Перейти до змісту

Велика Переможна війна за Незалежність .


Рекомендовані повідомлення

В 26.04.2024 в 23:13, xPON сказав:

Так ти дані без влк не оновиш, вони вже після проходження влк забирають воєннік, сканують всі документи.

А якщо дані припустим свіжі, що знову йти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 15 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

В 26.04.2024 в 23:17, MACCEN сказав:

А якщо дані припустим свіжі, що знову йти?

Думаю, проканають хіба до півроку. Я оновлював в кінці 22-го, потім в 23-му ще раз, тепер по-новому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 27.04.2024 в 06:54, romanc сказав:

А ви обмежено придатні? Бо це ще повід для ВЛК буде

Привіт пройти ще раз?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 27.04.2024 в 07:44, MACCEN сказав:

Привіт пройти ще раз?

ну так

будуть ті "світила медицини" на око вирішувати, чи придатний

хоча, у них усі придатні та всі хвороби дивом зцілюються

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 27.04.2024 в 13:24, INVICTUS сказав:

ну так

будуть ті "світила медицини" на око вирішувати, чи придатний

хоча, у них усі придатні та всі хвороби дивом зцілюються

нащо йти нехай вже по фотографії визначають :)

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після отримання повістки можна звернутися до рекрутингового центру та підібрати для себе конкретну бригаду та конкретну посаду. Це альтернатива ТЦК, — Міноборони України.

Якщо отримати рекомендаційного листа від вч щ пріоритетним комплектуванням,то можна попасти саме туди.

Нема сенсу посилати крутого айтішніка в окоп.

 

IMG_20240427_133445_383.jpg

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 27.04.2024 в 13:35, Nokian сказав:

Після отримання повістки можна звернутися до рекрутингового центру та підібрати для себе конкретну бригаду та конкретну посаду. Це альтернатива ТЦК, — Міноборони України.

Якщо отримати рекомендаційного листа від вч щ пріоритетним комплектуванням,то можна попасти саме туди.

Нема сенсу посилати крутого айтішніка в окоп.

 

IMG_20240427_133445_383.jpg

 

хочу підібрати собі штаб де юзік чи як він там зараз називається :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 27.04.2024 в 13:35, Nokian сказав:

Після отримання повістки можна звернутися до рекрутингового центру та підібрати для себе конкретну бригаду та конкретну посаду. Це альтернатива ТЦК, — Міноборони України.

Якщо отримати рекомендаційного листа від вч щ пріоритетним комплектуванням,то можна попасти саме туди.

Нема сенсу посилати крутого айтішніка в окоп.

 

IMG_20240427_133445_383.jpg

Бліккса запитай про вакансії і айтішників. Він в курсі теми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайю айтішника, якого мобілізували. Я в шоці, в них навіть є кожен день шикування, от явно комусь нєкуй зайнятись в тій армії, добре хоть каже поки не заставляють плац мести і траву фарбувати :) сидить там пише якусь програму в штабі якомусь

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От чому я вдячний армії- то це розпорядку .

Кожен день лягаєш о 22 , встаєш о 6 й.

Потім це легко робити все життя.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 4/27/2024 at 6:35 PM, Nokian said:

От чому я вдячний армії- то це розпорядку .

Кожен день лягаєш о 22 , встаєш о 6 й.

Потім це легко робити все життя.

а хто вночі шахеди збивати буде?

 

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 27.04.2024 в 13:35, Nokian сказав:

Нема сенсу посилати крутого айтішніка в окоп.

Це піздьож, коли в окопі не хватає людей, всіх туди гребуть. 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 27.04.2024 в 21:13, xPON сказав:

Це піздьож, коли в окопі не хватає людей, всіх туди гребуть. 

людей вистачає, тільки напевно не вистчає офіцерскього толкового составу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 27.04.2024 в 18:35, Nokian сказав:

От чому я вдячний армії- то це розпорядку .

Кожен день лягаєш о 22 , встаєш о 6 й.

Потім це легко робити все життя.

так ти служив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 4/27/2024 at 9:21 PM, MACCEN said:

людей вистачає, тільки напевно не вистчає офіцерскього толкового составу.

а їм в окоп не можна, не офіцерська це справа

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут ще боязнь попасти в один підрозділ з такими бовдураии не досвідченими як сам, та ще й до якогось тупого командира для якого люди це ніщо, головне виконання завдань щоб отримати бонуси чи ще якісь плюсікі для себе.

 

Згадалась розповідь знайомого, АТО його брату звонить штабна криса в окоп, і каже треба захопити точку одну, та поставити там наш прапор, тому що буде скоро ЗМІ знімати треба показати що ми просунулись. А той йому і каже, там сєпари добре закріпились раз так треба гарна картинка я як офіцер наказав маю виконати, але з собою хлопців брати не буду, піду з тобою разом. Той там йому обіцяв небесні кари і все по тому. Інший би побіг, ще б якби пообіцяли в титрах згадати його ім'я.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такий плач почали за дискрімінацію тих хто поїхав, завидки їм, що змогли, ТЦК жити не дає спокійно на гражданці, а що робити хлопцям у війську є поради? 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 27.04.2024 в 22:31, MACCEN сказав:

Згадалась розповідь знайомого, АТО його брату звонить штабна криса в окоп, і каже треба захопити точку одну, та поставити там наш прапор, тому що буде скоро ЗМІ знімати треба показати що ми просунулись. А той йому і каже, там сєпари добре закріпились раз так треба гарна картинка я як офіцер наказав маю виконати, але з собою хлопців брати не буду, піду з тобою разом. Той там йому обіцяв небесні кари і все по тому. Інший би побіг, ще б якби пообіцяли в титрах згадати його ім'я.

Сирський?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 4/28/2024 at 5:59 PM, romanc said:

Такий плач почали за дискрімінацію тих хто поїхав, завидки їм, що змогли, ТЦК жити не дає спокійно на гражданці, а що робити хлопцям у війську є поради? 

Не знаю в кого там завидки чи що, але за те, що підняв я, відповім просто: я за те щоб рішення було законним. Крапка. Тим більш що провести це рішення через верховну раду не має жодних проблем.

Незаконні рішення ведуть до дуже великих проблем у майбутньому. 

Щодо хлопців у війську.. Питання дуже складне і я не знаходжу на нього відповіді. Треба як мінімум ротація, бо вигоряння ніхто не відміняв. Демобілізація навряд чи можлива в даних умовах. Людей немає і вихід з цього, як би нам всім не бажалось іншого, лише у мобілізації. У розумній, щоб остаточно не покласти економіку, бо хтось має і заробляти гроші і платити податки, з яких платиться зарплатня військовим. І мобілізація не панацея, бо у ворога мобілізаційний ресурс як мінімум у 6-7 разів більше. Ось таке замкнуте коло. 

On 4/27/2024 at 10:31 PM, MACCEN said:

гадалась розповідь знайомого, АТО його брату звонить штабна криса в окоп, і каже треба захопити точку одну, та поставити там наш прапор, тому що буде скоро ЗМІ знімати треба показати що ми просунулись.

А ось таких тварюк треба показово розстрілювати, попередньо розжалувавши до солдата.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 29.04.2024 в 07:53, Electronshik сказав:

Не знаю в кого там завидки чи що, але за те, що підняв я, відповім просто: я за те щоб рішення було законним. Крапка. Тим більш що провести це рішення через верховну раду не має жодних проблем.

Незаконні рішення ведуть до дуже великих проблем у майбутньому. 

Щодо хлопців у війську.. Питання дуже складне і я не знаходжу на нього відповіді. Треба як мінімум ротація, бо вигоряння ніхто не відміняв. Демобілізація навряд чи можлива в даних умовах. Людей немає і вихід з цього, як би нам всім не бажалось іншого, лише у мобілізації. У розумній, щоб остаточно не покласти економіку, бо хтось має і заробляти гроші і платити податки, з яких платиться зарплатня військовим. І мобілізація не панацея, бо у ворога мобілізаційний ресурс як мінімум у 6-7 разів більше. Ось таке замкнуте коло. 

А ось таких тварюк треба показово розстрілювати, попередньо розжалувавши до солдата.

 

Зараз ротація та відновлення- це відвод на 10-15 км від передку, чи , якщо повезе, то на кордон з рф.

А чому неможлива мобілізація+ демобілізація? Бо робити нікому? Так демобілізовані підуть робити, вони всі такіж спеціалісти, як і ті що вдома і демографія підвищиться.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 29.04.2024 в 08:30, romanc сказав:

 

А чому неможлива мобілізація+ демобілізація? Бо робити нікому? Так демобілізовані підуть робити, вони всі такіж спеціалісти, як і ті що вдома і демографія підвищиться.

Плюсую шалено.

А замкнуте коло - це те., що більшість хоче перемоги. Але та ж більшість вважає, що перемогу повинен здобувати хтось інший, а не я.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 29.04.2024 в 08:42, volks сказав:

Плюсую шалено.

А замкнуте коло - це те., що більшість хоче перемоги. Але та ж більшість вважає, що перемогу повинен здобувати хтось інший, а не я.

Сам чому не там? 

Воно дійсно легше ось так балакати, коли комісований/відстрочка/бронь, правда?

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 29.04.2024 в 09:07, INVICTUS сказав:

Сам чому не там? 

 

Бо не хочеться інвалідом залишитись.

В 29.04.2024 в 09:07, INVICTUS сказав:

Воно дійсно легше ось так балакати, коли комісований/відстрочка/бронь, правда?

Правда. Але я і без броні так само балакав. Та й бронь вже закінчується і дуже не факт, що нову дадуть.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 4/29/2024 at 8:30 AM, romanc said:

А чому неможлива мобілізація+ демобілізація? Бо робити нікому? Так демобілізовані підуть робити, вони всі такіж спеціалісти, як і ті що вдома і демографія підвищиться.

З цим можна погодитись, якщо робити розумно. Бо тільки мобілізований, ще й з допомогою бусіка, так навоює без допомоги бійця з досвідом, що тоді рашисти будуть біля столиці, якщо не біля західного кордону.

On 4/29/2024 at 8:42 AM, volks said:

..це те., що більшість хоче перемоги.

А ось у цьому я вже сумніваюсь. Я починаю думати що більшість хоче щоб це закінчилось. І маю велику надію що я у цій думці неправий.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...