Перейти до змісту

Повідомлення, чому застосовано бан?


foxx77

Рекомендовані повідомлення

Можна зробити так, шоб отримувати якусь інфу, чому наложили бан?, шоб в майбутньому не мотати срок. Думаю не важко написати банстартеру пару слів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Plum Дата заохочення/покарання 17-11-2008, 18:28

Підвищення рейтингу Бан на 10 днів.

Слідкуй трохи за правописом. Такого коктейлю суржика і безграмотності я не бачив давно.

Дивись на рівень попереджень в профілі.

З такими показниками як у тебе, давно пора було в перманент ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О_о я і не знав що там можна жалоби писати, і читати про себе, класно, тепер і я буду жалуватись, вибачайте вже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мдя.. такого рівня мабуть ні в кого немає.. ще може Зіберс.. :lol:

О_о я і не знав що там можна жалоби писати, і читати про себе, класно, тепер і я буду жалуватись, вибачайте вже.

писати жалоби можеш. Але не там! А ставити Варн левел- мають право лише Адміністратори і модератори!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за помилки в словах 10 РО, це занадто. В суммі я вже місяця два відмотав десь... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Це не помилки, це навмисна безграмотність, яка рівнозначна неповазі до інших учасників форуму, які ЦЕ читають

2. За суржик/безграмотність лише останній бан на 10 днів. Попередні були за інші провини.

3. Чим більше попереджень/банів, тим на довший термін дається кожен наступний бан. Готуйся, що слідуючий раз підеш в баню на місяць. Тому раджу слідкувати за тим, що і як ти пишеш.

19 (ДЕВ'ЯТНАДЦЯТЬ!) попереджень в людини, до того ж серед модераторів Zevs_Isver напевно єдиний, хто в тому списку не відмітився, так що списати це на придирки і особисту неприязнь якогось одного модератора не получиться.

2 vanus:

а мені от цікаво, чому ти попередження завжди даєш зеленою кнопочкою, тим самим ЗМЕНШУЮЧИ рівень попереджень, а не червоною, збільшуючи, як мало б бути? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як би другий шанс юзеру, тіпа щоб йому показати що не все так і погано, щоб він зрозумів що він має можливість виправититись

це як розумієш сказати лайну тіпа що воно стане колись хфайним яблуком

жарт звичайно :lol:

А взагалі то у нас на форумі завелись цілителі народні, ну там порчу знімають, бани і т.д. ;) цікаво було б взнати повний список послуг з цінами в нац.валюті :-) в ПМ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сниму РО за 10 у.е. , бан по нику за 15 у.е. , перманентный - по договоренности (ну типа накладные расходы... это ж мне нало к торику съездить, потом с кмд обговорить все вопросы, потом опять у торика это утвердить, после чего серега должен предоставить пакт согласия, после которого торик должен проверить его валидность и только после этого , с письменным заявлением торика и подпиью сереги, я могу идти к кмд, который в телефонном режиме проверит подлиннсть данных данных, а поскольку торик по пятницам не отвечает на такие запросы, кмд отложит заявку до понедельника.... ааа... эээ ... а о чем это я? ну, в общем, за баксы решаю всё! кризис, знаете ли... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Це не помилки, це навмисна безграмотність, яка рівнозначна неповазі до інших учасників форуму, які ЦЕ читають

2. За суржик/безграмотність лише останній бан на 10 днів. Попередні були за інші провини.

3. Чим більше попереджень/банів, тим на довший термін дається кожен наступний бан. Готуйся, що слідуючий раз підеш в баню на місяць. Тому раджу слідкувати за тим, що і як ти пишеш.

19 (ДЕВ'ЯТНАДЦЯТЬ!) попереджень в людини, до того ж серед модераторів Zevs_Isver напевно єдиний, хто в тому списку не відмітився, так що списати це на придирки і особисту неприязнь якогось одного модератора не получиться.

2 vanus:

а мені от цікаво, чому ти попередження завжди даєш зеленою кнопочкою, тим самим ЗМЕНШУЮЧИ рівень попереджень, а не червоною, збільшуючи, як мало б бути? :)

Чому ти вважаєш що твій шаблон правильний? і інформація доноситься тільки цими групами символів і звуками? те що люди будуть писати літературною мовою, це благородна ідея і ціль (не кажучи про стратегічну індексацію тексту, через яку будуть заходити юзери на форум).

Форум, це не інструкція, і не підручник з мови чи "язика", а інструмент звязку і спілкування. Не можна, щоб людина, яка не знає правила не могла висловитись. Головне, зміст який криється за буквами. А ЛОЯЛЬНІСТЬ, є проявом сили і поваги до менш розумних чи слабших, що проявив VANUS (повага йому, і таке інше(завжди людина має мати шанс на виправлення)ПЛЮС тобі великий)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не можна, щоб людина, яка не знає правила не могла висловитись.

это еще что за новость?

а при регистрации ты с чем соглашался?

там точно было не лицензионное соглашение...

А взагалі то у нас на форумі завелись цілителі народні, ну там порчу знімають, бани і т.д.

vanus, ты о чем?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову соплі.. Ну скільки разів всім повторювати - Торік же ясно написав (читати підпис в профілі Торіка). МИ ВСІ в гостях у 3-5 людей. І починаємо критикувати їхню гостинність. Да таких гостей палкою гнати. Мене, чомусь, все влаштовує. Чому? - бо я намагаюся нічого не порушувати.. Кого обізвав/образив/комусь не сподобався - сам наказаний. Все чесно.

Є правила яким треба слідувати!

foxx77 як приклад. Припустимо, ти роботодавець. І тебе твій працівник найманий вчить як треба вести бізнес і носом тикає у твої недоліки, ображає, критикує і.т.д Твої дії? (Дуже сумніваюся, що ти йому за це зарплатню підіймеш...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fox77 інтернет великий. Не подобається тут -- іди на форум Візора :)

Один з форумчан отримав від мене попередження сьогодні. Оскільки це було перше попередження (а не 19те, як в деяких, не будемо тикати пальцями, правда, fox77?), то попередження не було доповнене баном чи РО. Після цього людина нормально звернулась до мене в ПМ і розпитала про механізм попереджень, зізналась що була не зовсім права і запитала що робити, щоб такого не було надалі. Ось це -- правильний підхід. Я пообіцяв людині, що зніму те єдине попередження через місяця півтора, якщо за той час він не встигне нахапатись нових.

А загинати тут пальці і пускати бульки що ущімляються права, порушуються свободи, гарантовані конституцією.... ну я вас прошу... ще профспілку тут організуйте... :boks2:

P.S. Я зареєстрований на кількох десятках форумів, на чотирьох-п'яти з них (більша половина не україномовні) є досить активним учасником, і лише на одному з них я модератор (тут). Проте на всіх цих форумах я маю лише одне попередження (на форумі сайту www.allnokia.ru) за надмірну кількість смайлів в одному з постів (смайли бли такі: :) і ставились через те, що після чергової перепрошивки телефона в мене були з ним проблеми і я трохи... засмутився :)). І все! Більше ні одного попередження. А все чому? А все тому, що я намагаюсь читати правила, перш ніж писати на форум, і правила читаю не просто так, аби було, а дотримуюсь їх. Чого і вам всім раджу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

почти аналогичный случай был у меня недавно.

абсолютно адекватное письмо пользователя в ПМ, с полным согласием с наказанием.

при этом было вменяемо объяснена причина, по которой было совершено нарушение.

результат: срок наказания был значительно урезан.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 (ДЕВ'ЯТНАДЦЯТЬ!) попереджень в людини, до того ж серед модераторів Zevs_Isver напевно єдиний, хто в тому списку не відмітився, так що списати це на придирки і особисту неприязнь якогось одного модератора не получиться.

Брехня !!!

Я там також не ставив свій афтограф :boks2:

ЗІ І чого то я такій добрий людям РО видаю макс на 3я суток ?) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову соплі.. Ну скільки разів всім повторювати - Торік же ясно написав (читати підпис в профілі Торіка). МИ ВСІ в гостях у 3-5 людей. І починаємо критикувати їхню гостинність. Да таких гостей палкою гнати. Мене, чомусь, все влаштовує. Чому? - бо я намагаюся нічого не порушувати.. Кого обізвав/образив/комусь не сподобався - сам наказаний. Все чесно.

Є правила яким треба слідувати!

foxx77 як приклад. Припустимо, ти роботодавець. І тебе твій працівник найманий вчить як треба вести бізнес і носом тикає у твої недоліки, ображає, критикує і.т.д Твої дії? (Дуже сумніваюся, що ти йому за це зарплатню підіймеш...)

да не збираюсь я нікого вчити, і підпис в Торіка я читав, Порушення - флуд, флейм і офтоп. Признаю свою вину, меру, степень, глубину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 (ДЕВ'ЯТНАДЦЯТЬ!) попереджень в людини, до того ж серед модераторів Zevs_Isver напевно єдиний, хто в тому списку не відмітився, так що списати це на придирки і особисту неприязнь якогось одного модератора не получиться.

Брехня !!!

Я там також не ставив свій афтограф :rolleyes:

І мене серед обвинувачів, мабуть, немає! :)

fox77, відпишись-но в "Юрисдикції" - усунемо це непорозуміння двадцятим, ювілейним попередженням :)

А по темі - думаю, модер повинен вказати, за що саме дає попередження, при можливості - лінк і фрагмент тексту, щоб було видно. Просто "за флуд" часом незрозуміло - в якому саме пості нафлуджено. Як на мене, краще той пост скопіювати (тому що на борді він, швидш за все, буде видалений), взяти в лапки, і ткнути юзера носом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 (ДЕВ'ЯТНАДЦЯТЬ!) попереджень в людини, до того ж серед модераторів Zevs_Isver напевно єдиний, хто в тому списку не відмітився, так що списати це на придирки і особисту неприязнь якогось одного модератора не получиться.

Брехня !!!

Я там також не ставив свій афтограф :rolleyes:

І мене серед обвинувачів, мабуть, немає! :)

fox77, відпишись-но в "Юрисдикції" - усунемо це непорозуміння двадцятим, ювілейним попередженням :)

А по темі - думаю, модер повинен вказати, за що саме дає попередження, при можливості - лінк і фрагмент тексту, щоб було видно. Просто "за флуд" часом незрозуміло - в якому саме пості нафлуджено. Як на мене, краще той пост скопіювати (тому що на борді він, швидш за все, буде видалений), взяти в лапки, і ткнути юзера носом.

да да, вказати за що саме. І замутіть таку штуку, щоб попередження самовидалялись по одному, якщо не поступало нових попереджень останні, скажем 3 місяця. Як на рапіді. Тобто одне видалилось, потім пішов знов відлік 3 місяця і тд. Сам текст можна залишити, напамять, а число щоб зменшувалось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, краще той пост скопіювати (тому що на борді він, швидш за все, буде видалений), взяти в лапки, і ткнути юзера носом.

Як на мене то можна повідомлення не стирати, а спросто скрити. І при любій суперечливій ситуації можна ткнути, як паршиве котиня :D , в те місце де це було зроблено.

Ну це так для роздумів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

А смотрите, могут же!

P.S.

Бля Пингвин долбаный :angry:

Ща все Fox* сократятся до просто одного Fox. А далее, на модеров. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ща все Fox* сократятся до просто одного Fox. А далее, на модеров. :)

видать Чернобыль таки дает свое... ибо "ниасилил"... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі ніки, що починаються із fox - скоротяться до fox. і матимемо 6 користувачів fox - і хто є хто - доведеться розрулювати модераторам :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а прилогінюватись як?

ВАНУС - "я ж просив в ПМ " це до мене? шо просив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...