Перейти до змісту

Що змінити в першу чергу на сайті lutech,com,ua на вашу думку.?


Рекомендовані повідомлення

1 година тому, Nokian сказано:

Що шановне панство скаже за це 

я дивлюсь - ви вперто хочете витратити гроші...

мінімум 10К грн., за те що вам шаблон натягнуть і кілька нехитрих налаштувань зроблять.

15К грн. - за те саме, + модуль оплати (на 20 хв. більше роботи)

І це не все, оскільки магазин - "унікальна розробка", то і підтримку на форумах - не знайдете, отже

+ 30-40 грн. за одну товарну позицію

+ 510 грн. SEO оптимізація за 1 сторінку

+ 4500 грн./ місяць SEO підтримка, за ці гроші, будуть вам розказувати - що ще потрібно докупити, та які послуги замовити

і коли це все вам набридне, ви не зможете забрати ні дизайн (шаблон), ні базу даних, тому що - це все ви орендуєте ))

P.S. Це не остаточні ваші витрати, тільки частина

 

 

  • Дякую! 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я пораджу тікати від вебмаестро подалі. Бо сказати що Олександр офігівший з цінами то не сказати нічого. В тих моментах що стикався, там часом київські фірми перепльовує, при специфічній манері співпраці. Але то таке. 

По сайту... його ліпше зробити з нуля ніж перероблювати. не в якості реклами... зараз модно щось типу такого.. коли простенький сайт, нічого лишнього . Його б теж в ідеалі допрацювати, але сама суть зрозуміла.

Спойлер


p.s в якості реклами якщо треба буде наповнити товарами магаз - можем домовитись)

Змінено користувачем AnimaNoir
  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, Bliksss сказано:

я дивлюсь - ви вперто хочете витратити гроші...

мінімум 10К грн., за те що вам шаблон натягнуть і кілька нехитрих налаштувань зроблять.

15К грн. - за те саме, + модуль оплати (на 20 хв. більше роботи)

І це не все, оскільки магазин - "унікальна розробка", то і підтримку на форумах - не знайдете, отже

+ 30-40 грн. за одну товарну позицію

+ 510 грн. SEO оптимізація за 1 сторінку

+ 4500 грн./ місяць SEO підтримка, за ці гроші, будуть вам розказувати - що ще потрібно докупити, та які послуги замовити

і коли це все вам набридне, ви не зможете забрати ні дизайн (шаблон), ні базу даних, тому що - це все ви орендуєте ))

P.S. Це не остаточні ваші витрати, тільки частина

 

 

От тому я й писав одразу про Пром.

Ще на ОЛХ є така ж послуга. Там дорого виходить, особливо за інет магаз. Але, блін,  це те,що знають всі і воно у всіх на слуху. 

 

lox_bussines.PNG

  • Збентежений 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, AnimaNoir сказано:

Я пораджу тікати від вебмаестро подалі. Бо сказати що Олександр офігівший з цінами то не сказати нічого. В тих моментах що стикався, там часом київські фірми перепльовує, при специфічній манері співпраці. Але то таке. 

По сайту... його ліпше зробити з нуля ніж перероблювати. не в якості реклами... зараз модно щось типу такого.. коли простенький сайт, нічого лишнього . Його б теж в ідеалі допрацювати, але сама суть зрозуміла.


p.s в якості реклами якщо треба буде наповнити товарами магаз - можем домовитись)

 

На WP+Woocoomerce можна вибрати шаблон по веселіше ніж їхній storefront або написати з нуля що було б правильніше. Перевагою storefront це тільки оптимізація від самого automattic і постійно підтримка але адони там просто по космічних цінах.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Там дорого виходить, особливо за інет магаз.

а я про що казав? там не тільки дорого (хоча, як подивитись, якщо відбиваються гроші - зовсім недорого), 

ці всі проми, олх і т.п. - підсаджують на голку, з якої - фіг зпригнеш, крім того - функціонал - обмежений тим, який тобі пропонують, а не який ти хочеш.

Ще є такі підводні камені як збір аналітики, яку можуть і використовують в своїх цілях. можу ще дуже довго на цю тему говорити, таку "бізнес-модель" в інших країнах почали ще 20 років назад розвивати, десь - зайшла, в більшості - ні.

Що стосується прома і олх, то дуже багато людей і чути про ці маркети не хоче, не те що купувати.

 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Bliksss сказано:

ці всі проми, олх і т.п. - підсаджують на голку, з якої - фіг зпригнеш, крім того - функціонал - обмежений тим, який тобі пропонують, а не який ти хочеш.

так. Але там все готове!  Сайти розкручені і розкручують.

3 хвилин тому, Bliksss сказано:

Що стосується прома і олх, то дуже багато людей і чути про ці маркети не хоче, не те що купувати.

але як показує практика, на ОЛХ продається.  На відміну від "профільних" площадок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потроху картина вимальовується.

Ще цікаво , наскільки людям важливі кнопки 

,,З цим разом купують,,

,,Кредит,, 

,,В список бажань,, 

Ну і може є ще якість кнопки,про які ніхто ще не знає,а клієнтам вони би потрібні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Zheny@ ти сам торгував на Промі чи ОЛХ (професійно на платному аккаунті), РІА? 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Nokian сказано:

Потроху картина вимальовується.

Ще цікаво , наскільки людям важливі кнопки 

,,З цим разом купують,,

,,Кредит,, 

,,В список бажань,, 

Ну і може є ще якість кнопки,про які ніхто ще не знає,а клієнтам вони би потрібні?

 

Купити в 1 клік досить корисна і часто киористуються (по моїй статистиці з сайтів на продакшині)

Список побажань .... ну такєє якщо чесно але гірше не буде

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, nickel сказано:

@Zheny@ ти сам торгував на Промі чи ОЛХ (професійно на платному аккаунті), РІА? 

з огляду на відсутність такої кількості товару, щоб аж магазин відкривати - ні.

Але маю знайомих, які торгують. Думки різні. Все залежить від товару.

 

Я до того веду, що розкрутка свого сайту по ціні вийде + - те саме. На перших парах.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Nokian сказал:

Ну і може є ще якість кнопки,про які ніхто ще не знає,а клієнтам вони би потрібні?

Одна з найчастіше використовуваних мною кнопок "Порівняти" і особливо в телефонах.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, nickel сказано:

Одна з найчастіше використовуваних мною кнопок "Порівняти" і особливо в телефонах.

Класна кнопка.  Але вона дієва при чітко заповнених характеристиках.  І Правильно обраних характеристиках для порівняння. 

Бо часом 2 різних телефона виходять  + - однакові :)

Хоча по факту - ваащє не в ту стєпь.

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Zheny@ сказано:

так. Але там все готове!  Сайти розкручені і розкручують.

про готове - я вже казав, можу додати - що воно ще й примітивне і в деяких випадках - криве ,а власного - нічого не поставиш, крім гугланалітики

про які розкручені сайти йде мова?

Розкручується маркетплейс, а не твій магаз і якщо хочеш щоб товари твого магазину рекомендувались покупцям частіше - плати гроші,

а показуватись будуть - де треба і не треба, тобто - ефективність так собі.

 

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Bliksss сказано:

про готове - я вже казав, можу додати - що воно ще й примітивне і в деяких випадках - криве ,а власного - нічого не поставиш, крім гугланалітики

про які розкручені сайти йде мова?

Розкручується маркетплейс, а не твій магаз і якщо хочеш щоб товари твого магазину рекомендувались покупцям частіше - плати гроші,

а показуватись будуть - де треба і не треба, тобто - ефективність так собі.

 

 

Все це зрозуміло.

Може грубе порівняння, але якщо власники "Юванта" будуть його рекламувати так само ,як і  власники "Порт Сіті"  - то "маркетплейс" буде відомим.

А далі це вже від тебе залежить - розкручувати там свій бутік чи ні.

 

Вітя ж не обрав купити магазин собі одразу десь в центрі і там торгувати?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Zheny@ сказал:

з огляду на відсутність такої кількості товару, щоб аж магазин відкривати - ні.

Але маю знайомих, які торгують. Думки різні. Все залежить від товару.

 

Я до того веду, що розкрутка свого сайту по ціні вийде + - те саме. На перших парах.

Я здогадувався що ти не торгував на Промі, тому й запитав, бо дивно що ти так настирно його радиш. Пром - не твій бізнес, тому виглядає дивним бажання розвивати чужий бізнес, а не свій. Те саме з ОЛХ і РІА, Розетка і інші маркетплейси. І воно б нічого, якби така співпраця гарантувала заробіток тобі, але фігвам, дуже часто твої витрати на маркетплейс більші ніж заробіток, який дає маркетплейс. В мене кум присутній на всіх названих вище, крім Розетки. Я допомагаю йому лише на одному. Витрати на маркетплейс склали 600 баксів, заробіток 500, тобто 100 баксів доклали своїх. Більше 200 продаж, 100% позитивні відгуки. Така собі співпраця. Маркетплейсу пофіг, заробив ти чи ні, вони своє заберуть, а чи ти заробиш їм по великому рахунку пофіг. Тому що їхня оплата береться не за продаж, а за клік або показ, РІА бере оплату за телефонні дзвінки по твоєму оголошенню, навіть якщо ти не продасиш по цьому дзвінку. При цьому підмінює твій номер своїми, тому клієнт напряму на тебе не вийде, тільки через РІА. Розетка так само забороняє продавати під своїм брендом. Якщо у тебе магазин/інтернет-магазин "Женя і Ко", то на Розетку ти маєш зайти з іншим іменем, а з цим не пустять.

Я не спорю, що багато в кого з маркетплейсами вдалі стосунки, але справжній стан речей покаже лише співвідношення між вдалими і невдалими стосунками, бо останніх завжди більше і про них маркетпейси сором'язливо мовчать.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Nokian визначишся з виконавцем, розкажи і нам. Можливо і я собі в них сайт замовлю.

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 годин тому, Nokian сказано:

Питання потрапляння на сайт,поки не питання .

Мені зараз архіважливо,аби людина,що попаде туди не пошкодувала.

Скажу як клієнт. Мене цікавить ціна та надійність продавця. На сайт ваще пофіг. Тому шукаю товари на промі/хотлайні, по перенаправленню звідти купую будь де. Єдиний обов'язковий критерій -  наявність укр мови і безготівкової оплати. Все інше до одного місця. Я би на це звертав увагу, а не на дизайн. Сайтів таких мільйон, ні один не запам'ятається. Головне швидко і зручно зробити покупку, по вигідній ціні.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

15 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Вітя ж не обрав купити магазин собі одразу десь в центрі і там торгувати?

 

Ювант - раніше за Порт-Сіті, з'явився, так що - вибору було не дуже.

До того, магазин взагалі був на Перемоги, якщо не помиляюсь, з вулиці його не було видно, але, кому треба було - всі знаходили.

Он - @4iter правильно сказав, за великим рахунком - пох на дизайн, головне - ціна та надійність продавця.

До речі, ще одна деталь важлива, якщо людина купила товар в інтернет магазині,

як правило - не любить чекати дзвінка про підтвердження більше ніж кілька хвилин.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. купуєш дизайн готовий для "prestashop"

2. купуєш потрібні модулі (або шукаєш безкоштовні) - доставка, опалата, імпорт і т.д.

3. імпортуєш товари, наповняєш інфою

4. Наймаєш людину яка зведе тобі до купи 1,2,3 пункти

 

Купівля та замовлення дизайну це гроші витрачені на вітер а головне час :)

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, MACCEN сказано:

1. купуєш дизайн готовий для "prestashop"

Купівля та замовлення дизайну це гроші витрачені на вітер а головне час :)

pic_4d4e5a844d74840394381cc45bb9f26f.jpg.c204b2d7a826252a9e7738ed84372074.jpg

Змінено користувачем vampirich
  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@vampirich  мабуть, малось на увазі, що варто купити тему з каталогу і підігнати під себе,

ніж замовляти "ексклюзив" за овердофіга грошей, тим паче, що в більшості випадків це буде - та ж тема з каталогу тільки в іншій обгортці і за дурні гроші ))

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та я зрозумів.. але ж це було сформульовано так, що гріх не постібатися

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 хвилин тому, MACCEN сказано:

Купівля та замовлення дизайну це гроші витрачені на вітер а головне час

Не скажи.

Якщо це буде сайт з дизайном типу старого ukoz.ru ..

 

Саме перше - інтуїтивність і френдлі інтерфейс.  Щоб після перших 10 секунд не хотілося його закрити.

Інтуїтивність дуже важлива.

Бо коли заходиш на деякі інет магазини, і шукаєш флешку в канцелярії, або викрутку в електроінструменті, то це трошки перебор :)

 

оце, як на мене, приклад незручності

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...