Перейти до змісту

Що змінити в першу чергу на сайті lutech,com,ua на вашу думку.?


Рекомендовані повідомлення

Заплатив би хорошому контент менеджеру..

За результативність.

І ще одне питання,що би такого вкладати в посилки,що прославляло,рекламували би Луцьк та Волинь?

Змінено користувачем Nokian
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 hours ago, Nokian said:

Заплатив би хорошому контент менеджеру..

За результативність.

І ще одне питання,що би такого вкладати в посилки,що прославляло,рекламували би Луцьк та Волинь?

Цукерки:)

  • Ха-ха 1
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 hours ago, xc90 said:

Цукерки:)

Рошен? Клятий порохобот!) А раптом в отримувача посилки діабет?

 

Найкраще прославлятиме і рекламуватиме наше місто та його жителів - це папірець із зображенням в’їзної брами луцького замку (на звороті), та портрету найвідомішої поетеси родом з Луцька. Папірець і місця менше займе, ніж цукерка, і не зіпсується під час пересилки в жарку погоду. Як гадаєте, щоб на це сказав Любарт?)))))

  • Ха-ха 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 хвилин тому, yu2007 сказано:

Рошен? Клятий порохобот!) А раптом в отримувача посилки діабет?

 

Найкраще прославлятиме і рекламуватиме наше місто та його жителів - це папірець із зображенням в’їзної брами луцького замку (на звороті), та портрету найвідомішої поетеси родом з Луцька. Папірець і місця менше займе, ніж цукерка, і не зіпсується під час пересилки в жарку погоду. Як гадаєте, щоб на це сказав Любарт?)))))

Маєш на увазі Лесю?

200 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 hours ago, Nokian said:

Заплатив би хорошому контент менеджеру..

За результативність.

Тобі би на якого "смотрящого" по Луцьку вийти, чи ще на якого хорошого "контингент-менеджера"...  щоб хтось добре попрацював з конкурентами.

За результативність пізніше поплатишся...:D

Змінено користувачем Waver
  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 12.06.2021 в 13:39, Nokian сказал:

Заплатив би хорошому контент менеджеру..

За результативність.

І ще одне питання,що би такого вкладати в посилки,що прославляло,рекламували би Луцьк та Волинь?

Магнітики з Луцьким замком. Не знаю правда наскільки це економічно доцільно) 
На рахунок контент менеджера не бачу особливо потреби. Картки товарів уже готові, перенести базу даних не проблема. 
Від себе порадив би відмовлятися від ручної прописки параметрів, так як зараз на сайті, а робити просто текстом (щось типу як в картках товарів сяомі, але не скором а трохі упорядочити). Це економить масу часу і нервів. Плюс не потрібно буде годину гортати донизу щоб все побачити. Плюс замінити деякі фотки малого формату, додати нових тай усе. Там насправді не так багато роботи як здається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 6/12/2021 at 1:39 PM, Nokian said:

І ще одне питання,що би такого вкладати в посилки,що прославляло,рекламували би Луцьк та Волинь?

Те, чим що б ти сам хотів отримати і чим би користувався.

Стандартний мерч, можна додати залежність від суми замовлення: магніт, ручка, чашка, блокнот, еко-сумка і так далі.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
On 12.06.2021 at 13:39, Nokian сказано:

Заплатив би хорошому контент менеджеру..

За результативність.

Що таке "результативність" в вашому розумінні?

On 12.06.2021 at 13:39, Nokian сказано:

І ще одне питання,що би такого вкладати в посилки,що прославляло,рекламували би Луцьк та Волинь?

Це зайве.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я все одно відправляю посилки,клієнтам же приємніше отримувати щось несподіване у посилці.

За результативність маю на увазі не механічно заповнити картку товарів,а з чуством,толком ,розстановкою.

Креативно,

Оцінкою цього буде результативність.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Nokian сказано:

Я все одно відправляю посилки,клієнтам же приємніше отримувати щось несподіване у посилці.

За результативність маю на увазі не механічно заповнити картку товарів,а з чуством,толком ,розстановкою.

Креативно,

Оцінкою цього буде результативність.

Зрозуміло.  Гугл відпочиває.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
В 07.06.2021 в 12:43, Bliksss сказал:

ніт - зовсім забув, добре що нагадав - днями буду бачити одного з "їхньої компанії" - уточню все що тебе цікавить,

 

Знов забув? :)

А як ви дивитеся на коробочні рішення типу https://eplace.com.ua?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 6/1/2021 at 12:31 AM, Nokian said:

Ну ви красави,але  дайте мені РЕАЛЬНІ  підказки, ЩО ПОКРАЩИТИ  на сайті для ВАШОЇ зручності?.

1

2

3

 

Пісєц, наскільки неправильне бачення бізнесу.
Те що сайт буде для "НАС" зручним — тобі нафіг не потрібно, воно в гроші ніфіга не конвертиться, то все самообман. Ти вже був впевнений що наявність сайту робить продажі, але походу тепер точно знаєш що нє. Висновок роблю з того що в тебе є сайт, ну чи щось на нього віддалено схоже.
Тут як з стартапами: хтось знає як заробляти на якісь ідеї гроші, а хтось вміє.

Так от шукай тих хто вміє, тобто має пачку кейсів схожих. Потрібні люди, які знають як організувати твої онлайн-продажі так, щоб витрати на то діло не перевищували доходи. 

 

Чув що в Луцьку є двійко козаків, які збирають приблизно за 1000 баксів сайта на якісь CMS типу OpenCart чи Prestashop. І потім за 5000 грн на місяць займаються його просуванням. І результати непогані. Правда контактів я не просив, бо якось потреби не було. Але, принаймні, можна гуглити. Десь вони та й світяться.

 

Тобіш. Шукай комплексне рішення. Щоб люди і сайта зробили і потім продажі робили. Бо як знайдеш студентів які зроблять за 100 баксів сайта, а потім таких же, які будуть соціалки вести за їжу — результат буде гірший як зараз :) бо продажів так само не буде, а витрати виростуть.

Ти ж людина з бізнесу, повинен розуміти що потрібно гроші вкласти щоб отримати результат. Але вкладання ні разу того результата не гарантує, того наймай профі щоб шанси збільшити.

P.S.: хоча всі мої спроби працювати з нашими локальними профі по SMM, SEO та контекстній рекламі були невдалими. Працював, певно, з більшістю розкручених контор. Мусив шукати виконавців у Львові, і то зовсім інший результат.

 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Соромітник сказал:

Чув що в Луцьку є двійко козаків, які збирають приблизно за 1000 баксів сайта на якісь CMS типу OpenCart чи Prestashop. І потім за 5000 грн на місяць займаються його просуванням. І результати непогані. Правда контактів я не просив, бо якось потреби не було. Але, принаймні, можна гуглити. Десь вони та й світяться.

А допоможи їх нагуглити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 minutes ago, nickel said:

А допоможи їх нагуглити.

Знаю що сидять там де клуб Спайкер (укртелеком на Кривому валу). Завтра може контакти нариють.
Але сам з ними не працював, так що тут все ж на рівні "чув".

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, nickel сказано:

Знов забув? :)

Рідко заходив на борду - відпочивав, приїхав і зразу купа роботи.

та не забув, бачив я цих чуваків - сказали що підтримкою цієї cms - для сторонніх клієнтів не займаються, шаманять тільки для своїх проектів.

Я думаю, просто відфутболили, бо самі кілька автосайтів (щось типу PBN) мають в Луцьку.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 хвилин тому, Соромітник сказано:

 

Пісєц, наскільки неправильне бачення бізнесу.
Те що сайт буде для "НАС" зручним — тобі нафіг не потрібно, воно в гроші ніфіга не конвертиться, то все самообман. Ти вже був впевнений що наявність сайту робить продажі, але походу тепер точно знаєш що нє. Висновок роблю з того що в тебе є сайт, ну чи щось на нього віддалено схоже.
Тут як з стартапами: хтось знає як заробляти на якісь ідеї гроші, а хтось вміє.

Так от шукай тих хто вміє, тобто має пачку кейсів схожих. Потрібні люди, які знають як організувати твої онлайн-продажі так, щоб витрати на то діло не перевищували доходи. 

 

Чув що в Луцьку є двійко козаків, які збирають приблизно за 1000 баксів сайта на якісь CMS типу OpenCart чи Prestashop. І потім за 5000 грн на місяць займаються його просуванням. І результати непогані. Правда контактів я не просив, бо якось потреби не було. Але, принаймні, можна гуглити. Десь вони та й світяться.

 

Тобіш. Шукай комплексне рішення. Щоб люди і сайта зробили і потім продажі робили. Бо як знайдеш студентів які зроблять за 100 баксів сайта, а потім таких же, які будуть соціалки вести за їжу — результат буде гірший як зараз :) бо продажів так само не буде, а витрати виростуть.

Ти ж людина з бізнесу, повинен розуміти що потрібно гроші вкласти щоб отримати результат. Але вкладання ні разу того результата не гарантує, того наймай профі щоб шанси збільшити.

P.S.: хоча всі мої спроби працювати з нашими локальними профі по SMM, SEO та контекстній рекламі були невдалими. Працював, певно, з більшістю розкручених контор. Мусив шукати виконавців у Львові, і то зовсім інший результат.

 

Кіко обходяться ті виконавці у Львові?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, nickel сказал:

Знов забув? :)

А як ви дивитеся на коробочні рішення типу https://eplace.com.ua?

Доброго дня, якщо зацікавили наші рішення - задавайте питання, будемо раді відповісти) 

В наших готових збірках перевірені модулі, які самі використовуємо. Сайти зроблені на opencart з українською локалізацією. 

Після продажу сайту - надаємо підтримку на протязі 12 місяців. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, Nokian сказал:

Підтримка що включає, і в скільки обходиться?

Підтримка на 12 місяців - безкоштовно у всіх тарифах. 
Мається на увазі - консультування з використання адмін-панелі і модулів. Усунення багів, які можливо десь пропустили.

Зараз формуємо бібліотеку навчальних матеріалів по використанню рішення і маркетингу. 

Якщо потрібна якась доробка - можемо або підсказати, як найдешевше це зробити, або допомогти з доробкою, якщо нема готового рішення, але це вже оговорюється індивідуально. 

Ми працюємо у форматі підтримки, а не так, що віддали сайт, забрали гроші і допобачення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Соромітник сказано:

всі мої спроби працювати з нашими локальними профі по SMM, SEO та контекстній рекламі були невдалими. Працював, певно, з більшістю розкручених контор.

Самі цінні слова.зі всього посту.

Якщо уявляєш собі рівень конкуренції в моєму сегементі- то маєш розуміти, що Стандартні методи, типу  ..Знайди профі, вклади бабло,, годяться для власника десятків міліонів, і не грн, кому нема їх куди подіти.

На 90 відсотків я знаю, що мені потрібно

Як завше все діло в ціні.).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
On 02.06.2021 at 13:42, nickel сказано:

Ти забув, що після фільтру по місту, сортують по ціні і ти маєш бути вгорі, бо якщо вгорі будеш не ти, а я, то куплять в мене, а не в тебе.

По місту фільтрують мало. Приклад близької людини: товар вартістю 150 грн їде в якесь село в Запорізькій області з доставкою НП 60-70 грн. Приклад мій: 5% продажів - Луцьк, відповідно все інше - не Луцьк.

По ціні фільтри там підкручені, і сильно залежать від того як прописані ключові слова в карточках товару, і на якість наповнення карточок. Приклад: мій товар там не найдешевший, але без особливих маніпуляцій в видачі я суттєво вище. Правда витратив уйму часу на наповнення карточок, на вилизування в фотошопі фоток, зроблених смартфоном з посередньою камерою майже "на коліні". А конкурент не витратив, і сидить у видачі троха майже на дні.

On 02.06.2021 at 10:22, nickel сказано:

Витрати на маркетплейс склали 600 баксів, заробіток 500, тобто 100 баксів доклали своїх. Більше 200 продаж, 100% позитивні відгуки. Така собі співпраця.

 

Витрати на сам маркетплейс? А чому в мене на пром на рік пішло 6000 грн які вже відбито, а якби мав більше часу на то, то мав би вже вихлопу з запасом?

200 продаж за рік? Ну я таким похвастатись не можу звичайно, але близька людина має овер 10 продаж на день, всі падають з прому. Да, людина вклала більше ніж я туди, але це не коштувало надзусиль.

Десь там ще писали про 5000 грн щомісяця на розкрутку власного сайту. А пром робить з твого сайту прохідний двір з тисячами переглядів щодня, і це все входить в тупо річну абонплату. Звичайно, це не "заплатив і сиди колупайся в носі", є витрати на гугл-рекламу і тп, але вони складають не 5000 щомісяця. Хай твій кум знайде хорошого консультанта "за шоколадку", з успішним досвідом продаж на тому ж промі. Може заробить. Ще може бути що його товар не користується попитом саме в онлайн продажах. Буває.

Змінено користувачем Vadimm
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Vadimm сказал:

По місту фільтрують мало. Приклад близької людини: товар вартістю 150 грн їде в якесь село в Запорізькій області з доставкою НП 60-70 грн. Приклад мій: 5% продажів - Луцьк, відповідно все інше - не Луцьк.

По ціні фільтри там підкручені, і сильно залежать від того як прописані ключові слова в карточках товару, і на якість наповнення карточок. Приклад: мій товар там не найдешевший, але без особливих маніпуляцій в видачі я суттєво вище. Правда витратив уйму часу на наповнення карточок, на вилизування в фотошопі фоток, зроблених смартфоном з посередньою камерою майже "на коліні". А конкурент не витратив, і сидить у видачі троха майже на дні.

 

Витрати на сам маркетплейс? А чому в мене на пром на рік пішло 6000 грн які вже відбито, а якби мав більше часу на то, то мав би вже вихлопу з запасом?

200 продаж за рік? Ну я таким похвастатись не можу звичайно, але близька людина має овер 10 продаж на день, всі падають з прому. Да, людина вклала більше ніж я туди, але це не коштувало надзусиль.

Десь там ще писали про 5000 грн щомісяця на розкрутку власного сайту. А пром робить з твого сайту прохідний двір з тисячами переглядів щодня, і це все входить в тупо річну абонплату. Звичайно, це не "заплатив і сиди колупайся в носі", є витрати на гугл-рекламу і тп, але вони складають не 5000 щомісяця. Хай твій кум знайде хорошого консультанта "за шоколадку", з успішним досвідом продаж на тому ж промі. Може заробить. Ще може бути що його товар не користується попитом саме в онлайн продажах. Буває.

Ти хочеш про це поговорити? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 02.06.2021 в 12:08, Holy сказал:

на розкрутку свого треба хорошу котлету, час, витримку та бажання 

 

 

Достатньо настроєного Google Ads з редіректом на свій сайт. ( я таке роблю :))

 

Гугл прямо на це натякає ("пісочницею" і височенними вимогами до контенту сайту, якості внутрішньої і зовнішньої оптимізації. І ще.близько 300 параметрів.

 

Клієнти повалять зразу :)  (на другий день, якщо точніше) Я за це плачу ~850 грн/міс, Скажете дорого? Зате "дулі кручу" Booking.com Тут одне тільки моральне задоволення чого варте :D

 

Можна і дешевше, але тоді ДУЖЕ бажано, щоб власник сам переглядав ключові слова,  їх вартість та позиції. Бо тільки він знає, які товари ходові, на які є знижка без конкуренції, а в які теми не варто  навіть лізти. Але є і варіанти - наклепати страшенну купу НЧ, а на ВЧ  просто поставити прийнятну ціну показу оголошення. Як показує практика, між хоч якимись грошима і ніфуя створений євреями Гугл обирає гроші :D І потихеньку "відкручує" покази в якийсь нерелевантний час.

 

Там є маса тонкощів-проблем звісно, але всі вони поборимі. Конкуренти в Google Ads в основном ліняться, і ставлять  редирект на головну сайту, напханою під зав'язку блимаючими рекламами, а це бісить юзерів які шукають конкретну модель до усрачки.  Як результат -  тупий злив бюджету. 
Ставили хоча-б на категорію, було-б більше толку, 20 хвилин того діла :)

 

Але є і "зубри", наприклад той-же Букінг, який використовує дууже "розлогий"  функціонал Adwords на всі 200 відсотків.

 

 

 

Змінено користувачем Harddriver
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 І ще одне. На Google Ads присутнє таргетування . Вікове, гендерне, рівень доходів (!) і  географічне само-собою". Націлившись" на Луцьк, область, чи 30 км. від Луцька ви будете імхо мати лише пару конкурентів. А от монстри, типу Розетки також обмежені бюджетом, який буде  в межах розумного. І за  фразу "телефони луцьк" вони високі ставки не призначатимуть,  конверсія з таких - мізерна, бо людина  хоче купити саме тут.

 

 

 

Змінено користувачем Harddriver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...