Перейти до змісту

Повідомлення, чому застосовано бан?


foxx77

Рекомендовані повідомлення

Я щось не зрозумів, але два рази грохнули мою тему про продаж автівки на запчастини :( . Я щось порушив? Чи тут тільки вибраним можна давати оголошення?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я щось не зрозумів, але два рази грохнули мою тему про продаж автівки на запчастини :( . Я щось порушив? Чи тут тільки вибраним можна давати оголошення?

цены указывать надо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я щось не зрозумів, але два рази грохнули мою тему про продаж автівки на запчастини :( . Я щось порушив? Чи тут тільки вибраним можна давати оголошення?

цены указывать надо...

Ну так і вкажи про це в темі, а не заставляй людину заново топік створювати. Тим більше, якщо часом доведеться багато написати, повставляти картинки, відформатити, і т.п.

Тому оскільки теми в смітнику все одно повинні бути - пропоную відновити, автору - попередження з зобов'язанням до певної години виправити, інакше - рідонлі чи бан строком на довільний термін.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik, это указано в правилах. какого еще каждому про это напоминать?

в Мусорнике хранятся закрытые темы, чтоб ты смог собрать статистику по ценам на продаваемые товары

а без цен темы летят в треш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik, это указано в правилах. какого еще каждому про это напоминать?

в Мусорнике хранятся закрытые темы, чтоб ты смог собрать статистику по ценам на продаваемые товары

а без цен темы летят в треш.

Створив правила - навчись виконувати!

Пункт 3.1: цена товара должна быть указана в обязательном порядке. объявления без указания цены будут закрываться без предупреждения.

Закриття топіка і його видалення - це різні поняття.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik, я не собираюсь перет тобой оправдываться

и каждого нуба тыкать в правила я тоже не буду.

ты перед ними тоже не особо распинаешься...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik, я не собираюсь перет тобой оправдываться

и каждого нуба тыкать в правила я тоже не буду.

ты перед ними тоже не особо распинаешься...

Мова не про мене, а про тебе. Створи топік - і мене обговорюй. А я тебе ткнув в твої ж правила. Чому ти їх не виконуєш, а вимагаєш, щоб інші виконували?

Ти ні перед ким не виправдовуєшся, тому що ти свято віриш у свою правоту. Це ми вже обговорювали, і як це називається - я вже навіть в одного психіатра з'ясував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

этот топик тоже не про меня. тема вообще про баны, которого в вышеуказанном случае не было и в помине.

а твои походы к психиатору - твои проблемы. хотя, если ты специально ходил обговорить мою персону - то спасибо, но я не нуждаюсь.

правила попросил поменять.

а так же прошу исправить там список модераторов.

сам я, к сожалению, пришпиленные правила исправить не могу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

этот топик тоже не про меня.

а твои походы к психиатору - твои проблемы. хотя, если ты специально ходил обговорить мою персону - то спасибо, но я не нуждаюсь.

Да, він також розказував про те, що люди з психічними відхиленнями категорично заперечують їх наявність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Ну мать вашу. Не портіть мій гарний настрій :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фак, які можна ціни вказати, коли продається мотлох, та ще й по запчастинам http://zubko.co.ua/albums/prodaetsya_po_za...am_gaz24_volga ? :) .... Ладно, проїхали, дуже треба ...

П.с Shura , за нуба я просто тебе посилаю н*х., і можеш мене забанити, придурок. Дорвалось чудо до кнопки ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за таке я думаю буде не бан а видалення (чи як там правильно це називається) з сайту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kolyvan попередження ставлять/знімають модератори та адміністратори.

Ставлять за порушення. Знімають коли є гарний настрій або коли виправлено помилку і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме страшне покарання мабуть це буде ніякий не бан а вот обнулення лічильника постів....ато я замітив що в деяких це просто смисл їхнього життя, а головне написать буть що аби побільше. Скільки здобутків пропаде і ніхто не оцінить.(Просто мені хтось, непамятаю хто сказав що тіпа немаю права нічо говорити бо мало напостив :D і смішно і грішно)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що дасть обнулення лічильника постів? Нічого. Єдине, що пропаде змога давати інвайти. Ну трошки буди образливо, прикро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+1. На стареньких двіжках цих регалій (№ користувача, "репа") взагалі немає, а стару гвардію і без цього пам'ятають ;) Тільки ньюбам трудніше "вїжжати".

P.S. 2VitalikDG: Мало напостив - то сиди й мовчи :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...