Перейти до змісту

Велика Переможна війна за Незалежність .


Рекомендовані повідомлення

В 11.04.2024 в 17:54, Alex S сказав:

А можеш пояснити, підвищена тривога - то як? 

це якась мулька в додатку типу там - підвищена небезпека чи хз як, ну кароче типу маячить тобі що краще шукати укриття.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 15 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

І ну бля.., хто це постить, хто стартує , вмикає пісатєля , фантазує і де пише про ракєти в5 ранку над містом? 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 11.04.2024 в 17:55, MACCEN сказав:

це якась мулька в додатку типу там - підвищена небезпека чи хз як, ну кароче типу маячить тобі що краще шукати укриття.

Зрозумів, в мене такого додатка нема…

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 11.04.2024 в 17:55, Alex S сказав:

Тобто була оголошена в області повітряна тривога. А підвищена тривога то як визначили? 

 

Що вже точно щось летить над головою. 

Не за 2-3хвилини, а фізично знайдено/підтвердженно.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
В 11.04.2024 в 17:57, Alex S сказав:

Зрозумів, в мене такого додатка нема…

 

Це звичайний додаток "Тривога!". 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 11.04.2024 в 17:57, Alex S сказав:

І ну бля.., хто це постить, хто стартує , вмикає пісатєля , фантазує і де пише про ракєти в5 ранку над містом? 

постав додаток будеш в курсі що робиться тут :)

може візуально є пости чи якісь локатори які маяч що може бути піздець, краще ховайтесь.

але коли живеш в багатоповерхівці, і це 5 ранку то особливо вже немає сенсу кудись вибігати, бо це купа двіжа зібрати всіх на вихід.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 11.04.2024 в 18:02, t0rik сказав:

 

Це звичайний додаток "Тривога!". 

людина живе не в Україні нащо йому додаток.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 11.04.2024 в 18:03, MACCEN сказав:

людина живе не в Україні нащо йому додаток.

Та в Україні я…І як пес, сьогодні тут, завтра там…Що дає крім нервів цей додаток? Я його видалив за півроку з початку війни. В мене інші ,, сигналізаціі,, небезпек:smoke: Ти і всі твої вночі по тривозі з додатка біжать в сховище на ходу одягаючись? То напуркуа той додаток??

Змінено користувачем Alex S
  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 11.04.2024 в 18:25, Alex S сказав:

Та в Україні я…І як пес, сьогодні тут, завтра там…Що дає крім нервів цей додаток? Я його видалив за півроку з початку війни. В мене інші ,, сигналізаціі,, небезпек:smoke: Ти і всі твої вночі по тривозі з додатка біжать в сховище на ходу одягаючись? То напуркуа той додаток??

Принаймні бути в курсі що робиться в даний момент часу. Ясно що все коли пофартить, або вже не запахне так що дійсно доведеться ліняти, як зараз не зрозуміло яка ситуація в Харкові чи Сумах.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 11.04.2024 в 17:54, MACCEN сказав:

барига для мене це той, хто в гострий дефіцит необхідних речей хоче нажитись на комусь кому цей товар конче треба. 

Це називається "ринкова економіка"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 11.04.2024 в 19:24, MACCEN сказав:

Принаймні бути в курсі що робиться в даний момент часу. Ясно що все коли пофартить, або вже не запахне так що дійсно доведеться ліняти, як зараз не зрозуміло яка ситуація в Харкові чи Сумах.

Погано зараз в Харкові, Сумах, Миколаєві, Дніпрі, К.Розі . Що ти можеш зробити ?? Конкретно ти, твій додаток в телефоні? Ліняти … прийдеться… Я не зрозумів . Коли і куди? Якщо я вірно зрозумів ліняти.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 11.04.2024 в 17:57, Alex S сказав:

І ну бля.., хто це постить, хто стартує , вмикає пісатєля , фантазує і де пише про ракєти в5 ранку над містом? 

ну так пролітали на Луцьком

позаминулої ночі вже втретє за місяць часу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 4/12/2024 at 9:16 AM, INVICTUS said:

ну так пролітали на Луцьком

позаминулої ночі вже втретє за місяць часу

Image

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 12.04.2024 в 09:25, case_l сказав:

Image

це ж схема, а не точні дані)

чути було добряче... адже звук відрізняється від літака

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 11.04.2024 в 21:10, Alex S сказав:

Погано зараз в Харкові, Сумах, Миколаєві, Дніпрі, К.Розі . Що ти можеш зробити ?? Конкретно ти, твій додаток в телефоні? Ліняти … прийдеться… Я не зрозумів . Коли і куди? Якщо я вірно зрозумів ліняти.

Якщо тривога я розумію що якщо пропало світло та вода, то десь можуть бути влучання. Отже треба вмикати радіо. Виглядати з вікна чи народ не виходить на вулицю чи десь не ліняє, чи ще є якийсь не штатний двіж. Тоді приймаю рішення будити всіх інших і збирати манатки принаймні вийти на вулицю, чи сидіти на чемоданах і чекати яка буде далі обстановка. 

 

Зізвонитись зі всіма яка обстановка в них, ну далі координуватись, може йти до когось на хату перкантуватись, або ще якісь або.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 11.04.2024 в 21:10, Alex S сказав:

Погано зараз в Харкові, Сумах, Миколаєві, Дніпрі, К.Розі . Що ти можеш зробити ?? Конкретно ти, твій додаток в телефоні? Ліняти … прийдеться… Я не зрозумів . Коли і куди? Якщо я вірно зрозумів ліняти.

В Харкові якраз вже пишуть в інеті будуть евакуйовувати приграничні села, але там цікава ситуація. Синєгубов просить більше ППО ясно його і так дефіцит, може ворог хочу щоб його відтягнули туди, а в іншому місці буде як то кажуть дирка і будуть вже лізти з того боку де послабилась оборона.

Риторика проста місто мільйонник треба захищати і т.д.

Змінено користувачем MACCEN
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 12.04.2024 в 10:49, MACCEN сказав:

Якщо тривога я розумію що якщо пропало світло та вода, то десь можуть бути влучання. Отже треба вмикати радіо. Виглядати з вікна чи народ не виходить на вулицю чи десь не ліняє, чи ще є якийсь не штатний двіж. Тоді приймаю рішення будити всіх інших і збирати манатки принаймні вийти на вулицю, чи сидіти на чемоданах і чекати яка буде далі обстановка. 

 

Зізвонитись зі всіма яка обстановка в них, ну далі координуватись, може йти до когось на хату перкантуватись, або ще якісь або.

Почни з того, що перестань читати лайно-ресурси, які просувають кацарилі іпсохи, пропаганду, всепропальщину. І тим більше, не транслюй це все лайно сюди

  • Ха-ха 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 12.04.2024 в 12:08, volks сказав:

Почни з того, що перестань читати лайно-ресурси, які просувають кацарилі іпсохи, пропаганду, всепропальщину. І тим більше, не транслюй це все лайно сюди

Телемарафон онлі:0016:

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 4/12/2024 at 12:08 PM, volks said:

Почни з того, що перестань читати лайно-ресурси, які просувають кацарилі іпсохи, пропаганду, всепропальщину. І тим більше, не транслюй це все лайно сюди

WWW.PRAVDA.COM.UA

“Наше виживання – це виключно наш інтерес. Нам його ніхто не винен”.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 12.04.2024 в 14:24, case_l сказав:
WWW.PRAVDA.COM.UA

“Наше виживання – це виключно наш інтерес. Нам його ніхто не винен”.

 

УП - лайно-змі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 12.04.2024 в 12:08, volks сказав:

Почни з того, що перестань читати лайно-ресурси, які просувають кацарилі іпсохи, пропаганду, всепропальщину. І тим більше, не транслюй це все лайно сюди

Не може бути коллапсу як тоді, ні зв'язку нічого? І краще сидіти і нічого не моніорити та не знати?

Що я транслюю те що в Харкові обстріли постійні, і хочуть евакуювати села приграничні і те що їхній мер просить більше ППО?

Чи то все іпсо?

 

Якщо я відкрив таємницю що в нас не вистачає ППО, та снарядів, тоді нехай вже саджають журналістів марафону бо вони транслюють з твоїх слів наративи ворога :)

 

Добре що ти спокійний впевнений що не прилетить, і все буде ок. А коли є за кого відповідати то хочеться хоть трохи підстрахуватись на скільки це реально взагалі.

 

Райдужного нічого немає, хто в рожевих окулярах, то це його проблема. Вже щупають думки чи то може взяти призов з 20 років, думаю це справа часу що буде призив і з 20 - ну да-да, це все іпсо.

 

В Харкові зараз конкретні перебої зі світлом, і хз коли це все налагодять.

Змінено користувачем MACCEN
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 12.04.2024 в 16:20, MACCEN сказав:

Не може бути коллапсу як тоді, ні зв'язку нічого? І краще сидіти і нічого не моніорити та не знати?

Що я транслюю те що в Харкові обстріли постійні, і хочуть евакуювати села приграничні і те що їхній мер просить більше ППО?

Чи то все іпсо?

 

Якщо я відкрив таємницю що в нас не вистачає ППО, та снарядів, тоді нехай вже саджають журналістів марафону бо вони транслюють з твоїх слів наративи ворога :)

 

Добре що ти спокійний впевнений що не прилетить, і все буде ок. А коли є за кого відповідати то хочеться хоть трохи підстрахуватись на скільки це реально взагалі.

 

Райдужного нічого немає, хто в рожевих окулярах, то це його проблема. Вже щупають думки чи то може взяти призов з 20 років, думаю це справа часу що буде призив і з 20 - ну да-да, це все іпсо.

 

В Харкові зараз конкретні перебої зі світлом, і хз коли це все налагодять.

Йдеш то ТЦК?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 12.04.2024 в 09:16, INVICTUS сказав:

ну так пролітали на Луцьком

позаминулої ночі вже втретє за місяць часу

Хто пролітав? Навіщо? Точно над містом?? Це нагадує теракт 11 вересня… як американський журнашлюх онлайн розказував про палаючі вежі близнюки. Рот не закривався на фоні випадаючих людей з вікон ,а потім він закричав - ОМГ!! Ось ще один літак , він летить сюди !! Зараз він також вріжеться в споруду!! …. Через хв 10 піздєжа каже…, мені щойно сказали що це літак що вже сів безпечно в Лагвардії…. Звучало так, що він дуже хотів сказати — НАПРЕВЕЛИКИЙ ЖАЛЬ ВІН НЕ ВІПАВСЯ В ВЕЖУ…. Хто плете ті хармани про транзитні ракети над трьохсоттисячними містами? З якою ціллю? Весь сенс керованих ракет в тому , щоб огибати складки рельєфу , йти до цілі як можна нище і як можна по не населеним територіям. Щоб максимально уникнути візуального ,звукового , та локаційного контакту. Якщо вона вже над обл центром і щей почала відстріл хибних теплових цілей- це вже шот файнал. Це пару км до цілі. Можна вже нікуди не вдіватися, не встигнеш. 

Спойлер

 

 

Змінено користувачем Alex S
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...