Перейти до змісту

Iphone : повне розчарування.Чи є альтернатива?


Рекомендовані повідомлення

19 minutes ago, Bliksss said:

в чому сумніви?

88% "життя" батареї, постійно увімкнені 2-3 мессенджера - це не значить що я в них "заліпаю", використовуються тільки для робочих контактів, без лишнього флуду.

NFC - кілька разів на день.

На повний робочий день - повністю вистачає, нічого не лагає.

Ок, нехай^_^

Мій з 85% "живучості" на обіді мав залишок 40% і десь на 17:00 вже був мертвий. Теж без активного "заліпання" 

21 minutes ago, Bliksss said:

там нема NFC, а просто телефон на андроїді за 1500 грн. - не проблема купити. 

NFC є і в цьому, і в купі інших. Перевір інформацію ще раз. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 427
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

8 minutes ago, yu2007 said:

Мова про 6С? Глянув в себе, система просить встановити останню версію 14.7.1. І це телефону вже 5 років.

+

 

Гляну версію вдома, коли доберусь (ремонт). Щось прилітало, але нічого з нових фіч ніби не помітив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 minutes ago, Cherman said:

 

Ех, хороший ти татко. В багатьох, діти, навпаки, доношують за батьками.:)

Та ні, то я просто чекаю, коли епл випустить іфон, який зможу купити за один місячний заробіток))

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Zeiss сказано:

NFC є і в цьому, і в купі інших. Перевір інформацію ще раз. 

да, не побачив, в такому випадку (ще й за таку ціну) афоня програє...

Але, знову ж таки, вигідно мати один телефон на андроїді, інший на ios. Наприклад, користуюсь одним месенджером (приватним) андроїд версію - закинули,

ios - оновлюється.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, Bliksss said:

да, не побачив, в такому випадку (ще й за таку ціну) афоня програє...

Але, знову ж таки, вигідно мати один телефон на андроїді, інший на ios. Наприклад, користуюсь одним месенджером (приватним) андроїд версію - закинули,

ios - оновлюється.

Загалом, згідний. На тому ж таки 6s свого часу тестив вигляд сайтів. Потім - лежав під банкінг з відповідною сім. Телефон заслуговує на життя загалом. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вот с сайтом ДПСУ огрызочникам не повезло, камеры не показывают)

https://dpsu.gov.ua/ua/border/

Змінено користувачем romanc
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, yu2007 сказано:

Та ні, то я просто чекаю, коли епл випустить іфон, який зможу купити за один місячний заробіток))

Д.....думкою багатіє.

Пока сонце зійде,роса очі  виїсть.

Чекай біля моря погоди..

 

І ще купа НАРОДНОЇ ( не моєї) мудрості.

 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Nokian сказал:

Д.....думкою багатіє.

Пока сонце зійде,роса очі  виїсть.

Чекай біля моря погоди..

 

І ще купа НАРОДНОЇ ( не моєї) мудрості.

 

На 4ку хватит. Так можно и работу за 1000 долл в мес найти.

Змінено користувачем romanc
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мене яблуко не влаштовує тим, шо робить тільки на 1 сімку. Я не кажу за останню модель, де є е-сім

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Electronshik said:

де є е-сім

Е-сім є не лише в останній моделі.

1 hour ago, romanc said:

На 4 хватит. Так можно и работу за 1000 долл в мес найти.

Не зрозумів, твого місячного заробітку вистачає аж на чотири айфони?)

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, Nokian said:

Д.....думкою багатіє.

Пока сонце зійде,роса очі  виїсть.

Чекай біля моря погоди..

 

І ще купа НАРОДНОЇ ( не моєї) мудрості.

 

Робота не вовк, в ліс не втече.

Від роботи коні дохнуть.
Хто зрозумів життя, роботу покинув...


І ще купа народної мудрості для тих, хто міряє життя телефонами))

  • Ха-ха 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часов назад, Cherman сказал:

5-й піксель десь має під'їхати до мене в вересні.

Де брав і по чом? якшо не секрет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Apple users expected the new iOS 15 update to bring many improvements. However, users are reporting that it is causing their iPhones and other devices to become unusable. Users across the world have reported that after installing the update, they cannot access anything on their phone and that there is a red “!” icon placed below the Apple logo. It seems after connecting the phone via Lightning to a computer; all data is lost. If you’ve yet to update to the latest version, you should wait.

соус

Spoiler

свіже яблуко вже вкотре не таке вже і свіже

 

193206-untitled-design-2.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 20.09.2021 в 23:24, Ko3bMa сказал:

Apple users expected the new iOS 15 update to bring many improvements. However, users are reporting that it is causing their iPhones and other devices to become unusable. Users across the world have reported that after installing the update, they cannot access anything on their phone and that there is a red “!” icon placed below the Apple logo. It seems after connecting the phone via Lightning to a computer; all data is lost. If you’ve yet to update to the latest version, you should wait.

соус

  Показать контент

свіже яблуко вже вкотре не таке вже і свіже

 

193206-untitled-design-2.jpg

 


а це не фейк? Оновився і нічого схожого не було. Навпаки в Інтернеті гуляє Багато інфи що версія досить стабільна і без багів

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, Waver сказал:

Будете сміятись... зайшов в магазин Verizon щоб просто запитати як то збільшити в контракті гігабайти на хотспат, і за $15 в місяць (на два роки), з обміном на мій та дружинин IphoneX - заказав собі та їй 13-тий Про... бо сказали що зараз і поки що, поки не з'явився в продажі 13-тий,  при замовленні нових за наші старенькі "ікси" дають по $800 кредиту... Поняв, що треба брать бо через два роки ті ікси мало що будуть вартувати, а за ті нові може ще по $800 дадуть. 

В общім, коли навіть не хочеш нічого змінювати то приходиться:)


так це ж Америка, що тут скажеш. Мене дуже здивувало коли я зайшов в магазин і побачив що тобі фактично на халяву дають телефон, якщо ти на контракті. По факту вартіст розбивається на 2 роки і там було щось типу 20$ в місяць (Включаючи послуги оператора), але ця сума для Америки мізер

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 minutes ago, Waver said:

наші старенькі "ікси" дають по $800 кредиту

Круто! 13й без контракту коштує 800 (з найменшим об’ємом пам’яті). А тут за 4-річний телефон 800 баксів кредиту!)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 минуту назад, Waver сказал:

Але справді, це ж Америка, що тут скажеш... 

Фішка тільки в тому, що зв'язок в америці геть не дешевий.  Контракт Verizon на дві лінії за безліміт звінків та інтернету (але тільки 15 гіг хотспату), з усіма податками в середньому вартує $150 в місяць, ну і плюс $30  буде за два нових телефони... тобто, все разом $180 в місяць чи $4320 за два роки.

Вони своє все одно забирають і просто так нічого не дають... це не безлімитний Київстар за 120 гривнів чи $4.5 в місяць.

 


Так і доходи геть не такі самі як в Україні :) Я був би не проти платити більше за зв‘язок, якби там було покриття. А то в нас стандартна ситуація коли закордоном, виліз на вершину гори дуже далеко від цивілізації - лте, а як Україна то в Києві зайдеш за поворот - немає покриття

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Waver said:

з усіма податками в середньому вартує $150 в місяць, ну і плюс $30  буде за два нових телефони... тобто, все разом $180 в місяць чи $4320 за два роки... 

Вони своє все одно забирають і просто так нічого не дають... це не безлімитний Київстар за 120 гривнів чи $4.5 в місяць.

В Україні 13 продаватимуть на початку десь +/- за 1200 баксів. Це 50 доларів в місяць (на два роки) + 5 баксів анлім Київстар = загалом 55 доларів/міс.
Виходить суттєво дешевше ніж у Верайзона!))

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 minutes ago, Amor said:

виліз на вершину гори дуже далеко від цивілізації - лте

З досвіду? В мене в далекі нульові (наприкінці) був геть паскудний досвід в штатах зі зв'язком. Може зараз щось і поправити, не цікавився 

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 minutes ago, Waver said:

Певно ти користувався дешевим T-Mobile, щось на зразок нашого Лайф... Sprint та AT&T трохи краще але теж не ахти...

Вже не згадаю що саме було, але все правильно - якість була "не ахти". Найперше, в плані швидкості.

Наші оператори (за таку ціну) - ще +/- хороші. 

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, yu2007 сказано:

В Україні 13 продаватимуть на початку десь +/- за 1200 баксів. Це 50 доларів в місяць (на два роки)

ти відсотки по кредиту пропустив, адже суттєва кількість айфонів у нас братимуться саме в кредит

так що 50-ма баксами тут не пахне

у картинці  іще не самі кінські проценти, адже більшість банків вліплять іще якесь страхування і т д

procent.thumb.png.caf1eb560832773fc2f79df782f9aae7.png

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 minutes ago, vampirich said:

ти відсотки по кредиту пропустив, адже суттєва кількість айфонів у нас братимуться саме в кредит

так що 50-ма баксами тут не пахне

у картинці  іще не самі кінські проценти, адже більшість банків вліплять іще якесь страхування і т д

 

Ну ХЗ :) 

Spoiler

Clipboard01.thumb.jpg.2b86b03e5142f70c10bccce9eb2dea22.jpg

Clipboard02.thumb.jpg.042cdb01cdd8c33ebf28f0a736721d61.jpg

Clipboard03.thumb.jpg.2baa355adbcda5237eab4488a1894d12.jpg

 

27000 за готівку або в кредит від АльфаБанку за 1250 х 24 міс = 30000.

 

11% переплати за два роки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, yu2007 сказано:

 

Ну ХЗ :) 

 

27000 за готівку або в кредит від АльфаБанку за 1250 х 24 міс = 30000.

 

11% переплати за два роки?

Спробуй купи по таких умовах, будеш здивований :)

в них завжди є купка всяких прихованих нюансів (страховки, комісії), які вилазять вже при оформленні кредиту, і щомісячний платіж буде суттєво більшим насправді. хрін який банк на таких умовах дасть. а тим більше альфабанк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...