з 1-2 пірів. Зараз і у них нема решти частин. Качати далі смислу нема. Ось ваш торрент... А на рапіді сцилка або є або її нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Ну так сідерів 0, періодично хтось появляється, тому і швидкість нульова :(

Їх там не було з самого початку і вже бачу навряд чи з"являться. Роздача була тільки з 1-2 пірів. Зараз і у них нема решти частин. Качати далі смислу нема. Ось ваш торрент... А на рапіді сцилка або є або її нема.

Судя по дате создания торрента 15.08.2007, врядли сиды найдутся. На рапиде ссылка прожила бы максимум месяц. Сам себе виноват что трафик профтыкал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

или качаеш, а ссылку удалили за нарушение прав

или архив с паролем

или фейк внутри

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-3410-1232273727.jpg

В задачі питається: що я поімєл з цього торрента, крім викинутих на вітер 148 мб трафіку і 23 год. часу?

Я блін непойму, чого ти при**ався. Подобається нити? Ну подумаїш роздачі не було, до рапіди недостукався. Чомусь як я був на Датагрупі я завжди знаходив зеркала роду LetItBit і тому подібні, де можна скачати скільки хош переглянувши рекламу.

В чому проблема??? Хочеш мед і ложкою.

Перейшовши на Укртелеком(в звязку з переїздом на іншу адресу, де датагрупа нема), в мене лишилися лише позитивні враження про Датагруп, і не нада гнать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Даруйте що питання не зовсім по темі. Але раз пішла мова про торренти, то можливо знаєте відповідь на таке питання. Що потрібно зробити, щоб при завантажені з торренів файлів, трафік не марнувався? В мене чомусь при скачуванні великих файлів марнування трафігку досягає декількох гіг. Я вже ipfilter.dat підключав, проте воно менше але все рівно траф марнує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут FENIX такий "перцовий чувак" всіх посилає, а вот в асьці він чомусь взагалі затих і нічого не відписує ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що потрібно зробити, щоб при завантажені з торренів файлів, трафік не марнувався?

По ідеї - нічого не зробиш. Це залежить від того, хто роздає. Від нього летять криві пакети і одну частину доводиться скачувати декілька разів.

PS Im so happy =)

post-203-1232284256.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Кожен хвалить своє болото", і нехай хтоб там що не казав про болото, океан і т.п. Але я своє болото від ДГ не проміняю на океан від скажімо того ж Укртелекома (якщо якість послуг ДГ залишиться на такому ж належному рівні). Кожен день маю можливість порівнювати: на роботі - Візор (СвітЛан), вдома - Домашні мережі від ДГ, в дівчини - ОГО.

А те що окремі особистості починають вимагати зверху за ті ж самі гроші... Як мед так і ложкою... Хочеш мати додаткові переваги - плати, безкоштовний сир буває тільки в мишоловці. В мене така сама проблема з тією ж Рапідою і подібними ресурсами. В таких випадках поступаю просто - шукаю ще на інших ресурсах. І в 90% знаходжу. А для інших 10% - є файлообмінник. Просто декому потрібно правильно і раціонально навчитись користуватись тим що є, і тоді відразу винних не стане.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що потрібно зробити, щоб при завантажені з торренів файлів, трафік не марнувався?

По ідеї - нічого не зробиш. Це залежить від того, хто роздає. Від нього летять криві пакети і одну частину доводиться скачувати декілька разів.

PS Im so happy =)

В клієнті зайди в закладку logger побачиш ,що ті адреси з яких йдуть биті файли ,просто баняться програмою.

ти і сам можеж забанити адресу з якої йдуть биті файли .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S. щодо кількості ІР адрес та різних Рапід.. Це жлобство!!! Купи акаунт і перестань нити. Тоді тобі буде нас*ати на кількість адрес..

А ти маєш куплений преміум на рапіду? Ти хоч знаєш скільки він зараз коштує з теперішнім курсом?

Чи так просто ляпаєш? Почнеш ліпити відмазки, що він тобі нафіг не впав, бо в тебе є торренти і динамічний ІР на УТ?

P.S.В мене чесно куплений преміум, але з теперішньою ціною ще не відомо, з чиєї сторони жлобство.

Користувався я рапідою. Чесним акаунтом. Єдине, що я зрозумів, це те, що на тому хтось гарно заробляє. І це марна трата моїх грошей. Необхідно постійно щось качати з тої Рапіди- бо гроші пропадуть марно. Ці биті архіви по 100 метрів.. фтопку.. Торенти дійсно є і за скачування звідти грошей не беруть! Пошуку по рапіді - немає.

"Ліпити відмазки" - не в моїй манері.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайно, одна зовнішня ір-адреса на всіх користувачів - то не дуже добре. Але виділення однієї адреси на підмережу - теж не вихід. Підмережа - це ж 250 користувачів. Ймовірність доступу до обмінників, звісно ж, вища, але повністю питання не знімає. Так що таке вирішення цієї проблеми малоймовірне.

Вводити послугу надання зовнішньої ір-адреси напряму теж в такій мережі ніхто не буде, через особливість організації мережі (на тупих свічах).

Можливо, хтось підкаже ще якісь варіанти, але ці два навряд чи будуть прийнятні провайдеру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VPN аля PPTP аля PPPoE

дёшево, сердито + шифрование

НО, вовсем не решает проблему с адресами если выдавать адреса динамически, ибо кто то может получить адрес к котрого уже качали 5 мин назад

но бужед лучше чем щас

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...