Перейти до змісту

Велика Переможна війна за Незалежність .


Рекомендовані повідомлення

В 11.03.2024 в 22:22, volks сказав:

Нахуй та мова. Це галіма відмазка. Тому що, навіть якщо б всі депутати з поліцаями пішли воювати, то ці плавці все-одно б думали як з'єпатись.

Ну то ж не йдуть...

Змінено користувачем jurgen007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 15,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

В 11.03.2024 в 22:23, volks сказав:

Ба більше. На фронті вже є і поліцаї, і держслужбовці.

На відео з Дніпра ми бачили як вони хочуть туди йти.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цілий генсек нати столтенберг , любитель традиційних оселедців з душком по-вікінгськи, став відхрещуватись від заяви Макрона про ввід військ нати в Україну. А раптом це завадить новежцям солити оселедець і вживати з "столічною" під час довгих полярних ночей, для чого порушувати традиції?

FOCUS.UA

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг відмежувався від заяви президента Франції Емманюеля Макрона та заявив, що...

 

Змінено користувачем jurgen007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 11.03.2024 в 23:30, jurgen007 сказав:

Цілий генсек нати столтенберг , любитель традиційних оселедців з душком по-вікінгськи, став відхрещуватись від заяви Макрона про ввід військ нати в Україну. А раптом це завадить новежцям солити оселедець і вживати з "столічною" під час довгих полярних ночей, для чого порушувати традиції?

FOCUS.UA

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг відмежувався від заяви президента Франції Емманюеля Макрона та заявив, що...

 

У Франції і Іспанії є іноземні легіони для захисту інтересів країн поза їх межами і ті легіони не підпорядковуються НАТО.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 11.03.2024 в 23:07, jurgen007 сказав:

На відео з Дніпра ми бачили як вони хочуть туди йти.

Зараз всі загальні судження складаються по одиноким випадкам, які викладаються в мережу, работа геббельса змінилася, чим менша інфа, тим більш її сприйняття.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 3/11/2024 at 4:34 PM, MACCEN said:

Це ти тільки бачиш зі свого боку, а от інші обніщали, і живуть на мізерну зарплату та пенсію, або взагалі без роботи, рахунки за комуналку ростуть і так далі.

Колапсування держави це означає падіння, розвал, відсутність влади, тощо. Тоді взагалі не буде зарплат чи пенсій. Комунальних рахунків також не буде, як і послуг.

 

On 3/11/2024 at 9:53 PM, MANJAK11 said:

раз втікають, то хай тоді зразу і всю свою сімью пристрелять, омобливо жіночого роду, бо це значно милосердніше ніж те, що з ними буде, коли прийдуть кацапи

як правило в них сім'я вже там, за кордоном. Або відразу ж виїде за кордон. Як би це логічно.

On 3/11/2024 at 9:53 PM, MANJAK11 said:

Бля, мені на голову не налазить, що людина ладна скоріше в Тисі втопитись, ніж спробувати стати воїном і вижити.

Як раз таки все досить просто. В Тисі це є однократний ризик з бонусом у вигляді відносно безпечного життя за кордоном. Як не печально це звучить, але воїн ризикує своїм життям та здоров'ям кожну секунду. Постійно. І як не паршиво це звучить, але з кожним днем, що воїн перебуває на передовій, чисто математично його шанси залишитись живим та здоровим зменшуються. Звичайно що грає свою роль і досвід і вміння воїна виживати, але тим не менш ризик загинути чи, ще гірше, стати безпорадним інвалідом, дуже високий. А якщо цей воїн ще має хєрове здоров'я то взагалі ппц.

Не треба думати що всі поголовно патріоти. Всі, хто патріоти вже давно там. І на залишок маємо те що маємо. І чим далі тим буде гірше, тому що війна не закінчується і найближчі років 5-10 не закінчиться. 

On 3/11/2024 at 10:18 PM, MANJAK11 said:

якщо хтось думає, що під окупацією буде краще, ніж у цьому відео, то хєр він вгадав, буде набагато гірше

 

Ось це для самого загадка. Але тим не менш це явище є. І багато на сході є таких "ждунів". Бля, їм рашисти наглядно показують що з ними буде, коли стирають на порох цілі міста, але тим не менш вони вірять у "Расєю матушку" з телевізора де хуйло вже стає як якесь божество і "во всьом віноватьі хохльі". Все ж таке є щось диявольске у силі пропаганди рашистів яка перетворює людей на тупих ляльок.

  • Дякую! 1
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 3/12/2024 at 8:00 AM, romanc said:

У Франції і Іспанії є іноземні легіони для захисту інтересів країн поза їх межами і ті легіони не підпорядковуються НАТО.

так війська в принципі не підпорядковуються нато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 11.03.2024 в 21:53, MANJAK11 сказав:

ну тоді

1 на передку державу захищають чи свою землю і рідних ?

і те і інше

В 11.03.2024 в 21:53, MANJAK11 сказав:

2 раз втікають, то хай тоді зразу і всю свою сімью пристрелять, омобливо жіночого роду, бо це значно милосердніше ніж те, що з ними буде, коли прийдуть кацапи

як правило, виїжджають сім'ями

В 11.03.2024 в 21:53, MANJAK11 сказав:

ну і 3 тим що за раз на передку, теж втікати, чи вішатись ? раз в країні така хуйня коїтся ? а, їм мабуть просто не повезло, правда ?

Бля, мені на голову не налазить, що людина ладна скоріше в Тисі втопитись, ніж спробувати стати воїном і вижити. Й чим далі тим більше, мені на голову не налазить, яким лайном, здебільшого, виявляются люди в тилу. Все всім хтось винуватий й щось для нього має зробити, а вже тоді, він може подумає й може щось зробить у відповідь. 

вони воюють та захищають своїх рідних, землю, державу та майбутнє в ній. за що їм низький уклін та безмежна вдячність!

а хто не бачить тут свого майбутнього? не обов'язково в Тису лізти, є чимало ділянок, котрими можна вибратися з мінімальним ризиком. тому в плані "вижити" шансів це дає, все ж, набагато більше

повторюсь: давати виїхати, тільки здаєш паспорт і назад зась. Ізраїль кордони не закривав

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 12.03.2024 в 08:05, romanc сказав:

Зараз всі загальні судження складаються по одиноким випадкам, які викладаються в мережу, работа геббельса змінилася, чим менша інфа, тим більш її сприйняття.

Таки да, теж помітив різке зменшення інфопотоку.

Краще менше, та краще.

В сенсі сказати менше,але у дуже підходящий момент.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 3/12/2024 at 9:45 AM, INVICTUS said:

давати виїхати, тільки здаєш паспорт і назад зась. Ізраїль кордони не закривав

Україна не Ізраїль, не дасть виїхати точно. Принаймні поки є військовий стан та війна високої інтенсивності.

Після війни одним з пріоритетів буде збільшення чисельності нашого населення, щоб ми не зникли як держава, як народ.  

Ви ж пропонуєте просто так вигнати всіх людей, які по різних причинах не можуть та й не хочуть воювати. З точки зору патріотизму може й правильно, з точки зору збереження держави ні.

Ось побачите, як тільки військовий стан відмінять, скільки людей звідси виїдуть. Особливо тих, в кого сім'я вже там, і яка змогла вбудуватись у те життя. І з кожним роком таких людей буде більше. Особливо якщо тут, в Україні, не буде жодних гарантій безпеки. 

Це навіть не моя думка, є така розумна професор Лібанова, послухайте її думки, пошукавши на ютубі. Там багато і про демографічну катастрофу в яку ми вже занурились з головою.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 12.03.2024 в 10:16, Electronshik сказав:

Україна не Ізраїль, не дасть виїхати точно. Принаймні поки є військовий стан та війна високої інтенсивності.

Після війни одним з пріоритетів буде збільшення чисельності нашого населення, щоб ми не зникли як держава, як народ.  

Ви ж пропонуєте просто так вигнати всіх людей, які по різних причинах не можуть та й не хочуть воювати. З точки зору патріотизму може й правильно, з точки зору збереження держави ні.

Ось побачите, як тільки військовий стан відмінять, скільки людей звідси виїдуть. Особливо тих, в кого сім'я вже там, і яка змогла вбудуватись у те життя. І з кожним роком таких людей буде більше. Особливо якщо тут, в Україні, не буде жодних гарантій безпеки. 

Це навіть не моя думка, є така розумна професор Лібанова, послухайте її думки, пошукавши на ютубі. Там багато і про демографічну катастрофу в яку ми вже занурились з головою.

трохи не так

я пропоную дати право вибору, а не виганяти

певен, що більшість таки не ризикне здавати паспорт і це дасть більший поштовх до приєднання в ЗСУ або активнішої допомоги

 

знаю, що виїде дуже багато

навіть ті, хто воює зараз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут всі такі експерти стали, то по ковіду то військові :)

Демографічна катастрофа, ну так вона у всій Європі так що це все так собі тєма.

 

Корупція та зневіра до влади гнітить людей, це сама більша проблема. Нікого не посадили за схеми, і т.д.

 

Ось суддя тандир думаю чули свідомо наїхав на нацгвардійця і він помер суд йому присудив домашній арешт. Хтось вкрав пачку печива йому 5 років. Хтось вкрав мільйонами як бонус виїзд з країни - так може для таких це і кара хз.

 

Війна на виснаження робиться для того щоб мирняк як то кажуть сам вийшов на вулиці і сказав нам пофігу який прапор буде тільки не вбивайте дітей.

 

По факту, в нашому ж Луцьку не готуються до піздеця, теж можна сказати ждуни? Що ждуть, чому досі в бомбосховищах немає стяжки, тепла, резервного живлення і так далі - це що бачив в деяких школах, де дитина з укриття приходить замурзана як шахтар.

 

Чому не роблять якісь лінії оборони та хз що там ще треба робити, на початках все робили, і мости мінували і все що треба щоб ворога зупинити.

 

Зате смітники на сучасніші міняють, бруківку кладуть, і так далі, життя кипить як то кажуть.

  • Дякую! 1
  • Cумний 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 12.03.2024 в 11:00, INVICTUS сказав:

трохи не так

я пропоную дати право вибору, а не виганяти

певен, що більшість таки не ризикне здавати паспорт і це дасть більший поштовх до приєднання в ЗСУ або активнішої допомоги

 

знаю, що виїде дуже багато

навіть ті, хто воює зараз

Поштовх буде немає роботи, немає за що платити комуналку, суд і заберуть квартиру за борги. Хочеш мати що їсти йди в зсу а там як карта ляже як то кажуть. Чим не мотивація?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 12.03.2024 в 11:12, MACCEN сказав:

 Хочеш мати що їсти йди в зсу а там як карта ляже як то кажуть. Чим не мотивація?

 

або через поле - через ліс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 3/12/2024 at 11:11 AM, MACCEN said:

Демографічна катастрофа, ну так вона у всій Європі так що це все так собі тєма.

Ну якби в нас ще добавилась війна, що різко знизило народжуваність, підвищило смертність, особливо чоловічого населення.

Добре якщо в нас залишиться хоча б 30млн. Бо може бути ще менше, на таку площу країни це дуже мало. Ми ж не Канада, де більшість територій малопридатні до життя. Ну і при тому всьому вік населення України перекошений у бік людей похилого віку. 

ЄС більш заможний та безпечний, принаймні поки що. І тримається за рахунок міграції. І для них ще приплив мігрантів з України буде добре.

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЄС радий нашим мігрантам це точно. 

Тому їм вигідно це все теж, їхні чоловіки взагалі в захваті від вибору я думаю, гроші то кінчаються жити тому жінка буде більш податоива чим та ж італійка чи там інші скажем так.

Та й наші там народять нових громадян які може теж будуть бігати з ружбайкою хто зна, а може і ні.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 3/12/2024 at 5:30 PM, MACCEN said:

жінка буде більш податоива чим та ж італійка чи там інші скажем так.

італійкі кордон не заблокують?

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 12.03.2024 в 12:59, Electronshik сказав:

Бо може бути ще менше, на таку площу країни це дуже мало.

Скільки буде нормально і чому саме стільки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 12.03.2024 в 23:51, case_l сказав:

італійкі кордон не заблокують?

Пора вже європі офіційно багатожонство вводити, половина населення вже мусліми а тут ще українок пристроїти треба.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 3/13/2024 at 12:18 PM, jurgen007 said:

Пора вже європі офіційно багатожонство вводити, половина населення вже мусліми а тут ще українок пристроїти треба.

Та це буде більш потрібно робити в Україїні, щоб не вимерли.

On 3/13/2024 at 11:45 AM, volks said:

Скільки буде нормально і чому саме стільки?

Не спеціаліст у цьому питанні. Але можна поставити декілька логічних питань:

Чому спеціалісти в цьому запитанні називають те, що робиться з демографією, катастрофою?

Ми все ж таки не рф у її теперішніх кордонах, але напевно в нас не вийде тип поселень як у них в тундрі: від села до села сотні км?

Я не впевнений що у разі порожнечі тих територій, з часом вони почнуть заселятись не українцями? До речі не вперше, згадати руїну часів гетьманів, або голодомор і як змінився склад населення потім.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони вже заселені Не українцями.

В Крим з2014 завезли мільон росіян, в Маріуполі зараз теж повним ходом навозять..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 3/13/2024 at 1:10 PM, Nokian said:

Вони вже заселені Не українцями.

В Крим з2014 завезли мільон росіян, в Маріуполі зараз теж повним ходом навозять..

Якщо звільнимо свої землі, їх чекатиме депортація.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 3/13/2024 at 1:23 PM, Electronshik said:

Якщо звільнимо свої землі, їх чекатиме депортація.

а чим вони гірші за вату із Донбасу, що ненавидить Україну?       

Змінено користувачем case_l
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 3/13/2024 at 2:41 PM, case_l said:

а чим вони гірші за вату із Донбасу, що ненавидить Україну?       

Проблема не в тому гірші чи кращі. Є певний момент.

Якщо вата з расєї, відразу ж просте питання: якого буя воно робить на території чужої країни? І як воно взагалі туди попало? І тоді міжнародно визнані процедури депортації з довічним баном на в'їзд в Україну. 

Але що робити з тими хто має громадянство України? Це вже питання для демократичної країни, якою вважає себе Україна. І не знаю чи пройде те, що колись зробила Чехословаччина з судєтськими німцями після поразки рейху.

Хоча я думаю що багато ватніків повтікає. 

Ну а поки що зарано про це думати. Нажаль ми зараз не звільнюємо, а втрачаємо території.

  • Cумний 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...