Перейти до змісту

Велика Переможна війна за Незалежність .


Рекомендовані повідомлення

В 15.03.2024 в 08:16, Electronshik сказав:

@Nokian, я тоді писав геть не проце, але не бачу далі сенсу продовжувати цю дискусію.

Бо він читати вміє, а зрозуміти прочитане - вже ні. Побачив знайоме слово "Гугл" і давай чесати, які інші тупі, що далі заголовка не читають. При цьому сам опинився на місці тих, кого описав. Все в нокіановському стилі. )

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 15,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

У 2022 рці з війною помилились більшість людей, як експертів так і політиків. Ну а ті, хто знали, то або мовчали, або просто приймали міри.

Я наприклад не уявляв що можна з 200к війська, та навіть 500к, йти на 40млн країну. Як виявилось можна, особливо щиро думаючи що тут будуть зустрічати квіточками та горілкою. Звідти й парадка, і щире здивування коли їх просто знищували. Запам'яталась фраза одного з наших воїнів, який зустрівся в перший раз з їх росгвардієй: "вони йшли до нас з дубінками та щитами, думали будуть розганяти мітинги, а ми їх просто знищили."  

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 15.03.2024 в 09:23, INVICTUS сказав:

 

ну да, то ж краще піти всім хором героїчно вмерти, чи покалічитись без зброї, снарядів і техніки

тільки є один ньюанс: ми закінчимося значно швидше за кацапів

Ну то виходьте і вимагайте капітуляції від зеленського

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 3/15/2024 at 11:24 AM, volks said:

Ну то виходьте і вимагайте капітуляції від зеленського

а тих хто вийде не мобілізують?

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 15.03.2024 в 10:03, WebTraveller сказав:

Читаю я все. Таких прикладів можна кучу навести. Як валютного гуру, так і повідопленням експерта-біолога, так і політичного експерта.

Просто не треба в кожному пості доводити "який я розумний..."

До тебе дійде,що мої оці пости ніяк не для того ,щоб довести,який я розумний.

Я їх пощу бо просто вважаю за потрібне.

А що ти на їх фоні відчуваєш себе ... Ну ти зрозумів ким- то це ТВОЯ проблема.

Як кажуть англійці- в них нема антисемітизму, бо вони,англійці, не вважають себе дурнішими за євреїв.

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 15.03.2024 в 10:15, Electronshik сказав:

У 2022 рці з війною помилились більшість людей, як експертів так і політиків. Ну а ті, хто знали, то або мовчали, або просто приймали міри.

Я наприклад не уявляв що можна з 200к війська, та навіть 500к, йти на 40млн країну. Як виявилось можна, особливо щиро думаючи що тут будуть зустрічати квіточками та горілкою. Звідти й парадка, і щире здивування коли їх просто знищували. Запам'яталась фраза одного з наших воїнів, який зустрівся в перший раз з їх росгвардієй: "вони йшли до нас з дубінками та щитами, думали будуть розганяти мітинги, а ми їх просто знищили."  

Арті Грін наприклад каже, що якби в березні 22 російську армію запустили в Київ, то в місті цю армію перемолоти б вщент.

А так вони втекли з під Києва ,а потім захопили лисичанськ та сєвєродонецьк .Ну зараз що вже.

Зараз просто кожному треба робити максимально ефективно СВОЮ роботу в першу чергу.

Що можеш 

З чим маєш.

Там де є .

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 15.03.2024 в 11:27, case_l сказав:

а тих хто вийде не мобілізують?

Води боятися - в Тисі не плавати

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 15.03.2024 в 11:40, Nokian сказав:

А що ти на їх фоні відчуваєш себе ... Ну ти зрозумів ким- то це ТВОЯ проблема.

Тепер ти вирішив що ти дипломований психолог зі стажем :lol:

 

Чому ти вирішив, що знаєш, що я відчуваю? Я просто ржу з оцієї твоєї писанини. Інших емоцій вона не викликає. Коли ти з надсерйозним виглядом пишеш всілякий брєд. Я просто не можу змовчати)) От і все. 

 

А ти і далі думай що всі заздрять і кимось там себе відчувають на фоні такого "розумного" дядька.

Це нічого, це лікується))

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 3/15/2024 at 11:52 AM, WebTraveller said:

Тепер ти вирішив що ти дипломований психолог зі стажем :lol:

може він спілкувався із психологами

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так добре що тут срач, тема оживає. Бо стає відчуття що вже хтось пішов воювати.

 

Ну чому, звичайно що війни не буде якщо в же посольства почали згортатись в країні, це ж логічно що запахло жареним, плюс сбушніки своїх сімей повивозили чи в глибокий тил чи за кордон в кого бабло є, хоча в кого їх немає в цій структурі :)

 

далі, ті хто зараз кричить відкрийте кордони, мають вже там напевно свої сім'ї, де плюс мінус буде робота і світло в кінці тунелю.

 

далі, не виїхали ті в кого немає грошей, та й головне сушка усвідомлення що в 35+ треба по факту починати життя з нуля, це знання мови, конкуренція між такими самими як ти біженцями і так далі. Тому хто тут залишився надіється на те що якось устаканиться, вже змирився дехто якщо вже загребуть як то кажуть то піду не буду ховатись, а там вже як карта ляже.

 

ще ментальність людей що в часи смути, здавали та ставали поліцаями свої ж і розтрелювали свої згадуючи якісь образи, або від без виходу, типу якщо не ти, то тебе.

 

в Миколаєві знайома розказувала коли сиділи в укритті, одні жінки та баби, то вривались свої ж місцеві зі зброєю і тупо грабували, забирали все те що встиг з цінного взяти в укриття.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 15.03.2024 в 08:16, Electronshik сказав:

можливо я не розумію до кінця, але все ж таки хочу зрозуміти користь від тих, кого мобілізують силою. Чи не вийде що у критичний момент від такої людини прилетить у спину того, хто реально воює?

Бла бла бла. Ті, хто хотів, вже давно там. Тепер залишились ті, хто не хоче

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 15.03.2024 в 11:59, MACCEN сказав:

коли сиділи в укритті, одні жінки та баби, то вривались свої ж місцеві зі зброєю і тупо грабували

Свої хто ? Військові ? Тро ? :ohmy:  Якось звучить трохи фантастично. І що далі з тим награбованим, в ломбард ?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 15.03.2024 в 08:16, Electronshik сказав:

хочу зрозуміти користь від тих, кого мобілізують силою. Чи не вийде що у критичний момент від такої людини прилетить у спину того, хто реально воює?

Доречі під час перегляду окремих відео неодноразово спостерігав картину, коли один наш воїн пропускає вперед пробігти своїх і одночасно стріляє паралельно з ними ну буквально в метр-два збоку. Тобто якщо трохи "щось пішло не тойво", то реально своїх же в спину покладе. Тлбто тут реально варто задуматись, кого можна і варто на роль таку пускати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 15.03.2024 в 11:52, WebTraveller сказав:

Тепер ти вирішив що ти дипломований психолог зі стажем :lol:

 

Чому ти вирішив, що знаєш, що я відчуваю? Я просто ржу з оцієї твоєї писанини. Інших емоцій вона не викликає. Коли ти з надсерйозним виглядом пишеш всілякий брєд. Я просто не можу змовчати)) От і все. 

 

А ти і далі думай що всі заздрять і кимось там себе відчувають на фоні такого "розумного" дядька.

Це нічого, це лікується))

Тобі не всеодно,що я вирішив?.

Що я думаю?.

Якби було всеодно- то не реагував би..

І ще ,коли хто прослухає ролик ,що викладав крайній- там дуже  гарно сказано ,чому в нас так довго не було своєї держави..

Бо в багатьох українців надважливе в житті,це довести свою правоту.

В основному знеці

нюючи правоту інших.

Хочеш себе показати, розкажи щось своє цікаве.,щоб тебе послухали .

.

Не вмієш- вчись.

 

  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 3/15/2024 at 11:48 AM, Nokian said:

Арті Грін наприклад каже, що якби в березні 22 російську армію запустили в Київ, то в місті цю армію перемолоти б вщент.

Дуже навряд чи. І кількість жертв би була просто астрономічна.

 

On 3/15/2024 at 11:59 AM, MACCEN said:

далі, не виїхали ті в кого немає грошей, та й головне сушка усвідомлення що в 35+ треба по факту починати життя з нуля, це знання мови, конкуренція між такими самими як ти біженцями і так далі.

Ну я б добавив ще нескінченні мантри у те що "пройде 2-3 тижні і все закінчиться". І де той піздабол зараз? Але багато хто повівся і не виїхав коли це ще було, скажемо так не сильно дорого та складно.

Хоча кількість людей, що вірить у закінчення війни найближчим роком все одно занадто велика. Ну реальність постукає у двері всім.

 

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 3/15/2024 at 1:43 PM, Electronshik said:

Але багато хто повівся і не виїхав коли це ще було

а ти би виїхав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 15.03.2024 в 13:43, Electronshik сказав:

Хоча кількість людей, що вірить у закінчення війни найближчим роком все одно занадто велика. Ну реальність постукає у двері всім

Знаєш, тут може скоріше спрацьовує у людей інстинкт психологічного самозахисту, типу намагаєшся вірити у кращий сценарій (хоча підсвідомо можеш і розуміти, що він малоймовірний), бо ти просто змушений налаштовувати себе на позитив ! Бо якщо кожен зараз змириться з думкою, що ця хєрня на 10 років, а попереду тебе чекають лише піздєц, розруха і зубожіння, то з такими думками простіше піти втопитися зразу, аніж вставати щоранку і щось робити.

  • Cумний 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 3/15/2024 at 2:25 PM, case_l said:

а ти би виїхав?

На той момент вже не міг.

 

On 3/15/2024 at 2:26 PM, SergLutsk said:

Бо якщо кожен зараз змириться з думкою, що ця хєрня на 10 років, а попереду тебе чекають лише піздєц, розруха і зубожіння, то з такими думками простіше піти втопитися зразу, аніж вставати щоранку і щось робити.

Ну реальність тим і відрізняється від віртуальності що це не є барбіленд. 

Я дуже хочу помилитись у своєму прогнозі. Але поки що не бачу жодних передумов закінчення цієї війни. Абсолютно жодних. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно заходив чоловік,півтора місяця був у Німеччині.

Його слова ,не мої-,, не хочу виїжджати,,.

Хоча можливість є.

Є золоті руки,гострий розум.

І таких я особисто знаю дуже багато 

Тож всі ці розмови про заборону виїзду ,більшою мірою з опери само виправдання .

  • Ха-ха 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 15.03.2024 в 14:35, Electronshik сказав:

Ну реальність тим і відрізняється від віртуальності що це не є барбіленд. 

Я дуже хочу помилитись у своєму прогнозі. Але поки що не бачу жодних передумов закінчення цієї війни. Абсолютно жодних. 

єдиний більш-менш реальний(але сумний) варіант: нам перестають допомагати і садять за стіл перемовин

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 15.03.2024 в 14:36, Nokian сказав:

Щойно заходив чоловік,півтора місяця був у Німеччині.

Його слова ,не мої-,, не хочу виїжджати,,.

Хоча можливість є.

Є золоті руки,гострий розум.

І таких я особисто знаю дуже багато 

Тож всі ці розмови про заборону виїзду ,більшою мірою з опери само виправдання .

тобто прямо всі такі? 

він не хоче,  а хтось дуже навпаки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 3/15/2024 at 2:36 PM, Nokian said:

 

Тож всі ці розмови про заборону виїзду ,більшою мірою з опери само виправдання .

Да ладно! Ось так просто взяв та поїхав? Навіщо ця нісенітниця?

 

On 3/15/2024 at 2:38 PM, INVICTUS said:

єдиний більш-менш реальний(але сумний) варіант: нам перестають допомагати і садять за стіл перемовин

Навіть він не реальний. Чому? А спитайте себе: чи хочуть рашисти саме ПЕРЕМОВИНИ? 

Вони хочуть нашу капітуляцію. А все решта їх не влаштовує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 15.03.2024 в 14:53, Electronshik сказав:

Навіть він не реальний. Чому? А спитайте себе: чи хочуть рашисти саме ПЕРЕМОВИНИ? 

Вони хочуть нашу капітуляцію. А все решта їх не влаштовує.

думаю, вони розглядають варіант залишення за собою окупованих територій, перекур роки 2 і по новій зайти добити

плюс за цей час зможуть добряче "качнути" країну зсередини

тобто перемовини задля паузи, щоб накопичити сили і підточити нас зсередини

Змінено користувачем INVICTUS
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 3/15/2024 at 2:57 PM, INVICTUS said:

думаю, вони розглядають варіант залишення за собою окупованих територій, перекур роки 2 і по новій зайти добити

плюс за цей час зможуть добряче "качнути" країну зсередини

тобто перемовини задля паузи, щоб накопичити сили і підточити нас зсередини

Ну є в них така собі лялька у вигляді Мєдвєдєва. Так ось ця істота видала "умови миру" по рашистські. Це умови капітуляції. Не більше та не менше.

Звичайно що читати чи слухати ту хуєту, що воно несе, треба по принципу "що москаль не скаже то все брехня". Але вони насправді так думають та хочуть.

На даний момент вони вважають що зможуть повністю захопити та підкорити ВСЮ територію України. Не дивлячись ні на що.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...