Перейти до змісту

Прийму в дар використані LED лампи


Рекомендовані повідомлення

Прийму в дар використані лед-лампи. Хочу поковирятися, які з них тягнуть на "вічні". Ватність, температура і всі інші параметри не важливі. Але їздити по місту збирати по одній лампочці якось тоже не цейво... не сильно хочеться. Можливо в когось назбиралося різних ламп хоч по пару штук. Чому не в розділі Куплю/Продам? Тому що може ще хто захоче подлубатися в своїх запасах і тут поділитися досвідом. Разом би "винайшли" вічну лямпу.

Також прийму в дар декілька одноразових електронних сигарет. Також бажано з одних рук.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Oli сказал:

Скільки ламп треба?

Невідомо, поки не знайду ту єдину :) Я зверху лінк на статтю залишив, по якій шукатиму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Oli сказал:

Є на 8вт

 

З такою начинкою

 

 

  Показать контент

PXL_20220203_152652451.thumb.jpg.ef0f242e4ab38220dc44f7fb00481948.jpgPXL_20220203_152749100.thumb.jpg.3e9fde8d418da381eb926377f7522172.jpgPXL_20220203_152714454.thumb.jpg.023d7bd5ed19a310b659aba5518382ef.jpgPXL_20220203_152730426.thumb.jpg.5677b390bf50ca7aba25db744e29f969.jpg

 

Взяв би пару штук, але ж ти в електроніці краще за мене шурупаєш, не хочеш сам спробувати чи вийде зробити як в статті?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо плата драйвера під платою з діодами, то важко буде до неї добиратися. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, nickel сказано:

Взяв би пару штук, але ж ти в електроніці краще за мене шурупаєш, не хочеш сам спробувати чи вийде зробити як в статті?

 

Чесно? 

Беру тут 15вт по 12-17грн  ціни як коли...

 

В селі працює з постійними перепадами (190-230в) років 2. В мене в квартирі лише рік тестую.

 

https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/led-svetodiodnyy-modul-plata-na-220v-lampa-18w-12w-15w-7w-5w-9w-15-IDBRbWk.html

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо ви збираєете використані то там вже, як мінімум один світлодіод згорів, так от перепайка цих діодів, особливо якщо треба з одної випаяти, а потім в іншу впаяти, не варта вичинки, бо потім вони всеодно горять і добре припаяти не вийде навіть з феном це складно, бо фен палить діод, я робив часто так замість згорілого світлодіода ставив простий діод високовольтний діод, так от часом їм це допомагає, от лампочка прослужила в мене ще два роки після такого, але оце згоріла, ще не дивився, решту де я перепаював майже завжди вони горіли через 5-100 годин.

Зазвичай до драйвера важко дістатись або ж там щось змінити, ну і ця стаття

 

Quote

Чтобы такое утверждать, надо провести тест с этими лампами минимум 10 лет 24*7. А второй тест на колличество циклов переключения: более 500 000. Вот тогда можно говорить о "вечности".

мене більше раціональність і любов попаяти, щоб не пропадало підштовхували, але після 3 ремонту лампу простіше пустити на деталі чи здати.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Revolver сказал:

якщо ви збираєете використані то там вже, як мінімум один світлодіод згорів, так от перепайка цих діодів, особливо якщо треба з одної випаяти, а потім в іншу впаяти, не варта вичинки, бо потім вони всеодно горять і добре припаяти не вийде навіть з феном це складно, бо фен палить діод, я робив часто так замість згорілого світлодіода ставив простий діод високовольтний діод, так от часом їм це допомагає, от лампочка прослужила в мене ще два роки після такого, але оце згоріла, ще не дивився, решту де я перепаював майже завжди вони горіли через 5-100 годин.

Зазвичай до драйвера важко дістатись або ж там щось змінити, ну і ця стаття

Я просто згорівший діод відковирюю і на його місце ставлю перемичку, бо паяти на теплорозсіюючому радіаторі важкувато. :)

1 час назад, Revolver сказал:

мене більше раціональність і любов попаяти, щоб не пропадало підштовхували, але після 

Я тільки через це і лізу в них, а "вічна" навіть автор статті бере в лапки, бо це все умовно. Я не рибак, не грибник, не дивлюсь футбол, але люблю поковирятися в техніці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Oli сказал:

 

Чесно? 

Беру тут 15вт по 12-17грн  ціни як коли...

 

В селі працює з постійними перепадами (190-230в) років 2. В мене в квартирі лише рік тестую.

 

https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/led-svetodiodnyy-modul-plata-na-220v-lampa-18w-12w-15w-7w-5w-9w-15-IDBRbWk.html

 

Якщо навести камеру телефона, не мерехтять?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 minutes ago, nickel said:

ставлю перемичку

в тому річ, що коли ви паяєте перемичку, то там потужність (правильніше сказати вольтаж, але певно то залежить від схеми) та сама, а світлодіодів то стало менше, відповідно вони тепер почнуть ще швидше згорати, ну то моя думка, я не маю технічної освіти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 минут назад, nickel сказал:

Я просто згорівший діод відковирюю і на його місце ставлю перемичку, бо паяти на теплорозсіюючому радіаторі важкувато. :)

З алі замовив собі таку приблуду

383345038714461574.thumb.jpg.337d906abf0d47d1b79a124ca3c8aae8.jpg

6 баксів, і пінцетом просто граешся... 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Серега89 сказано:

 

 

В нас в Луцьку теж є, і чекати не треба 

9х7см 300вт 143грн

 

https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/stol-pechka-payki-led-svetodiodov-smd-bga-payalnaya-stantsiya-9x7-sm-IDNMfFB.html

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, Revolver сказал:

в тому річ, що коли ви паяєте перемичку, то там потужність (правильніше сказати вольтаж, але певно то залежить від схеми) та сама, а світлодіодів то стало менше, відповідно вони тепер почнуть ще швидше згорати, ну то моя думка, я не маю технічної освіти.

Від схеми залежить, якщо драйвер правильний, то все буде працювати добре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, nickel сказано:

Прийму в дар використані лед-лампи. Хочу поковирятися, які з них тягнуть на "вічні". Ватність, температура і всі інші параметри не важливі. Але їздити по місту збирати по одній лампочці якось тоже не цейво... не сильно хочеться. Можливо в когось назбиралося різних ламп хоч по пару штук. Чому не в розділі Куплю/Продам? Тому що може ще хто захоче подлубатися в своїх запасах і тут поділитися досвідом. Разом би "винайшли" вічну лямпу.

Також прийму в дар декілька одноразових електронних сигарет. Також бажано з одних рук.

щодо вічних. конкретно доповідаю.

я в НЛ брав місяці два тому евроламп акційні (ціна не пригадаю, але була в межах 25-28грн) 8 (чи 10 но не суть важно) ватні груші е27 4500К чи біля того, короче приємний біло_ледь_жовтуватий колір. з лінійним драйвером який не мерехтить (але моргає при перепадах напруги трохи).

начинка 1в1 як по ссилці. викушував у всіх по 1 резюку. потужність зразу 4 вата, але світловіддача в них сумашедча! яскравість падала ну може на 30%. на око і не помітиш. на ті 4 вата світять як 15ватні люмінісцентні. я прямо дуже задоволений.

крім того робоча температура в них після цього не більше 50 градусів як на мене. точно не міряв, але не гарячі взагалі. перевів практично усю хату на них.

зборка звичайно гавніще. термосилікон нанесений аби як. світлодіодні матриці запихали аби як… деякі пришлось допиляти і досиліконити. ну то таке

----

через деякий час ці лампи розкупились, але пару тижнів тому в НЛ появились аналогічні. все вищесказане відноситься і до них на 99%, крім того що термопровідного силікону вони пожаліли ще більше. і у цих на відміну від перших світлорозсіювач відщьолкується на раз два. євролампи я прям ну ледь розбирав так заклеєні.

ціна була шото 25чи26 грн за лампу. після покупки пробної лампи пішов узяв іще десяток. рекомендую, купив, зняв колбу, розкусив, зкрив готово!. надіюсь будуть дійсно вічні. дешевше точно не найдеш.

 

PXL_20220203_181659240.jpg

Змінено користувачем laser
  • Дякую! 2
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

PS. якщо ці лінійні драйверні лампи перевести на 4 вата, то навіть якшо пихне діод, то ще можна буде разів 5 їх ремонтувати перемичками, оскільки буде запас по току !

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, laser сказал:

щодо вічних. конкретно доповідаю.

я в НЛ брав місяці два тому евроламп акційні (ціна не пригадаю, але була в межах 25-28грн) 8 (чи 10 но не суть важно) ватні груші е27 4500К чи біля того, короче приємний біло_ледь_жовтуватий колір. з лінійним драйвером який не мерехтить (але моргає при перепадах напруги трохи).

начинка 1в1 як по ссилці. викушував у всіх по 1 резюку. потужність зразу 4 вата, але світловіддача в них сумашедча! яскравість падала ну може на 30%. на око і не помітиш. на ті 4 вата світять як 15ватні люмінісцентні. я прямо дуже задоволений.

крім того робоча температура в них після цього не більше 50 градусів як на мене. точно не міряв, але не гарячі взагалі. перевів практично усю хату на них.

зборка звичайно гавніще. термосилікон нанесений аби як. світлодіодні матриці запихали аби як… деякі пришлось допиляти і досиліконити. ну то таке

----

через деякий час ці лампи розкупились, але пару тижнів тому в НЛ появились аналогічні. все вищесказане відноситься і до них на 99%, крім того що термопровідного силікону вони пожаліли ще більше. і у цих на відміну від перших світлорозсіювач відщьолкується на раз два. євролампи я прям ну ледь розбирав так заклеєні.

ціна була шото 25чи26 грн за лампу. після покупки пробної лампи пішов узяв іще десяток. рекомендую, купив, зняв колбу, розкусив, зкрив готово!. надіюсь будуть дійсно вічні. дешевше точно не найдеш.

 

PXL_20220203_181659240.jpg

Зробив і мовчить, жде поки я тему створю :)

 

 

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, Серега89 сказано:

6 баксів, і пінцетом просто граешся... 

в цих ламп діоди строєні чи зчетверені. їх тяжко прозванювати. а також вони дуже ніжні. досттньо чуть погнути диск і вони самі дохнуть. я так колсиь розбирав лампу з мертвим драйвером і цілими діодами. драйвер підняв, вставив діоди. половина не горить, мля... просто чуть погнув як виймав. а по іншому і не виймеш без погнути

Змінено користувачем laser
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нагадаю, що я ще електронні "бички" шукаю. Китайці подуріли геть - в одноразові папіроси пхають літієві акумулятори 700-1000 мА. Колега на роботі курив такі раніше, то я собі старі ліхтарики воскресив вже майже всі. Але колега перейшов на багаторазові папіроси і халява закінчилась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@nickel маю десь десятка півтора всяких різних ламп, якщо ще цікавить і неспішно, можу підкинути, як буду їхати до Луцька...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, nickel said:

Нагадаю, що я ще електронні "бички" шукаю. Китайці подуріли геть - в одноразові папіроси пхають літієві акумулятори 700-1000 мА. Колега на роботі курив такі раніше, то я собі старі ліхтарики воскресив вже майже всі. Але колега перейшов на багаторазові папіроси і халява закінчилась.

А я думаю, щось знайомі теми - вічна лампа, укуми з курілок.

https://pikabu.ru/story/paverbank_iz_odnorazovyikh_yelektronnyikh_sigaret_8646174

І ще щось чи на мусьці чи на хабрі про акуми було)

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, nickel сказано:

в одноразові папіроси пхають літієві акумулятори 700-1000 мА. Колега на роботі курив такі раніше, то я собі старі ліхтарики воскресив вже майже всі

А чим тебе не влаштовують 18650 банки з ноутів? Там часто 1500 міліампер акуми,  бували, і не раз, по 2000--2100 на 0,5 амперному навантаженні. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, Unknown сказал:

А чим тебе не влаштовують 18650 банки з ноутів? Там часто 1500 міліампер акуми,  бували, і не раз, по 2000--2100 на 0,5 амперному навантаженні. 

Габаритами. Там тоненькі акумулятори, як АА, а іноді як ААА. Якщо габарити дозволяють, звичайно що пхаю 18650.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 минуты назад, Basil сказал:

@nickel маю десь десятка півтора всяких різних ламп, якщо ще цікавить і неспішно, можу підкинути, як буду їхати до Луцька...

Цікавить.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...