Перейти до змісту

Строковик розстріляв караул нацгвардійців у Дніпрі – п’ятеро загиблих


Рекомендовані повідомлення

1 минуту назад, WebTraveller сказал:

Ой дограєтесь ви. Прийде колись наш @Zelensky на бордівку з автоматом :D

А ви не сваріться. І буде все добре )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 449
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

3 хвилин тому, WebTraveller сказано:

Ой дограєтесь ви. Прийде колись наш @Zelensky на бордівку з автоматом :D

 

і привселюдно застрелиться

  • Подобається 1
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, WebTraveller сказано:

Ой дограєтесь ви. Прийде колись наш @Zelensky на бордівку з автоматом :D

А нас то за що?

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жарти жартами, але якщо вже в армії така жопа з відбором, то можна тільки уявити хто піде в територіальну оборону і кому в руки потрапить зброя, зовсім не смішно стає - в караулі зараз видають по 10 набоїв в магазині а цим мабуть будуть давати 1 на 2 рожка.:blink:

Змінено користувачем jurgen007
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, Bliksss сказано:

в нього - "довідка" ;) невже - досі є сумніви, з медичної установи якого профілю?

 

27 хвилин тому, WebTraveller сказано:

Ой дограєтесь ви. Прийде колись наш @Zelensky на бордівку з автоматом :D

 

24 хвилин тому, Mr.X сказано:

І скаже: "от бачите, я ж на борді писав, до чого булінг доводить".

 

Ніт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, Zelensky сказано:

 

 

ви до мене звернулись? Навчіться говорити правильно, якщо хочете отримати питання на ваші відповіді.

 

Я чекаю, поки ви звернетесь з повагою.

Вельмишановний пане, можу я у Вас спитати, чи служили Ви в армії України? 

Так нормально?

  • Ха-ха 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, jurgen007 сказано:

Жарти жартами, але якщо вже в армії така жопа з відбором, то можна тільки уявити хто піде в територіальну оборону і кому в руки потрапить зброя, зовсім не смішно стає - в караулі зараз видають по 10 набоїв в магазині а цим мабуть будуть давати 1 на 2 рожка.:blink:

Ти щось вже знаєш про тероборону, знаєш хто там і які цілі має виконувати? Був там бачив щось? Чи просто аби ляпнути що не будь не розібравшись про що ляпнув?

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 хвилин тому, WebTraveller сказано:

Ой дограєтесь ви. Прийде колись наш @Zelensky на бордівку з автоматом :D

Дехто з ножами вже приходив.

А зараз взагалі ніхто не ходить 

А зовсім скоро вже час

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой дограєтесь ви. Прийде колись наш @Zelensky на бордівку з автоматом :D

Ну хіба мушку спиляє :0022:

Змінено користувачем sasha2008lk
  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Zelensky сказал:

той, кого мені тут не можна називати, хоче взяти :(

Тебе так легко нагнути? Ну ти й сцикло.

  • Ха-ха 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, sergkots сказал:

Ти щось вже знаєш про тероборону, знаєш хто там і які цілі має виконувати? Був там бачив щось? Чи просто аби ляпнути що не будь не розібравшись про що ляпнув?

За ссср було щось подібне, називалось в народі "партізани", ходили  з воєнкомата по адресам з повістками на збори, чувакі ховались в шкафах але деякі попадали, тиждень - другий на полігоні пили горілку, стріляли з РПГ7, зарплата зберігалась, готувались до оборони від НАТО. НАТО пережило і ссср і переживе Путіна з Зеленським а партізанів воно навіть не помітило. :)

Змінено користувачем jurgen007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навколо військової частини Національної гвардії України в Дніпрі, де рано вранці 27 січня п'ятеро солдатів були розстріляні своїм товаришем по службі, розгортається грандіозний скандал. Командування цієї частини звинуватили в безлічі серйозних злочинів.

Спойлер
 
Свидетели преступлений командиров части 3021 НГУ, где произошёл расстрел военных, готовы дать интервью об злодеяниях командования.
Сегодня ко мне обратились ребята, которые служили в воинской части 3021 НГУ г.
Далее пишу текстом оригинала одного из обратившихся:
«Есть многочисленные случаи неправомерных действий со стороны командования нашей части. Командиры доводили срочников до самоубийства, потом скрывали факты и даже получали повышение по карьере.
Систематически гнобили "неудобных" - давали приказы начальникам младшего звена, чтобы те настраивали коллектив против одного, под страхом, что уволят, отправят на губвахту.
Физическая расправа, угрозы, психологическое давление,
искалечить жизнь и здоровье солдата было нормой. Принудительно закрывали в психиатрической больнице, подделывали документы, незаконно увольняли неугодных. И многое другое происходило за колючей проволокой этой части.
Сотни человеческих судеб искалечили командиры в/ч 3021.
Сейчас сколотилась небольшая группа активистов постращавших от неуставных отношений. Один из активистов, которого я давно знаю, и оказывал психологическую поддержку во время его унижений в этой воинской части, попросил меня написать это обращение. Так же они просят, откликнуться тех, кто сталкивался с подобными случаями неправомерных действий со стороны начальства. Будем общими силами работать над этой проблемой. Чтобы впредь подобных ситуаций, как сегодня не было».
Так же свидетели преступлений командиров этой части, готовы дать интервью об злодеяниях командования.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну цей 1,8м,  90кг рожевощокий молодик не тягне на жертву булінга. може йому доступ до інстаграм обмежили і він розстріляв 10 людей?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені здається, що за булінг людини, яка має доступ до зброї, треба премію Дарвіна давати.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, jurgen007 сказано:

Ну цей 1,8м,  90кг рожевощокий молодик не тягне на жертву булінга.

Ти круто помиляєшся.

не варто дивитися на вагу і ріст.  Це тут ні до чого.

 

Розповідав один знайомий, який обслуговував наш військовий ліцей.  Там був якийсь полкан чи майор, не важливо. Той викликав до себе курсанта і просто монотонною спокійною  бесідою, без криків, доводив пацана до сліз.

Грамотний психолог (а військові чітко бачать "вялих" солдатиків) може довести до істерики навіть 150-кілограмового і 2-метрового амбала.

Тут така ж ситуація, думаю, в пацана кукуха поїхала.  Гнобили через те, що він "штунда".  І мовчав, не казав слова проти і все. 

 

 

  • Подобається 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, volks сказано:

А мені здається, що за булінг людини, яка має доступ до зброї, треба премію Дарвіна давати.

Так тож армія, а не духовна семінарія, там мабуть вчать вбивати і таке інше, а булінг то само собою є і завжди буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В США розстріли часто бувають - у школах, кінотеатрах ітд. А згадайте брейвіка, не думаю, що він жертва булінгу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, jurgen007 сказано:

За ссср було щось подібне, називалось в народі "партізани", ходили  з воєнкомата по адресам з повістками на збори, чувакі ховались в шкафах але деякі попадали, тиждень - другий на полігоні пили горілку, стріляли з РПГ7, зарплата зберігалась, готувались до оборони від НАТО. НАТО пережило і ссср і переживе Путіна з Зеленським а партізанів воно навіть не помітило. :)

І де почитати про тероборону? Доведи що це саме те про що написав.

Я наприклад ще не знаю нічого про тероборону - відповідно робити якісь висновки не можу. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Zheny@ сказал:

Гнобили через те, що він "штунда".

Зброю взяв - вже не "штунда".  Я ж казав, в них це серйозний гріх і неминучі розборки з пастором. Тут ситуація дуже дивна і складна.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Mr.X сказано:

Зброю взяв - вже не "штунда".  Я ж казав, в них це серйозний гріх і неминучі розборки з пастором. Тут ситуація дуже дивна і складна.

Значить такі вони були "штунди".

Може мама і була. А він не дуже хотів.

А тепер присяде, до кінця життя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Zheny@ сказал:

Значить такі вони були "штунди".

Може мама і була. А він не дуже хотів.

А тепер присяде, до кінця життя.

Від такого способу життя, може бути багато "вавок" в голові. Тому і не дивно, те що сталося. Тільки ця ситуація трохи відрізняється від звичайної "дєдовщини".

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Mr.X сказано:

Тільки ця ситуація трохи відрізняється від звичайної "дєдовщини".

та якось навіть не знаю.

мені важко казати, я в армії не був.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 минуту назад, alexvvv сказал:

Так тож армія, а не духовна семінарія, там мабуть вчать вбивати

Тим більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, Zheny@ сказал:

мені важко казати, я в армії не був.

Я теж не був, лише військова кафедра, але маю багато досвіду в спілкуванні з "штундами".:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...