Перейти до змісту

Велика Переможна війна за Незалежність .


Рекомендовані повідомлення

В 20.04.2024 в 15:40, SergLutsk сказав:

А, ну тобто зараз все ок, виробничі потужності встигають, ідуть синхронно і узгоджено з кількістю пусків і тепер можна про це не згадувати ікспертам :D

І зараз не встигають.

В 20.04.2024 в 15:49, SergLutsk сказав:

Я веду лише до того, що переважна більшість всіх тих "аналізів", "прогнозів", "експертних думок військового експерта", що ми переслухали і перечитали за останні 2 роки, вони всі до дупи.

Не ми переслухали, а ви.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 15,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Поки експерти висловлюють свої думки...
Ситуація за крайні 2 місяці на Авдіївському напрямку.
Стане ще гірша. Пі"@#ри на днях тут підсилили лінію фронту ще однією бригадою. Штурми 24/7. Наша зона відповідальності с. Бердичі.

Гіф Авдіївка.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 20.04.2024 в 23:06, MACCEN сказав:

А що експерди мали казати що все, пізда рулю, тоді б штурмували б не тису а прямо кордони.

А, я поняв, то вони насправді підробляли психологами-арестовичами-заспокійливими :D

Я не кажу, що варто було казати, що все пізда рклю. Ну але трішки реальної оцінки ситуації не завадило б "підмішувати" в свої замріяні "експертні думки".

 

Змінено користувачем SergLutsk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 20.04.2024 в 23:46, volks сказав:

Не ми переслухали, а ви

Ой ну та ладно, хіба що якщо ви жили весь цей час в локальному бункері без зв'язку, тоді хіба що могли не чути тих всіх казочок. Для того не треба було і телемарафони слухати (якого я, доречі, ні разу не вмикав), чи новини по ТВ (у мене взагалі ефірне тб відключене кілька років).

Бо ці пісеньки лились щоденно і з кожного динаміка, і з радіо, і в інтернеті, і в ютубі. І якщо ви скажете, що не чули таких тверджень, то я скажу що ви брехло. Так само і будь хто тут. Але такі всі тепер мудрі стали заднім числом: " ой, хто тобі винен, що ти, дурень, слухав не тих, неправильних. От ми точно завжди знали кого слухати і де правду триндять" :D

  • Подобається 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 21.04.2024 в 09:34, SergLutsk сказав:

якщо ви скажете, що не чули таких тверджень, то я скажу що ви брехло

Чути і слухати - це дві великі різниці.

От я не дивився жодного відео з Арестовичем(максимально огидна особа) - не розумію як його вся країна слухала. Жодного звернення преЗедента. Жодного "експерта", крім бордівських, звичайно.

А ви нахібась їх слухали і тепер, дивуєтесь, що вас обманули

"Всі брешуть" House M.D.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тим часом конгрес США нарешті проголосував за допомогу нам.

Всі демократи За, а з республіканців половина за, а половина проти.

Причому десь 70 республіканців взагалі старалися всіма способами завадити.

Ну походу тепер їх кар'єра покотитися вниз ,бо американці дуже люблять переможців, а програвших забувають швидко.

 

 

  • Ха-ха 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 4/21/2024 at 10:36 AM, Nokian said:

Тим часом конгрес США нарешті проголосував за допомогу нам.

Всі демократи За, а з республіканців половина за, а половина проти.

Причому десь 70 республіканців взагалі старалися всіма способами завадити.

Ну походу тепер їх кар'єра покотитися вниз ,бо американці дуже люблять переможців, а програвших забувають швидко.

 

 

а спартц, на яку бутусов дрочив, як голоснула?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 4/21/2024 at 10:36 AM, Nokian said:

Ну походу тепер їх кар'єра покотитися вниз ,бо американці дуже люблять переможців, а програвших забувають швидко.

там є своєї вати багато

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 21.04.2024 в 10:03, volks сказав:

Чути і слухати - це дві великі різниці.

Це не що інше як пересмикування термінами, словами. Я ніде і не говорив, що я (чи всі тут) були підписані і зранку до смеркання слухали арестовича. А лише стверджував, що всі в нашому інформ просторі тринділи тоді одну і ту ж байку, і всі її чули. Хто вірив чи не вірив, це вже інша справа. Але це було, а не я придумав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зеленський ще в квітні,травні 22 казав ,що треба готуватися до війни на 10 років+.

Джонсон в той самий час казав,що війна буде ще весь 23 рік мінімум..

А я й так здогадувався що це все мінімум до виборів нового президента США осінню 24 ,і писав це

 

 

  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 21.04.2024 в 16:42, Nokian сказав:

Зеленський ще в квітні,травні 22 казав ,що треба готуватися до війни на 10 років+.

Джонсон в той самий час казав,що війна буде ще весь 23 рік мінімум..

А я й так здогадувався що це все мінімум до виборів нового президента США осінню 24 ,і писав це

Самому не смішно зараз  оце говорити?

Ти тут бігав кричав що війни взагалі не буде, бо ж банки кредити видають

Потім тіпа вибачився і почав нові єресі нести. Всі розумні заднім числом.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 17.02.2024 в 12:15, Nokian сказав:

Між тим вивід наших військ з Авдіївки( далі просто нераціонально було утримувати), смерть Навального ,заява Буданова про  помсту за отруєння дружини ,все в один момент- дуже схоже на координацію наших дій з деякими силами в рашці.

За півтора місяці мають бути цікаві зміни 

Розкажи які такі дуже цікаві зміни, які ти військовий експерт напрогнозував. 2 місяці вже пройшло.

Де вони? Чи знов у воду перднув і думав що всі забудуть?

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре пердить той, хто пердить останнім.

Раз любиш копатися в моїх старих постах- то проти мене дуже перділи Ромаха 11, потім Маніяк...

і де вони?

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 21.04.2024 в 14:18, SergLutsk сказав:

Це не що інше як пересмикування термінами, словами.

Це не пересмикування. Якщо я не звертав увагу на те що вони говорять, то яка мені різниця, що вони говорять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 21.04.2024 в 20:14, Nokian сказав:

Добре пердить той, хто пердить останнім.

Раз любиш копатися в моїх старих постах- то проти мене дуже перділи Ромаха 11, потім Маніяк...

і де вони?

 

Так які зміни?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 21.04.2024 в 20:14, Nokian сказав:

Раз любиш копатися в моїх старих постах- то проти мене дуже перділи Ромаха 11, потім Маніяк...

і де вони?

 

 

Завалив їх?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 4/21/2024 at 4:42 PM, Nokian said:

Зеленський ще в квітні,травні 22 казав ,що треба готуватися до війни на 10 років+.

Нажаль скоріш за все він правий.

Навряд чи всі 10+ років буде війна високої інтенсивності, як зараз. Але напевно буде війна низької інтенсивності. Така як з 2014 до 2022 року.

Єдиний вихід щоб цього не було це членство у НАТО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 4/21/2024 at 10:36 AM, Nokian said:

Причому десь 70 республіканців взагалі старалися всіма способами завадити.

Ну походу тепер їх кар'єра покотитися вниз ,бо американці дуже люблять переможців, а програвших забувають швидко.

Брєд. Для американців основні пріоритети це внутрішня політика. Їх перш за все цікавить скільки коштує бензин на заправках, а не якась там війна у якійсь там Україні. Так що не треба будувати ілюзії.

І ці республіканці то є тверді прихильники Трампа, який практично перетворив республіканську партію на свою власну. І за їх кар'єру можна не переживати, в них все буде добре.

Я думаю що як би не було обстрілу Ізраїлю з боку Ірану, то не було б допомоги. І дуже велике питання на майбутнє: це остання допомога чи ні?

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 21.04.2024 в 20:14, Nokian сказав:

Добре пердить той, хто пердить останнім.

Раз любиш копатися в моїх старих постах- то проти мене дуже перділи Ромаха 11, потім Маніяк...

і де вони?

А де вони? я незнаю. Просвіти

В постах твоїх я не копаюсь. Просто запам"ятав цей твій новий прогноз. Ждав змін, думав перемога от-от скоро.. А ні, ти знов не вгадав.

Пошук по слові "зміни" зразу видав твій пост. Вирішив тобі нагадати. Може ти сам забув що прогнозував.

Змінено користувачем WebTraveller
  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось вона і є ,помилка твого сприйняття.

Ну для втіхи,не лише твого,інші теж помиляються.

Так от- в тому пості є хоч слово про швидку,чи взагалі  перемогу? .

Ти просто чуєш те,що тобі ХОЧЕТЬСЯ чути.

А потім маєш претензії, ну не до себе ж звісно, а до експерта,мера, президента,заходу і ТД.

Мене обманювать не важко, я сам обманюватися рад.

В процесі обміну інформацією беруть участь передавач та приймач, і якщо приймач барахлить ,то причому тут передавач?.

Ти це сприймаєш як доказування щось мені.

Але є ж і інші , і що вони про тебе подумають?.

От оці два персонажа,про яких ти не знаєш де вони, і не витримали жорсткого зіткнення з реальністю, 

В цій спільноті.

  • Ха-ха 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 4/22/2024 at 9:00 AM, Electronshik said:

Брєд. Для американців основні пріоритети це внутрішня політика. Їх перш за все цікавить скільки коштує бензин на заправках, а не якась там війна у якійсь там Україні. Так що не треба будувати ілюзії.

Ну так коли впаде Україна , кацапи отримають +мільйонну армію до своєї, від якої США доведеться захищатись в рамках зобов'язань по нато і витрачати на це шалені кошти. Тепер кацапи передають воєнні технології ірану і кндр, що знову змусить США збільшити витрати на армію замість соціалки. Це вплине на внутрішню політику чи ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 22.04.2024 в 10:55, Nokian сказав:

Ось вона і є ,помилка твого сприйняття.

Ти реально подумав, що я щось чекав від твого прогнозу?

Ти смішний і наївний..В такому то віці. Я був на 100% впевнений, що ніфіга за цих півтора місяці не зміниться і нічого серйозного в рашці на нашу користь не станеться.

А згадав прогноз твій щоб поржати в котрий раз з такого "експерта" як ти)) От і все

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 4/22/2024 at 1:27 PM, case_l said:

Ну так коли впаде Україна , кацапи отримають +мільйонну армію до своєї, від якої США доведеться захищатись в рамках зобов'язань по нато і витрачати на це шалені кошти. Тепер кацапи передають воєнні технології ірану і кндр, що знову змусить США збільшити витрати на армію замість соціалки. Це вплине на внутрішню політику чи ні?

Найбільш дістанеться ЄС. США відчують це у набагато меншій мірі.

Ну і тут питання, наскільки у США зростуть витрати на армію. В них і так бюджет пентагону більше ніж 800 млрд. доларів. росія вже колись надірвалась на гонитві озброєнь, надірветься ще раз.

Найгірше питання для них буде втрата престижу та довіри до них. Але я думаю що вони це якось переживуть. Не в перший раз. Вже буди кадри у інтернеті як нажахані перспективою афганці намагались втекти від талібів, чіпляючись за шасі літаків ВПС США. До того були інші.

І нам від того не краще

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 4/22/2024 at 2:00 PM, Electronshik said:

Найбільш дістанеться ЄС. США відчують це у набагато меншій мірі.

Ну і тут питання, наскільки у США зростуть витрати на армію. В них і так бюджет пентагону більше ніж 800 млрд. доларів. росія вже колись надірвалась на гонитві озброєнь, надірветься ще раз.

Найгірше питання для них буде втрата престижу та довіри до них. Але я думаю що вони це якось переживуть. Не в перший раз. Вже буди кадри у інтернеті як нажахані перспективою афганці намагались втекти від талібів, чіпляючись за шасі літаків ВПС США. До того були інші.

І нам від того не краще

А ще з України була націлена ядерна зброя на США, знову це все реанімують + ще витрати США на ПРО, це не порівняти із Афганістаном, де від виходу США нічого не змінилось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...