Перейти до змісту

Строковик розстріляв караул нацгвардійців у Дніпрі – п’ятеро загиблих


Рекомендовані повідомлення

 

3 минуты назад, alexvvv сказал:

це на фоні передачі зброї із сша і Британії, кацапи знову будуть качати, що у армії бардак

Кацапи може й злили Странє відео з казарми. Думаю по країні не в одній частині доступ до камер взламаний. Вони  зараз любий привід використовують, навіть протест підприємців.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 449
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

1 минуту назад, Zelensky сказал:

 

Хороші у вас фантазії :)

 

Я з тобою сперечатися не буду, бо тебе теж в свій час недообстежили.

2 минуты назад, Zheny@ сказал:

І тепер будуть ліпити горбатого - що він здоровий і все ок.

 

І в кацапів він буде героєм - строковик-антіфашист вбив 5-х каратєлів.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Mr.X сказано:

Я з тобою сперечатися не буду, бо тебе теж в свій час недообстежили.

 

А якби дообстежили, то посперечалися би?  :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Zelensky сказал:

 

А якби дообстежили, то посперечалися би?  :)

Якби тебе дообстежили, в мене не було би змоги з тобою спілкуватися і сперечатися.

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 3
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Mr.X сказано:

Якби тебе дообстежили, в мене не було би змоги з тобою спілкуватися і сперечатися.

думаєш могли би закрити доступ до інтернету? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Zelensky сказал:

 

Зе! і в медичній реформі все првалив :( недообстежує людей.

Бачу в тебе пройшов психоз з примусовою вакцинацією, і відразу почався психоз з Зе? Буває.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, alexvvv сказал:

думаєш могли би закрити доступ до інтернету? 

Саме так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, nickel сказано:

Бачу в тебе пройшов психоз з примусовою вакцинацією, і відразу почався психоз з Зе? Буває.

рання весна. сезонне загострення.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, Nokian сказано:

Статут, це книга написана кров'ю.

Одні з перших слів у армії 

Порушення і приводить до такого.

Однозначно. На відео порушення ВСЬОГО ,що написано в Статуті вартової та гарнізонної служби. ( слова караул в нашій мові немає, є варти.) Все що там написано - все порушено. Буквально усе. І доступ до кімнати зберігання зброї, і порядок видачі зброї, і порядок заряджання- розряжання зброіі( вона проводиться тільки на посту, в спец місцях), і внутрішній порядок в казармі. Це по ходу та частина, як в тому кіно, яке я дуже давно бачив , але воно максимально показує правду рядової частини ркка кінця 80х років. З 91 по 2000 в нас таких частин було ще безліч. Нажаль я думав що їх уже немає. Дуже нажаль.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, Mr.X сказано:

Бабуся-вахтар, яку він розстріляв, теж була причетна до дідовщини?

 

Вже є відео допиту. Віен пояснив, що стріляв неї, щоб вона не доповіла, що відбувається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Zelensky сказал:

 

Вже є відео допиту. Віен пояснив, що стріляв неї, щоб вона не доповіла, що відбувається.

sudya_123671887_orig_.jpg

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Alex S сказано:

Однозначно. На відео порушення ВСЬОГО ,що написано в Статуті вартової та гарнізонної служби. ( слова караул в нашій мові немає, є варти.) Все що там написано - все порушено. Буквально усе. І доступ до кімнати зберігання зброї, і порядок видачі зброї, і порядок заряджання- розряжання зброіі( вона проводиться тільки на посту, в спец місцях), і внутрішній порядок в казармі. Це по ходу та частина, як в тому кіно, яке я дуже давно бачив , але воно максимально показує правду рядової частини ркка кінця 80х років. З 91 по 2000 в нас таких частин було ще безліч. Нажаль я думав що їх уже немає. Дуже нажаль.

я не в курсі статутів, але від психів важко врятуватись на 100%- приклад того німецький пілот авіакомпанії Germanwings, що спрямував літак в гору і вбив 150 пасажирів в 2015 році.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, alexvvv сказано:

 німецький пілот авіакомпанії Germanwings, що спрямував літак в гору і вбив 150 пасажирів в 2015 році.

Вирішив ефектно випилятися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, alexvvv сказано:

я не в курсі статутів, але від психів важко врятуватись на 100%- приклад того німецький пілот авіакомпанії Germanwings, що спрямував літак в гору і вбив 150 пасажирів в 2015 році.

Це не псих , і експертиза це доведе. Це доведення людини до відчаю. Або самогубство , або вбити усіх кого зможе , а потім як буде. Бо гірше бути вже не може.

  • Дякую! 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Alex S сказано:

Це не псих , і експертиза це доведе. Це доведення людини до відчаю. Або самогубство , або вбити усіх кого зможе , а потім як буде. Бо гірше бути вже не може.

 

 

люди не розуміють, до чого призводить булінг :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, alexvvv сказано:

я не в курсі статутів, але від психів важко врятуватись на 100%- приклад того німецький пілот авіакомпанії Germanwings, що спрямував літак в гору і вбив 150 пасажирів в 2015 році.

Це також порушення правил польотів. КПС не повинен був залишати кабіну, навіть в туалет. До трьох годин людина терпить , а більше в розворотних рейсах туди-назад, летить другий колега , (він або кладе погони в карман і спить в хвості літака на одному з рядів якщо є місце, або сидить в бізнес класі.)то він запрошується в кабіну і тоді пайлот ін команд йде в туалет . Ці правила також не просто так пишуться. Я коли працював на регулярці, просто всьому екіпажу і правакові ще в брифінг румі казав що кабіна в мене зачинена від запуску до зарулювання до присоски. Бо основний напрямок був мідл іст , і інструкція по безпеці, навіть в арабській країні , країні експлуатанта літака ,чітко це прописувала. Брали сендвічі на кухні ще до запуску і воду бутильовану і все було ок. 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попередня інформація по нацгвардійцю. Два місяці тому він попередив бійку між солдатами. Повідомив керівництву. Останні не вжили жодних заходів, визнали його "стукачем" та почали з нього знущатися. Він спеціально чекав 2 місяці, щоб отримати автомат та помститись. Про вчинене не шкодує.

 

https://www.facebook.com/79okrugVasylivka/posts/1621232284904609

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, Zelensky сказал:

 

 

люди не розуміють, до чого призводить булінг :(

 

Змінено користувачем Mr.X
  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Basil сказано:

дивіться в коментарях його розповідь.

 

 

дідовщина і булінг :(

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Dima4s сказано:

зараз будуть перевірки всіх частин по Україні

 

 

Це ще досі не зроблено?

 

Це треба було робити, як тільки путін починав стяігувати війська.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...