Перейти до змісту

Прийму в дар використані LED лампи


Рекомендовані повідомлення

AEP2zcOJ6TQRpIhXcMTxRaqYgtTML0LvDW3tOw-ygYP_fnmmD1pq9Ywj6OuEXO5zdaQnsKTGiTYJwJl_NQmHBWyy2rwtcz8eJ3b8T6jl5Np4MrsmSJfR2IV8ovWO4jAe4mFAoWr-tNXxsHpP20gZqKQAN19CfJ8QxmVvfoL176szFr676cAxmx5pHi2HCx62-h0UiP0nFwdpJcOTL4hm_tNvkQeidqY7KxW0PAqI7_femXG6Nmkp5bDIbq-yjtXYCCUAgvTLnPYUqkp9tEgVNpb0kE-e0uVe2C_8KyjDLoRjGcC8IEXCf9ZDpRxoh4o_PALde8RzNHJJJJvFQ80i4oRDgJoTbBpjCLKXocJeGxWreJeIk5aYNUm7K4s7KFwRHaYpH5aqVD8Xt9jY9ci2-MKrraSA76kwUq41tt5_FF4bqk3WUz5XWYcX0pYylbagPDSratdrMYDgbVcId2jJ7ep1_t_u6itsELPu-SQN4RswspG1KJicwQzhtOw31S54GxCg8fxe6iHHaSBGccdsRZC3P9DwveTy05JjhSqNjKBTw5r_7gwCWw8qb_O_2ts863uop6ROrYDeqTBixiBJH33sTZgsvaW-oKk42xOnQCYEjkvcIYrqeHWw9jyraU0DuXMtJr72Ws8xMyT_1hpFPKcjztHurwHEEw27LwVshr8yJJ9g38rSHct0Mtp8LVNVEWyuYQGdLUcLwHnKuOn_R8aVrjHZPwA_zywCqKK_jFK6MXLwmf_3sqS1qkMZMDE=w571-h1016-no?authuser=0

НЛ шевченка. в середині хз. але ціна супер я так думаю. правда тут 3000К =(

на вуличне освітлення пайдьот

Змінено користувачем laser
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В НЛ ні в якому разі не беріть лампи Osram. Я купився на те, що це типу німецький бренд, значить із якістю все має бути як мінімум добре. Взяв 3 шт е27 4000К на 8 Вт, і 2 шт Е14 на 6,5 Вт. Вже вдома помітив, що лампи мерехтять так, що видно неозброєним оком. Тест на камеру мобільного показав, що мені не ввижається, і таки мерехтять конкретно. Інші лампи працюють ОК, а ці прямо так жорстко по очах луплять. Причому на коробці написано EyeSafety - Безопасно для глаз. Ще й знущаються, гади. Викрутив і закрутив їх в коридорі, бо у житловій кімнаті це терпіти неможливо, хіба що у вас є пара запасних очей на заміну. Порився трохи і інеті, і знайшов купу подібних скарг, а також інфу, що Osram вже давно продали своє відділення по освітленню китайській конторі MLS Co., LTD, і з тих пір якість конкретно пішла по пі... Це дійсно правда, впевнився на власному досвіді. Навіть на вагу їх лампи відчутно легші, ніж у конкурентів. Коротше, обминайте десятою дорогою, навіть якщо вони по супер-пупер акції. Здоров'я дорожче.

  • Подобається 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Serpent сказано:

В НЛ ні в якому разі не беріть лампи Osram. Я купився на те, що це типу німецький бренд, значить із якістю все має бути як мінімум добре. Взяв 3 шт е27 4000К на 8 Вт, і 2 шт Е14 на 6,5 Вт. Вже вдома помітив, що лампи мерехтять так, що видно неозброєним оком. Тест на камеру мобільного показав, що мені не ввижається, і таки мерехтять конкретно. Інші лампи працюють ОК, а ці прямо так жорстко по очах луплять. Причому на коробці написано EyeSafety - Безопасно для глаз. Ще й знущаються, гади. Викрутив і закрутив їх в коридорі, бо у житловій кімнаті це терпіти неможливо, хіба що у вас є пара запасних очей на заміну. Порився трохи і інеті, і знайшов купу подібних скарг, а також інфу, що Osram вже давно продали своє відділення по освітленню китайській конторі MLS Co., LTD, і з тих пір якість конкретно пішла по пі... Це дійсно правда, впевнився на власному досвіді. Навіть на вагу їх лампи відчутно легші, ніж у конкурентів. Коротше, обминайте десятою дорогою, навіть якщо вони по супер-пупер акції. Здоров'я дорожче.

цікаво що там в середині

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...