Перейти до змісту

Строковик розстріляв караул нацгвардійців у Дніпрі – п’ятеро загиблих


Рекомендовані повідомлення

5 минут назад, Waver сказал:

Взагалі, трохи немаю часу все описати, та й не до того... тільки склав нового комода, тепер працюю над тим щоб його затарити, вміст вже вийшов дорожчий ніж сам той комод)))

Веселий ти чоловік, завжди знайдеш час написати на Борді, що в тебе немає часу писати на Борді. Будеш мати час, розкажеш, що там за комод і які у ньому цінності ховаєш.

Змінено користувачем nickel
  • Ха-ха 6
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 449
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

2 минуты назад, Waver сказал:

 

8D145C2E-3DAB-43C8-BB1D-E9C4BD134E5B.jpeg

Знімаю шапку.

Только что, Waver сказал:

ну і, як повністю його затарю - то планую взагалі відмовитись від алкоголю!:)

Отак. Тоді нащо?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 minutes ago, Waver said:

Але мій 20-ти літній кон‘як туди не влазить, найдорожче в гаражі тримаю… ну і, як повністю його затарю - то планую взагалі відмовитись від алкоголю!:)

Spoiler

8D145C2E-3DAB-43C8-BB1D-E9C4BD134E5B.jpeg

 

 

Якось давненько в якійсь з тем на Борді місцеві дядьки теж хвалились, в кого яка колекція алкашки (потім ще кілька з них на пиво збирались. @Saddy, я правильно пам'ятаю чи знову щось наплутав? :) ). То @Waver там беззаперечно зайняв би перше місце.

 

Тепер питання: це я вище тролю чи під@бую? Кому як здається?))

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, yu2007 сказано:

 

Якось давненько в якійсь з тем на Борді місцеві дядьки теж хвалились, в кого яка колекція алкашки (потім ще кілька з них на пиво збирались. @Saddy, я правильно пам'ятаю чи знову щось наплутав? :) ). То @Waver там беззаперечно зайняв би перше місце.

 

Тепер питання: це я вище тролю чи під@бую? Кому як здається?))

Хто багато памятає  -погано спить по ночам.

А хто багато тролить- погано кінчає.

Щоби це не значило....

Змінено користувачем Nokian
  • Ха-ха 2
  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, yu2007 сказал:

я правильно пам'ятаю чи знову щось наплутав?

ти що, образився на мене?

я ж всього декілька разів тебе не зі зла під@бнув....

не думав, що ти такий ранімий)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хз, я живу за принципом "якщо є можливість під@бати, то чому б і не під@бати" Але не переступаючи межу хамства.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 minutes ago, Saddy said:

ти що, образився на мене?

я ж всього декілька разів тебе не зі зла під@бнув....

не думав, що ти такий ранімий)

Ну ти вже собі нафантазував)

Під@буй скільки влізе. Я просто тепер буду з тобою звірятися, бо пам'ять вже не та, старію :( .

 

Так, кажеш, ти не брав участь в тій зустрічі? Там ще Юра-Патріот ніби як був...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 minutes ago, Nokian said:

Хто багато памятає  -погано спить по ночам.

А хто багато тролить- погано кінчає.

Щоби це не значило....

 

А ти ще той троляка...))

Змінено користувачем yu2007
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 minutes ago, Nokian said:

Хто багато памятає  -погано спить по ночам.

А хто багато тролить- погано кінчає.

Щоби це не значило....

Spoiler

f2d35690b432fbd6513c46160704d2a8.jpg

 

  • Дякую! 2
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, volks said:

Хз, я живу за принципом "якщо є можливість під@бати, то чому б і не під@бати" Але не переступаючи межу хамства.

Так це нормально, час від часу всі ми тут когось та й можемо під'їбати, пожартувати... але коли в людини роками це майже все для чого вона заходить на форум чи ще кудись - то вже якась хвороба чи виплиск того всього що в ньому зібралось, залишається тільки здогадуватись яке у тої людини гівняне життя поза форумом...

  • Подобається 2
  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Waver сказал:

але коли в людини роками це майже все для чого вона заходить на форум чи ще кудись - то вже якась хвороба чи виплиск того всього що в ньому зібралось, залишається тільки здогадуватись яке у тої людини гівняне життя поза форумом...

Я щось таких на Борді не пам'ятаю. В Шльоми зараз якесь загострення, але навіть він під твій опис ніби як не підходить. Ти про кого?

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 minutes ago, nickel said:

Я щось таких на Борді не пам'ятаю. В Шльоми зараз якесь загострення, але навіть він під твій опис ніби як не підходить. Ти про кого?

Та не буду вголос... може люди все-таки самі зрозуміють свої помилки та як те все виглядає зі сторони.

Змінено користувачем Waver
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часов назад, Alex S сказал:

Скільки років ти торгуєш на одному місці? На своїй точці?

конкретно на цій що зараз, років з 15 точно

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

конкретно на цій що зараз, років з 15 точно

Вадік, скажи тако чесно, от ти ж все бачив, все розумів , за ці роки ( 15 років),ти не міг перепрофілієрувати бізнес ? Купити власний магазин? Тим паче що компаньйон по бізнесу в тебе постійний. До речі ,сприйми як комплімант, для нашого віку, навіть дуже красива жінка. Ви не змогли знайти більш пристосований до часу бізнес? ПС . Я повний профан в продажах. Але хотів запитати те що хотів .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, yu2007 сказал:

Так, кажеш, ти не брав участь в тій зустрічі? Там ще Юра-Патріот ніби як був...

я не підтвердив і не спростував твоїх даних про зустріч чи її ймовірних учасників - не передьоргуй)

Змінено користувачем Saddy
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, Alex S сказал:

Вадік, скажи тако чесно, от ти ж все бачив, все розумів , за ці роки ( 15 років),ти не міг перепрофілієрувати бізнес ? Купити власний магазин? Тим паче що компаньйон по бізнесу в тебе постійний. До речі ,сприйми як комплімант, для нашого віку, навіть дуже красива жінка. Ви не змогли знайти більш пристосований до часу бізнес? ПС . Я повний профан в продажах. Але хотів запитати те що хотів .

по суті, магазин нафіг нада, орендувати в якомусь супермаркеті, нафіг нада два рази, тим більше з їхньою орендою і платами за комуналку. Потрібна була б фірма, але є один головний нюанс, я не вмію керувати людьми, в тому смислі, що стараєшся відноситись до них, як до людей, а вони вилазять на голову, знаю, що кажу, бо декілька разів мав ще точки з продажу, поміняв купу продавців, потім плюнув, не варті ті нерви тих заробітків і залишився торгувати сам з дружиною. З однієї сторони, дивлячись назад, думаєш, може б і варто було *наступити на горло своїй совісті* і зараз сам би вже не стирчав на базарі, ішачили б за мене інші, бо ж не молодію ніфіга, а з іншої - склалось так як склалось, ніби поки не бідую, пів дня свободний, займаюсь цікавим в себе на дачі, якось проживем ))

  • Дякую! 2
  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, Waver сказано:

закупочна ціна не більше 150-200 гривень, вона на тому кінці трубки каже що ці у нас по 490... а ти тут же з круглими очима випалюєш шо то у нас залишилось останнє і всі вже розібрали, було за 850 і можу віддати за 790... - і вони протягають тобі гроші!!!:D

Я так колись шорти за 150 грн купив за 50

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 минуту назад, Waver сказал:

вониш дружині щоб запитати ціну хоча знаєш що закупочна ціна не більше 150-200 гривень, вона на тому кінці трубки каже що ці у нас по 490... а ти тут же з круглими очима випалюєш шо то у нас залишилось останнє і всі вже розібрали, було за 850 і можу віддати за 790... - і вони протягають тобі гроші!!!:D Доречі, абсолютно весь товар у нас був з сша тому такого більш ніде не було і ціни міг називати любі в залежності від платоспроможності клієнта.

вибач, але всерівно, то звичайне наїбалово і ніякою екслюзивністю не виправдовуєтся. Але то таке

  • +1 9
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Waver сказал:

То базар!:)

ну значить в нас різні поняття про базар :(

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Waver сказал:

на базарі в Шацьку

 

7 минут назад, Waver сказал:

товари з Хмельницька

 

7 минут назад, Waver сказал:

в бутіках

 

7 минут назад, Waver сказал:

бренди

і як ти зумів поєднати в одному реченні такі різноманітні поняття:D

  • Ха-ха 3
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я теж по-троху починаю більше розуміти деяких форумчан, і деякі їх пости та повідомлення тепер мають більш зрозумілий та глибокий сенс, як і події, що в них описуються

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, Waver сказал:

Коли будиш на Світязі, зверни колись увагу в Шацьку на базарі на ціни на товари з Хмельницька і порівняй їх з луцькими на той самий товар, особливо коли наплив Білорусів... і так само всьому базару можеш розказувати шо то наїбалово. Одні раді що так торгується, інші раді що так дешево купили. Якщо всі сторони довольні - то які претензії? Ну і, якщо в бутіках навіть в Україні ті ж самі речі та бренди коштують ще в два рази дорожче - то яке це наїбалово? 

наїбалово не в ціні, а втому, що ти ОДНУ Й ТУ Ж САМУ РІЧ продаєш різним людям за різні гроші. А про ціни можеш мені не розказувати, в мене скупляются люди з тих країв

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Waver смішно, просто обіржатись. Особливо від того, що деякі з таких "базарників" пішли вище і вище і тепер розводять не на сотні грн, а на млрд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...