Перейти до змісту

Строковик розстріляв караул нацгвардійців у Дніпрі – п’ятеро загиблих


Рекомендовані повідомлення

Щойно, Nokian сказано:

Зі сторони тести видаються дивними.

Насправді там все дуже чітко оформлено і дуже чітко виявляє  відхилення.

Для аналітика.

Та багато питань по різному звучать. Ви любите тварин? Ви любите полювання? Ну те що помню, давно було

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 449
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

15 хвилин тому, Nokian сказано:

І навіть щоб отримати водійське посвідчення.

Розкажи - "зайцевій" з Харкова, думаєш - вона там була?
 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, Nokian сказано:

Дозвіл на зброю любій людині треба проходити психіатра.

І навіть щоб отримати водійське посвідчення.

подивіться правді в очі, якій "любій людині"?... особливо про водійське посвідчення чи дозвіл на зброю - видані на початку 2000-х...

Змінено користувачем Bliksss
  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 минуты назад, Zheny@ сказал:

Стрьомно було признаватися, що всі дрочать?  :lol:

Та ні. Я так і сказав, що всі дрочать, а хто каже, що цього не робить, той дрочить в 2 рази більше.

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, sasha2008lk сказано:

Та багато питань по різному звучать. Ви любите тварин? Ви любите полювання? Ну те що помню, давно було

аа точно. було.

там було багато однакових питань, які перефразовані були і повторювалися через кілька сторінок.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, sasha2008lk сказал:

Я проходив реальну комісію, десь більше 1000 тестових питань, плюс більше 2-х годин спілкування з психологом, але то рідкість, в воєнкоматі такого не було, скарги є - немає, здоров 

Точно псих спросил у психа не наблюдались? Какое образование?

Типа образованый точно не псих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Внаслідок стрілянини у Дніпрі загинули 5 людей, серед яких Олександр Буганов. Чоловік пройшов Іловайськ, побував у полоні бойовиків, та загинув від кулі товариша по службі.

Старший лейтенант Олександр Буганов був начальником варти. Трагедія трапилася 27 січня – саме під час його зміни.

https://24tv.ua/proyshov-ilovaysk-polon-zaginuv-vid-ruk-tovarisha-novini-dnipra_n1853570

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Mr.X сказано:

Взагалі-то, предки Достоєвського з Волині, і батько його народився на Поділлі у сім'ї греко-католицького священника. Так що, велика кількість кацапської літератури теж прихватизована.

так це від кацапізму не рятує   

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Н-да....

Служив я в свій час у РА....

Читаючи цію новину ніби знову вернувся в ті старі часи...Дідовщина була кругом, практично в усіх родах військ, ну хіба в почесному караулі не було (але там як писали вище УСТАВУХА). І даний випадок якраз подібний на такий. Тут пояснення можу бути в тому, що порядок підтримувався в частині саме на не уставних відносинах (дуже запущених, як в тюрьмі). Зазвичай діди "вчили" але не гнобили і не переступали межі у випадках коли був доступ до зброї.

Але читаючи що загинув атовець (нехай спочиває в бозі), то мені вже страшно робиться і за контрактників.

Ще одне - можливо він і не штунда але будуть таким робити, має бути якась відмінність від середньостатистичної людини (або ще щось придумають).

  • Дякую! 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суперечливі факти й закрита труна: батьки кажуть про загадкові смерті у частині в Дніпрі

 

Інформацію про самогубства у військовій частині, в якій 21-річний Артем Рябчук відкрив стрілянину, раніше підтвердив Микола Балан. Він був командувачем Нацгвардії, але подав у відставку.

У частині були знущання та моральний тиск, – військова про місце у Дніпрі, де сталась трагедія

Дивні обставини смерті військового

Подружжя Вержаковських із Кіровоградщини поділилося своєю трагічною історією. Їхній син Мансур був строковиком у тій же частині №3021, де напередодні сталася стрілянина. 19-річний хлопець пішов на службу в 2017 році. Батьки стверджують, що юнак ні на що їм не жалівся. Звістка від керівництва про те, що нацгвардієць скоїв самогубство, шокувала рідних.

Вержаковські переконані, що насправді Мансура могли вбити. На це, мовляв, вказували й синці на тілі, й одяг, який одягнули нібито вже на мертву людину. Батько розповів й про інші дивні обставини його смерті. "Мій син, виходить, заступив у караул з розібраним автоматом, і ще й застрелився ним", – зазначив він.

Зверніть увагу! Батьки наголошують, що смертельний постріл був скоєний у праву частину голови. Це зразу здалося їм підозрілим, адже син був шульгою.

Рідні кажуть, що сина могли бити через гроші

Батьки Мансура зауважили, що незадовго до смерті син почав перейматися через банківську картку, яку залишив удома. На рахунку було до 10 – 12 тисяч гривень. "Вони його били, бо він не дав номер карточки, щоб зняти ці гроші", – переконана мати загиблого нацгвардійця.

Іншого нацгвардійця ховали у закритій труні

 

У липні 2019 році, через рік після смерті Мансура, у тій же частині знову повідомили про самогубство. Мати 20-річного військового Андрія Кіби не вірить, що хлопець міг вкоротити собі віку. За день до трагічного інциденту він дзвонив до бабусі й вітав її з днем народження. Хлопець стверджував, що у нього все добре.

Через кілька днів після цього рідним сказали, що Андрій помер. Мати відчайдушно намагається з'ясувати, за яких обставин це сталося, але безрезультатно. Все тому, що керівництво військової частини наказало ховати юнака у закритій труні.

Я мама. Вони мали мені показати сина, якого я ховаю. Мали дозволити відкрити труну, щоб я попрощалась. А так – я не знаю, кого поховала,
– зазначила Анна Кіба.

https://24tv.ua/superechlivi-fakti-zakrita-truna-batki-kazhut-ukrayina-novini_n1854275

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 28.01.2022 в 14:11, alexvvv сказал:

Внаслідок стрілянини у Дніпрі загинули 5 людей, серед яких Олександр Буганов. Чоловік пройшов Іловайськ, побував у полоні бойовиків, та загинув від кулі товариша по службі.

Старший лейтенант Олександр Буганов був начальником варти. Трагедія трапилася 27 січня – саме під час його зміни.

https://24tv.ua/proyshov-ilovaysk-polon-zaginuv-vid-ruk-tovarisha-novini-dnipra_n1853570

І при тому знав/здогадувався про дідівщину. І нічого не зробив. Можливо і сам займався цим. Слідство покаже хто там і що. Головне щоб по старій традиції не замяли діло.

Змінено користувачем weldermaster
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потім кажуть чому від армії косять, тільки й чуєш то комусь щось відбили, чи цькували, і т.д. А скільки замовчується і все таке інше. Я не виправдовую того хто взяв так замочив всіх, але надіюсь у нього були на це вагомі причини, прикро що судячи по сюжети постраждали ті, які до того відношення ймовірно не мають, якщо тут є психологи, то постійне цькування можливо зі сторони безобідне для когось може бути життєва травма.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут ніхто нікого не виправдовує, хочеться знати правду, але нажаль нам показують завжди тільки те, що хочуть показати.

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, Basil сказал:

Тут не все так однозначно. Ви людина військова тому і мусите прикривати своїх.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спочатку, я ніяк не міг зрозуміти чому балан подав у відставку, ну пропустили психа, то зай безпосереднє керівництво звільняється, а от тепер розумію чудово, два суїциди до того, тобто була ціла система поборів, ментовська зона, і покривалось це все усіма експертизами, тобто тут не відставка має бути, а суд і тюрма.

 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Basil сказано:

Як пов'язано одне з другим?

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, weldermaster сказано:

Тут не все так однозначно. Ви людина військова тому і мусите прикривати своїх.

Та нікого він не прикриває. Що він може подіяти? Яким чином він може посприяти скасуванню строкової служби як такової взагалі? Він бачив чи служив хоча б місяць в країні НАТО? Він що бачив ті цивільні фірми які роблять все по побуту військовослужбовців від прибирання територіі і харчування ,до цивільних контракторів - авіакомпаній ,що возять військових і військовим все ,від туалетного паперу з бутильованою водою ,до перевезення туди - назад жінок з дітьми на кілька день для побачення з батьком військовим? Ті що бачили і їздили в тривалі відрядження в Штати, ФРН, Туреччину, Угорщину - розуміли по приїзду додому, що в нас повністю пострадянська армія в усьому. З усім його негативом. І в більшості звільнялися .

  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Basil сказано:

На городі бузина, а в Києві дядько

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Basil сказал:

Сайт - вирви око, від реклами штормить не по дитячому. Ще б хоч інфа по темі була б, так фіга.

Чи ти теж співатимеш мантру, що людину високу на зріст і нормальної для цього зросту ваги важко поставити раком?

Зи: Нікого не виправдовую.

Змінено користувачем Snark
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, sergkots сказано:

Як пов'язано одне з другим?

там псіх і тут псіх.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 27.01.2022 at 14:36, Alex S сказано:

Весь цей шум це вже нікому не потрібний піздьош….. Поки не буде професійної арміі, 100 відсотків контрактної, і поки в ній не почнуть платити гроші за цю службу, це буде траплятися час від часу. 

тебе почуто:

 

З 2024 року в Україні скасують призов на строкову військову службу

https://hromadske.radio/news/2022/02/01/z-2024-roku-v-ukraini-skasuiut-pryzov-na-strokovu-viys-kovu-sluzhbu

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, alexvvv сказано:

З 2024 року в Україні скасують призов на строкову військову службу

може...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...