Перейти до змісту

Велика Переможна війна за Незалежність .


Рекомендовані повідомлення

В 14.03.2024 в 17:36, MANJAK11 сказав:

от коли кацапська арта буде за 30км від Луцька стояти і хуярити по місту з ранку до вечора, чи С-300, як по Харкову, от тоді змотивує, а зараз нєєє, і те не мотивує і те не мотивує .

Ну ну

Чи буде кацапська арта за 30 км від Луцька залежить не від чиєїсь мотивації і не від кількості веселих гладеньких мотиваторів з гарними борідками в телемарафоні, які паралельно досліджують пінгвінів в Антаркдиді, а від забезпечення зброєю від союзників, бо за 30 років наші "батьки-засновники" знищили і армію і військову промисловість, така от реальність.

Змінено користувачем jurgen007
  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 15,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

В 14.03.2024 в 20:05, jurgen007 сказав:

а від забезпечення зброєю від союзників,

Зброя вже навчилась сама воювати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 14.03.2024 в 21:29, volks сказав:

Зброя вже навчилась сама воювати?

Теоретично можна навчитись воювати по довідникам чи в гуглі, але навіть там воювати без зброї не навчають, хіба самовбитись. Зараз союзники думають поекспериментувати на українцях - чи можна воювати без зброї. Байден перед виборами виділив ТРИЛЬЙОН доларів на погашення студентських кредитів без жодного погодження з всякими сенатами, конгресами, якби виділив на зброю Україні то війна завтра б закінчилась.:(

Змінено користувачем jurgen007
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 14.03.2024 в 22:02, jurgen007 сказав:

Теоретично можна навчитись воювати по довідникам чи в гуглі

Як по довідникам навчити зброю саму воювати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Ми домовлялися як могли, але з ними немає про що говорити, Україна має перемогти. Війська Франції в Україні будуть. Ніяких червоних ліній не буде. Я президент Франції і я вирішую", - Макрон.

Кацапи витісняють французів з Африки ,позбавляють золота,діамантів та урану 

А це вже пряма загроза нацбезпеці Франції.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 14.03.2024 в 22:46, volks сказав:

Як по довідникам навчити зброю саму воювати?

Для початку треба мати зброю, а навчитись її використовувати можна. Як зброї нема - не дають, продали, розікрали, утилізували - то вмієш нею воювати, чи навчився значення не має, тоді сидиш з ржавим АК47 в окопі під КАБАМи І дронами.

Змінено користувачем jurgen007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 14.03.2024 в 22:59, Nokian сказав:

"Ми домовлялися як могли, але з ними немає про що говорити, Україна має перемогти.

Ну хай чекають поки ми переможемо....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 14.03.2024 в 20:05, jurgen007 сказав:

Чи буде кацапська арта за 30 км від Луцька залежить не від чиєїсь мотивації і не від кількості веселих гладеньких мотиваторів з гарними борідками в телемарафоні, які паралельно досліджують пінгвінів в Антаркдиді, а від забезпечення зброєю від союзників, бо за 30 років наші "батьки-засновники" знищили і армію і військову промисловість, така от реальність.

а, ну ладно. А кіборгів, тією зброєю воювати і посадки штурмувати, Японія поставить. Або нє, завтра дадуть зранку зброю, а ввечері ухилянти перевзуются в повітрі і зразу почнуть нею їбашити

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча, чесно кажучи, заїбав мене вже мій же *глас вопіющєго в пустинє* Їбітся ви каньом. Слухайте нокіанів, хуйокіанів, нийте постійно як все хуйово, шукайте відмазки, зйобуйтесь, оставайтесь. Да воздастся кожному по ділам його (с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 15.03.2024 в 00:30, MANJAK11 сказав:

Хоча, чесно кажучи, заїбав мене вже мій же *глас вопіющєго в пустинє* Їбітся ви каньом. Слухайте нокіанів, хуйокіанів, нийте постійно як все хуйово, шукайте відмазки, зйобуйтесь, оставайтесь. Да воздастся кожному по ділам його (с)

Не нервуй, ти туди не попадеш, ввіду здоровля, а іншим залиш рішати за себе.

  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 3/13/2024 at 10:34 PM, xPON said:

Як ви думаєте, що не поділили ці два наші кіборги?

VSN.UA

У Волинському ТЦК побилися поміж собою начальник обласного територіального центру комплектування Михайло Близнюк та виконуючий обов’язки начальника Луцького ОМТЦК та СП...

 

Я був свідком тих подій. Двоє наших незламних захисників не поділили, хто перший поїде на фронт. Один кричав - "Я", інший - "Ні, я". Ну і пішли в хід кулаки... Але вони вже помирилися і пообіцяли і надалі за будь-яку ціну разом боронити нашу неньку. А всі, хто тут пише інше - то агенти кремля і вороже ІПСО.

  • Ха-ха 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 14.03.2024 в 22:59, Nokian сказав:

"Ми домовлялися як могли, але з ними немає про що говорити, Україна має перемогти. Війська Франції в Україні будуть. Ніяких червоних ліній не буде. Я президент Франції і я вирішую", - Макрон.

Кацапи витісняють французів з Африки ,позбавляють золота,діамантів та урану 

А це вже пряма загроза нацбезпеці Франції.

Приблизно як і ф16.

І яка вигода Франції з цього реально?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 14.03.2024 в 23:03, jurgen007 сказав:

Для початку треба мати зброю, а навчитись її використовувати можна.

А потім ще треба, щоб депутати з поліцаями в окоп залізли. Шо там ще за списком?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 3/15/2024 at 2:55 AM, MACCEN said:

Приблизно як і ф16.

І яка вигода Франції з цього реально?

Виграють собі час на підготовку.

Стануть на кордоні з їблоруссю (може ще з ЄС і Молдовою) - відразу скільки військових можна буде на ротацію відправити. Мобілізація ж успішно пройобується (особливо, згідно слухів щодо редакції закону).

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 3/14/2024 at 4:11 PM, Nokian said:

Що не зрозуміло?

Що без гугла  сьогодні вибору фактично нема? Фактично в кожної людини.. 

@Nokian, я тоді писав геть не проце, але не бачу далі сенсу продовжувати цю дискусію.

On 3/14/2024 at 5:36 PM, MANJAK11 said:

от коли кацапська арта буде за 30км від Луцька стояти і хуярити по місту з ранку до вечора, чи С-300, як по Харкову, от тоді змотивує, а зараз нєєє, і те не мотивує і те не мотивує .

Ну ну

Якщо таке не дай Боже станеться, це означатиме що вже все, що східніше, окуповане. Але я думаю що в такому разі нам вже буде все одно, бо до того часу ми вже всі будемо в землі. Бо не втримали.

І знов повторюю. Патріоти вже там. Воюють. Хто не може, або більш корисний в тилу, робить щось інше. Як мінімум воїни не повинні стріляти з рогаток чи кидатись каменями, бо немає зброї. І це не з'явиться за допомогою магічних заклинань, це виробляють люди в тилу. Це тільки Кулеба на словах готовий воювати лопатою, але більш реально що у випадку тотальної поразки буде за кордоном засідати в якомусь віртуальному уряді. І якщо мобілізувати абсолютно всіх, тоді точно доведеться воювати лопатами і ходити пішки. І це все буде безкоштовно, бо економіка, яка і так вже на штучному диханні, остаточно помре. 

 

І можливо я не розумію до кінця, але все ж таки хочу зрозуміти користь від тих, кого мобілізують силою. Чи не вийде що у критичний момент від такої людини прилетить у спину того, хто реально воює?

 

 

  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 3/15/2024 at 8:16 AM, Electronshik said:

І можливо я не розумію до кінця, але все ж таки хочу зрозуміти користь від тих, кого мобілізують силою. Чи не вийде що у критичний момент від такої людини прилетить у спину того, хто реально воює?

а яку війну виграли добровольці?

  • Збентежений 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 3/15/2024 at 8:27 AM, case_l said:

а яку війну виграли добровольці?

Ясно. Тоді створення заградотрядів лише питання часу.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 14.03.2024 в 21:29, volks сказав:

Зброя вже навчилась сама воювати?

мабуть точно комісований, або є відстрочка

як показує практика, "всінафронтники" - здебільшого ті, хто не має змоги, або має можливість не попасти у військо... а, і ще жіночки, котрі всіх відправляють в окопи десь із Польщі, Італії тощо

 

ну да, то ж краще піти всім хором героїчно вмерти, чи покалічитись без зброї, снарядів і техніки

тільки є один ньюанс: ми закінчимося значно швидше за кацапів

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 3/15/2024 at 8:37 AM, Electronshik said:

Ясно. Тоді створення заградотрядів лише питання часу.

ще треба спочатку когось мобілізувати 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 15.03.2024 в 07:32, xc90 сказав:

Виграють собі час на підготовку.

Стануть на кордоні з їблоруссю (може ще з ЄС і Молдовою) - відразу скільки військових можна буде на ротацію відправити. Мобілізація ж успішно пройобується (особливо, згідно слухів щодо редакції закону).

 

В Франції є ядерна зброя і купа внутрішніх проблем, де велика частина людей тупо те хоче працювати, а сидять на виплатах, не хоче асимілюватись і так далі.

І ще кудись видвігвтись смислу особого немає, ну є в них фірма Суфлє яка входить в топ компаній нашої країни в аграрному секторі.

 

Це все виглядає як попіздіти та пообіцяти й виграти для себе час просто щоб ми не сильно типу полягли чому не даєте допомогу.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 14.03.2024 в 19:49, Nokian сказав:

Згадується ,як в 1989 році я говорив ,що буде українська армія, . Не знаю,чому і звідки ,але я це просто знав,чи хотів знати,зрештою в кожному з нас сидить хтось,кого ми зовсім не знаємо,як він мислить і ТД.

 

А в 22-му році той хто в тобі сидить десь погуляти ходив?

Коли ти тут всім розказував що ніякої війни не буде "бо ж банки кредити видають"

Чи все-таки треба визнати, що "той хто в тобі сидить" дуже часто помиляється?

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 14.03.2024 в 22:59, Nokian сказав:

"Ми домовлялися як могли, але з ними немає про що говорити, Україна має перемогти. Війська Франції в Україні будуть. Ніяких червоних ліній не буде. Я президент Франції і я вирішую", - Макрон.

Кацапи витісняють французів з Африки ,позбавляють золота,діамантів та урану 

А це вже пряма загроза нацбезпеці Франції.

Хтось тут недавно розказував як вміє фільтрувати і перевіряти інформацію. А повівся на фейк.

Ніяких таких заяв не було, принаймні не в такому тоні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 15.03.2024 в 09:51, Nokian сказав:

За 2022 я привселюдно вибачився.

Читаєш лише те,що тобі вигідно?

Читаю я все. Таких прикладів можна кучу навести. Як валютного гуру, так і повідопленням експерта-біолога, так і політичного експерта.

Просто не треба в кожному пості доводити "який я розумний..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...