Перейти до змісту

Строковик розстріляв караул нацгвардійців у Дніпрі – п’ятеро загиблих


Рекомендовані повідомлення

9 годин тому, Nokian сказано:

Люди говорять ,бо кругом НЕСПРАВЕДЛИВІСТЬ,а втирають про ,,,кінець різних епох,,

Що їм ще залишається.

Як ви всі, в більшості ,не можете зрозуміти , що зміна одного довбойоба на іншого довбойоба нічого не вирішує. Це треба звільняти десь ТИСЯЧУ людей при владі. А половину з тої тисячі ,судити і садити. Треба звільняти ВСІ керівні посади в УСІХ міністерствах , включно з замами ,навіть малих департаментів, Треба сраною мітлою виганяти всю стару гвардію з облдержадміністрацій включно з районами. Треба тотально реформувавати Фсбу і керівну ланку нацполіціі. Хулє ви трете про Зєлю і Хуєлю роками? Він нічого не вирішує ,бо англійською це називається мапіт палімент і мапіт президент - ляльковий президент з ляльковим урядом. Вони не особистості - вони для картинки в тілівізорі балаболи.Тотальна реформа судової системи. Коли навіть родичам не політика, а просто злодія з грошима за злочин з смертю людини не відкривають НАВІТЬ судового провадження. Я про кацапочку ,що грохнула насмерть в Маяках тверезого дядька на пішохідному переході. Навіть не оголосили підозру !!! Тобто дід сам винен , складу злочину не має і навіть імітацію слідства не треба робити. Потрібні КРОТИ ,чесні і незаплямовані молоді слідчі сбу і дбр, які будуть рити по старим кнурам ,які позасідали в своїх хатах і хамончики під коньячок смакують. Тих хто розпиздив і за безцінь розпродав радянську спадщину. Потрібен лідер і сильною командою. В першу чергу  командою чесних слідчих ,прокурорів і судей. Тоді за років 5 може щось зробиться а так….. Не сріться між собою ,вони не варті вашої уваги. Вода ні про що.

  • Ха-ха 2
  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 449
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

20 хвилин тому, Alex S сказано:

Як ви всі, в більшості ,не можете зрозуміти , що зміна одного довбойоба на іншого довбойоба нічого не вирішує. Це треба звільняти десь ТИСЯЧУ людей при владі. А половину з тої тисячі ,судити і садити. Треба звільняти ВСІ керівні посади в УСІХ міністерствах , включно з замами ,навіть малих департаментів, Треба сраною мітлою виганяти всю стару гвардію з облдержадміністрацій включно з районами. Треба тотально реформувавати Фсбу і керівну ланку нацполіціі. Хулє ви трете про Зєлю і Хуєлю роками? Він нічого не вирішує ,бо англійською це називається мапіт палімент і мапіт президент - ляльковий президент з ляльковим урядом. Вони не особистості - вони для картинки в тілівізорі балаболи.Тотальна реформа судової системи. Коли навіть родичам не політика, а просто злодія з грошима за злочин з смертю людини не відкривають НАВІТЬ судового провадження. Я про кацапочку ,що грохнула насмерть в Маяках тверезого дядька на пішохідному переході. Навіть не оголосили підозру !!! Тобто дід сам винен , складу злочину не має і навіть імітацію слідства не треба робити. Потрібні КРОТИ ,чесні і незаплямовані молоді слідчі сбу і дбр, які будуть рити по старим кнурам ,які позасідали в своїх хатах і хамончики під коньячок смакують. Тих хто розпиздив і за безцінь розпродав радянську спадщину. Потрібен лідер і сильною командою. В першу чергу  командою чесних слідчих ,прокурорів і судей. Тоді за років 5 може щось зробиться а так….. Не сріться між собою ,вони не варті вашої уваги. Вода ні про що.

 

цілковита правда

лише для початку потрібно, аби наше суспільство до того доросло...  можна справді змінити ВСІХ, але потроху і нові зкурвляться

ніби усі хочуть, щоб було по закону... але в разі чого, щоб кум/сват/брат все "порішав"... "рука руку миє" та "моя хата скраю" у нас ледь не на кожому кроці

мало хто доповість у відповідні органи, чи служби, коли бачитиме протиправні дії та якщо справа не стосуватиметься його інтересів

ніби потрохи рухаємось у  тому напрямку, але "стара гвардія" і навчені ними отприски ще довго не даватимуть нашій державі дихнути на повні груди

  • Дякую! 2
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Werwolf777 сказано:

 

цілковита правда

лише для початку потрібно, аби наше суспільство до того доросло...  можна справді змінити ВСІХ, але потроху і нові зкурвляться

ніби усі хочуть, щоб було по закону... але в разі чого, щоб кум/сват/брат все "порішав"... "рука руку миє" та "моя хата скраю" у нас ледь не на кожому кроці

мало хто доповість у відповідні органи, чи служби, коли бачитиме протиправні дії та якщо справа не стосуватиметься його інтересів

ніби потрохи рухаємось у  тому напрямку, але "стара гвардія" і навчені ними отприски ще довго не даватимуть нашій державі дихнути на повні груди

Україна вся різна. Ментальність людей різна ще. Зі мною поруч всі регіони. Люди з усіх її частин. Харків, Дніпро ,Маріупіль - сєпарня, одна мова как в расіі, а газ та расійскій, а гаварілі что кримскій мост нє вазможна пастроіть…. Адєссса - жидо масонська республіка. Адєсса всєгда будєт Адєсай. Центр Полтава-Кропивницький - україномовні нейтрали, аби бараболя вродила, і свинячого грипу не було. Нікалаєф- Херсон,  говорящій на рускоукрайонській мові,регіон що  застряг в 90х і їм це подобається. Кієфф - як Каліфорнія , стейт ін зе стейт. Окрема держава. Кто меньше штукі палучаєт ,тот сєйчас ваабще лох.Всі різні в ментальності. Суд і реальні посадки ,в тому числі за сепаратизм. Навіть бесіди в бу будуть мати результат. Бо буде страх і свідомість.А коли нікого не садять- то маємо те що маємо.Йди в депутати і слухай што тібє люді гаварят, і нє бикуй…. Кради і не сци - нічого не буде.

  • Дякую! 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Alex S сказано:

Україна вся різна. Ментальність людей різна ще. Зі мною поруч всі регіони. Люди з усіх її частин. Харків, Дніпро ,Маріупіль - сєпарня, одна мова как в расіі, а газ та расійскій, а гаварілі что кримскій мост нє вазможна пастроіть…. Адєссса - жидо масонська республіка. Адєсса всєгда будєт Адєсай. Центр Полтава-Кропивницький - україномовні нейтрали, аби бараболя вродила, і свинячого грипу не було. Нікалаєф- Херсон,  говорящій на рускоукрайонській мові,регіон що  застряг в 90х і їм це подобається. Кієфф - як Каліфорнія , стейт ін зе стейт. Окрема держава. Кто меньше штукі палучаєт ,тот сєйчас ваабще лох.Всі різні в ментальності. Суд і реальні посадки ,в тому числі за сепаратизм. Навіть бесіди в бу будуть мати результат. Бо буде страх і свідомість.А коли нікого не садять- то маємо те що маємо.Йди в депутати і слухай што тібє люді гаварят, і нє бикуй…. Кради і не сци - нічого не буде.

 

Так, періодично спілкуюсь з ріднею з Харківщини - до расєї прив'язані ну дуже.

Далеко не сєпари, але коли починаємо мову за те, що треба від того *банутого сусіда стіною відгороджуватись, то починається: "а як ми без них", "ну що поробиш"

Україна, правда, дуже різна... Все завжди згадую, коли в 11-му класі був в Сумах на турнірі. Стоїмо з товаришем з Дрогобицької команди розмовляємо біля буфету, п'ючи чай, а буфетчиця біля нас завмерла і слухає. Ми переглянулися, а вона нам: "Ребят, все хорошо, просто вы так красиво разговариваете на украинском! Можно я послушаю?" 

В такі моменти думаєш, що надія таки є

 

І таки дійсно, жодного разу ні від одного німця не чув мови про політику! а коли сам почнеш, то на тебе дивляться як на постійного клієнта клініки в Ліпінах

 

За посадки - так, треба і то вже вчора!

Але ж як ті суди, поліцію, прокуратуру довести до чесності та неупередженості? 

 

  • Подобається 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Werwolf777 сказано:

Але ж як ті суди, поліцію, прокуратуру довести до чесності та неупередженості? 

Ловити, судити та садити за хабарі, корупцію, фальсифікацію. Коли це буде відбуватись системно звідти почнуть втікати "заробітчани". 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Werwolf777 сказано:

За посадки - так, треба і то вже вчора!

Але ж як ті суди, поліцію, прокуратуру довести до чесності та неупередженості? 

Слухай, та є чесні люди…. ну перестань. Особисто за себе скажу, мені лишнього не треба. Треба на не жалюгідне утримання сім’ї . 1000-1500 дол в місяць зарплати - та не треба мені тої мзди, я тобі чесно кажу.  Мені НА ВСЕ вистачає і з тою зарплатою також на все хватало б.Я з собою їх не заберу. А діти…. в них своє життя і я за них його не проживу. Якщо вони з молодості не будуть працювати ,то не будуть знати ціни тої копійки і просеруть батьківські гроші вмить. Як мінімум знаю трьох людей  в Луцьку,який не купиш ніяк. Буде все як в законі і в керівних документах. Ніяк. А тільки по закону. Сама суть того дирявого сучасного блатняка в тому щоб чесних фраєрів не допустити до влади. Задушити на початку, сфабрикувати справу, вигнати щоб не заважали жить і работать. Вибори президента. Але тих хто може і хоче ,так саме не випускають на поверхню і в публічне поле. Зєля такий самий гном як і його попередники ,а кого назначить реальний керманич сучасної України побачим. Але здається мені такого самого зельку.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, sergkots сказано:

Ловити, судити та садити за хабарі, корупцію, фальсифікацію. Коли це буде відбуватись системно звідти почнуть втікати "заробітчани". 

 

Хто це буде робити? Там тотальна кругова порука! Від мєнта до суддів

І де візьметься бажання ловити, якщо патрульних, що "беруть за ср*ку" якусь шишку за п'янку за кермом самих карають? 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Werwolf777 сказано:

 

Хто це буде робити? Там тотальна кругова порука! Від мєнта до суддів

І де візьметься бажання ловити, якщо патрульних, що "беруть за ср*ку" якусь шишку за п'янку за кермом самих карають? 

Рибка гниє з голови. Це аксіома . Вибори не Коломойського чи Медведчука ,а народного президента з  командою фахівців.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Alex S ти нормальний? Нам про політику не можна говорити,  а сам вже другий день розказує про політичний устрій сучасної України.

  • Ха-ха 6
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Alex S сказано:

Слухай, та є чесні люди…. ну перестань.

 

Знаю, що є

 

3 хвилин тому, Alex S сказано:

Рибка гниє з голови. Це аксіома . Вибори не Коломойського чи Медведчука ,а народного президента з  командою фахівців.

 

Я так ще з часу Революції Гідності кажу)

Але не доросло "насєлєніє" ще... Сипануть "гречкою", політтехнологи чиї треба попрацюють і все

Тому цю "рибку", на мою думку, треба від гнилі чистити з "хвоста"! Щоб було за що тримати, коли дійде справа до голови:)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, nickel сказано:

@Alex S ти нормальний? Нам про політику не можна говорити,  а сам вже другий день розказує про політичний устрій сучасної України.

 

То собачитись не можна, а вести вмотивовані дискусії щодо майбутнього нашої держави - то святе;)

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, nickel сказано:

@Alex S ти нормальний? Нам про політику не можна говорити,  а сам вже другий день розказує про політичний устрій сучасної України.

То вам, чорним людям, не можна, а не еліті, якою є пілоти

Змінено користувачем volks
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, nickel сказано:

@Alex S ти нормальний? Нам про політику не можна говорити,  а сам вже другий день розказує про політичний устрій сучасної України.

Та пиши хоч про астрономію, містобудівництво, основи банківської справи:) - я просив не обзивати один одного підарами роками , не сратися до усеру з переходом на особистості, хоча б дорослим і знайомими між собою людьми,на політичні теми.

Змінено користувачем Alex S
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, volks сказано:

То вам, чорним людям, не можна, а не еліті, якою є пілоти

От нахіба ти хамиш? 

Нормально, культурно спілкуємось. Але знайдеться розумник, що захоче сирнути скраю - нате, нюхайте та дивіться всі.

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, sergkots сказано:

От нахіба ти хамиш?

Це був жарт. Насправді, я вважаю, що такі чорні люди, як ми з Нікелем також мають право висловлювати свою думку.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, sergkots сказал:

От нахіба ти хамиш? 

Нормально, культурно спілкуємось. Але знайдеться розумник, що захоче сирнути скраю - нате, нюхайте та дивіться всі.

Можна я нагадаю? Бо людина, яка нам розказує, що негарно сратися, ще зовсім недавно сама з усіма знатно пересралася. А ти тоді щось не дуже спішив на захист "знедолених".

  • Дякую! 3
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

Можна я нагадаю? Бо людина, яка нам розказує, що негарно сратися, ще зовсім недавно сама з усіма знатно пересралася. А ти тоді щось не дуже спішив на захист "знедолених".

то  ж він не через політику! Він просто уйобками назвав і все :)

 

8263faf729ca50d2e104f9be3acaefa8.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, volks сказано:

Це був жарт. Насправді, я вважаю, що такі чорні люди, як ми з Нікелем також мають право висловлювати свою думку.

Фольцваген - це бородатий анекдот ,як синонім твого посту. Як заходить дух в казарму і кричить до дідів - хто не засцить на мене пригнути?! Самий здоровий дєд підходить і каже - я не засцю і прямо зараз можу тебе і прямо тут в фарш відпиздити…. Дух каже - а як тебе звати? - Микола! Дух обнімає діда за плечі і до інших дідів каже - Хто на нас з Миколою може пригнути, хто не сцикун?! ….. Ти яким боком до Нікеля взагалі? Може він взагалі не любить коли йому сраку лижуть? Чи ти свою думку з його порівнюєш? Він сам, без допомоги ,пройшов через 10 стартапів , і вдалих і зовсім тупікових, і не шифрується про них розказати, він все що ти мав зробити  ,тільки за тебе це зробили батьки, давно з’їв і вже давно висрав. Так саме як і людей з 5 мінімум тут. А взагалі твоя думка , дуже важлива! Піши ісчьо! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, nickel сказано:

А ти тоді щось не дуже спішив на захист "знедолених".

Ти перечитай - про те я теж писав.

І зараз знову ж та сама історія повторюється - на пустому місці, з нічого. Чи у тебе Миколо є особиста неприязнь?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, sergkots сказал:

Ти перечитай - про те я теж писав.

І зараз знову ж та сама історія повторюється - на пустому місці, з нічого.

Ткни носом

Только что, sergkots сказал:

Чи у тебе Миколо є особиста неприязнь?

Чого ти причепився до тої неприязні? Скільки тобі разів ще написати, що немає у мене неприязні до тебе? Чи тобі так хочеться щоб я написав, що це через неприязнь і ти тоді напишеш: а я ж казав.

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, nickel сказано:

Ткни носом

Чого я маю тобі щось доводити? Цікаво то шукай.

 

3 хвилин тому, nickel сказано:

Скільки тобі разів ще написати, що немає у мене неприязні до тебе?

Я не про себе писав.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, nickel сказано:

що негарно сратися, ще зовсім недавно сама з усіма знатно пересралася

це ти ще толерантно все описав

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Zheny@ сказано:

то  ж він не через політику! Він просто уйобками назвав і все :)

 

8263faf729ca50d2e104f9be3acaefa8.gif

Так , був один раз такий момент, з мого акаунту в перший ковідний рік якусь неділю писав знайомий . Було. Він тут є ,але тільки раз десь в неділю читає.Сказав що я їм нормально елєксіра бодрості влив. Надовго запам’ятають . Коли вже я зайшов то все було потерте., з уривків поняв що перестарався, защітнік з нього ні в манду. 

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Alex S сказано:

Так , був один раз такий момент, з мого акаунту в перший ковідний рік якусь неділю писав знайомий . Було. Він тут є ,але тільки раз десь в неділю читає.Сказав що я їм нормально елєксіра бодрості влив. Надовго запам’ятають . Коли вже я зайшов то все було потерте., з уривків поняв що перестарався, защітнік з нього ні в манду. 

Так вон воно шо.. а ми всі подумали ти добряче упоровся :)

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Alex S сказано:

Так , був один раз такий момент, з мого акаунту в перший ковідний рік якусь неділю писав знайомий . Було. Він тут є ,але тільки раз десь в неділю читає.Сказав що я їм нормально елєксіра бодрості влив. Надовго запам’ятають . Коли вже я зайшов то все було потерте., з уривків поняв що перестарався, защітнік з нього ні в манду. 

:0016:

ti-govorish-devochka-vozmucshaetsya_8419

  • Дякую! 2
  • Ха-ха 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...