Перейти до змісту

Що змінити в першу чергу на сайті lutech,com,ua на вашу думку.?


Рекомендовані повідомлення

3 хвилин тому, Nokian сказано:

Підскажіть будь ласка.

Нащо? Тобто, з якою метою?

він навіть не індексується нормально, та й не повинен якщо глянути що робиться site:lutech.com.ua

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та студія давно пропонує його переробити.

Але цінник їхній мені поки не підходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, Cherman сказано:

Я думав, що ви сайт самі склепали, а виявляється, що його робила ще якась луцька веб-студія(тут має бути лютий фейспалм).

там в футері є посилання, але хз що вони там робили, якщо там "голий opencart" з дефолтним дизайном.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як варіант, поставити той самий opencart (останню версію), прикрутити якийсь веселіший дизайн, зробити автоматичний імпорт

товарів з прайсів постачальників і можете бавитись далі. Знову ж таки, ви не уточнили, яка мета цих маніпуляцій?

 

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пергшим ділом поміняти верстку. в сучасних реаліях треба адаптивну ширину. тут 1000 пікс. на фулхд моніках це половина - пустота. відповідно збільшити шрифт, оскільки DPI зараз значно пощільнішали.

адаптивна версія має підтримувати сучасні телефони від 800 пікселів по ширині і до 2000 умовно. зараз 50% і більше трафіку з мобільних пристроїв.

більш конкретно міг би сказати Google Analytics, але він не прикручений до сайту...

Змінено користувачем laser
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Nokian сказано:

Та студія давно пропонує його переробити.

Але цінник їхній мені поки не підходить.

це дорого.

Хіба що наймеш якогось мамкіного програміста, який вміє на гуглСайтах зробити , то буде дешево. І криво.

В тебе типовий інтернет-магазин.   Вже краще переїдь на пром!  Толку буде більше!

10 годин тому, Cherman сказано:

Все змінити - дизайн а-ля 2000-і, інформативності, крім прайсу, теж нуль. Я думав, що ви сайт самі склепали, а виявляється, що його робила ще якась луцька веб-студія(тут має бути лютий фейспалм).

1000%

Я теж саме подумав.

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Cherman сказано:

Тим більше, що Віктору на промі вже є з чого починати:

https://prom.ua/ua/c3437172-lyuteh.html

Взагалі то і варто орієнтуватись на промівський сайт

Але ж хочу спитати місцевих гуру, що б такого ще вони порадили?

Може в кого є візіонерське бачення, чого ще ніхто не прочухав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене був "пром" і своя сторінка, з першого продажі були мізерні. Свою ж сторінку активно через гугл рекламую, але продажі реально збільшились більш ніжу у два рази тоді коли вимкнув у рекламі Київ і Київську область :) там боротись з "гігантами" у видачі гугла нема сенсу, тільки рекламний бюджет буде даремно потрачений.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Cherman сказано:

Це, залежить від товару.

Це факт, знаю багато місцевих підприємств, які успішно торгують в Києві, хоча там є місцеві виробники/постачальники - але ціна не така )) 

Що стосується мобілок, хз як зробити ціну - цікавою для жителів інших регіонів... Для Луцька - так, бачу сенс, на інші регіони - ні.

Ще якби різниця в ціні була суттєвою, а так, різниця в кілька гривень - з'їдається доставкою.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 хвилин тому, Bliksss сказано:

Це факт, знаю багато місцевих підприємств, які успішно торгують в Києві, хоча там є місцеві виробники/постачальники - але ціна не така )) 

Що стосується мобілок, хз як зробити ціну - цікавою для жителів інших регіонів... Для Луцька - так, бачу сенс, на інші регіони - ні.

Ще якби різниця в ціні була суттєвою, а так, різниця в кілька гривень - з'їдається доставкою.

але пром рекламують по тєліку.

На відміну від Лютех..

 

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 хвилин тому, Zheny@ сказано:

але пром рекламують по тєліку.

На відміну від Лютех..

:0016:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ви красави,але  дайте мені РЕАЛЬНІ  підказки, ЩО ПОКРАЩИТИ  на сайті для ВАШОЇ зручності?.

1

2

3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Nokian сказал:

Ну ви красави,але  дайте мені РЕАЛЬНІ  підказки, ЩО ПОКРАЩИТИ  на сайті для ВАШОЇ зручності?.

1

2

3

а чого ви саме хочете крутий свій сайт чи більшого прибутку?

сайт вигідний для малої компанії тільки у тому випадку, коли позицій овердофіга, може краще вам розвиватися там, де ваші потенційні покупці, соц. мережах, в інстаграмі купа магазинів. для розкрутки проводьте розіграші серед лайків або репостів ітд. 

Стосовно реального магазину, продавець повинен бути ненав'язливим, привітним, позитивним, компанійським. Ви доволі комунікабельний, але погляд важкий.
можна поставити якусь посудину з цукерками, щоб пригощати покупців. 

Часом купляю у вас щось, але із-за того, щоб підтримати продавця з борди.
 

  • Ха-ха 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 minutes ago, Holy said:

можна поставити якусь посудину з цукерками, щоб пригощати покупців. 

Які цукерки? Коронавірус на вулиці! І пан Віктор тут в тренді, пригощає безкоштовними масками усіх покупців!))

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Nokian сказано:

ЩО ПОКРАЩИТИ  на сайті для ВАШОЇ зручності?.

якщо в цьому питання, то вже була відповідь - ВСЕ

Те що зараз на сайті - виїдає очі, там дефолтний дизайн 10 річної давнини.

Перейти на нову версію CMS, хай навіть той самий OpenCart, якийсь адаптивний дизайн натягнути, навіть безкоштовний, нащо ті понти..

Ну і забити базу хорошими товарами по хороших цінах, тобто - налаштувати імпорт з прайсів постачальників в базу магазину,

ось тоді - буде цікаво там щось шукати, можливо - не тільки бордівцям.

P.S. На рахунок SEO, або контексту - потрібно більш детально вивчати ринок, попрацювати з аналітикою, щоб знати в яку сторону рухатись (товар, група товарів,регіон) і чи варто взагалі - тобто, приблизно прикинути чи відіб'ються витрати на маркетинг.

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Nokian сказано:

Ну ви красави,але  дайте мені РЕАЛЬНІ  підказки, ЩО ПОКРАЩИТИ  на сайті для ВАШОЇ зручності?.

1

2

3

 

1.Дизайн (найняти толкового дизайнера щоб намалював дизайн) а потім розробника який це все зверстає. Зараз це "прівєт із двухтисячних" аж очі виїдає.

2.Змінити структуру каталога на більш адекватну, а не хер пойми, як накидано. Варто глянути як в великих магазинах зроблено де є категорії та підкатегорії. Додати фільтри товарів на того типу сайтах підвищують конверсію бо клієнт може відкинути лишнє або знайти потрібне. Особисто я використовував ось такий https://opencartforum.com/files/file/5025-filtr-tovarov-filtervier_seo-dlja-opencart-2x-3x/ інші також юзав але для СЕОшників цей підійшов найбільше.

3.Викинути категорії де немає товарів!!!!!

4.СЕО оптимізація починаючи від правильних тайтлів, декскрішинів, альтів картинок (як би це не було дивно), мікророзмітки, написання текстів для категорій закінчуючи гугл рекламою і просуванням в соцмережах це зараз роблять всі

 

Якщо нема бажання проходити шлях дизайн-верстка-інтеграція на ЦМС то опенкарт є багато платних шаблонів (безкоштовні раджу не використовувати бо там підтримка ніяка) + докупити модуль фільтра і рахуй половина зроблена. Далі уже шукати толкового СЕОшника, а їх мало толкових або просто мені такі попадались і толкового розробника під опенкарт який це все по ТЗ налаштує.

 

В мене є клієнти, які з нуля розкрутили сайт за півроку, але крім того, що було налаштовано СЕО на сайті сам замовник займався інстаграмом і вийшов на розетку, хотлайн, пром і т.п площадки та агрегатори. Досить добре діє реклама в інстаграмі навіть одного разу сайт трохи приліг від напливу клієнтів :)

 

Це мінімальний мінімум якщо робити редизайн і враховуючи, що сайт індексується через жопу то сильно просідання трафіку не буде під час зміни структури 

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 часа назад, Zheny@ сказал:

Вже краще переїдь на пром!  Толку буде більше!

Не факт

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за дуже грамотну відповідь.

Ще би хотілося почути думку звичайних користувачів, З іншої сторони екрану.

Тих ,хто серфить по сайту.

Що їм 

Цікаво ?

Важливо.?

Зручно ?

Простими словами.

 

 

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Nokian сказано:

Дякую за дуже грамотну відповідь.

Ще би хотілося почути думку звичайних користувачів, З іншої сторони екрану.

Тих ,хто серфить по сайту.

А ти питання а як попадає користувач на сайт - уже розгріб?

тобто середньостатистичний я пишу в гуглі "купити телефон луцьк" і... які шанси що я попаду на лютех? я чесно пролистав 10 сторінок видачі гугла - а нема там лютеха.

Смисл сайту, якщо на нього ніхто не попадає?

Хіба що для якоїсь обмеженої аудиторії, яка конкретно цілеспрямовано хоче придбати телефон саме там. але тоді краще саме в них і питати :)

мені простіше (як я і робив) написати на борді в пп "агов, а є таке то і таке і скільки хочеш грошей?"

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 minutes ago, sanbOK said:

найняти толкового дизайнера щоб намалював дизайн) а потім розробника який це все зверстає.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, vampirich сказано:

А ти питання а як попадає користувач на сайт - уже розгріб?

тобто середньостатистичний я пишу в гуглі "купити телефон луцьк" і... які шанси що я попаду на лютех? я чесно пролистав 10 сторінок видачі гугла - а нема там лютеха.

Смисл сайту, якщо на нього ніхто не попадає?

Хіба що для якоїсь обмеженої аудиторії, яка конкретно цілеспрямовано хоче придбати телефон саме там. але тоді краще саме в них і питати :)

мені простіше (як я і робив) написати на борді в пп "агов, а є таке то і таке і скільки хочеш грошей?"

Питання потрапляння на сайт,поки не питання .

Мені зараз архіважливо,аби людина,що попаде туди не пошкодувала.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Nokian сказано:

Мені зараз архіважливо,аби людина,що попаде туди не пошкодувала.

Зробіть акцію, типу - кожному хто зайде на сайт і пробуде там 5 хвилин - афонь за півціни ))

  • Ха-ха 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 minutes ago, Bliksss said:

Зробіть акцію, типу - кожному хто зайде на сайт і пробуде там 5 хвилин - афонь за півціни ))

і акційний цінник:

4000020000

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...