Перейти до змісту

Строковик розстріляв караул нацгвардійців у Дніпрі – п’ятеро загиблих


Рекомендовані повідомлення

Що св. Миколай немає що сказати? Чи ти тільки свому ГПЗшному тролю смайлики ліпиш? Нафіга ти про шпекання пишеш? Може мав досвід- ше раз кажу ,зараз толерантність до геїв, це не страшно. Людину знаю більше року. Знаю майже умовно. Пересікався пару раз в реальному житті . Купував з його допомогою нового лептопа. Потім випадково бачив два рази в місті. Один раз пили каву. І все. Ти вже в адвокати записав, і в св. Петром назвав і …. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 449
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

1 хвилина тому, Alex S сказано:

Один раз пили каву. І все.

добре, добре, ми тобі вирімо, не хвилюйся :0016:

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, yu2007 сказано:

Я законослухняний громадян, в особисте життя не втручаюсь. Але раз ти сам про це просиш…))

Юра та жартую, нічого я не прошу, яке особисте життя…. це ти чогось хочеш заглядати в рота, як такі самі що поруч з тобою бордівські тролі, знати хто чим дихає і підйобувати типу - що знову пересів на вєлік? Знову береш кредит? Слідкуй за собою , не виглядуй з-за кутка, не розганяй тих хто тут залишився .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, alexvvv сказано:

добре, добре, ми тобі вирімо, не хвилюйся :0016:

Та ти себе вже десь місяць тому показав…  Ти з чоловіками в реалі і не розмовляв ніколи.Яка казарма , дитино? Троль, дрищ і сцикун. З тобою я діалог закінчив, пусте місце.

  • Cумний 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Alex S сказано:

Та ти себе вже десь місяць тому показав…  Ти з чоловіками в реалі і не розмовляв ніколи.Яка казарма , дитино? Троль, дрищ і сцикун. З тобою я діалог закінчив, пусте місце.

в тебе трошки завищена самооцінка :0016:, цікаво чи ти був хворий на голову чи тебе в армії таким зробили 

Змінено користувачем alexvvv
  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 minutes ago, Alex S said:

Юра та жартую, нічого я не прошу, яке особисте життя…. це ти чогось хочеш заглядати в рота, як такі самі що поруч з тобою бордівські тролі, знати хто чим дихає і підйобувати типу - що знову пересів на вєлік? Знову береш кредит? Слідкуй за собою , не виглядуй з-за кутка, не розганяй тих хто тут залишився .

Який вєлік і який кредит? Це я тебе чи когось іншого про таке питав? 


І про під@бувати не зрозумів. Коли ти це робиш, то це норм, бо на під@бках і закльопках тримається авіація. Коли ж під@бують тебе, то це відразу бордівські тролі (ляпавки, креветки, дрищі, сцикуни і решта дитячих обзивалок з твого багатого лексикону), які розганяють тих, хто лишився на борді? 
 

дай якесь визначення, щоб мені знати різницю між тролінгом і під@бингом, ну щоб слідкувати за собою))

 

 

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От до чого вже мова дійшла. Може з'їли що не добре чи то прихований та багатий внутрішній світ  назовні рветься? 

 

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 hours ago, Alex S said:

Я вже в хату з квартири переїхав і машину змінив, і туроператора більше року тому ,по роботі змінив….

О, ось тут вже цікаво, розказуй! Доречі, чого таку машину сплавив, ніби ж тільки недавно купив? Що взяв - електричку? Хату будував чи вдалось щось толкове готове знайти? Бо мене за останній рік абсолютно ті ж самі питання мучали... пару місяців пошуків, абсолютно кожні вихідні на протязі пару місяців перегляди тих всіх будинків з реалторами і т.д., потім переїзд, вибори та закупки меблів, ручки, карнізи-хуїзи і т.д., то трохи було не до форуму... а зараз появились трошки інші та набагато цікавіші справи які... пля, якщо навіть візьму вихідні на дві неділі і буду ними займатися по 8-10 годин в день то навіть за ці дві неділі не закінчу... але то все херня, іноді для перерви та розслабону все-таки захожу на форум, тому розказуй, цікаво!

Ну і, про форум: тут дійсно іноді цікаво, бо зібрались, хоч уже і не багато залишилось - доволі різні цікаві люди з зовсім різним пройденим життям... хтось десь багато чого робив та пробував в свому житті, хтось багато де бував і багато чого бачів крім своєї коробочки і може робити свої висновки без ніякого інету чи ще чогось... а хтось навіть можливо навіть і все життя пропрацював на базарі, але крім базару бачить та робить багато чого іншого і може робити свої цікаві та іноді навіть мудрі висновки, хтось навіть компютерщик, але притому ще десь бував, щось робив і теж багато чого бачив, тому теж цікаво послухати іхнє бачення і взагалі почитати форум. 

А є просто нещасні, які крім "своєї" маминої чи бабиної квартири, скучної роботи і Луцька - майже нічого не бачили, нікуди не їздили, нічого в свому житті не пробували і т.д., тому пробують хоч тут хоч якось себе реалізовувати підколюючи інших, тобто якщо в реальному житті в більшості випадків їх тролять, чмирять, підйобують і т.д., то тут, анонімно вони вже відриваються чи пробують відриватись... але тільки поки анонімно... :)  Навіть не звертай на різне гівно уваги, переступай та йди далі, або просто добав як того зелю в ігнор лист та й дєлов то, все одно ніколи нічого путнього від них не почуєш, на них навіть не варто витрачати свій час щоб їх навіть читати не те що на них реагувати чи відповідати... за останні 10 років тут добре видно хто ким є по житті... одні нормально спілкуються, діляться інформацією, діляться власними висновками, іноді навіть можуть щось підсказати по тому в чому розуміються, а є і ті хто сюди заходить тільки для того щоб, як їм здається "самореалізуватись" - тобто підїбати, підколоти, потролити або просто пофлудити і ніколи нічого цікавого чи дійсно того що варте уваги, і за багато років це вже виглядає як хвороба, бо люди робляться старшими, мудрішими, стриманішими, а тих час взагалі не змінює бо певно просто немає звідки їм змінюватись... саме тому вони навіть і не варті того щоб до них прислухались чи взагалі на них звертали увагу.

В общим - рухаємось далі!

Змінено користувачем Waver
  • Дякую! 3
  • Ха-ха 3
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Waver сказано:

О, ось тут вже цікаво, розказуй! Доречі, чого таку машину сплавив, ніби ж тільки недавно купив? Що взяв - електричку? Хату будував чи вдалось щось толкове готове знайти? Бо мене за останній рік абсолютно ті ж самі питання мучали... пару місяців пошуків, абсолютно кожні вихідні на протязі пару місяців перегляди тих всіх будинків з реалторами і т.д., потім переїзд, вибори та закупки меблів, ручки, карнізи-хуїзи і т.д., то трохи було не до форуму... а зараз появились трошки інші та набагато цікавіші справи які... пля, якщо навіть візьму вихідні на дві неділі і буду ними займатися по 8-10 годин в день то навіть за ці дві неділі не закінчу... але то все херня, іноді для перерви та розслабону все-таки захожу на форум, тому розказуй, цікаво!

Ну і, про форум: тут дійсно іноді цікаво, бо зібрались, хоч уже і не багато залишилось - доволі різні цікаві люди з зовсім різним пройденим життям... хтось десь багато чого робив та пробував в свому житті, хтось багато де бував і багато чого бачів крім своєї коробочки і може робити свої висновки без ніякого інету чи ще чогось... а хтось навіть можливо навіть і все життя пропрацював на базарі, але крім базару бачить та робить багато чого іншого і може робити свої цікаві та іноді навіть мудрі висновки, хтось навіть компютерщик, але притому ще десь бував, щось робив і теж багато чого бачив, тому теж цікаво послухати іхнє бачення і взагалі почитати форум. 

А є просто нещасні, які крім своєї маминої квартири, скучної роботи і Луцька - майже нічого не бачили, нікуди не їздили, нічого в свому житті не пробували і т.д., тому пробують хоч тут хоч якось себе реалізовувати, тобто якщо в реальному житті в більшості випадків їх тролять, чмирять, підйобують і т.д., то тут, анонімно вони вже відриваються чи пробують відриватись... але тільки поки анонімно... :)  Навіть не звертай на різне гівно уваги, переступай та йди далі, або просто добав як того зелю в ігнор лист та й дєлов то, все одно ніколи нічого путнього від них не почуєш, на них навіть не варто витрачати свій час щоб їх навіть читати не те що реагувати та відповідати... за останні 10 років тут добре видно хто ким є по житті.

Відповів в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Alex S сказал:

Що св. Миколай немає що сказати?

Можна я з роботи додому доїду?

2 часа назад, Alex S сказал:

Чи ти тільки свому ГПЗшному тролю смайлики ліпиш?

Ти вже готуєшся дідом стати. І тебе турбують смайлики, які я ставлю не тобі? Я не знаю що з цим можна зробити.

2 часа назад, Alex S сказал:

Нафіга ти про шпекання пишеш? Може мав досвід- ше раз кажу ,зараз толерантність до геїв, це не страшно.

Ти про ревність між мужиками нащо почав? Я вирішив що це тобі ця тема близька і важлива. Мені до вас діла немає, про що я вас і повідомив. Потім ще й мою дружину згадав якогось милого. За своєю краще поглядуй, бо поки ти там Африку фоткаєш...

Спойлер

Не прийнято в нас родину чіпати в срачиках, тому пропоную припинити. Бо нічого доброго з цього не вийде.

2 часа назад, Alex S сказал:

Людину знаю більше року. Знаю майже умовно. Пересікався пару раз в реальному житті . Купував з його допомогою нового лептопа. Потім випадково бачив два рази в місті. Один раз пили каву. І все. Ти вже в адвокати записав, і в св. Петром назвав і …. 

Я радий за вас обох. Тільки нащо мені ця інформація?

  • Ха-ха 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Waver сказал:

хтось десь багато чого робив та пробував в свому житті, хтось багато де бував і багато чого бачів крім своєї коробочки і може робити свої висновки без ніякого інету чи ще чогось... а хтось навіть можливо навіть і все життя пропрацював на базарі, але крім базару бачить та робить багато чого іншого і може робити свої цікаві та іноді навіть мудрі висновки, хтось навіть компютерщик, але притому ще десь бував, щось робив і теж багато чого бачив, тому теж цікаво послухати іхнє бачення і взагалі почитати форум. 

А є просто нещасні, які крім своєї маминої квартири, скучної роботи і Луцька - майже нічого не бачили, нікуди не їздили, нічого в свому житті не пробували і т.д., тому пробують хоч тут хоч якось себе реалізовувати підколюючи інших, тобто якщо в реальному житті в більшості випадків їх тролять, чмирять, підйобують і т.д., то тут, анонімно вони вже відриваються чи пробують відриватись...

хтось когось впізнав по опису?)))

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

Де?

 

8 хвилин тому, nickel сказано:

Добре що в тебе друг веселий.

 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 minutes ago, Saddy said:

хтось когось впізнав по опису?)))

всіх описати я не мав часу та й немає смислу бо є ще дійсно багато цікавих людей... а от тролі себе впізнають.

Змінено користувачем Waver
  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, sergkots сказал:

 

 

Не переживай, не тебе. Ви вже обоє пояснили, що не друзі. Того, що курить на балконі.

 

Змінено користувачем nickel
  • Ха-ха 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Saddy сказано:

хтось когось впізнав по опису?)))

Люди здогадуються певно, але мовчать щоб не дізнатись про себе багато інтимних подробиць. Он куди вже мова дійшла

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я два дні читав цю тему з однією думкою "и эти люди запрещают мне ковыряться в носу?", а тепер, боюся здатися нудним, але мене також цікавить відповідь на твоє запитання

2 часа назад, yu2007 сказал:

І про під@бувати не зрозумів. Коли ти це робиш, то це норм, бо на під@бках і закльопках тримається авіація. Коли ж під@бують тебе, то це відразу бордівські тролі (ляпавки, креветки, дрищі, сцикуни і решта дитячих обзивалок з твого багатого лексикону), які розганяють тих, хто лишився на борді? 
 

дай якесь визначення, щоб мені знати різницю між тролінгом і під@бингом, ну щоб слідкувати за собою))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Waver сказал:

тільки склав нового комода, тепер працюю над тим щоб його затарити, вміст вже вийшов дорожчий ніж сам той комод)))

яке функціональне призначення - бар, медіатека якась чи що?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...