Перейти до змісту

Велика Переможна війна за Незалежність .


Рекомендовані повідомлення

On 4/17/2024 at 12:03 PM, INVICTUS said:

у Литви, Латвії, Естонії - також

але де вони, а де ми

Інший менталітет. 

І по них не проїхався каток початку та середини тридцятих років минулого століття.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 14,9 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

On 4/17/2024 at 12:03 PM, INVICTUS said:

у Литви, Латвії, Естонії - також

але де вони, а де ми

там період окупації менший був, голодомор не проводився

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 17.04.2024 в 11:03, halmer сказав:

Тоді чому люди мають створювати нормальну країну, а не взяти і звалити на все готове? 

Хіба ж я проти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 17.04.2024 в 10:37, Electronshik сказав:

тоді не треба дивуватись що кількість тих, хто хоче усіма способами залишити Україну росте. 

І буде рости.

А як треба було зробити, щоб не хотіли залишати Україну?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 17.04.2024 в 12:31, Electronshik сказав:

Інший менталітет. 

ось тому ми з цього болота ще довго не виберемося

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 4/17/2024 at 1:19 PM, volks said:

А як треба було зробити, щоб не хотіли залишати Україну?

Чесно, не знаю.

У військовий час не знаю. Можливо все ж таки не треба було закривати кордони, щоб люди не відчували себе як у клітці?

Чи може військовим платити ТЕ ЩО МАЄ БУТИ? І щоб військовий не думав про купівлю багато чого за свій рахунок?

Чи може не робити безглузді штурми, які обертаються великими втратами, доки в нас немає засобів вогневого ураження, які переважають рашистські?

У мирний час відповідь зовсім інша.

 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 17.04.2024 в 13:46, Electronshik сказав:

Чесно, не знаю.

У військовий час не знаю. Можливо все ж таки не треба було закривати кордони, щоб люди не відчували себе як у клітці?

Чи може військовим платити ТЕ ЩО МАЄ БУТИ? І щоб військовий не думав про купівлю багато чого за свій рахунок?

Чи може не робити безглузді штурми, які обертаються великими втратами, доки в нас немає засобів вогневого ураження, які переважають рашистські?

У мирний час відповідь зовсім інша.

 

А як же ж без штурмів, треба ж відчитатись перед командуванням, та вся шляпа що була давно, здача до певних дат об'єктів так і буде, я ще не здивуюсь що до дня незалежності будуть готувати щось грандіозне і пофігу якщо не буде щось підготовлене головне відчитатись. Так само як зараз міняють назви вулиць і займаються ще хз якою хернею яка не вплине ні на що.

 

І такі да, те що військових заставляють купувати да свій рахунок мотивуючи це тим, ну ви ж заробляєте величезні гроші, не хочеш йти пішки заправляй авто, хочеш авто скидайся. Тільки охочих заробляти величезні гроші немає бо можна померти а ще гірша стати нікому не потрібним інвалідом.

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 4/17/2024 at 1:36 PM, INVICTUS said:

ось тому ми з цього болота ще довго не виберемося

Причому тут менталітет? Кацапізований схід України постійно був проти нато і голосував за прокацапських кацапомовних політиків, от чому ми не в нато. 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 17.04.2024 в 09:14, MACCEN сказав:

Є випадки коли після відпустку люди не хочуть вертатися на передову, кажуть краще вже в'язниця, тому по факту всім видають білет в один кінець :(

 

В Тисі більше шансів вижити чим там, де кожну секунду ліміт фарту та удачі вичерпується, шанси вижити тануть з кожним пострілом.

 

в новому законі щось не зрозуміло, якщо вже був в тцк то що треба знову йти в ЦНАП або туда щоб щось там уточнити? І сам маєш йти на ВЛКа на протязі 9 місяців, а якщо не прийдеш то можуть покарати тим що не дозволять водити авто?

IMG_20240416_195806_070.jpg

 

В 17.04.2024 в 09:14, MACCEN сказав:

Є випадки коли після відпустку люди не хочуть вертатися на передову, кажуть краще вже в'язниця, тому по факту всім видають білет в один кінець :(

 

В Тисі більше шансів вижити чим там, де кожну секунду ліміт фарту та удачі вичерпується, шанси вижити тануть з кожним пострілом.

 

в новому законі щось не зрозуміло, якщо вже був в тцк то що треба знову йти в ЦНАП або туда щоб щось там уточнити? І сам маєш йти на ВЛКа на протязі 9 місяців, а якщо не прийдеш то можуть покарати тим що не дозволять водити авто?

IMG_20240416_195806_070.jpg

Про такі речі мають право ТАК СТВЕРДНО говорити лише ті,що форсували Тису,чи ті,що воюють.

Я знаю деяких,що після року воювання почали ухилятися.

Так вони і до війни були ні риба, ні м'ясо.

Все таки хуло веде свою політику досить ефективно 

Всіх ненз просто витискає з країни, зате ті,що лишилися ,конкретно тверді.

 

  • Ха-ха 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 17.04.2024 в 13:15, volks сказав:

Хіба ж я проти?

З того що ти писав, то я зрозумів що ти проти, типу нєфіг на все готове їхати, тут створюйте нормальну країну.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 17.04.2024 в 14:18, Nokian сказав:

 

Про такі речі мають право ТАК СТВЕРДНО говорити лише ті,що форсували Тису,чи ті,що воюють.

Я знаю деяких,що після року воювання почали ухилятися.

Так вони і до війни були ні риба, ні м'ясо.

Все таки хуло веде свою політику досить ефективно 

Всіх ненз просто витискає з країни, зате ті,що лишилися ,конкретно тверді.

 

Звичайно сидіти в юванті воно видніше хто риба, а хто м'ясо.

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 17.04.2024 в 10:45, case_l сказав:

це війна на знищення, тут демократії бути не може, інакше знищення відбудеться

Маленька диктатура ніколи не переможе велику диктатуру. 

  • Дякую! 2
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 17.04.2024 в 14:18, Nokian сказав:

Всіх ненз просто витискає з країни, зате ті,що лишилися ,конкретно тверді.

 

Не просто тверді, а НЕЗЛАМНІ та ПОТУЖНІ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 4/17/2024 at 3:37 PM, xPON said:

Маленька диктатура ніколи не переможе велику диктатуру. 

хоча б дасть змогу дочекатись допомоги, якщо раптом її вирішать надати 

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 17.04.2024 в 13:46, Electronshik сказав:

Чесно, не знаю.

У військовий час не знаю. Можливо все ж таки не треба було закривати кордони, щоб люди не відчували себе як у клітці?

Чи може військовим платити ТЕ ЩО МАЄ БУТИ? І щоб військовий не думав про купівлю багато чого за свій рахунок?

Чи може не робити безглузді штурми, які обертаються великими втратами, доки в нас немає засобів вогневого ураження, які переважають рашистські?

У мирний час відповідь зовсім інша.

 

Може, може, може. А по факту, всі хто добровільно хотів, вже давно там. А зараз лише примусово. А якщо ви хочете демобілізації( а вона потрібна точно), то дуже примусово. Або капітулювати.

В 17.04.2024 в 13:58, MACCEN сказав:

Так само як зараз міняють назви вулиць

От про це я й казав. Знову кацапська пропаганда.

Зараз найкращий момент для викорінення всього кацапського. Бо вата боїться сильно кричати проти.

В 17.04.2024 в 14:27, halmer сказав:

З того що ти писав, то я зрозумів що ти проти, типу нєфіг на все готове їхати, тут створюйте нормальну країну.

Я проти тези, що їм не створили тут умови  - то вони і виїхали.

  • Ха-ха 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо грубо замість того де снаряди взяти чи патронний завод відкрити, та ще маса всього. То сидять чувачкі з великими пиками й на умняку думають як переіменувати вулицію, і який би то пам'ятник знести, але він сам себе не знасе звичайно треба дати підряд людям, з яких отримати "дякую" на карман - ось це так виглядає. Також напрягти людей які будуть міняти інфу на сайтах, в реєстрах, базах даних і ще хз де. Далі як випишуть повістку явитись наприклад кудась, а там вже по факту назва іншої вулиці, чувак скаже я її не знайшов :)

Приклад в Харкові була вул. Міжнародна а стала Білоцерківська :) а це ж ті підараси сиділи й витрачали час на аналіз, дебати між собою і так далі, коли там реально не проста ситуація в регіоні.

 

 

це як зараз би хто сказав в підїзді скинутись на ремонт замість того щоб зробити укриття, та поставити буржуйку якусь щоб чуть що зимою було де погрітись коли буде тривога.

 

Змінено користувачем MACCEN
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 17.04.2024 в 17:45, volks сказав:

Я проти тези, що їм не створили тут умови  - то вони і виїхали.

Вийшло непорозуміння, думаю ти теж зрозумів що я мав на увазі.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 17.04.2024 в 17:34, case_l сказав:

хоча б дасть змогу дочекатись допомоги, якщо раптом її вирішать надати 

Ти думаєш, якщо влада вкусить смак диктатури, вона потім повернеться до демократичних норм? В нас он вже копіюються рашкінські закони і ми потроху стаємо міні-рашкою. Диктатура ніколи не повертається до демократії, там єдиний варіант - це виносити вперед ногами. Ну і який сенс заходу допомагати диктатурі, якщо це те саме, що і з іншого боку. Ті же яйця, тільки в профіль.

  • Дякую! 2
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 17.04.2024 в 20:01, romanc сказав:

Шо ви все за ту Тису перепливсти...

Screenshot_20240417-195951.png

А якщо ще смальцем обмазатись і в одних трусах, то ймовірність висковзнути з рук прикордонників ще більша)

  • Ха-ха 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 4/17/2024 at 7:39 PM, xPON said:

Ти думаєш, якщо влада вкусить смак диктатури, вона потім повернеться до демократичних норм? В нас он вже копіюються рашкінські закони і ми потроху стаємо міні-рашкою. Диктатура ніколи не повертається до демократії, там єдиний варіант - це виносити вперед ногами. Ну і який сенс заходу допомагати диктатурі, якщо це те саме, що і з іншого боку. Ті же яйця, тільки в профіль.

яка диктатура, що ти верзеш 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 4/17/2024 at 8:01 PM, romanc said:

Шо ви все за ту Тису перепливсти...

Screenshot_20240417-195951.png

Треба біля Бахмуту якусь річку Тисою назвати

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 17.04.2024 в 18:01, MACCEN сказав:

Приклад в Харкові була вул. Міжнародна а стала Білоцерківська :) а це ж ті підараси сиділи й витрачали час на аналіз, дебати між собою і так далі, коли там реально не проста ситуація в регіоні

От Харків якраз дуже яскравий приклад до мого попереднього повідомлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 17.04.2024 в 20:16, halmer сказав:

А якщо ще смальцем обмазатись і в одних трусах, то ймовірність висковзнути з рук прикордонників ще більша)

А якщо буде група 100 людей прикордонники будуть стріляти чи ні?

 

Вже бачу як будуть смакувати всі ЗМІ прикордонники застрелили 100 українців які не законно вирішили перетнути кордон України :)

 

Змінено користувачем MACCEN
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 17.04.2024 в 20:01, romanc сказав:

Шо ви все за ту Тису перепливсти...

Screenshot_20240417-195951.png

 

52 річний Рембо :)

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...