Перейти до змісту

Що змінити в першу чергу на сайті lutech,com,ua на вашу думку.?


Рекомендовані повідомлення

1 час назад, MACCEN сказал:

1. купуєш дизайн готовий для "prestashop"

2. купуєш потрібні модулі (або шукаєш безкоштовні) - доставка, опалата, імпорт і т.д.

3. імпортуєш товари, наповняєш інфою

4. Наймаєш людину яка зведе тобі до купи 1,2,3 пункти

 

Купівля та замовлення дизайну це гроші витрачені на вітер а головне час :)

 

 

Чим той престашоп хороший? Бо поки що бачу два жирних мінуса: дорогі модулі і мало спеціалістів по ньому у нас.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, nickel сказал:

Чим той престашоп хороший? Бо поки що бачу два жирних мінуса: дорогі модулі і мало спеціалістів по ньому у нас.

Престашопа спеціалстів в Україні валом, є студії які пишуть модлі і так далі.

Основні модулі які треба для старту коштують вміняємитх грошей.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, MACCEN сказал:

Престашопа спеціалстів в Україні валом, є студії які пишуть модлі і так далі.

Основні модулі які треба для старту коштують вміняємитх грошей.

Це легко перевірити. Зайди на любу біржу фрілансу і пошукай спеціалістів по престашоп, по інших двіжках і порівняй кількість. Я так і зробив, тому відкинув для себе цей двіжок, як неприйнятний. Бо тих пару чоловік знають що їх всього пару чоловік і ціни гнуть не за роботу, а за свою ексклюзивність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, nickel сказал:

Пром - не твій бізнес, тому виглядає дивним бажання розвивати чужий бізнес, а не свій.

на розкрутку свого треба хорошу котлету, час, витримку та бажання  і це не проста задача для такого напряму магазина (розкручених  гігантів багато).
Хай краще Віктор бере сервісом, чай, кава, рошенка) і комплімент для дам)
Промлю дуже часто, бо завжди знайдеш щось найдешевше і фіг зна де)
а характеристики і порівняння, це дуже хороші штуки, за умови коли все чітко і просто, як приклад gsmarena, в теорії може бути ізюминкою сайту. 

Змінено користувачем Holy
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 минуты назад, Holy сказал:

на розкрутку свого треба хорошу котлету,

Візьмемо для прикладу той же Пром. На ньому тисячі магазинів і твій також буде не розкручений від слова зовсім. На його розкрутку треба також хорошу котлету. Чи ти думаєш Пром поставить тебе в видачу на перші місця за гарні очі? Чи думаєш, що зможеш усіх ціною обійти і попасти на перші місця у видачі по фільтру "від нижчої ціни до вищої"? Просто цікаво через скільки місяців ти закриєшся. Єдина перевага Прому перед іншими маркетплейсами, що він дозволяє підв'язувати до їхнього сайту власний домен. Але й від цього толку мало, якщо більшість клієнтів приходять з Прому, а не з Гугла, то повертатимуться вони на Пром , а не на твій домен.

Цитата

 час, витримку та бажання  і це не проста задача для такого напряму магазина (розкручених  гігантів багато).

Я готовий вкладати весь прибуток з цього сайту, час і що там ще треба у розкрутку власного сайту. Думаю Вітя також. 

Змінено користувачем nickel
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі то Пром працює на Гугл,лише посередник.

Грошей йде багато,тому Гугл і такий багатий.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, Nokian сказал:

Взагалі то Пром працює на Гугл,лише посередник.

Грошей йде багато,тому Гугл і такий багатий.

Пром будує свій бізнес і за своє посередництво бере набагато більше ніж платить Гуглу. Якщо тебе таке посередництво влаштовує і воно тобі дає більше клієнтів ніж власний сайт, то варто і надалі з співпрацювати з Промом і навіть краще буде, якщо ти свій домен приєднаєш до Прому. Але чи в тебе так?

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Nokian сказано:

Взагалі то Пром працює на Гугл,лише посередник.

Грошей йде багато,тому Гугл і такий багатий.

То роби одразу на sites.google.com

домен маєш. В чому проблема? :)

 

 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Nokian  Сама основна задача - за  сайтом потрібн одивитися. Адміниити, розвивати, постійно вносити новинки, товари, описи і т.п.

А це, насправді, шмат роботи. Люди наймають інших задля утримання сайту.  А якщо в тебе додасться інтернет-замовлення, і вони "стрельнуть", то це має бути окремий менеджер, який цим буде займатися.

Опрацювати замовлення,  оформити, відправити. Проконтролювати гроші, доставку і т.д.

 

42 хвилин тому, nickel сказано:

Чи думаєш, що зможеш усіх ціною обійти і попасти на перші місця у видачі по фільтру "від нижчої ціни до вищої"?

я оберу місто - Луцьк. і відсортую.

Якщо мені в Луцьку вийде + - 50 грн дорожче, і я не витрачуся на доставку з іншого міста?

 

Я наводив (колись) приклад луцької "Медії".  В якої ціна на 2-3 долара дорожче, ніж на Розетці. (було таке). за те - місцева гарантія.  Що особисто для мене - дуже важливо.

Приніс і все. А не: йди на пошту, відправляй хз куди, надзвонюй, щоб взнати статус. Чекай 21 день. на фіналі скажуть не гарантійний випадок і пришлють назад. на 2 пересилки попандосу (а товар має цінність).

 

І таких як я - доволі багато. Комусь 100 грн знижки при 5000 з ноунейм.шоп - уже добре. Аніж 5200 на місці у фірмі, яка вже 5-10 років на ринку.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Zheny@ сказал:

я оберу місто - Луцьк. і відсортую.

Якщо мені в Луцьку вийде + - 50 грн дорожче, і я не витрачуся на доставку з іншого міста?

Ти забув, що після фільтру по місту, сортують по ціні і ти маєш бути вгорі, бо якщо вгорі будеш не ти, а я, то куплять в мене, а не в тебе.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, nickel сказал:

Візьмемо для прикладу той же Пром. На ньому тисячі магазинів і твій також буде не розкручений від слова зовсім. На його розкрутку треба також хорошу котлету. Чи ти думаєш Пром поставить тебе в видачу на перші місця за гарні очі? Чи думаєш, що зможеш усіх ціною обійти і попасти на перші місця у видачі по фільтру "від нижчої ціни до вищої"? Просто цікаво через скільки місяців ти закриєшся. Єдина перевага Прому перед іншими маркетплейсами, що він дозволяє підв'язувати до їхнього сайту власний домен. Але й від цього толку мало, якщо більшість клієнтів приходять з Прому, а не з Гугла, то повертатимуться вони на Пром , а не на твій домен.

а що крім прома десь поставить тебе в видачу на перші місця?))  З невеликим бюджетом Пром vs власний сайт? все залежить від людини. Ви в цьому плаваєте і орієнтуєтесь, що до чого, тому правильний вибір - власний сайт. Візьми 0-ву людину і вибери власний сайт в результаті буде фейл.
Я за інтстаграм, з промои батліться з кимось іншим.  

22 минуты назад, nickel сказал:

Я готовий вкладати весь прибуток з цього сайту, час і що там ще треба у розкрутку власного сайту. Думаю Вітя також. 

хоть в чомусь ви з @Nokian знайшли порозуміння :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, nickel сказано:

Ти забув, що після фільтру по місту, сортують по ціні і ти маєш бути вгорі, бо якщо вгорі будеш не ти, а я, то куплять в мене, а не в тебе.

і да і ні.

Згоден - куплять в кого дешевше.

Але якщо я ніколи не чув про фірму "Нікель_І_Ко", що продає Сяомі продукцію Сяомі. То я куплю його у фірмі "ЛюТех", яка у мене на слуху була і не раз!  навіть, якщо я переплачу 100-150 грн.

Умовних.

 

Я так роблю на Хотлайні. Є "фірми" які продають щось там дешевше інших, а на фіналі?

"ОЙ тавар закончился! извините! " Ой, ми цену памінять нє успєлі!"  іт.п.  Або приїде без гарантійки і т.д.

 

фактори...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Holy сказано:

а що крім прома десь поставить тебе в видачу на перші місця?))  З невеликим бюджетом Пром vs власний сайт? все залежить від людини. Ви в цьому плаваєте і орієнтуєтесь, що до чого, тому правильний вибір - власний сайт. Візьми 0-ву людину і вибери власний сайт в результаті буде фейл.
Я за інтстаграм, з промои батліться з кимось іншим.  

хоть в чомусь ви з @Nokian знайшли порозуміння :D

Я ще нічого не рішив, точніше не сказав).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

3 минуты назад, Zheny@ сказал:

Але якщо я ніколи не чув про фірму "Нікель_І_Ко", що продає Сяомі продукцію Сяомі. То я куплю його у фірмі "ЛюТех", яка у мене на слуху була і не раз!  навіть, якщо я переплачу 100-150 грн.

Умовних.

Ніт. Бо

3 минуты назад, Zheny@ сказал:

куплять в кого дешевше.

Я тобі з практики говорю, це не моя думка, а статистика. Піднімаєш на маркетплейсі ціну на гривню і починаєш смоктати. Поки на маркетплейсі є фільтр "відсортувати по ціні", нічого не зміниться. Тому Аліекспрес і почав з цим фільтром чудити. На Алі в результатах пошуку 1000 товарів, відсортовуєш по ціні і залишається лише 100 з цінами вищими ніж без фільтру.

 

3 минуты назад, Zheny@ сказал:

Я так роблю на Хотлайні. Є "фірми" які продають щось там дешевше інших, а на фіналі?

"ОЙ тавар закончился! извините! " Ой, ми цену памінять нє успєлі!"  іт.п.  Або приїде без гарантійки і т.д.

Я вже писав вище. Купа продаж, репутація, виключно позитивні відгуки, ім'я в Луцьку у всіх на слуху, а піднімаєш ціну на гривню і смокчеш. Бо нікому не відома фірма продає на гривню дешевше.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Zheny@ сказано:

оце, як на мене, приклад незручності

там сайт - для годиться,  якраз приклад того, що пофіг на дизайн... На цьому сайті, саме цікаве - закрита частина з цінами )) 

Контора з мільярдними оборотами, вони клієнтів з інтернету - не шукають, тим більше - нема в них роздрібного напрямку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Holy сказал:

Промлю дуже часто, бо завжди знайдеш щось найдешевше і фіг зна де)

Ось типовий покупець маркетплейсу

п.с. @Holy я без претензій :)

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, nickel сказал:

Це легко перевірити. Зайди на любу біржу фрілансу і пошукай спеціалістів по престашоп, по інших двіжках і порівняй кількість. Я так і зробив, тому відкинув для себе цей двіжок, як неприйнятний. Бо тих пару чоловік знають що їх всього пару чоловік і ціни гнуть не за роботу, а за свою ексклюзивність.

я тобі з досвіду кажу, а ти мені тут кажеш свою аналітику, для престашоп вже стільки є модулів і конктів всіляких що "опенкарт", і всі інші відпочивають, ще поведис на поради когос магазн зроити на "ворпрсі", чи викорситати чийс самописний :)

для прикладу чуваку розробила вебстудія в луцьку сайт за $7000, по функціоналу якби купив би офіційно (можна пошукати й крякнуті модулі при бажанні), то він би вклався в $800, і зараз щось дописати коштує дорожче $200 :) А там нема ні сео примочок і ще купа нюансів де вже є в готовому двіжку, і всі доробки кошиують грошей і чималих. Та ж связка з 1С коштує в них дорожче чим купити готовий модуль :)

 

 

1. купуєш дизайн готовий для "prestashop"

2. купуєш потрібні модулі (або шукаєш безкоштовні) - доставка, опалата, імпорт і т.д.

3. імпортуєш товари, наповняєш інфою

4. Наймаєш людину яка зведе тобі до купи 1,2,3 пункти

 

якщо нема грошей і дурного часу, то я описав вище по пунктам що треба робити :)

 

Якщо є багато грошей і час, тоді шукай студію, пиши їм ТЗ і памятай якщо в ТЗ чогось забудеш всі переробки й доробки за гроші :)

Навіть щось простеньке буде дорожче коштувтаи чим $50

 

Змінено користувачем MACCEN
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, MACCEN сказал:

я тобі з досвіду кажу, а ти мені тут кажеш свою аналітику, для престашоп вже стільки є модулів і конктів всіляких що "опенкарт", і всі інші відпочивають, ще поведис на поради когос магазн зроити на "ворпрсі", чи викорситати чийс самописний :)

для прикладу чуваку розробила вебстудія в луцьку сайт за $7000, по функціоналу якби купив би офіційно (можна пошукати й крякнуті модулі при бажанні), то він би вклався в $800, і зараз щось дописати коштує дорожче $200 :) А там нема ні сео примочок і ще купа нюансів де вже є в готовому двіжку, і всі доробки кошиують грошей і чималих. Та ж связка з 1С коштує в них дорожче чим купити готовий модуль :)

Ти так складно і не зрозуміло пишеш. Вебстудія зробила за $7000 те, що ти робиш за 800? Покажи що то за сайт.

Взагалі з тебе поганий продажник, я вже пів року шукаю виконавця, причому на Борді включно, а ти лінуєшся лінк дати. Я твою тему "Продам готову інтернет платформу для продажу автозапчастин" випадково знайшов по запиту на Борді "prestashop", коли шукав тему "Допоможу швидко розгронути Інтернет магазин" де ми переписувалися і не закінчили. Давай перейдемо десь в приват і починай продавати нарешті. :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, nickel сказал:

Ти так складно і не зрозуміло пишеш. Вебстудія зробила за $7000 те, що ти робиш за 800? Покажи що то за сайт.

Взагалі з тебе поганий продажник, я вже пів року шукаю виконавця, причому на Борді включно, а ти лінуєшся лінк дати. Я твою тему "Продам готову інтернет платформу для продажу автозапчастин" випадково знайшов по запиту на Борді "prestashop", коли шукав тему "Допоможу швидко розгронути Інтернет магазин" де ми переписувалися і не закінчили. Давай перейдемо десь в приват і починай продавати нарешті. :)

 

ти оприділись що саме тобі треба накидай ТЗ які модулі потрібні негайо які потім, і т.д. тоді можна буде щось порахувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, MACCEN сказал:

ти оприділись що саме тобі треба накидай ТЗ які модулі потрібні негайо які потім, і т.д. тоді можна буде щось порахувати.

А я гребу які ті модулі є і які з них мені треба? І ТЗ тобі прийдеться самому складати з моїх слів, бо я не подужаю. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 02.06.2021 at 14:42, MACCEN сказано:

для прикладу чуваку розробила вебстудія в луцьку сайт за $7000

таких прикладів - вагон, особливо - що стосується маркетплейсів, де менеджер - який привів (уболтав) клієнта отримує до 60% від суми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 02.06.2021 at 15:21, nickel сказано:

 І ТЗ тобі прийдеться самому складати з моїх слів, бо я не подужаю. 

а тобі і не треба, від тебе - в загальних рисах - скажи що є зараз, що хочеться, орієнтовна сума - яку можеш вкласти (так не у всіх, але - трохи полегшує завдання).

По нормальному - подивляться, порахують, запропонують декілька варіантів.

Що стосується конкретного ТЗ - його буде писати хтось інший - людям, які будуть безпосередньо займатись втіленням твої хотілок в життя - займатись будеш не ти.

P.S. Не продаю і не пропоную )))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

В 04.06.2021 в 21:10, Bliksss сказал:

а тобі і не треба, від тебе - в загальних рисах - скажи що є зараз, що хочеться, орієнтовна сума - яку можеш вкласти (так не у всіх, але - трохи полегшує завдання).

По нормальному - подивляться, порахують, запропонують декілька варіантів.

Що стосується конкретного ТЗ - його буде писати хтось інший - людям, які будуть безпосередньо займатись втіленням твої хотілок в життя - займатись будеш не ти.

То ти так думаєш, а @MACCEN важає інакше.

 

В 02.06.2021 в 15:17, MACCEN сказал:

ти оприділись що саме тобі треба накидай ТЗ які модулі потрібні негайо які потім, і т.д. тоді можна буде щось порахувати.

 

 

В 04.06.2021 в 21:10, Bliksss сказал:

P.S. Не продаю і не пропоную )))

Ти мені мав взнати за чуваків, які сайти автомобільної тематики роблять. Нічого не взнав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, nickel сказано:

Ти мені мав взнати за чуваків, які сайти автомобільної тематики роблять. Нічого не взнав?

ніт - зовсім забув, добре що нагадав - днями буду бачити одного з "їхньої компанії" - уточню все що тебе цікавить,

 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

Що змінити в першу чергу на сайті lutech,com,ua на вашу думку.?

 Як мінімум додати уважності при описі товару. Кому однаково, а кому очі ріже. Коли таке читаєш - складається враження що продавцеві пофіг на товар, продасться чи ні.

https://lutechlutsk.prom.ua/ua/p1413173749-okulyari-sontsezahisni-xiaomi.html

Цитата

Обидві лінзи виготовлені з триацетату целюлози (TAC). Багатошарова конструкція лінз забезпечує ефективну фільтрацію розсіяних променів світла і захищає очі від впливу ультрафіолету (фільтрації ультрафіолетових хвиль довжиною до 400 нм). Лінза не впливає на передачу кольору, а навколишнього вас до фрази об'єкти виглядають чітко і природно.

Цитата

Самовідновлювальна поверхня
Композитний 6-шаровий матеріал
Вага 24 м

В офлайні в Юванті Ви нормальний продавець.

Змінено користувачем sss381
  • Ха-ха 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...