Перейти до змісту

Строковик розстріляв караул нацгвардійців у Дніпрі – п’ятеро загиблих


Рекомендовані повідомлення

Щойно, Zheny@ сказано:

Так вон воно шо.. а ми всі подумали ти добряче упоровся :)

Я образився, він курив на балконі і каже дай трохан розпедалю варшавський базар. Кажу - педаль, пох. Той напедалив.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 449
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

38 минут назад, sergkots сказал:

Чого я маю тобі щось доводити? Цікаво то шукай.

При чому тут доводити? Я таких твоїх постів не пам'ятаю, а ти пам'ятаєш. То кому легше їх буде знайти? 

Цитата

Я не про себе писав.

Тобі варто прочитати

46 минут назад, Alex S сказал:

Фольцваген - це бородатий анекдот ,як синонім твого посту. Як заходить дух в казарму і кричить до дідів - хто не засцить на мене пригнути?! Самий здоровий дєд підходить і каже - я не засцю і прямо зараз можу тебе і прямо тут в фарш відпиздити…. Дух каже - а як тебе звати? - Микола! Дух обнімає діда за плечі і до інших дідів каже - Хто на нас з Миколою може пригнути, хто не сцикун?! ….. Ти яким боком до Нікеля взагалі? Може він взагалі не любить коли йому сраку лижуть? Чи ти свою думку з його порівнюєш? Він сам, без допомоги ,пройшов через 10 стартапів , і вдалих і зовсім тупікових, і не шифрується про них розказати, він все що ти мав зробити  ,тільки за тебе це зробили батьки, давно з’їв і вже давно висрав. Так саме як і людей з 5 мінімум тут. А взагалі твоя думка , дуже важлива! Піши ісчьо! 

 

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Alex S сказано:

Я образився, він курив на балконі і каже дай трохан розпедалю варшавський базар. Кажу - педаль, пох. Той напедалив.

а зараз хто пише, ти чи твій уявний друг з балкону?

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Alex S сказано:

Я образився, він курив на балконі і каже дай трохан розпедалю варшавський базар. Кажу - педаль, пох. Той напедалив.

В армії прикол такий був, черговий по роті солдата будить і каже: позич труси в туалет сходити :D До підйому пару штук напозичав, зранку ржали всі з цього. Реально віддавали з просоння :D

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, nickel сказано:

Тобі варто прочитати

Тобі варто подумати, що пишеш.

Можеш не відповідати - я для себе вже давно зробив висновки.

  • Збентежений 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, alexvvv сказано:

а зараз хто пише, ти чи твій уявний друг з балкону?

Та вгомонися вже, узбакойся, вимкни тіліпон, випий зеленого шаю. Повинно попустити. Не будь бродівським тролем. Бо торік пиздане зненацька без попереджень і будеш скулити - 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, sasha2008lk сказано:

В армії прикол такий був, черговий по роті солдата будить і каже: позич труси в туалет сходити :D До підйому пару штук напозичав, зранку ржали всі з цього. Реально віддавали з просоння :D

А як сонному тапочок давали в руку і казали - Тримай ,мама дзвонить!! І він говорив пару хвилин з мамою.

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Alex S сказано:

Та вгомонися вже, узбакойся, вимкни тіліпон, випий зеленого шаю. Повинно попустити. Не будь бродівським тролем. Бо торік пиздане зненацька без попереджень і будеш скулити - 

та не хвилюйся так за мене, все буде добре, своє здоров'я бережи 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, Alex S сказал:

Так , був один раз такий момент, з мого акаунту в перший ковідний рік якусь неділю писав знайомий . Було. Він тут є ,але тільки раз десь в неділю читає.Сказав що я їм нормально елєксіра бодрості влив. Надовго запам’ятають . Коли вже я зайшов то все було потерте., з уривків поняв що перестарався, защітнік з нього ні в манду. 

Я для себе уточнити хочу. В цьому році друг не писав?

  • Ха-ха 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 хвилин тому, nickel сказано:

Я для себе уточнити хочу. В цьому році друг не писав?

Я як доживу до реальної пенсіі і тобі Бог дозволить зістаритися, то може візьму тебе до себе пісатєлєм. Скоріш за все ти вже буде работнік так собі, і ти погодишся на пропозицію. Будеш моїм хронографом і автобіографом. Я буду сидіти за столом і пити чай і згадувати минуле, а ти за столом напроти будеш давити клавіатуру і набирати швидко тест. Потім опрацюєм - відредактуєм набірник,а з типографією ,з твоєю допомогою ,не прогадаєм. Десь знайдем. То тоді по датам мого життя ти все взнаєш.

  • Ха-ха 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, Alex S said:

Я як доживу до реальної пенсіі і тобі Бог дозволить зістаритися, то може візьму тебе до себе пісатєлєм. Скоріш за все ти вже буде работнік так собі, і ти погодишся на пропозицію. Будеш моїм хронографом і автобіографом. Я буду сидіти за столом і пити чай і згадувати минуле, а ти за столом напроти будеш давити клавіатуру і набирати швидко тест. Потім опрацюєм - відредактуєм набірник,а з типографією ,з твоєю допомогою ,не прогадаєм. Десь знайдем. То тоді по датам мого життя ти все взнаєш.

db5d0b9e4c18a0e832af0553c4bffa73.jpg.606bab47b9c28c2332e81eb1f942e675.jpg

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, sergkots сказал:

Чого я маю тобі щось доводити? Цікаво то шукай.

От зря ти мене послав... Я ж пішов і пошукав... І був правий, ти такий принциповий не скрізь і не для всіх. Ну то таке, що було, то вже пройшло. Тепер і я собі висновки зробив.

Змінено користувачем nickel
  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, yu2007 сказано:

db5d0b9e4c18a0e832af0553c4bffa73.jpg.606bab47b9c28c2332e81eb1f942e675.jpg

Ти ще молодий, ми за столом не знайдем повного консєнсуса, плюс друкарем ніколи не був. Ти знайдеш нового , свого ровесника, коли зістаришся, носія хроніки минулого.

  • Ха-ха 2
  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

От зря ти мене послав... Я ж пішов і пошукав... І був правий, ти такий принциповий не скрізь і не для всіх. Ну то таке, що було, то вже пройшло.

Ок, най буде так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

Тепер і я собі висновки зробив.

Не будь таким жорстоким - перестань. Прямо як вбивця метеликів. І злопам’ятним бути ніззя. Треба бути не злопамятним ,пам’ятати образу хоча б перші ну роки три. А потім вибачати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Alex S сказал:

Не будь таким жорстоким - перестань. Прямо як вбивця метеликів. І злопам’ятним бути ніззя. Треба бути не злопамятним ,пам’ятати образу хоча б перші ну роки три. А потім вибачати.

Так я тому в тебе тільки за цей рік і питав, бо давнішого не пам'ятаю.

І за адвоката твого тоже в цьому році знайшов, далі не шукав.

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, nickel сказано:

Так я тому в тебе тільки за цей рік і питав, бо давнішого не пам'ятаю

Бо ти за своїми мирським турботами весь форум пропустив…. Був просто будівельник і лихвар а став квартирним афірістом. Це ж стільки клопоту ,що триндєц!  Щей вояки ті обані прописатися не давали…. Та не злись ! Перестань злитися. Немає до чого . Насправді це добре що ти своїм горбом, будучи сімянином, з гімна робиш канфєтку. Бо не кожен так може, з рядових чоловіків. Не працюючи за кордоном і хату збудувати і квартиру розмінювати , і на роботі вспіти працювати. Не кожен. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, sergkots сказал:

А почалося це все сьогодні з цього:

 

Точно, а ми вже й забули. Ти якісь вітаміни для пам'яті приймаєш?

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 minutes ago, Alex S said:

Ти ще молодий, ми за столом не знайдем повного консєнсуса, плюс друкарем ніколи не був. Ти знайдеш нового , свого ровесника, коли зістаришся, носія хроніки минулого.

 

Та немає відчутної різниці у віці в мене з Миколою, може якийсь рік-два. І хоч сам не друкар, але з друкарнями мав справу не раз в 00-х.

 

Ну й ти ж сам в минулому році мене своїм біографом призначив. Чи то був твій товариш з балкона?)) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, yu2007 сказано:

 

Та немає відчутної різниці у віці в мене з Миколою, може якийсь рік-два. І хоч сам не друкар, але з друкарнями мав справу не раз в 00-х.

 

Ну й ти ж сам в минулому році мене своїм біографом призначив. Чи то був твій товариш з балкона?)) 

Я тебе звільняю . За статею повна службова невідповідність займаній посаді. Наказ в стройовій частині. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

Точно, а ми вже й забули. Ти якісь вітаміни для пам'яті приймаєш?

Набирай - продам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

Я номер забув

Точно - у тебе ж вітамінів ще немає потрібних.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, Alex S said:

Я тебе звільняю . За статею повна службова невідповідність займаній посаді. Наказ в стройовій частині. 

От тобі маєш :( 

 

То, виходить, я твоїх цитат на борді напрінтскрінив на кілька десятків мегабайт, розраховував на якусь копійку з продажу твоїх мемуарів, а ти мене ото так без попередження і вихідної допомоги взяв і звільнив? 

 

От вір після цього людям :( 

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...