Перейти до змісту

Велика Переможна війна за Незалежність .


Рекомендовані повідомлення

В 24.04.2024 в 23:00, SergLutsk сказав:

1. Ні, не знаю як у них справи, якби знав не запитував би, очевидно ж, ні ? ;)  А ти знаєш ? Ну так поділись.

2. А не потрібно вести професійну бесіду, давай любительську, ми ж на форумі, а не на нараді в кабінеті директора. Я і не мав на меті вступати в полеміку чи якісь диспути, тут нікому не потрібні технічні деталі і подробиці, адже ми їх не зрозуміємо. Просто цікаво було би почути якийсь загальний опис ситуації. Ніби ж не потрібно бути лікарем щоб зрозуміти фразу типу "пацієнт помер від зупинки серця чи від заповнення легень рідиною".

3. Ну і ти ж сам почав ту тему, що їх чекає з авіацією, ніхто тебе за язик не тягнув. Ну то вже якось і закінч, типу сказав "А", то говори і "Б". 

думаю все там ок, боїнгу теж хочеться запчастини продавати та на цьому заробляти щоб не забанкротитись.

в нас модерн експо коли було АТО теж продавав обладнання в рашку і нічого себе відчував як то кажуть :)

 

Змінено користувачем MACCEN
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 14,9 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

В 24.04.2024 в 23:15, MACCEN сказав:

думаю все там ок, боїнгу теж хочеться запчастини продавати та на цьому заробляти щоб не забанкротитись.

в нас модерн експо коли було АТО теж продавав обладнання в рашку і нічого себе відчував як то кажуть :)

 

Угу, Боїнг же зразу збанкротиця як не буде в рашку запчастини продавати, рашка це ж 99% ринку для них (тег сарказм)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

Рф сьогодні виробляє зброю у кількостях, вищих за її потреби на війні — зараз ВПК росії вже працює на заповнення складів, — міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус

От вам і санкції. А так то скоро в них все закінчиться

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 4/25/2024 at 9:31 AM, WebTraveller said:

От вам і санкції. А так то скоро в них все закінчиться

Ну невже всі в Україні вважали що раша протягне ноги від санкцій?

Згадаємо історію та приклади інших країн. Куба. Скільки років під санкціями? І що режим впав? Іран, кндр. Бідно живуть але режим тримається. А зброю роблять так, що ппц. срср фактично одну зброю і робив і протримався дуже довго.  

 Слухав на ютубі одного досить цікавого економіста (Ліпсис, хто як би до нього не відносився, але він називає речі своїми іменами). Він прямо пояснює що рашу поступово випилюють з економіки світу. Але поступово. І є країни у світі, які торгують з рашистами досить такі жваво. І будуть торгувати, поки їм це вигідно. Є речі, які можуть досить просто обійти, ті ж самі чіпи можуть привезти у рюкзаку скрізь кордон. Але є і те, що не доставиться ніяк. Наприклад обладнання для видобутку корисних копалин (нафта, вугілля, тощо), переробки, безліч іншого. І воно і складне і габаритне. І дуже специфічне. І тут вже виникають проблеми. Бо Китай може й не продати, або продати по шалених цінах.

А щодо їх ВПК. Тут як у тому анекдоті, коли син питає батька чи буде він менше пити коли горілка стане дорожче? На що батько відповідає що син буде менше їсти. Рашисти будуть тримати ВПК з усіх сил, і при цьому нехтувати рештою економіки. срср 2.0 в дії.  

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 4/25/2024 at 8:04 AM, volks said:

Що стріляти нема чим

Для тих, хто пливе через Тису це не аргумент. Єдиний і непереможний аргумент: бажання зберегти своє життя

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 25.04.2024 в 10:00, Electronshik сказав:

Ну невже всі в Україні вважали що раша протягне ноги від санкцій?

Згадаємо історію та приклади інших країн. Куба. Скільки років під санкціями? І що режим впав? Іран, кндр. Бідно живуть але режим тримається. А зброю роблять так, що ппц. срср фактично одну зброю і робив і протримався дуже довго.  

 Слухав на ютубі одного досить цікавого економіста (Ліпсис, хто як би до нього не відносився, але він називає речі своїми іменами). Він прямо пояснює що рашу поступово випилюють з економіки світу. Але поступово. І є країни у світі, які торгують з рашистами досить такі жваво. І будуть торгувати, поки їм це вигідно. Є речі, які можуть досить просто обійти, ті ж самі чіпи можуть привезти у рюкзаку скрізь кордон. Але є і те, що не доставиться ніяк. Наприклад обладнання для видобутку корисних копалин (нафта, вугілля, тощо), переробки, безліч іншого. І воно і складне і габаритне. І дуже специфічне. І тут вже виникають проблеми. Бо Китай може й не продати, або продати по шалених цінах.

А щодо їх ВПК. Тут як у тому анекдоті, коли син питає батька чи буде він менше пити коли горілка стане дорожче? На що батько відповідає що син буде менше їсти. Рашисти будуть тримати ВПК з усіх сил, і при цьому нехтувати рештою економіки. срср 2.0 в дії.  

не так легко випіляти країну в якої є ресурси які тобі треба, та й в них є ядерна зброя та союзники які теж хочуть правити в своєму регіоні, і зараз стало видно що ЄС не таке вже й круте, та й США теж якби не має яєць, в них там зараз напруга з мексиканцями, і ще якісь свої системні проблеми. Мінус залежніть від Китаю, тому все не так однозначно як здавалось раніше всім.

Все цікаве тільки починається як на мене. 100% раша попереджала США що буде війна, тому велика політика нічого особистого бізнес як то кажуть.

 

Давайте абстрагуємся, їбануть кудась ядеркою, що буде відповідь? від кого, хто такий сміливий? та кудась як залетить якийсь калібр то повсцикаються там всі одразу.

 

США і то мали свої інтереси в Іраку, але всрались і відступили, але ого як круто починали теж шукали секретні лабораторії, може сценарій їм з США і підігнали, як розпочати війну і яку знайти причину для цього.

 

І хто думає що там немає обладнання станків і так далі, що мішає те саме придбати на підставні компанії, далі погрузити в корабель і привезти до себе?

 

Знайомий був в шоці що в нас війна тому що в нас майже весь потужний бізнес, промисловий та в ІТ це власники з раші. (перечисляти не буду, думаю всі і так знають). Типу для чого нападати якщо і так власники бізнесу і качають бабло.

 

Напевно напали для того щоб мати сухопутку до Криму, а якщо піде жара то й підсунути кордони до ЄС, ох тді то там точно будуть запасатить антидепресантами :)  та будуть ліняти в США чи Канаду, чи ще подалі кудись.

Змінено користувачем MACCEN
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У березні Україна таємно отримала від США понад 100 ракет великої дальності ATACMS і велику кількість одиниць касетних боєприпасів у межах пакета допомоги на 300 мільйонів доларів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 4/25/2024 at 10:21 AM, MACCEN said:

США і то мали свої інтереси в Іраку, але всрались і відступили,

Зараз хусити постійно атакують кораблі США, а у відповідь - нічого. Хусити не мають ні ядерки, нічого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 25.04.2024 в 09:05, AnimaNoir сказав:

Угу, Боїнг же зразу збанкротиця як не буде в рашку запчастини продавати, рашка це ж 99% ринку для них (тег сарказм)

це ринок збуту і думаю він не маленький, тому його втрачти якби теж не хочеться тому ж Боїнгу явно. Тому контрабас буде процвітати, в нас чомусь контрабас живе і в умовах війни і заборон, але нічого якось привозять все що завгодно.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 25.04.2024 в 10:01, Electronshik сказав:

Єдиний і непереможний аргумент: бажання зберегти своє життя

Так це причина, а не відмазка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Spoiler

  

On 4/25/2024 at 10:21 AM, MACCEN said:

не так легко випіляти країну в якої є ресурси які тобі треба, та й в них є ядерна зброя та союзники які теж хочуть правити в своєму регіоні, і зараз стало видно що ЄС не таке вже й круте, та й США теж якби не має яєць

Ну ніхто й не каже що легко. Але процес потихеньку йде. З останнього: вводяться санкції на рос.алюміній. На обрії збагачений уран. Просто ЄС та США не рублять відразу а поступово пиляють. І той ж е Китай у банківській сфері також вводить багато обмежень для рашистів, побоюючись вторинні санкції від США.

On 4/25/2024 at 10:21 AM, MACCEN said:

Давайте абстрагуємся, їбануть кудась ядеркою, що буде відповідь? від кого, хто такий сміливий? та кудась як залетить якийсь калібр то повсцикаються там всі одразу.

НІХТО цього не знає. В тому то й прикол. НІКОМУ НЕВІДОМО яка буде реакція на це. 

On 4/25/2024 at 10:21 AM, MACCEN said:

США і то мали свої інтереси в Іраку, але всрались і відступили, але ого як круто починали теж шукали секретні лабораторії, може сценарій їм з США і підігнали, як розпочати війну і яку знайти причину для цього.

А можливо США просто зробили те що планували? Після чого пішли? Як наслідок зараз Ірак це не та держава, яка була при С.Хусейні з досить потужною військовою машиною. А зараз що?

Ну і Байден чи Трамп це не Рейган чи Буш-молодший.

On 4/25/2024 at 10:21 AM, MACCEN said:

Напевно напали для того щоб мати сухопутку до Криму, а якщо піде жара то й підсунути кордони до ЄС,

Взагалі щоб мати як мінімум державу, лояльну як Білорусь, а на максимум федеральний округ. Зараз тільки федеральний округ.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 4/25/2024 at 11:28 AM, volks said:

Так це причина, а не відмазка.

Розуміючи реальну причину, якось нецікаво слухати усіляку ахінею у вигляді відмазок.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 25.04.2024 в 12:39, Electronshik сказав:

Розуміючи реальну причину, якось нецікаво слухати усіляку ахінею у вигляді відмазок.

Так отож

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 25.04.2024 в 10:21, MACCEN сказав:

не так легко випіляти країну в якої є ресурси які тобі треба, та й в них є ядерна зброя та союзники які теж хочуть правити в своєму регіоні, і зараз стало видно що ЄС не таке вже й круте, та й США теж якби не має яєць, в них там зараз напруга з мексиканцями, і ще якісь свої системні проблеми. Мінус залежніть від Китаю, тому все не так однозначно як здавалось раніше всім.

Все цікаве тільки починається як на мене. 100% раша попереджала США що буде війна, тому велика політика нічого особистого бізнес як то кажуть.

 

Давайте абстрагуємся, їбануть кудась ядеркою, що буде відповідь? від кого, хто такий сміливий? та кудась як залетить якийсь калібр то повсцикаються там всі одразу.

 

США і то мали свої інтереси в Іраку, але всрались і відступили, але ого як круто починали теж шукали секретні лабораторії, може сценарій їм з США і підігнали, як розпочати війну і яку знайти причину для цього.

 

І хто думає що там немає обладнання станків і так далі, що мішає те саме придбати на підставні компанії, далі погрузити в корабель і привезти до себе?

 

Знайомий був в шоці що в нас війна тому що в нас майже весь потужний бізнес, промисловий та в ІТ це власники з раші. (перечисляти не буду, думаю всі і так знають). Типу для чого нападати якщо і так власники бізнесу і качають бабло.

 

Напевно напали для того щоб мати сухопутку до Криму, а якщо піде жара то й підсунути кордони до ЄС, ох тді то там точно будуть запасатить антидепресантами :)  та будуть ліняти в США чи Канаду, чи ще подалі кудись.

Хіба тобі не відомо, як працює мозок людини? Що самі важливі рішення приймаються ірраціонально?.

Та весь маркетинг на тому побудований.

Вся  суть поведінки  рашки в словах їхнього посла в Швеції ,сказані осінню 21 року ,, Сралі ми на ваші  санкції,,.

Москалі зупиняться лише перед реальною загрозою їх загибелі.

А до цього ще трохи часу має пройти, ще не всі ресурси у світі перевели потрібним людям 

Рік до затихання ,та  п'ять років до стабільності.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 25.04.2024 в 13:11, Nokian сказав:

Хіба тобі не відомо, як працює мозок людини? Що самі важливі рішення приймаються ірраціонально?.

Та весь маркетинг на тому побудований.

Вся  суть поведінки  рашки в словах їхнього посла в Швеції ,сказані осінню 21 року ,, Сралі ми на ваші  санкції,,.

Москалі зупиняться лише перед реальною загрозою їх загибелі.

А до цього ще трохи часу має пройти, ще не всі ресурси у світі перевели потрібним людям 

Рік до затихання ,та  п'ять років до стабільності.

суть в тому що в сша колись розробки по ядерній зброї передали чомусь срср, ті хто передавав теж думаю не дурні люди, чомусь не віддали Китаю чи ще комусь іншому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 4/25/2024 at 2:13 PM, MACCEN said:

суть в тому що в сша колись розробки по ядерній зброї передали чомусь срср, ті хто передавав теж думаю не дурні люди, чомусь не віддали Китаю чи ще комусь іншому.

Ну на той час Китай був роздертий громадянською війною. 

А ті, хто передавав розробки по ядерній зброї срср, наївно вважали що має бути рівновага у володінні такою зброєю. Ну і ідеалізм, віра у комуністичні ідеї, особливо на фоні перемоги над нацизмом, де срср відіграв дуже значну роль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 25.04.2024 в 14:45, Electronshik сказав:

Ну на той час Китай був роздертий громадянською війною. 

А ті, хто передавав розробки по ядерній зброї срср, наївно вважали що має бути рівновага у володінні такою зброєю. Ну і ідеалізм, віра у комуністичні ідеї, особливо на фоні перемоги над нацизмом, де срср відіграв дуже значну роль.

рівновага мусить бути

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я трохи не розумію, звідки в Маріуполя на слідуючий рік взявся бюджет в 3млрд:

https://mariupolrada.gov.ua/uploads/ckeditor/2. Прозоре місто/2.5 Бюджет/Бюджет/2023/Про схвалення бюджету Маріу¬польської міської територіальної громади на 2024 рік.pdf

Як це пояснити та як воно працює?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 25.04.2024 в 15:33, xPON сказав:

Як це пояснити та як воно працює?

Ну якщо подивитись таблицю, то там за кодом 400... Офіційні трансферти 2,7 млрд це і є майже весь бюджет, це кошти просто надані з держ.бюджету. Інша справа, що ЯК, КИМ і ДЕ вони мають освоюватись, якщо там все окуповане, то це вже інша справа, це дійсно питання. Я сподіваюсь, що в дійсності не за рахунок укр. бюджету там вчать дітей любити рузкій мір, бо це було б верхом дибільності

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 25.04.2024 в 15:47, SergLutsk сказав:

Ну якщо подивитись таблицю, то там за кодом 400... Офіційні трансферти 2,7 млрд це і є майже весь бюджет, це кошти просто надані з держ.бюджету. Інша справа, що ЯК, КИМ і ДЕ вони мають освоюватись, якщо там все окуповане, то це вже інша справа, це дійсно питання. Я сподіваюсь, що в дійсності не за рахунок укр. бюджету там вчать дітей любити рузкій мір, бо це було б верхом дибільності

пиляють бюджет як можуть

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 25.04.2024 в 15:47, SergLutsk сказав:

Ну якщо подивитись таблицю, то там за кодом 400... Офіційні трансферти 2,7 млрд це і є майже весь бюджет, це кошти просто надані з держ.бюджету. Інша справа, що ЯК, КИМ і ДЕ вони мають освоюватись, якщо там все окуповане, то це вже інша справа, це дійсно питання. Я сподіваюсь, що в дійсності не за рахунок укр. бюджету там вчать дітей любити рузкій мір, бо це було б верхом дибільності

Я не думаю, що ці кошти ідуть в окуповане місто, скоріше за все на нашій території освоюються. Інше питання - на що виділяються такі нереальні бабки, коли кучі впо виплати познімали, в тому числі і маріупольцям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 25.04.2024 в 13:11, Nokian сказав:

Рік до затихання ,та  п'ять років до стабільності.

Запомнітє етат твіт

Змінено користувачем volks
  • Ха-ха 3
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 25.04.2024 в 15:55, xPON сказав:

Я не думаю, що ці кошти ідуть в окуповане місто, скоріше за все на нашій території освоюються. Інше питання - на що виділяються такі нереальні бабки, коли кучі впо виплати познімали, в тому числі і маріупольцям.

Ну на що саме - в Додатку 3 все розписано. З телефона таке собі задоволення вивчати такі плахти таблиць, так що я пас :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 4/25/2024 at 1:11 PM, Nokian said:

Рік до затихання ,та  п'ять років до стабільності.

Арестович тільки XL? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...