Перейти до змісту

Велика Переможна війна за Незалежність .


Рекомендовані повідомлення

В 16.04.2024 в 10:29, case_l сказав:

розвиток комп. графіки і штучного інтелекту дозволяє не використовувати реальні майданчики 

Ну воно-то так, але чомусь далеко не в кожному фільмі вони достатньо реалістично виглядають, вірно ? А отже це також випливає із питання кількості наявного бабла і якості тих фахівців, хто цим займався, так ? А значить все ж таки будуть і ті, кому "натуральний майданчик" більше підійде по його можливостях і касі. Тобто свій покупець знайдеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 14,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

В 16.04.2024 в 09:57, INVICTUS сказав:

так отож... тому що нормальні країни створюють усі умови та дають фінансування, а не пхають палки в колеса та впиваються, як кліщі, щоб отримувати відкати та хабарі

Так хай створюють нормальну країну, а не зйобують на все готовеньке

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 4/16/2024 at 10:27 AM, SergLutsk said:

Так, їздили, але тааож далеко не в перші роки після аварії :D 

От що у нас точно буде суперське - так це готові в натуральну величину чудові майданчики у вигляді цілих міст для зйомок усіляких воєнних, поствоєнних, постапокаліптичних, фантастичнмх і т.д. фільмів блокбастерів :(. Всім Спілбергам велкам. Тільки не забути застрахуватись від підриву на міні

Щось занадто багато в нас цих "майданчиків" намальовується :(

On 4/16/2024 at 10:28 AM, case_l said:

Є творчі і амбітні, які навпаки повернулись в Україну після 24.02. Є, які поїхали в кацапстан, бо можуть зробити собі там ім'я і бабло.

На хвилі патріотизму у 2022 році повернулось досить багато людей. Але не знаю таку статистику у 2023 і тим більш у 2024 році. Щось думаю що там статистика навпаки, особливо для чоловіків.

А за кацапстан, є й таке. Бо гроші для таких людей не пахнуть.

Колись чув одну цікаву історію. На одному високотехнологічному підприємстві (на сході) була співпраця з кацапами. З 2014 року співпраця була розірвана, але менеджмент не зміг знайти інших партнерів та ринку збуту. Як наслідок підприємство почало ставати банкрутом. І кацапи в момент всім тим працівникам з високою кваліфікацією запропонували переїзд з сім'ями, громадянство та зарплати на порядок вище. І більшість на це погодились. Відповідно в Україні було втрачені і підприємство і персонал, на росії це появилось і швидше за все працює проти нас. І я не впевнений що це було унікальна історія, думаю що до початку повномасштабної війни такі випадки відбувались.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 16.04.2024 в 10:53, volks сказав:

Так хай створюють нормальну країну, а не зйобують на все готовеньке

то розкажи як

бо мабуть люди, що виїжджають, настільки нерозумні і не знають та не пробували ніразу тут щось зробити

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 16.04.2024 в 10:53, volks сказав:

Так хай створюють нормальну країну, а не зйобують на все готовеньке

Як мінімум створювати критичну масу, що прагне змін і намагається щось змінити.

Чесно, вже заїбало слухати і читати, що от не створили умов і амбітні виїхали. От треба повертати якось тих, хто виїхав. Треба створити їм тут умови.

Та пішли вони курсом корабля всі ті, хто не хоче жити в Україні. Ніхто їм нічого не винен і робити не повинен. Попутного вітру в сраку.

  • Ха-ха 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найперша наша проблема на найближчі 10 -20 років,це демографія.

Ми ніяк не можемо розкидатися своїми громадянами..

Маємо максимально перетягувати на свою сторону, а в перспективі і на свою територію, максимальну кількість адекватних людей.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 16.04.2024 в 11:56, volks сказав:

Як мінімум створювати критичну масу, що прагне змін і намагається щось змінити.

здається, ми це вже проходили

але оптимізм - це добре:)

В 16.04.2024 в 11:56, volks сказав:

Чесно, вже заїбало слухати і читати, що от не створили умов і амбітні виїхали. От треба повертати якось тих, хто виїхав. Треба створити їм тут умови.

Та пішли вони курсом корабля всі ті, хто не хоче жити в Україні. Ніхто їм нічого не винен і робити не повинен. Попутного вітру в сраку.

Багато хто був би дуже радий цьому, але є один ньюанс...)

Змінено користувачем INVICTUS
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 16.04.2024 в 12:05, INVICTUS сказав:

здається, ми це вже проходили

але оптимізм - це добре:)

Як же хочеться, щоб всім, хто хоче виїхати, відкрили кордон з квитком в один кінець.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 16.04.2024 в 12:21, volks сказав:

Як же хочеться, щоб всім, хто хоче виїхати, відкрили кордон з квитком в один кінець.

мені теж

але наші паразити цього не зроблять, інакше не матимуть ні кого силою в окопи кинути, ні кого доїти

Змінено користувачем INVICTUS
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 4/16/2024 at 12:35 PM, INVICTUS said:

мені теж

але наші паразити цього не зроблять, інакше не матимуть ні кого силою в окопи кинути, ні кого доїти

Військовий стан вічним не буде. Принаймні на це надіюсь.

І якщо я раніше думав про те КОЛИ ми переможемо, зараз починаю думати ЧИ виживемо.

On 4/16/2024 at 11:56 AM, volks said:

Чесно, вже заїбало слухати і читати, що от не створили умов і амбітні виїхали. От треба повертати якось тих, хто виїхав. Треба створити їм тут умови.

Та пішли вони курсом корабля всі ті, хто не хоче жити в Україні. Ніхто їм нічого не винен і робити не повинен. Попутного вітру в сраку.

Потім уряд буде бігати і верещати і просити повернутись. Бо коли тут залишиться дуже мало людей, тоді і зрозуміють весь жах тієї демографічної катастрофи яка нас чекатиме. 

 

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 16.04.2024 в 13:12, Electronshik сказав:

Військовий стан вічним не буде. Принаймні на це надіюсь.

Ага, я теж надіявся, що "ось-ось скоро" кордони відкриють))

В 16.04.2024 в 13:12, Electronshik сказав:

Потім уряд буде бігати і верещати і просити повернутись. Бо коли тут залишиться дуже мало людей, тоді і зрозуміють весь жах тієї демографічної катастрофи яка нас чекатиме. 

а хто сюди повернеться після того, як зараз насцяли людям в очі? он знову "найкорумпованіший найгуманніший суд в світі" виправдав чергового корупціонера (прикордонник Мул)

Змінено користувачем INVICTUS
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 4/16/2024 at 1:32 PM, INVICTUS said:

Ага, я теж надіявся, що "ось-ось скоро" кордони відкриють))

Ну тут я розумію що поки "гаряча" фаза війни, яка може і швидше за все буде продовжуватись роками, ніхто військовий стан не відмінить. І кордони будуть закриті.

 

On 4/16/2024 at 1:32 PM, INVICTUS said:

а хто сюди повернеться після того, як зараз насцяли людям в очі?

Ті, хто не зміг вбудуватись у суспільство країн ЄС той повернеться. Той, хто зміг - навряд чи.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та 99 відсоткам людей насправді начхати на корупцію 

А 89 відсоткам начхати на війну.

Якщо є робота,заробіток - завжди знайдуться бажаючі ризикнути 

От в рашки одне з основних напрямків зігнати звідси населення - позбавити роботи ,посіяти зневіру , відсутність перспективи .

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Nokian, ви бачите перспективу?

Я, наприклад, дуже дуже неясну. А поки не закінчилась війна, то не бачу ніякої.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 16.04.2024 в 13:12, Electronshik сказав:

Бо коли тут залишиться дуже мало людей, тоді і зрозуміють весь жах тієї демографічної катастрофи яка нас чекатиме. 

Якщо переживем війну - то і це переживем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 16.04.2024 в 18:11, volks сказав:

Якщо переживем війну - то і це переживем.

Замість якщо краще вживати слово "коли", тому що слово "якщо" це людина сумнівається, тому каже для підстраховки "якщо".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 16.04.2024 в 14:10, Electronshik сказав:

@Nokian, ви бачите перспективу?

Я, наприклад, дуже дуже неясну. А поки не закінчилась війна, то не бачу ніякої.

Перспектив мало, робот майже немає в людей, в дітей жах тривог та не зрозумілого майбутнього перспективи теж не радують ні батьків ні самих дітей.

 

В мене мала питає "тато а чому в тривогу треба ховатись?" Я не знаю що малій сказати щоб її не налякати, а іншим дітям і не треба пояснювати вони на власні очі бачили як гинуть люди і як валяться будинки.

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 16.04.2024 в 20:06, MACCEN сказав:

Замість якщо краще вживати слово "коли", тому що слово "якщо" це людина сумнівається, тому каже для підстраховки "якщо".

Тобі не пофіг як? Перспектив все-одно нема

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 16.04.2024 в 10:53, volks сказав:

Так хай створюють нормальну країну, а не зйобують на все готовеньке

Ти живеш в будинку який сам побудував? Чи може ходиш в одязі який сам пошив? Чи хаваєш все що сам виростив? От блін, на все готовеньке виходить?

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 15.04.2024 в 17:08, SergLutsk сказав:

Якщо врахувати, що ми вже маємо такий "гордий" статус як сама замінована країна в світі, то гадаю про питання туризму можна забути на найближчих років 20-30 :D

Чи думаєш гіпотетичний турист буде гуглити карту де можуть бути міни, а де не повинно ? :D Після того як весь світ кілька років слухав новини про те, що тут твориться, думаю хіба у самих відбитих і несімейних туристів зможе виникнути бажання до нас завітати 

Можуть секс-туристи приїзжати, вони якраз відбиті та несімейні. Будуть оксанок дрючити, заодно і демографія піде вгору, та й економіці плюс буде.

Змінено користувачем xPON
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 4/16/2024 at 10:47 PM, xPON said:

Можуть секс-туристи приїзжати, вони якраз відбиті та несімейні. Будуть оксанок дрючити, заодно і демографія піде вгору, та й економіці плюс буде.

оксани ніби виїхали, але залишились івани, які тису не перепливли

Змінено користувачем case_l
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 16.04.2024 в 21:55, halmer сказав:

Ти живеш в будинку який сам побудував? Чи може ходиш в одязі який сам пошив? Чи хаваєш все що сам виростив? От блін, на все готовеньке виходить?

Погана спроба. Давай ще раз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 4/17/2024 at 7:39 AM, case_l said:

оксани ніби виїхали, але залишились івани, які тису не перепливли

іванів теж не залишиться з такими законами що приймають.

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 17.04.2024 в 08:03, Electronshik сказав:

іванів теж не залишиться з такими законами що приймають.

З якими законами?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 4/17/2024 at 8:09 AM, volks said:

З якими законами?

той що вчора підписали. А про демобілізацію тиша.

Я розумію що в умовах війни вести мову про демобілізацію нереально. Особливо тоді, коли ворог має набагато більшу мобілізаційну можливість. Але треба хоча б нормальну ротацію робити. І знову ж таки без додаткової мобілізації це неможливо. Замкнене коло.

Але виходить що якщо туди попадаєш, то шанси твого повернення дуже низькі. 

Тому й запливи по Тисі були й будуть. 

Змінено користувачем Electronshik
  • Дякую! 2
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...